Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Δομνινάκι έκανα τεστ παπ, εξέταση για μύκητες, τριχομονάδες, κόκκους, καλλιέργεια, τεστ ευαισθησίας, μυκόπλασμα, ουρεόπλασμα και χλαμύδια. Αυτά τα ωραία...

Δεν νομίζω να έχω τραχηλίτιδα γιατί λογικά θα είχα υγρά κλπ κλπ

Ελπίζω να ήταν η τελευταία μου εξέταση κ' να ασχοληθώ με πιο σημαντικά θέματα...

Φιλάκια πολλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάρες μου καλημέρα...

Μywish, σου εύχομαι καλά αποτελέσματα και να είναι κοπέλα μου οι τελευταίες εξετάσεις που κάνεις...όσο για τη συνάντηση η καθημερινή είναι και για μένα σχεδόν αδύνατη εκτός από Παρασκευή απόγευμα...

Μελετίνα μου, εύχομαι και σε σένα να είναι όλα καλά...

Σοφία χαλάρωσε και απόλαυσέ το...Πόσα πράγματα χάνουμε τελικά με το άγχος, αλλά πως είναι δυνατόν να το αποβάλλουμε και να μην σκεφτόμαστε την εγκυμοσύνη;

Βιλλάκι, κράτα γερά..πολύ μου άρεσε αυτό με τις επαφές τρίτου τύπου:) Εύχομαι αυτό που συνέβη στην ξαδέλφη σου να ήταν τυχαίο και περαστικό..καλή ανάρρωση να έχει.

Δομνινάκι μου σας έχουν αποκλείσει την ελεύθερη σύλληψη; Γιατί ο διαβολάκος έχει πολλά ποδαράκια...You never know...

Yola περιμένουμε νέα από την Παρασκευούλα...

Εγώ κορτσάκια δυστυχώς δεν θα μπορέσω αυτό το ΣΚ. Την Κυριακή ειδικά θα είμαστε από το πρωί στους δρόμους...Γίνεται Χριστουγεννιάτικο παζάρι στο σχολείο του Μιχάλη και το απόγευμα μια εκδήλωση με μπουφέ!! στον Αθλητικό Όμιλο Βριλησσίων, όπου θα παραλλάβουμε ένα φάκελο με τις μετρήσεις που έγιναν στους ποδοσφαιριστές μας:D:D...Βοήθειά μας!!!!


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου καλημέρα...

Μywish, σου εύχομαι καλά αποτελέσματα και να είναι κοπέλα μου οι τελευταίες εξετάσεις που κάνεις...όσο για τη συνάντηση η καθημερινή είναι και για μένα σχεδόν αδύνατη εκτός από Παρασκευή απόγευμα...

Μελετίνα μου, εύχομαι και σε σένα να είναι όλα καλά...

Σοφία χαλάρωσε και απόλαυσέ το...Πόσα πράγματα χάνουμε τελικά με το άγχος, αλλά πως είναι δυνατόν να το αποβάλλουμε και να μην σκεφτόμαστε την εγκυμοσύνη;

Βιλλάκι, κράτα γερά..πολύ μου άρεσε αυτό με τις επαφές τρίτου τύπου:) Εύχομαι αυτό που συνέβη στην ξαδέλφη σου να ήταν τυχαίο και περαστικό..καλή ανάρρωση να έχει.

Δομνινάκι μου σας έχουν αποκλείσει την ελεύθερη σύλληψη; Γιατί ο διαβολάκος έχει πολλά ποδαράκια...You never know...

Yola περιμένουμε νέα από την Παρασκευούλα...

Εγώ κοριτσάκια δυστυχώς δεν θα μπορέσω αυτό το ΣΚ. Την Κυριακή ειδικά θα είμαστε από το πρωί στους δρόμους...Γίνεται Χριστουγεννιάτικο παζάρι στο σχολείο του Μιχάλη και το απόγευμα μια εκδήλωση με μπουφέ!! στον Αθλητικό Όμιλο Βριλησσίων, όπου θα παραλλάβουμε ένα φάκελο με τις μετρήσεις που έγιναν πριν μερικές ημέρες στους ποδοσφαιριστές μας:D:D...και ποιος ξέρει τι άλλο. Βοήθειά μας!!!!


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες μου καλημέρα...

Μywish, σου εύχομαι καλά αποτελέσματα και να είναι κοπέλα μου οι τελευταίες εξετάσεις που κάνεις...όσο για τη συνάντηση η καθημερινή είναι και για μένα σχεδόν αδύνατη εκτός από Παρασκευή απόγευμα...

Μελετίνα μου, εύχομαι και σε σένα να είναι όλα καλά...

Σοφία χαλάρωσε και απόλαυσέ το...Πόσα πράγματα χάνουμε τελικά με το άγχος, αλλά πως είναι δυνατόν να το αποβάλλουμε και να μην σκεφτόμαστε την εγκυμοσύνη;

Βιλλάκι, κράτα γερά..πολύ μου άρεσε αυτό με τις επαφές τρίτου τύπου:) Εύχομαι αυτό που συνέβη στην ξαδέλφη σου να ήταν τυχαίο και περαστικό..καλή ανάρρωση να έχει.

Δομνινάκι μου σας έχουν αποκλείσει την ελεύθερη σύλληψη; Γιατί ο διαβολάκος έχει πολλά ποδαράκια...You never know...

Yola περιμένουμε νέα από την Παρασκευούλα...

Εγώ κορτσάκια δυστυχώς δεν θα μπορέσω αυτό το ΣΚ. Την Κυριακή ειδικά θα είμαστε από το πρωί στους δρόμους...Γίνεται Χριστουγεννιάτικο παζάρι στο σχολείο του Μιχάλη και το απόγευμα μια εκδήλωση με μπουφέ!! στον Αθλητικό Όμιλο Βριλησσίων, όπου θα παραλλάβουμε ένα φάκελο με τις μετρήσεις που έγιναν στους ποδοσφαιριστές μας:D:D...Βοήθειά μας!!!!

Προσπαθώ να το διορθώσω αλλά δεν μπορώ...Τι διάολο που πήγε η επιλογή edit ?????????????????


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου, τα φιλια μου σε ολες σας και οσες ειναι σε προσπαθιες αυτο τον καιρο τις ευχες μου για τα καλυτερα αποτελεσματα μεσα απο την καρδια μου το ευχομαι!!!! δεν εχω καποιο καινουργιο νεο εγω να σας πω,,εκτος το οτι περασα μια ασχημη γρυπη και με ταλαιπωρισε αρκετα,τωρα ομως ειμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου, τα φιλια μου σε ολες σας και οσες ειναι σε προσπαθιες αυτο τον καιρο τις ευχες μου για τα καλυτερα αποτελεσματα μεσα απο την καρδια μου το ευχομαι!!!! δεν εχω καποιο καινουργιο νεο εγω να σας πω,,εκτος το οτι περασα μια ασχημη γρυπη και με ταλαιπωρισε αρκετα,τωρα ομως ειμαι καλα.

Μπραβο κοριτσακι μου...

Ελπιζω να ηταν η τελευταια γριπη για φετος τουλαχιστον...

Απ οτι καταλαβα πρεπει να ταλαιπωρησε πολυ κοσμο!!!

Φιλακια:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια την καλησπέρα μου,

Σήμερα είμαι 3η μέρα περιόδου και μου χουν γράψει κάποιες ορμονολογικές 3-5η μέρα περιόδου fsh,lh,e2 prl

Τις έχει κάνει κάποια από σας απογευματινές ώρες? σκέφτομαι να τις κάνω σήμερα το απόγευμα πιστεύω πως δεν έχει να κάνει η ώρα αλλά για σιγουριά ρωτάω.

Ελπίζω να μπορέσουμε να συναντηθούμε την επόμενη βδομάδα γιατί αυτή η βδομάδα δε μας έκατσε καλά.

Φιλιά σε όλες!

Καλημερα Μελετινα μου..

Και εγω απογευμα τις ειχα κανει, της 2ης μερας του κυκλου...

Ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν εχει σημασια...

Γραψε μας οταν παρεις τα αποτελεσματα..

Φιλακια:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα σας..

Λυπήθηκα πραγματικά που δεν τα καταφέραμε τελικά χθες αλλά ελπίζω να τα πούμε πολύ σύντομα.

Mywish καθημερινές είναι ιδιαίτερα δύσκολο μιας και οι περισσότερες έχουν και παιδάκι που θέλει τη φροντίδα τους.. αλλά και για μένα που δουλεύω μέχρι τις 7 κάθε μέρα δεν είναι εύκολο.. Γι' αυτό το λόγο κανονίζουμε τις συναντήσεις μας είτε Παρασκευή βράδυ είτε σβκ για να είμαστε λίγο λάσκα..

Βίλλυ μου πως είσαι κοριτσάκι; τελικά συνεχίζεις με .. επαφές τρίτου τύπου;

Γιόλα μου όταν μάθεις ενημέρωσέ μας για την Παρασκευή..

Καλημερα Δομνινακι μου...

Πως νοιωθεις κοριτσακι μου?

Περασες τοσα πολλα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα, σε εχω στο νου μου συνεχως!!!:-P:-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δομνίνα μου, μη νομίζεις, εγώ δουλεύω μέχρι τις 9 κάθε μέρα... Αλλά ήμουν διατεθειμένη να την κοπανήσω την τετάρτη για να σας δω αν γινόταν, αλλά δεν πειράζει.

Σήμερα έκανα και τις τελευταίες των εξετάσεων που μου είχαν γράψει. Ηταν κολπικές. Το τι αιμορραγία είχα δεν λέγεται, από απλό τεστ παπανικολάου... Η κοπέλα στο μικροβιολογικό φρίκαρε.... Μου λέει πρέπει ο τράχηλός σας να είναι τραυματισμένος για να αιμορραγήσει έτσι.. Προφανώς δεν έχει 'θρέψει' από το ταρατατζούμ της σαλπιγγογραφίας... Με πείραξε πολύ η όλη φάση, μπήκα μία χαρά και βγήκα 30 χρόνια πιο γερασμένη... Τουλάχιστον να αξίζει τον κόπο όλη αυτή η τρέλα.. Α και ξέχασα, η τιμή πάει γύρω στα 160 ευρώ, συνεχίζω να πληρώνω μανιωδώς...

Λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου που ταλαιπωρησε ετσι...

Γιατι ρε γμτ?

Σου εχει ξανασυμβει σε τετοιο τεστ να αιμοραγεις?

Περαστικα σου βρε, και εγω ελπιζω να αξιζει ολη αυτη η τρελα τελικα!!!

Φιλακια:-P:-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλακι μου μετα απο μια βδομαδα κολαση με τον αντρα μου αρρωστο και τρελους τσακωμους (και φυσικα καμμια επαφη μετα την ενεση) εχθες ηρεμησαμε και οι 2

Και πρωτη φορα μετα απο πααααρα πολυ καιρο (απο τις διακοπες δηλαδη) ειχαμε επαφη και δε σκεφτομουν το παιδι !!

Ειχα ξεχασει πως ειναι χωρις αγχος !!

Στη 17η μερα ειμαι αλλα το μετρησα τωρα για να σου απαντησω γιατι λογω ολης αυτης της γκαντεμιας δεν ασχοληθηκα και να σου πω καλο μου κανε τελικα

Μελετινα μου οχι δε παιζει ρολο η ωρα και γω 3η μερα βραδυ τις ειχα κανει

Εσυ ??Οπως λεει και η Δομνινα ''συνεχιζεις τις επαφες 3ου τυπου??

Καλα εισαι Δομνινακι μου ?

Ελπιζω να αρχιζεις να ηρεμεις επιτελους με ολα αυτα τα απανωτα που σου τυχαν !

Καλημερα Σοφια μου!!!

Αρχιζω να ηρεμω σιγα σιγα καθως η ξαδερφη μου βγηκε απο την εντατικη και τα κωλοδιαγωνισματα στο γυμνασιο βαινουν προς το τελος τους για το 1ο τριμηνο!!!

Καλα κανεις και δεν πολυασχολεισαι με τις μερες και τα σχετικα...

Δεν ειχες καμια επαφη μεσα στις 36 ωρες?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να το διορθώσω αλλά δεν μπορώ...Τι διάολο που πήγε η επιλογή edit ?????????????????

Καλημερα Ντολακι μου....

Και εγω αναρωτιεμαι που πηγε αυτη η επιλογη...

Υπαρχει αλλος τροπος να επεξεργαστουμε το κειμενο αφου εχει δημοσιευτει??


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Κάθε μέρα που περνάει είμαι και καλύτερα.. Σκέφτομαι θετικά και ελπίζω να μην συμβούν άλλα δυσάρεστα πράγματα..

Ντόλη μου η φυσική σύλληψη έχει σχεδόν αποκλειστεί και αυτό διότι οι φυσιολογικές μορφές είναι μόλις 2% και η κινητικότητα... πιο γρήγορα πάει το σαλιγκάρι παρά το δικό μας σπερματοζωάριο... Γι' αυτό άλλωστε θα κάνουμε και την επέμβαση κιρσοκήλης για να δώσουμε μια νέα ώθηση και έναν άλλον αέρα στο ... υλικό μας..

Βίλλυ μου κι εγώ σας σκέφτομαι όλες σας. Τόσους κόπους κάνουμε, τόσες αγωνίες περνάμε ας γελάσει λίγο και το χειλάκι μας.. Δεν έχουμε πειράξει κανέναν και αυτό που θέλουμε είναι το αυτονόητο.. Δεν ζητάμε πολλά.. άρα έχω βάσιμες ελπίδες ότι κάποια στιγμή θα ανταμειφθεί η υπομονή μας..

Ιγνατία μου περαστικά σου.. με αυτές τις εναλλαγές του καιρού τι πιο εύκολο από το να κρυώσει κανείς..

Γιόλα μου περιμένουμε νέα από την Παρασκευούλα μας..

Mywish ελπίζω να έχει τελειώσει η αιμορραγία και όλο αυτό να ήταν η τελευταία σου ταλαιπωρία!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου, εγω εχω ραντευου στις 8 με τον γιατρο, να δουμε που βρισκονται τα ωαρια και το ενδομητριο.

Την Παρασκευη που ειχα παει ειχα 5 στη δεξια ωοθηκη και 4 στην αριστερη και ενδομητριο 4χιλ...

Βεβαια τα αυγα ηταν πολυ μικρα και σημερα ελπιζω να εχει ωριμασει τουλαχιστον ενα!!!!

Θα σας γραψω μολις γυρισω!!!

Φιλακια πολλα:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...