Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Yola μου μόνο μια καφετέρια υπάρχει; Δεν έχω ξαναπάει, γι' αυτό ρωτάω.. Αν θες στείλε μου με π.μ. το κινητό σου γιατί δεν το έχω..

Σου στέλνω Pm και στείλε μου κα το δικό σου.

Ναι, μία υπάρχει στον 1ο όροφο με παγωτά γλυκά. Μέσα όμως όχι έξω.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια μάλλον το ραντεβού θα αλλάξει για μαιευτήριο...

Πήρα την Παρασκευούλα και δεν έχει 3 μέρες internet, το παιδί έχει κατέβει πολύ, έχει και συσπάσεις και ο γιατρός της είπε δεν την βγάζει μέχρι το ΣΚ, θα έχει γεννήσει.

Θα μου στείλει μήνυμα αν γεννήσει να πάμε Λητώ, αλλιώς θα έρθει να μας βρει στο Avenue γιατί μένει ... απέναντι.

Οπότε προτείνω να είμαστε σε επαφή με τα κινητά, προς το παρόν μένει το ραντεβού στο Avenue αλλιώς αν σας πάρω ή σας γράψω για αλλαγή πάμε ...Λητώ και μετά κάπου εκεί για καφέ.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κυριακή 28/11/2010 στις 18:00 το απόγευμα στο Avenue. Δηλώστε συμμετοχή:

1. Δομνίνα - ΟΚ

2. Ντόλη

3. Γιόλα - OK

4. Βίλλυ

5. Mywish

6. Μελετίνα-ΟΚ

7. Λιονταρίνα - ΟΧΙ

8. Ιόλη - ΟΧΙ

9. Παρασκευή -

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σας....

Ειμαι πολυ στεναχωρημενη...Μια πρωτη μου ξεδερφη ειχε μπει νοσοκομειο για εγχειρηση ρουτινας και επαθε καρδιακο επεισοδιο και ειναι εντατικη...Ειναι 40 ετων με 2 παιδακια 5 ετων και 22 μηνων!!! Οποτε δυστυχως δε θα μπορεσω να ερθω την Κυριακη γιατι θα την βγαλω στο νοσοκομειο...

Για τα άλλα τωρα...

Πηρα τηλεφωνο τον γιατρο για να κανονισω ραντευου που μου ειχε πει οτι θελει να με δει 12η μερα...Σημερα ειμαι στην 9η..Μου λεει επειδη μεσολαβει Σ/Κ θα ηθελα να σε δω σημερα...Οποτε κανονιζουμε 8μιση ωρα και μολις γυρισα..

Ειδε 5 ωοθηλακια στην δεξια ωοθηκη και 4 στην αριστερη που ηταν και λιγακι μεγαλυτερα απο τα δεξια...

Ενδομητριο 4 που μου ειπε οτι ειναι καλο για 9η μερα αν αναλογιστεις οτι ακομα εχω αιματακι στο σκουπισμα...

Σε γενικες γραμμες ειναι ευχαριστημενος...Μου ειπε βεβαια οτι δεν μπορουμε να ξερουμε ποσα και αν θα προχωρησουν, αλλα δε βλεπει το λογο να μην γινει αυτο...

Θα παω παλι την Τριτη για να δουμε τι εχει γινει και θα μου "κανονισει" επαφες...

Μου ειπε να μην κανουμε πρεγκνυλ αυτο το μηνα...

Αν δεν καταφερουμε κατι τοτε τον αλλο μηνα, σερπαφαρ, σαικακλουρ

( ?????? το λεω καλα? ) και ισως πρεγκνυλ..Και μετα βλεπουμε...

Ηταν πολυ αναλυτικος κοριτσια, μου εδειχνε το καθε τι στον υπερηχο και μου τα εξηγουσε...

Τι λετε κοριτσια???

Μελετινα μου, ουτε εγω τον ρωτησα για αυτο που λεγαμε γιατι ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα με το περιστατικο και ηθελα να τελειωνω, να φυγω για να παω στης Ξαδερφης μου, να δω τα παιδια....

Κοριτσια μου αν πατε στην Παρασκευουλα να της δωσετε ενα τεραστιο φιλι απο μενα και να τραβηξετε φωτο με το κινητο να μου στειλετε με MMS....


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

βίλλυ μου, έπαθα σοκ με την ξαδέλφη σου. Ελπίζω να το ξεπεράσει και να αναρρώσει σύντομα. Εξάλλου είναι πολύ νέα και ο οργανισμός της θα αντεπεξέλθει, εδώ είσαι και θα δεις, σύντομα θα γίνει καλά και θα γυρίσει σπιτάκι της να αγκαλιάσει τα παιδιά της.

Αχ, βρε κορίτσια μου, υγεία πάνω απ' όλα, είναι τελικά το υπέρτατο αγαθό. Κάθε πρωί το υπενθυμίζω στον εαυτό μου, για να μην το ξεχνάω. Έχω υγεία, έχω ανθρώπους που αγαπώ και μ' αγαπούν, έχω δουλειά (που στις μέρες μας είναι πολύ σημαντικό) και, αν θέλει ο θεός να έρθει κι ένα μωράκι, όλα θα είναι τέλεια. Αν δεν έρθει, τι να κάνω, δεν θα πεθάνω κιόλας, θα πορευτώ όπως είμαι, αρκεί να έχω υγεία εγώ και οι δικοί μου.

βίλλυ μου, επανέρχομαι στα ιατρικά σου. Είναι πολύ ενθαρρυντικά τα νέα σου. Αφού υπάρχουν τόσα ωοθυλάκια, είμαι σίγουρη ότι θα προχωρήσουν. Και είναι πάρα πολύ σημαντικό που ανταποκρίνονται οι ωοθήκες σου. Κι, αν δεν γίνει αυτό το μήνα, θα γίνει τον άλλο, τουλάχιστον έχεις μπει σε μια σειρά. Μπράβο, κοριτσάκι μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!

Βίλλυ λυπάμαι πάρα πολύ για την ξαδέρφη σου. Ελπίζω να φανεί δυνατή και να συνέλθει το γρηγορότερο δυνατό.. Έχει και τις δυο ψυχούλες πίσω της και είμαι σίγουρη ότι θα βάλει όλα της τα δυνατά γι' αυτά τα δύο αγγελούδια..

Τα δικά σου νέα μια χαρά μου ακούγονται.. Και απ' όλα αυτά κρατάω το γεγονός ότι ο γιατρός σου εξηγεί τα πάντα αναλυτικά και δεν... βαριέται όπως μερικοί άλλοι..

Θα μας λείψεις την Κυριακή αλλά η ξαδέρφη σου εννοείται ότι προηγείται!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή 28/11/2010 στις 18:00 το απόγευμα στο Avenue. Δηλώστε συμμετοχή:

1. Δομνίνα - ΟΚ

2. Ντόλη

3. Γιόλα - OK

4. Βίλλυ - ΟΧΙ

5. Mywish

6. Μελετίνα-ΟΚ

7. Λιονταρίνα - ΟΧΙ

8. Ιόλη - ΟΧΙ

9. Παρασκευή -


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα....

Βίλλυ μου εύχομαι η ξεδέρφη σου να ξεπεράσει τη δύσκολη κατάσταση, και να ναι σύντομα κοντά στα παιδάκια της .

Όσο για τα δικά σου νέα πολύ καλά ακούγονται...εύχομαι να έχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Εγώ αδιαθέτησα κανονικά σήμερα , μία μέρα καθηστερημένα αλλά εδώ και 4 μέρες έβλεπα καφέ και δε ξέρω γιατί τόσες πολλές μέρες, πάντα έχω καφέ πριν αλλά περίπου 2 μέρες πριν ενώ τώρα από την 23η μέρα και αδιαθέτησα την 27η .Ελπίζω να μην είναι κάτι σημαντικό.Έχει τύχει σε καμμιά σας?

Για αύριο κορίτσια να μιλήσουμε και τηλεφωνικά? Οτιδήποτε νεότερο γράψτε το και εδώ αλλά μιλάμε και στο τηλ.

Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Bίλλυ μου,

πολύ καλά τα καλά νέα σου και πολύ άσχημα τα άσχημα. Έτσι είναι και η ζωή όμως, αλλά σκέφτομαι γιατί να το χρωστάει αυτό σε κάποιους ανθρώπους?

Αν τελικά δεν μπορεί και η Ντόλλη αύριο λέω να το αναβάλλουμε για την επόμενη Κυριακή γιατί δεν θα είναι το ίδιο χωρίς Βίλλυ και Ντόλλη.

Θα μπούμε αύριο πρωϊ και μιλάμε και με κινητά.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας

Δυστυχώς για ακόμη μία φορά δεν θα μπορέσω, αύριο θα είμαι εκτός αθηνών στα γεννέθλια του βαφτιστηριού μου

Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι πιο τυχερή...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια απ ότι βλέπω αρκετά κορίτσια δε θα μπορέσουν να έρθουν αύριο, αν θέλετε μπορούμε να το κανονίσουμε και την επόμενη εβδομάδα που ίσως να μπορούν και να μαστε περισσότερες . Εσείς τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...