Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλημέρα..

Δεν έχω και την καλύτερη διάθεση σήμερα.. φαντάζομαι πως όλες καταλαβαίνετε το γιατί.. Δεν πολυελπίζω διότι και το στήθος μου σταμάτησε σήμερα να πονάει όσο πόναγε τις προηγούμενες μέρες.. Ότι έγινε έγινε κορίτσια.. Θα πάμε γι' άλλα..

Το ραντεβού είναι για τις 7.30 το απόγευμα οπότε θα αργήσω λιγάκι να σας ενημερώσω διότι μέχρι να φτάσουμε σπίτι θα μας πάρει κάποια ώρα..

Ότι κι αν γίνει πάντως σας ευχαριστώ που είστε δίπλα μου και ανυπομονώ να σας δω και να τα πούμε από κοντά την Κυριακή..

Φιλάκια πολλά πολλά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δηλώστε συμμετοχές:

1. Δομνίνα - ΟΚ

2. Βίλλυ - ΟΚ

3. Yola - OK

4. Mywish

5. ΝΤΟΛΗ - ΟΚ

6. ΙΟΛΗ - Δυστυχώς tsou!

7. Μελετίνα

Και όποιο άλλο κοριτσάκι θελήσει είναι ευπρόσδεκτο!!!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

My wish είμαι από ψηλά στην Κηφισιά και δεν ξέρω μήπως έχω την μικρή μαζί γιατί ο άντρας μου κάτι άλλο θα κανονίσει σίγουρα οπότε καλύτερα να είμαι με το δικό μου είσαι και έγκυος γυναίκα μην ταλαιπωρείσαι.:P

Για Avenue στις 1900 έχουμε πει πάνω στην καφετέρια στον πρώτο.

δεν θέλω να σε πιέσω, πάντως και παρεα στο δρόμο θέλω, και δεν με πειραζει η μικρούλα σου, και από το avenue δεν έχω ιδέα... ααα και εγω είμαι πιο ψηλά από εσενα... Αν αλλάξεις γνωμη, πες μου...

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω να σε πιέσω, πάντως και παρεα στο δρόμο θέλω, και δεν με πειραζει η μικρούλα σου, και από το avenue δεν έχω ιδέα... ααα και εγω είμαι πιο ψηλά από εσενα... Αν αλλάξεις γνωμη, πες μου...

Δεν με πιέζεις καλέ απλά όπως θα διαπιστώσεις λίαν συντόμως με ένα παιδί δεν μπορείς να είσαι εντάξει σε ραντεβού. Χώρια του ότι μπορεί να έχουμε πάει στο εξοχικό και να περάσει να με αφήσει ο άντρας μου ερχόμενοι μέσω Αττικής Οδού.

Όσον αφορά το Avenue είναι το πιο εύκολο mall της Ευρώπης. Παρκάρεις πίσω από το Avenue παντού, ακόμα και στο πάρκινγκ του ΙΑΣΩ μπαινεις και από πίσω και ανεβαίνεις μία κυλιόμενη τεράστια σκάλα στον 1ο όπου έχει ένα καφέ, όχι άλλο. Αν έχει δροσιά έξω καθόμαστε έξω αν έχει ζέστη μένουμε μέσα στο air-condition.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δομνίνα, μην χανεις την ελπίδα.. και ασε τι κάνει το στήθος...

Περιμένουμε κ' εμείς με αγωνία, καλά αποτελέσματα!

όντως το στήθος μία φουσκώνει μία ξεφουσκώνει οπότε μην το παίρνεις σαν σημάδι. Το θυμάμαι καλά αυτό, μία δεν μπορούσα να το ακουμπίσω και την άλλη δεν με πόναγε καθόλου.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια σχεδόν 1.30 ώρα έμεινε... και δεν περνάει με τίποτε η ρημάδα... Mywish κανόνισε να έρθεις σε παρακαλώ.. Έχουν περάσει 20 ολόκληρα χρόνια από τότε που τελειώσαμε το σχολείο... Θα έχει μεγάλη πλάκα!!! Ναι, ήμασταν συμμαθήτριες, το παραδέχομαι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γειά σου κοριτσάκι μου, τι γίνεσαι?

Εγώ όλα καλά!Η Δομνίνα μας να δούμε...Εσύ πως είσαι?Ετοιμάζεσαι?Είδες τις φώτο από δωμάτιο?Τις έχω μόνο για να τις δεις εσύ.Άντε μεγαλώνει η κοιλίτσα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όλα καλά!Η Δομνίνα μας να δούμε...Εσύ πως είσαι?Ετοιμάζεσαι?Είδες τις φώτο από δωμάτιο?Τις έχω μόνο για να τις δεις εσύ.Άντε μεγαλώνει η κοιλίτσα?

οχι δεν τις είδα, πάω αμέσως να τις δω και θα σου γράψω.. Καλέ τόφαλος, ποια κοιλίτσα????:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα..

Χθες δεν ήμουν σε πολύ καλή ψυχολογική κατάσταση και δεν μπορούσα να μπω να σας γράψω.. συγνώμη που σας άφησα στην αγωνία..

Δυστυχώς για μια ακόμη φορά δεν ανήκω στο τυχερό 10% και ούτε φυσικά κατάφερα να γραφτώ στα ιατρικά χρονικά..

Κάναμε υπέρηχο, βρέθηκε σάκκος κύησης αλλά χωρίς έμβρυο.. Αυτό μόνο ένα σήμαινε.. παλίνδρομη... και πάλι... η μόνη λύση αντιμετώπισης χωρίς περαιτέρω προβλήματα, και πάλι απόξεση.. Έτσι τη Δευτέρα το πρωί ραντεβού στο μαιευτήριο για το.. τετελεσμένο...

Το μόνο θετικό στην όλη ιστορία σύμφωνα με το γιατρό μου είναι ότι μένω έγκυος... χα χα χα χα.. εδώ γελάμε...

Τέλος πάντων.. το θέμα είναι ότι εγώ προσωπικά το ξεχνάω το θέμα εξωσωματική κι εγώ δεν ξέρω για πόσο χρονικό διάστημα.. Είμαι πληγωμένη απίστευτα... Αυτή τη φορά είχαμε κάνει τα πάντα σωστά, είχαμε τέλεια έμβρυα και παρ' όλα αυτά δεν έτυχε... Και λέω δεν έτυχε γιατί τελικά είναι θέμα τύχης..

Να ξέρετε ότι σας αγαπώ όλες, ότι χαίρομαι απίστευτα με τις χαρές σας και λυπάμαι με τις στενοχώριες σας...

Τώρα θέλω όσο τίποτε άλλο να σας δω την Κυριακή το απόγευμα... Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Aχ κοριτσακι μου, λυπάμαι αφανταστα... Παρε τωρα το χρονο σου, κάνε τις διακοπες σου και απο Σεπτεμβριο βλέπουμε πάλιι... Δεν αξίζει κατα τη γνωμη μου να σταματησεις.. Και μάλιστα πιστεύω ότι πρεπει να αλλάξεις κέντρο...

Θα τα πουμε αύριο, φιλιά πολλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...