Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Έχεις δίκιο κοριτσάκι να αισθάνεσαι έτσι. Όντως τελικά είναι τυχερά κάποια πράγματα στην ζωή και ότι και να κάνουμε δεν μπορούμε να τα αλλάξουμε. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα σταματήσουμε να προσπαθούμε...είμαστε οι περισσότερες στην φάση απογοήτευσης και θα τα πούμε αύριο από κοντά μπας και δώσουμε θάρρος η μία στην άλλη. My wish έχεις χρέος νομίζω να έρθεις να μας εμψυχώσεις...;);)


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου καλημέρα..

Χθες δεν ήμουν σε πολύ καλή ψυχολογική κατάσταση και δεν μπορούσα να μπω να σας γράψω.. συγνώμη που σας άφησα στην αγωνία..

Δυστυχώς για μια ακόμη φορά δεν ανήκω στο τυχερό 10% και ούτε φυσικά κατάφερα να γραφτώ στα ιατρικά χρονικά..

Κάναμε υπέρηχο, βρέθηκε σάκκος κύησης αλλά χωρίς έμβρυο.. Αυτό μόνο ένα σήμαινε.. παλίνδρομη... και πάλι... η μόνη λύση αντιμετώπισης χωρίς περαιτέρω προβλήματα, και πάλι απόξεση.. Έτσι τη Δευτέρα το πρωί ραντεβού στο μαιευτήριο για το.. τετελεσμένο...

Το μόνο θετικό στην όλη ιστορία σύμφωνα με το γιατρό μου είναι ότι μένω έγκυος... χα χα χα χα.. εδώ γελάμε...

Τέλος πάντων.. το θέμα είναι ότι εγώ προσωπικά το ξεχνάω το θέμα εξωσωματική κι εγώ δεν ξέρω για πόσο χρονικό διάστημα.. Είμαι πληγωμένη απίστευτα... Αυτή τη φορά είχαμε κάνει τα πάντα σωστά, είχαμε τέλεια έμβρυα και παρ' όλα αυτά δεν έτυχε... Και λέω δεν έτυχε γιατί τελικά είναι θέμα τύχης..

Να ξέρετε ότι σας αγαπώ όλες, ότι χαίρομαι απίστευτα με τις χαρές σας και λυπάμαι με τις στενοχώριες σας...

Τώρα θέλω όσο τίποτε άλλο να σας δω την Κυριακή το απόγευμα... Σας φιλώ!

Ναι, πράγματι, εδώ γελάμε. Κι εγώ γελάω σαρκαστικά όταν μου λέει ο γιατρός ότι μένω εύκολα έγκυος. Και τι να το κάνω?

Δεν γράφω κάτι παραπάνω, Δομνίνα μου, στα έχω γράψει στις παλλίνδρομες κυήσεις. Να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι πολύ και σε καταλαβαίνω ακόμη περισσότερο.

Κορίτσια, να περάσετε πολύ όμορφα αύριο. Δυστυχώς, θα είμαι μακριά σας αλλά τουλάχιστον θα ταξιδεύω για ένα νησάκι, οπότε πιστεύω ότι θα ξεκουραστώ και θα ηρεμήσω, το έχω πολύ ανάγκη.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα πολύ καιρο να μπω και μόλις μπηκα διαβασα για την Δομνίνα

Δεν εχω λόγια.Οτι και να πω θα ειναι λιγο.

Δομνινα μου, φροντισε να εισαι γερή και οσο και να σε ταλαιπωρει,να ξερεις θα ερθει το μωράκι σου γιατι το αξίζεις..

Φιλια σε ολες τις κοπέλες θα διαβασω τα νεα σας να ενημερωθω.

Οσο για μενα οι ορμονικες εξετασεις δεν ηταν και τόσο καλές και τον ερχόμενο μηνα πιθανών να κανω την 1η προσπάθεις με την βοηθεια του γιατρου αλλά χωρίς ορμόνες.(εχω μια ευαισθησια στο συκωτι)

Θα με κατατοπίσει αυτός ,εφόσον βγουν και οι τελευταιες εξετασεις που εχουν γινει .Απο εκει θα κριθει πως θα κινηθούμε.

Σας φιλώ ολες

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!

Σήμερα δεν είμαι καλά, είμαι ξαπλα

Ελπιζω να συνελθω και να γυρισει νωρις ο άντρας μου για να με φερει το απόγευμα, γιατι δεν προκειται να πιασω τιμονι με τετοια ζαλούρα.

Θα σας γραψω μολις μαθω, φιλάκια..

Γιολακι χθες αργησα να δω οτι μου εγραψες, με ειχε παρει ο ύπνος, sorry!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!

Σήμερα δεν είμαι καλά, είμαι ξαπλα

Ελπιζω να συνελθω και να γυρισει νωρις ο άντρας μου για να με φερει το απόγευμα, γιατι δεν προκειται να πιασω τιμονι με τετοια ζαλούρα.

Θα σας γραψω μολις μαθω, φιλάκια..

Γιολακι χθες αργησα να δω οτι μου εγραψες, με ειχε παρει ο ύπνος, sorry!

Περαστικούλια. Περάσαμε πολύ καλά. Όλες οι κοπέλες ήταν μια χαρά και γελάσαμε.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mπήκα και γω να πω πως πέρασα πολύ όμορφα μαζί σας σήμερα.........και να σας καληνυχτίσω!!!!!!:D

Kαλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και από κοντά!!!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

και γω μενω ευκολα εγκυος.... :|

νταξ, κατι ειναι κι αυτο...

αλλα μ εχει κουρασει τοσο πολυ το θετικο τεστ, και στο καπακι αιμα.......

Είναι όντως σκοτσέζικο ντους. Μήπως φταίνε τα τεστ? Να τολμήσω να ρωτήσω αν έχεις δοκιμάσει απόλες τις μάρκες και όλες σου βγάζουν θετικά?


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις άφησα το Μιχάλη στο σχολείο και είπα να μπω να σας καλημερίσω...

Θέλω να πω κι εγώ πως πέρασα (όπως πάντα άλλωστε) πολύ ωραία..Η παρέα σας κοριτσάκια είναι η καλύτερη ψυχοθεραπεία..μόνο να το κάνουμε λίγο συχνότερα!!

Εύχομαι Δομνίνα μου να τελειώσει όλο αυτό όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα. Περιμένω νέα σου.

Μελετίνα πως είσαι σήμερα; Σταμάτησαν τα πονάκια;

Βιλλάκι τα μαλλιά σου είναι πολύ καλύτερα έτσι και αυτό το χρώμα αναδυκνείει τα όμορφα ματάκια σου.

Γιολάκι πως είναι το παιδί σήμερα; Σε περίμενε, ή την είχε πάρει ο ύπνος;

Φιστικάκι, το έχεις ψάξει περαιτέρω; Και για πόσα θετικά μιλάς;


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατα καιρους, εχω κανει ενα σωρο τεστ, διαφορετικα ολα...

πρεπει να το ψαξω... θα περιμενω λιγο αυτον το μηνα, εχω σημερα ραντεβου με τη γιατρο μου... και θα το κοιταξω..


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα..

Θέλω να πω ότι η χθεσινή μας έξοδος ήταν ότι καλύτερο για την ψυχολογία μου.. Μου κάνετε πολύ καλό, να το ξέρετε..

Μόλις ήρθα στη δουλειά από το μαιευτήριο.. Όλα πήγαν καλά, είμαι καλά και ευτυχώς δεν πονάω.. Ο γιατρός μου είπε ότι μέσα στη βδομάδα θα μιλήσει με τον εξωσωματικό μου και θα ψάξουν να βρουν τι άλλο μπορούμε να κάνουμε.. Κορίτσια είμαι φοβερά ήρεμη.. Ξέρω ότι θα ξαναπροσπαθήσω αλλά από τον καινούργιο χρόνο... Τώρα αισθάνομαι φοβερά κουρασμένη..

Θέλω κι εγώ να τονίσω ότι πρέπει να βρισκόμαστε συχνότερα... Σας φιλώ όλες πολύ, σας ευχαριστώ για την όμορφη βραδιά και τέλος της βδομάδας εύχομαι να ακούσουμε τα ευχάριστα νέα της Μελετίνας μας!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα:P:p

Και εγω περασα πολυ ομορφα χθες και χαρηκα αφανταστα που σας ξαναειδα.....

Μελετινακι μου, καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!!!!

Γιολαντα μου, ευχομαι η μικρη να ειναι καλυτερα σημερα....

Ντολακι μου σε ευχαριστω.....Θα το κρατησω το χρωμα στα μαλλια!!!

Δομνινα μου, χαιρομαι που δεν πονας και που νοιωθεις ηρεμη.....

Εγω καθομαι και κοιταζω το αδειο σπιτι...Πηρα τον μικρο τηλ και ευτυχως ηταν ευδιαθετος και χαρηκα...μου λειπει ομως:(:(

Ο συζυγος θα ερθει αυριο βραδυ.....Τωρα θα σηκωθω σιγα σιγα, να κανω καμια δουλεια!!!

Φιλακια σε ολες

:cool::cool:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινάκι, είσαι παλικάρι. Μα πήγες και δουλειά! Φτου σου κοπέλα μου. Νομίζω ο Θεός μας στέλνει όλα όσα μπορούμε να αντέξουμε άρα δείξτου κι εσύ ότι δεν αντέχεις πολύ ακόμα στην αναμονή..

Κορίτσια η μικρή με περίμενε για να κοιμηθεί δεν έχει κάνει παρά δέκατα αλλά δεν την έστειλα σήμερα για να ανναρώσει κάπως διότι όλη νύχτα έβηχε.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...