Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια....

Πηγα σχολειο σημερα και πλακωθηκα με κατι εξωσχολικους, οι οποιοι ηταν μεσα στο σχολειο και το κρατανε κλειστο.....

Ηρθε η Αστυνομια, χαμος.....4_2_204v.gif.....

Μια γλωσσα τα κωλ##δα, δε φανταζεστε...

Να μου λεει ενα, 20 ετων περιπου, "αν τολμας, ελα μεσα, θα δεις τι θα γινει"!!!

Οι αλλες μαμαδες να του λενε "που μιλας ετσι ρε τσογλανι?"

Και να επιμενει πως ειναι εκει για να προφυλαξει τα δικαιωματα των παιδιων στην καταλληψη, αφου ο Διευθυντης του σχολειου, απειλησε 1ος με αποβολες...

Και εμεις, πηγαμε εκει υστερα απο τηλ του Διευθυντη, να βοηθησουμε μπας και ανοιξει το ρημαδι...

Ξεκινησα πολυ γλυκα, λεγοντας ενταξει, εχετε και σεις τα δικια σας, αλλα δε λυνεται τιποτα ετσι...

Περασε μια βδομαδα, φτανει..θα μεινετε πισω στην υλη και θα τρεχετε και δε θα φτανετε μετα...

Τα παιδια του Γυμνασιου μας δεν ηταν πανω απο 2-3...Ολα τα υπολοιπα, εξωσχολικοι....

Και η Αστυνομια να μη μπορει να μπει μεσα, και να μας λεει, αν θελετε μπειτε εσεις, αλλα να ξερετε πως αν συμβει το παραμικρο σε καποιο απο τα παιδια θα βρειτε και τον μπελα σας..Αν ας πουμε χτυπησει καποιο....

Τουρκ εγινα μιλαμε...

Δομνινα μου πολυ καλα και αισιοδοξα μου ακουγονται τα νεα σου και δε ξερεις ποσο χαρηκα!!!:P

Μελετινακι μου, πως πηγε ο σημερινος υπερηχος?:P

Ντολακι μου, δουλευεις τωρα και δεν εχεις χρονο ε?

Ολα καλα με τη δουλεια?:P

Γιολαντακι μου φιλακια πολλα πολλα....:P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια :D:D:D τι κάνετε??

Τα δικά μου νέα, εχθές είχα έναν πονοκέφαλο που ούτε στον εχθρό μου να μην τύχει ......έτοιμη να λυποθυμήσω είμουνα από τη ζαλάδα και από τον πόνο....λες και με βαρούσαν με σφυριά.....και είχα πιει και παυσιπονο πριν με πιάσει. Υπέφερα πολύ γιατι δεν πέρασε ουτε και με mesulid και ξύπνησα το πρωι και πάλι δεν ειχε περασει εντελώς και ήπια και άλλο παυσιπονο για πρωινο. Σερνομουνα απο την εξάντληση, κορίτσια το χθεσινο βράδυ ηταν μαρτυριο.

Πήγα στο ραντεβου που είχα με το γιατρό και είδαμε 5 αυγά μεγάλα που αυτα λογικά θεωρούμε σίγουρα και άλλα 3 πιο μικρά που θα προσπαθήσουμε ότι μπορέσουμε και από εκείνα να πάρουμε.

Η οιστραδιόλη ήταν 736 και πριν απο δύο μερες 300 κάτι.....

Για ωοληψία την επόμενη βδομάδα πιθανότατα Δευτέρα μπορεί και Τρίτη ....θα μου πει το Σάββατο που πάλι θα ξαναπάω.

Θα κάνουμε και μικρογονιμοποίηση IMSI όπου διαλέγουν το σπερματοζωάριο με πολύ μεγαλύτερη μεγένθυση....για να δούμε βρε κορίτσια. Σήμερα τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να φταίει και το σπέρμα επειδή έχουμε 1% ανώμαλες μορφές και μου είπε μπορεί, αυτό δε το ξέρουμε:rolleyes: θα το δούμε:rolleyes:

Αααα του είπα επίσης πως αν καταφέρουν να γονιμοποιηθούν 3 να βάλλουμε 3 αυτη τη φορά και φυσικά συμφώνησε.

Δομνινάκι όλα να πάνε καλά στην υστεροσκόπηση , πιστεύω πρέπει να την κάνεις και εύχομαι να βοηθήσει να μεινεις εγκυούλα.

Μενοπούρ έχεις περίσσευμα?? τις θέλει η Γιολάντα?? εσύ δε θα τις χρειαστείς??

Εγώ δεν είμαι σίγουρη αν θα φτάσουν , ίσως και να φτάσουν απλά χθες όπως εκανα τις ενέσεις μεσα στη ζαλάδα και στον πονοκέφαλο , με βοηθουσε και ο αντρας μου και του ζήτησα να μου αλλάξει βελονα στη συριγγα που ειχα βαλλει 2 μενοπουρ και να βαλλει της ινσουλίνης. τι το θελα και γω. και όπως πιεσε τη συριγγα γιατι λεει δεν εμπαινε η βελονα μου εχυσε όλο το φαρμακο και εχασα ετσι 2 μενοπουρ......είμουνα τοσο χαλια που ουτε τις ενεσεις δε μπορουσα να κανω. Και εκεινη την ωρα δε σπάστηκα που εχασα τις 2 μενοπουρ αλλα που ετσι οπως ειμουνα επρεπε ξανα να αναρροφησω 2 καινουριες......μιλάμε για άθλια κατασταση.....άλλο ενα τετοιο εφιάλτη ειχα και στην προηγουμενη φορα της εξωσωματικης ....τοσο δυνατου πονοκεφαλου εννοω γιατι από απλό πονοκεφαλο εχω καθημερινα στη διεγερση :mad:

Ρωτησα σημερα και το γιατρο αν περισσευουν απο καποια κοπέλα πχ 2 μενοπουρ να μου εδινε αλλά μου είπε ότι σπάνια γινεται αυτο επειδη δε τις γραφουν στα ταμεια .....Γιολαντάκι ετσι είπε και αυτός:rolleyes:

Ντόλυ έπιασες δουλίτσα ακούω, εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Βιλλάκι μου έκανες σαματά ε?? μα ειναι δυνατον να μιλάνε και τοσο άσχημα??

Τι κανουν τα υπολοιπα κοριτσια μας??

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα και από μένα.....

Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι ιδιαιτέρως που σας βλέπω όλες στον αγώνα....Κάθε φορά που σας διαβάζω, γενιέται μια μικρή ελπίδα μέσα μου...Ζηλεύω, θέλω κι εγώ να κάνω ενεσούλες :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:....

Δομνίνα μου, μιλάς πάλι με τον γνώριμο τρόπο που αντιμετωπίζεις πάντα τα πράγματα...χαίρομαι πάρα πολύ γι αυτό....δεν μπορεί θα το τσακώσετε το άτιμο..μια του κλέφτη.....:tongue:..Να σε ρωτήσω όμως για την επιλογή των δανεικών ωαρίων; Λογικά στην περίπτωσή σας δεν ενδείκνυται περισσότερο το δανεικό σπέρμα;

Μελετινάκι καλή επιτυχία και σ' αυτήν σου την προσπάθεια κορίτσι μου... και σε όλες σας πραγματικά εύχομαι το ίδιο από καρδιάς :D:D.

Εγώ είμαι πολύ καλά, οι άνθρωποι που συνεργάζομαι είναι εξαιρετικοί και η μπουμπού απίθανη...

Σήμερα πρέπει να απαντήσω στην ερώτηση που μου έκανε ο Μιχάλης "τι είναι σεξ"...:shock::shock::shock::shock: Πως σας φαίνεται; θα σας ενημερώσω σύντομα...Φιλάκια πολλά...Να κανονίσουμε καφεδάκι λίαν συντόμως


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα..

Μελετινάκι μου έχω περίσσευμα Menopur.. μπορώ να σου δώσω και σένα και στη Γιολάντα.. Είχε κάνει κράτηση η Ντόλη αλλά αφού δεν θα προχωρήσει σε εξωσωματική νομίζω ότι με την άδειά της μπορώ να τις παραχωρήσω σε όποιο κοριτσάκι τις χρειάζεται.. Εγώ δεν θα τις χρειαστώ μιας και εγώ κάνω Puregon αυτή τη φορά και τις μονάδες που μου λείπουν θα μου τις δώσει μια φίλη μου.. Οπότε αν τις θες στη διάθεσή σου..

Λυπάμαι πολύ που ταλαιπωρείσαι τόσο φρικτά από τον πονοκέφαλο.. Εμένα με πιάνει σπάνια και δεν είναι και το καλύτερό μου.. Πόσο μάλλον εσένα που σε πιάνει σε καθημερινή βάση και με τέτοια ένταση..

Ντόλη μου ομολογώ ότι ο γιατρός μου, με την αντιμετώπισή του με έκανε να το αποφασίσω τόσο σύντομα.. Είναι για μένα κάτι παραπάνω από γιατρός.. όπως είπε και ο ίδιος "είμαστε σχεδόν οικογένεια τώρα"... και αυτό είναι ότι πιο σημαντικό για μένα..

Αισθάνομαι καλά και γιατί όχι και αισιόδοξη.. Όσον αφορά τα δανεικά ωάρια.. Σαφώς προτιμότερο θα ήταν να χρησιμοποιήσουμε δανεικό σπέρμα αλλά ο άνδρας μου διαφωνεί ριζικά με αυτό.. είναι εγωϊστικό από μέρους του αλλά ακόμα δεν έχω προσπαθήσει να τον μεταπείσω.. Θα κάνουμε κι αυτή την προσπάθεια και ελπίζουμε ότι αυτή τη φορά θα έχουμε θετικό αποτέλεσμα και δεν θα χρειαστεί να επαναπροσδιορίσουμε τους στόχους μας στο μέλλον..

Χαίρομαι πολύ που οι άνθρωποι είναι καταπληκτικοί και είμαι σίγουρη ότι το μωρό σε λατρεύει ήδη.. Όσο για το τι είναι σεξ.... θέλω πολύ να ακούσω την απάντηση... Κανονίστε καφέ το συντομότερο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nα μαι και γω κορίτσια................

Τα νέα μου.......τα αυγουλάκια μου είναι αυτα που είδαμε και την προηγούμενη φορά (7 - 8 )αλλά δεν ειναι όλα μεγαλα και ο γιατρός θα προσπαθήσει λιγάκι να με καθυστερήσει για να μπορέσουν να έχουν μεγαλώσει και τα πιο μικρά......έχουμε από 12 έως 17 χιλιοστά. Θα κοιτάξει να πάρει όσο πιο πολλά μπορεί μου είπε, καθώς επίσης ότι δεν πάμε Δευτέρα ωοληψία ....θέλει να συνεχίσω λιγάκι ακόμα διέγερση, και μου έδωσε και μια δόση πιουρεγκον γιατι δε με εφταναν.

Η οιστραδιόλη μου ....από 700 κατι που ηταν προχθες πηγε 1736 σήμερα, μου είπε ότι είναι πολύ καλή . Το πως συνεχίζουμε.....αύριο πρέπει να πάω σε ένα μαιευτηριο να κανω και πάλι οιστραδιόλη και μαλλον θα πάω στο Ρέα που θα είναι εκεί και ο ίδιος παρόλο που μου είπε να πάω σε όποιο θέλω και σε όποιο είναι πιο κοντά μου (καραμελλάκι εδώ θυμήθηκα το γιατρούλη σου :tongue:)αλλά εγώ θα πάω στο Ρέα και θα τον παρω τηλ και μου είπε πως θα περάσει και εκείνος και θα μου κάνει ξανα και εναν υπέρηχο.

Ανάλογα με τα αποτελέσματα θα δούμε πότε θα γίνει και η ωοληψία.....Τρίτη με Τεταρτη υπολογίζουμε.

Δομνινάκι μου καλή επιτυχία για τη Δευτέρα!!!

Όσο για τις μενοπουρ ......να μας πει το Γιολαντάκι πόσες χρειάζεται που σου το χει πει πριν από μένα.....και μια που το είπα πάω να δω πόσες μου χουν μεινει και να υπολογισω αν φτάνουν. Ο γιατρός μου είπε πως αν δε φτανουν πχ οι πιουρεγκον να κάνω 250 πιουρεγκον και 3 σκονες μενοπουρ σε 1 υγρο .....πάω να τα κοιτάξω λίγο γιατί στο τέλος θα τρέχω....

Ντόλυ μου θέλω και γω να μάθω τι απάντησες στο γιόκα σου:P

Βιλλάκι μου που είσαι??

Φιλιά πολλά σε όλες τα κορίτσια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή ωοληψια Μελετινακι και καλη υστεροσκοπηση Δομνινακι.Εννοειται οτι οσες χρειαστειις θα στις δωσει η Δομνα.Εγώ είμαι ήδη μανουλα και προηγειστε εσεις.Δωστε μου ο,τι περισσεψει.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια:D...τι κάνετε??

Εγώ κορίτσια πήγα στο Ρέα σήμερα και έκανα άλλη μια οιστραδιόλη ...όπου έφτασε στα 2400 ...είδα και το γιατρό μου όπου κάναμε υπέρηχο .....και είδαμε 4 αυγουλάκια ετοιμα ξεπερνώντας τα 17 χιλ και αλλα 3 μικρότερα να ακολουθουν ............βλέποντας λοιπον και την οιστραδιόλη μου μου είπε πως Τρίτη πάμε για ωοληψία. Έκανα πιουρεγκον και μενοπουρ το μεσημεράκι και το βραδάκι έχω την πρεγκνυλ.

Γιολαντάκι με σκλάβωσες με αυτό που είπες:D πάντως δεν εχει να κάνει αυτο που είπες ....θεωρώ πολύ σημαντικό που και συ προσπαθείς για το δεύτερο παιδάκι σου !!! Εμένα τελικά μου εφτασαν τα φαρμακα τσιμα τσιμα αφου θα κάνω Τρίτη ωοληψια.......γιατι αν δεν ειχε ανεβει τοσο η οιστραδιόλη θα με πηγαινε μια μερα αργοτερα.

Ευτυχώς μια δόση πιουρεγκον μου εδωσε το κεντρο.

Δομνινάκι μου εύχομαι αύριο να πάνε όλα καλά!!! Σου στέλνω την αγάπη μου και εύχομαι πραγματικά αυτό να σε βοηθήσει για μια επιτυχημενη προσπαθεια την επομενη φορα:D:D

Βιλλάκι που είσαι εσύ? Για εμφανίσου:tongue:

Ντόλυ ....καλέ τι του απάντησες του παιδιου??:rolleyes:

Φιλάκια πολλα σε όλες σας!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα σας..

Ήρθα κι εγώ.. έκανα την υστεροσκόπηση σήμερα και βρέθηκε ένα διάφραγμα ελαφριάς μορφής το οποίο και αφαιρέθηκε.. τίποτε δεν μπορεί να μας αποκλείσει το γεγονός να έφταιγε αυτό για τις παλίνδρομες κυήσεις αλλά και τίποτε πάλι δεν μπορεί να μας αποκλείσει το γεγονός να φταίγαν χρωμοσωμικές ανωμαλίες του εμβρύου.. Τουλάχιστον βρέθηκε κάτι.. Θα πάρω αντιβίωση 4 μέρες, θα αφήσω αυτό τον κύκλο να περάσει για να θρέψει το ενδομήτριο και με την περίοδο του Νοεμβρίου ξεκινάμε κι εμείς..

Meletinaki μου σου έγραψα και αλλού για το θέμα της picsi... Και υπάρχει και εφαρμόζεται στην Ελλάδα.. Καλή ωοληψία λοιπόν, καλή γονιμοποίηση και καλή εμβρυομεταφορά..

όσον αφορά τη δόση Puregon που μου έγραψες.. γιατί όχι; Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ..

Σας φιλώ όλες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε? γύρισα από την ωοληψία και όλα πήγαν μια χαρα, ευτυχώς

Πήραμε 8 ωαριάκια δηλ όλα ΄΄Εκανα πάλι ξύπνια ωοληψία βάζοντας μου καποιο φαρμακο ενδοφλεβιως , ένιωθα μια ζαλάδα κατά καποιο τροπο....πιο ήπια αυτη τη φορά, δεν πονεσα καθολου ουτε και τωρα νιωθω τπτ

Ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημενος που πηραμε 8 ....εγώ να δείτε...........

Μου είπε επίσης πως ήταν πολύ καλή η οιστραδιόλη μου και οταν ειναι πάνω από 2000 στατιστικά υπάρχουν αυξημενες πιθανοτητες για εγκυμοσύνη, σαν να κατάλαβα πως είναι καλύτερα τα ωάρια.

Αύριο θα μάθω πόσα γονιμοποιήθηκαν και μάλλον Παρασκευή θα γίνει η εμβρυομεταφορά.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρον σας!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα σας..

Ήρθα κι εγώ.. έκανα την υστεροσκόπηση σήμερα και βρέθηκε ένα διάφραγμα ελαφριάς μορφής το οποίο και αφαιρέθηκε.. τίποτε δεν μπορεί να μας αποκλείσει το γεγονός να έφταιγε αυτό για τις παλίνδρομες κυήσεις αλλά και τίποτε πάλι δεν μπορεί να μας αποκλείσει το γεγονός να φταίγαν χρωμοσωμικές ανωμαλίες του εμβρύου.. Τουλάχιστον βρέθηκε κάτι.. Θα πάρω αντιβίωση 4 μέρες, θα αφήσω αυτό τον κύκλο να περάσει για να θρέψει το ενδομήτριο και με την περίοδο του Νοεμβρίου ξεκινάμε κι εμείς..

Meletinaki μου σου έγραψα και αλλού για το θέμα της picsi... Και υπάρχει και εφαρμόζεται στην Ελλάδα.. Καλή ωοληψία λοιπόν, καλή γονιμοποίηση και καλή εμβρυομεταφορά..

όσον αφορά τη δόση Puregon που μου έγραψες.. γιατί όχι; Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ..

Σας φιλώ όλες!

Kαλή ανάρρωση και καλή αρχή σου εύχομαι. Να είναι η τελευταία δοκιμασία.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε? γύρισα από την ωοληψία και όλα πήγαν μια χαρα, ευτυχώς

Πήραμε 8 ωαριάκια δηλ όλα ΄΄Εκανα πάλι ξύπνια ωοληψία βάζοντας μου καποιο φαρμακο ενδοφλεβιως , ένιωθα μια ζαλάδα κατά καποιο τροπο....πιο ήπια αυτη τη φορά, δεν πονεσα καθολου ουτε και τωρα νιωθω τπτ

Ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημενος που πηραμε 8 ....εγώ να δείτε...........

Μου είπε επίσης πως ήταν πολύ καλή η οιστραδιόλη μου και οταν ειναι πάνω από 2000 στατιστικά υπάρχουν αυξημενες πιθανοτητες για εγκυμοσύνη, σαν να κατάλαβα πως είναι καλύτερα τα ωάρια.

Αύριο θα μάθω πόσα γονιμοποιήθηκαν και μάλλον Παρασκευή θα γίνει η εμβρυομεταφορά.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρον σας!!!:D

Πόσο χάρηκα για σένα έχεις πολύ καλές προυποθέσεις αυτή την φορά. Καλή γονιμοποίηση και καλή εμβρυομεταφορά!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά, τι κάνετε? Σας διαβάζω ανελλιπώς και μαθαίνω τα νέα σας αλλά ως συνήθως δεν προλαβαίνω να γράψω.

Μάλιστα είχα διαβάσει που επρόκειτο να συναντηθείτε, κάποια στιγμή έπεσε στο τραπέζι και η πρόταση για συνάντηση στο Περιστέρι και ήθελα να σας γράψω ότι στο Περιστέρι θα προλάβαινα να έρθω αλλά σκέφτηκα μήπως κάποιες δεν μπορούν και δεν ήθελα εξαιτίας μου να αλλάξετε τον τόπο συνάντησης. Δούλευα πάλι εκείνη την ημέρα απογευματινή βάρδια και δεν προλάβαινα να έρθω στην Λ. Πεντέλης αλλά για το Περιστέρι θα τα κατάφερνα μια χαρά. Τέλος πάντων την επόμενη φορά.

βίλλυ μου, διάβασα για την προσπάθειά σου, σε παρακολουθούσα με αγωνία και στενοχωρήθηκα που δεν ευοδώθηκε. Σε βλέπω όμως μάχιμη και δυναμική και χαίρομαι. Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις.

Δομνίνα μου, το ίδιο ισχύει και για σένα. Χαίρομαι που δεν το βάζεις κάτω, παρόλες τις αντιξοότητες και σε καμαρώνω. Ελπίζω ότι έφταιγε το παλιο-διάφραγμα και η επόμενη φορά σου να είναι η τελευταία και τυχερή.

Ντόλη μου, έμαθα ότι έπιασες δουλειά, μπράβο σου, χάρηκα πάρα πολύ.

Γιόλα μου, διάβασα και τα δικά σου νέα για την προσπάθεια σπερματέγχυσης που σκέφτεσαι να κάνεις και σου εύχομαι να είναι η τυχερή σου.

Μελετίνα μου, 8 ωάρια είναι πάρα πολύ καλά. Μπράβο σου. Σε διάβασα που είχες αγωνία αν θα κάνεις ωάρια και προσευχόμουν να πάνε όλα καλά. Εύχομαι καλή εμβρυομεταφορά και σε λίγες μέρες να μάθουμε και τα ευχάριστα.

Τα δικά μου νέα είναι τα ίδια. Δουλειά, σπίτι, καμιά βόλτα το Σ/Κ. Είμαι καλά και είμαι ευχαριστημένη. Προσπάθειες δεν κάνω, το έχω αποφασίσει ότι δεν πρόκειται να ξαναπροσπαθήσω και είμαι καλά μ' αυτή μου την απόφαση.

Σας φιλώ όλες γλυκά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα!!!!

Χαθηκα για λιγο, δεν ημουν πολυ καλα ψυχολογικα για καποιο οικογενειακο θεμα που προεκυψε, θα σας τα πω στην επομενη συναντηση...

Δομνινα μου, κοριτσακι μου χαιρομαι παρα πολυ.....

Σε βλεπω αισιοδοξη και καλα κανεις.....

Σε αγαπαω και σε σκεφτομαι συνεχεια....:P

Μελετινακι μου γλυκο, τι ευχαριστα νεα?

Ειδες που ολα πηγαν καλα?

μπραβο για τα 8 αυγουλακια...

Ποτε θα ξερουμε ποσα προχωρησαν ( που ευχομαι ΟΛΑ ) ?

Ιολη μου, παντα χαιρομαι οταν μας γραφεις δυο κουβεντες...

Αν εσυ εισαι ενταξει με την αποφαση σου, τοτε εμεις θα σε στηριξουμε και θα ειμαστε στο πλευρο σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ....

Κοριτσακια μου, αυτα προς το παρον...

Σας καληνυχτω και θα τα πουμε λιαν συντομως....:cool:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...