Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Αχ Δομνινάκι μου.......του Αγίου Γερασίμου σήμερα, τώρα σαν να θυμάμαι πρέπει να το χαμε ξανασυζητήσει ? αν θυμάμαι καλά.......γιατί και το μπαμπά μου Γεράσιμο το λένε :D

Θα βλέπει όμως από εκεί που είναι πόσο πολύ τον σκέφτεσαι και θα χαίρεται.

Δομνινάκι μου κάτι άλλο.....σου είχα πει για το περίσσευμα της πιουρεγκον .......εγώ την άνοιξα στις 9 Οκτώβρη και κρατάει ένα μήνα......λογικά δε θα την προλάβεις ε?:cry: Επειδή διάβασα πως αδιαθέτησες αλλά στην επόμενη περίοδο θα ξεκινήσεις την προσπάθεια......εγώ νόμιζα πως θα ξεκινούσες στην επόμενη από την υστεροσκόπηση έτσι δε σου χαν πει??:rolleyes::rolleyes: ή εγώ κάτι μπέρδεψα??:rolleyes::rolleyes: απλά αν σίγουρα δεν προλαβαινεις το φαρμακο γιατι θα χει λήξει αν ειναι να το βαλλω στο φορουμ μήπως το χρειαστεί καμμια κοπέλα.....καλά δεν ειναι και πολλές οι μονάδες....αλλά μπορει σε καποια να λειπουν.

Μελετινάκι μου γλυκό να τον χαίρεσαι τον πατερούλη σου.. Να τον πάρεις μια αγκαλιά και να του δώσεις ένα γλυκό φιλί.. Πάντα γερός και δυνατός.. Σε μια συζήτηση που είχαμε κάνει είχα πει ότι εάν έκανα δυο αγόρια το ένα θα το έβγαζα Παναγιώτη (όπως τον αδερφό μου) και το άλλο Γεράσιμο (όπως τον πατέρα μου)... Ας κάνω έστω κι ένα και θα ρίξω κορώνα γράμματα :cool:

Λογικά θα αδιαθετήσω γύρω στις 10 Νοέμβρη.. οπότε ναι, δεν την προλαβαίνω τη Puregon.. Μπορεί να χρησιμεύσει σε άλλο κοριτσάκι!

Και ανυπομονώ για το κέρασμα της επιτυχίας!!!:cool:


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λογικά θα αδιαθετήσω γύρω στις 10 Νοέμβρη.. οπότε ναι, δεν την προλαβαίνω τη Puregon.. Μπορεί να χρησιμεύσει σε άλλο κοριτσάκι!

Και ανυπομονώ για το κέρασμα της επιτυχίας!!!:cool:

Δομνινα θα δεις που τελικα κοντα κοντα θα ξεκινησουμε, πρωτα ο Θεος βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε?

Πολύ ευχαρίστως να βγούμε και να σας κεράσω:D:D:D

Μάργκυ μου ναι εγώ είμουνα από τις τυχερές στο εξωμήτριο γιατί περίοδο δεν είχα......καλά εγώ είχα τρέξει νωρίς νωρίς και για χοριακή πριν την καθυστέρηση και ήταν θετική......το κατάλαβα γιατι βλέποντας σκουρο αιμα έκανα χοριακή και δεν ανέβαινε καλά........όπου πήγα για υπέρηχο και φάνηκε στη δεξιά σάλπιγγα.

Εγώ δεν είχα πόνο επειδή είχε παλονδρομήσει κιόλας άρα δεν μεγάλωνε για να με πιέσει. Και να σκεφτείς έμεινα έγκυος στην πρώτη μας προσπάθεια για παιδάκι πρώτο μήνα γάμου. Αλλά τώρα μη τα θυμάσαι όλα αυτά....(ούτε και γω χαχα)τώρα θα ρθουν χαρές!!!!:D:D για όλες μας!!!!!!!!!!!!!!

Για το πρώτο παιδάκι προσπαθώ.......άντε πότε θα ρθει?? όχι τπτ άλλο να πάρουν και τα άλλα σειρά χαχαχα:tongue:

Ντόλη μου να ζήσετε!!!! Να στε πάντα καλά, μαζί και ευτυχισμένοι, και να χαίρεστε το γιό σας, να τον καμαρώνεται!!!:D

Αχ Δομνινάκι μου.......του Αγίου Γερασίμου σήμερα, τώρα σαν να θυμάμαι πρέπει να το χαμε ξανασυζητήσει ? αν θυμάμαι καλά.......γιατί και το μπαμπά μου Γεράσιμο το λένε :D

Θα βλέπει όμως από εκεί που είναι πόσο πολύ τον σκέφτεσαι και θα χαίρεται.

Δομνινάκι μου κάτι άλλο.....σου είχα πει για το περίσσευμα της πιουρεγκον .......εγώ την άνοιξα στις 9 Οκτώβρη και κρατάει ένα μήνα......λογικά δε θα την προλάβεις ε?:cry: Επειδή διάβασα πως αδιαθέτησες αλλά στην επόμενη περίοδο θα ξεκινήσεις την προσπάθεια......εγώ νόμιζα πως θα ξεκινούσες στην επόμενη από την υστεροσκόπηση έτσι δε σου χαν πει??:rolleyes::rolleyes: ή εγώ κάτι μπέρδεψα??:rolleyes::rolleyes: απλά αν σίγουρα δεν προλαβαινεις το φαρμακο γιατι θα χει λήξει αν ειναι να το βαλλω στο φορουμ μήπως το χρειαστεί καμμια κοπέλα.....καλά δεν ειναι και πολλές οι μονάδες....αλλά μπορει σε καποια να λειπουν.

Γιολαντάκι εσύ πως σκέφτεσαι να προχωρήσεις?

Βιλλάκι που εισαιιιιιιιιιιιι???[/quote

Kαλή χωριακή σόυ εύχομαι και να είναι πολλές μονάδες (για διδυμάκια ντε...)

Σκέφτομαι να κάνω την πρώτη μου προσπάθεια σπερματέγχυσης τον Δεκέμβριο πρώτα ο Θεός (είναι και ο μήνας με τις περισσότερες συλλήψεις ;))

Κι εγώ δεν μπορώ το τριήμερο, το επόμενο ΣΚ όμως μέσα!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βίλλυ ,Ντόλη, yola ,IOLH τι κανετε???

Διαβαζω οσο μπορω τα νεα σας αλλα λόγω χρονου δεν προλαβαινω να γραψω.

Ντολη μου να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι.

Βιλλακι μου ευχομαι να εισαι καλα τωρα και να συνεχισεις να κανεις το ονειρο σου πραγματικότητα.

yola καλη επιτυχια και συντομα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα.

ΙΟΛΗ πολλα φιλια.

πιστευω οτι ο Νοεμβριος θα ειναι τυχερος μηνας.

Αντε να αρχίζουν οι ανακοινωσεις με θετικα αποτελεσματα:):):)

Σε ευχαριστώ πολύ, από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί. Καλή επιτυχία και σε σένα και καλώς γύρισες.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ντολάκι,

να ζήσετε και να ευτυχήσετε μέχρι τα βαθειά σας γεράματα με πολλά εγγόνια.

Δομνινάκι,

να ζήσεις να τον θυμάσαι τον μπαμπά σου και να χαίρεσαι το πανηγύρι του νησιού σου και εύχομαι ένα Γερασιμάκο σύντομα στην κοιλίτσα σου και γιατί όχι και διδυμάκια να βγάλεις είτε τον αδελφό είτε την μαμά...

Μελετίνα,

χρόνια πολλά στον μπαμπά σου και εύχομαι του χρόνου να το γιορτάζει σαν παππούς πια.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντολάκι,

να ζήσετε και να ευτυχήσετε μέχρι τα βαθειά σας γεράματα με πολλά εγγόνια.

Δομνινάκι,

να ζήσεις να τον θυμάσαι τον μπαμπά σου και να χαίρεσαι το πανηγύρι του νησιού σου και εύχομαι ένα Γερασιμάκο σύντομα στην κοιλίτσα σου και γιατί όχι και διδυμάκια να βγάλεις είτε τον αδελφό είτε την μαμά...

Μελετίνα,

χρόνια πολλά στον μπαμπά σου και εύχομαι του χρόνου να το γιορτάζει σαν παππούς πια.

Τις καλύτερες ευχές μας έδωσες!!!!!!!!!:D:D

Πλησιάζει και ο Δεκέμβρης , να χουμε καλά νέα και από σένα:D:D:D γιατί όχι να μην προλάβετε και από μόνοι σας το Δεκέμβρη!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω στα γρηγορα μονο για να σας ριξω ΤΟΝΟΥς BABYDUST!!!!!!!!!!Σε ολες που προσπαθουν και δεν μπορουν να εγκαταλειψουν!!Ελπιζω να γεμισετε αυτο το φορουμ συντομα σπορακια!Εγω....ΓΕΝΝΗΣΑ!Πριν 10 μερες,τον μπεμπη μου με φυσ.τοκετο(την ηλικια μου ,την ξερετε!),ολα καλα,και τωρα σπιτι-ανηφορα,αυπνια κλπ.Ομως χαρουμενη ,γεματη αδημονια για τα επομενα επεισοδια με τα δυο μου παιδακια.Φιλια και καλη δυναμη σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Maybe γλυκιά μου, που δεν είσαι πια maybe...συγκινήθηκα πολύ κι ας μην σε έχω γνωρίσει από κοντά...Κορίτσι μου κι εγώ σου στέλνω τόνους ευχές. Να είναι καλότυχο το νινάκι σου και να σου χαρίζει πάντα στιγμές συγκίνησης και περηφάνιας σαν αυτές που βιώνεις τώρα...Φ.Τ. βρε θηρίο; Εσύ κατέρριψες όλα τα προγνωστικά...μπράβο κούκλα μου.

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας...

Μελετινάκι να χαίρεσαι κι εσύ τον μπαμπάκα σου και να τον καμαρώσεις παππού πολύ πολύ σύντομα...

Δομνινάκι η ανάμνηση αυτών που αγαπάμε τους κρατάει ζωντανούς...εσύ το ξέρεις πολύ καλύτερα από μένα...Εύχομαι να σου δοθεί όχι μία αλλά πολλές ευκαιρίες, γιατί πραγματικά το αξίζεις!!!

Βιλλάκι που είσαι εσύ;

Εγώ σκέφτηκα κάποιες επιλογές που έχω και θα σας τις πω από κοντά.

Λοιπόν κανονίζουμε καφεδάκι για το ΠΣΚ μετά το τριήμερο; Γύρω στις 4 Νοέμβρη; Θα τα πούμε βέβαια μέχρι τότε, αλλά έτσι για να το έχουμε στο μυαλό μας.

Σας φιλώ όλες...πάω για προπόνηση τον MESSI ΜΟΥ!!!!


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites

Μπαινω στα γρηγορα μονο για να σας ριξω ΤΟΝΟΥς BABYDUST!!!!!!!!!!Σε ολες που προσπαθουν και δεν μπορουν να εγκαταλειψουν!!Ελπιζω να γεμισετε αυτο το φορουμ συντομα σπορακια!Εγω....ΓΕΝΝΗΣΑ!Πριν 10 μερες,τον μπεμπη μου με φυσ.τοκετο(την ηλικια μου ,την ξερετε!),ολα καλα,και τωρα σπιτι-ανηφορα,αυπνια κλπ.Ομως χαρουμενη ,γεματη αδημονια για τα επομενα επεισοδια με τα δυο μου παιδακια.Φιλια και καλη δυναμη σε ολες!!

Είμαι τόσο μα τόσο χαρούμενη που επιτέλους τα κατάφερες κοριτσάκι μου και κρατάς στην αγκαλιά σου τον γιόκα σου.. Συγχαρητήρια και σε σένα αλλά και στο γιατρό σου που κατάφερες και γέννησες φυσιολογικά.. Από εδώ και μπρος εύχομαι η ευτυχία να είναι μόνιμη κάτοικος στο σπιτικό σας και τα χαμόγελα των παιδιών σου να σε ανταμείβουν πάντα.. Δέχομαι μετά χαράς τους τόνους μωρουδόσκονης και ελπίζω πολύ σύντομα να ανακοινώσω κι εγώ τα ευχάριστα!:-P


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κανονίζουμε καφεδάκι για το ΠΣΚ μετά το τριήμερο; Γύρω στις 4 Νοέμβρη; Θα τα πούμε βέβαια μέχρι τότε, αλλά έτσι για να το έχουμε στο μυαλό μας.

Εννοείται ότι είμαι μέσα... Θα μιλήσουμε και τηλεφωνικώς.. Πολλά φιλιά μέχρι τότε!:D


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!:D

Μaybe μου να σου ζήσει το αγοράκι σου και να ναι πάντα ευτυχισμένο:D

Πραγματικά μπράβο και σε σένα και στο γιατρό σου για τον φυσιολογικό τοκετό.

Σ ευχαριστούμε πολύ για τη μωρουδόσκονη....μας είναι πολύ απαραίτητη!!;)

Κορίτσια και γω πιθανότατα θα μπορέσω το επόμενο ΠΣΚ....που λέτε να συναντηθούμε?

Θέλω πολύ να σας κεράσωωωωω;);););)

Φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...