Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Βιλλάκι στεναχωρήθηκα και δεν είχα τί να σου πω πραγματικά και γιαυτό δεν έγραψα αμέσως. Έχω μπερδευτεί λίγο όμως. Πώς θα είσαι σίγουρη ότι θα μέινεις σε αγόρι αφού δεν επιτρέπεται ηυ επιλογή για την αρρώστιά σου? Εκεί σε έχασα.

Κι εγώ μέσα είμαι για την Παρασκευή αλλά θα σας βρω κατευθείαν όπου πάτε να κάτσετε γιατί δεν με βολεύει ο σταθμός του μετρό. Για καφέ δεν λέτε?


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστω πααααρα πολυ κοπελα μου!!!

Εχω αναγκη απο θετικη σκεψη και τα καλα λογια αυτη την στιγμη και γι αυτο σε ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου, που βρηκες τον χρονο να μπεις και να μου ευχηθεις..

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να εισαι παντα καλα!!:-P:-P

ευχαριστω πολυ και εσυ να χαιρεσαι το παλικαρακι σου:P


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκι στεναχωρήθηκα και δεν είχα τί να σου πω πραγματικά και γιαυτό δεν έγραψα αμέσως. Έχω μπερδευτεί λίγο όμως. Πώς θα είσαι σίγουρη ότι θα μέινεις σε αγόρι αφού δεν επιτρέπεται ηυ επιλογή για την αρρώστιά σου? Εκεί σε έχασα.

Κι εγώ μέσα είμαι για την Παρασκευή αλλά θα σας βρω κατευθείαν όπου πάτε να κάτσετε γιατί δεν με βολεύει ο σταθμός του μετρό. Για καφέ δεν λέτε?

Yola μου γλυκιά.. ακόμη και κορίτσι να κάνει η Βίλλυ μας εφόσον θα είναι με δανεικό ωάριο δεν θα υπάρχει στο dna της δότριας η ασθένεια.. έτσι θα είναι και αυτό ένα υγιέστατο κοριτσάκι!:-P


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλάκι στεναχωρήθηκα και δεν είχα τί να σου πω πραγματικά και γιαυτό δεν έγραψα αμέσως. Έχω μπερδευτεί λίγο όμως. Πώς θα είσαι σίγουρη ότι θα μέινεις σε αγόρι αφού δεν επιτρέπεται ηυ επιλογή για την αρρώστιά σου? Εκεί σε έχασα.

Κι εγώ μέσα είμαι για την Παρασκευή αλλά θα σας βρω κατευθείαν όπου πάτε να κάτσετε γιατί δεν με βολεύει ο σταθμός του μετρό. Για καφέ δεν λέτε?

Γιολαντακι μου, σε καταλαβαινω..

Παντα ειναι δυσκολο να μιλησουμε οταν ο αλλος εχει ασχημα νεα, δε ξερουμε τι να πουμε, το παθαινω και εγω...

Για το αλλο, ισχυει αυτο που σου ειπε η Δομνινα...

Αφου δε θα υπαρχει δικο μου γενετικο υλικο, DNA δηλαδη, δε θα "περασει" το αυτοανοσο στο μωρο ειτε ειναι κοριτσακι ειτε οχι...

Και εγω οτι πειτε, για καφε, για παγωτο, για φαι...

Οτι να΄ναι....

Αρκει να σας δω!!!:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια...

Αποφάσισα να το προχωρήσω λιγάκι το θέμα.. για να ξέρουμε που βρισκόμαστε βρε αδερφέ.. Έτσι κανόνισα να πάει ο άνδρας μου το Σάββατο για σπερμοδιάγραμμα, το αποτέλεσμα του οποίου θα μας δείξει τι αποτέλεσμα είχε η επέμβαση που κάναμε τον Γενάρη.. Ελπίζω να έχει πάει καλά.. Κατόπιν έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο για τις 4 Οκτώβρη και με τον εξωσωματικό στις 5 Οκτώβρη.. Να με δουν, να συζητήσουμε τι δυνατότητες και επιλογές έχουμε και να έχουμε όλο το χρόνο μπροστά για να αποφασίσουμε με ηρεμία..

Έκλεισε λοιπόν.. Την Παρασκευή 8 το απόγευμα στο σταθμό της Ακροπόλεως... Ανυπομονώ να σας δω!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Yola μου γλυκιά.. ακόμη και κορίτσι να κάνει η Βίλλυ μας εφόσον θα είναι με δανεικό ωάριο δεν θα υπάρχει στο dna της δότριας η ασθένεια.. έτσι θα είναι και αυτό ένα υγιέστατο κοριτσάκι!:-P

Mα είμαι θεόχαζη!!! Δεν το συνδύασα καθόλου. Συγνώμη Βιλλάκι.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια...

Αποφάσισα να το προχωρήσω λιγάκι το θέμα.. για να ξέρουμε που βρισκόμαστε βρε αδερφέ.. Έτσι κανόνισα να πάει ο άνδρας μου το Σάββατο για σπερμοδιάγραμμα, το αποτέλεσμα του οποίου θα μας δείξει τι αποτέλεσμα είχε η επέμβαση που κάναμε τον Γενάρη.. Ελπίζω να έχει πάει καλά.. Κατόπιν έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο για τις 4 Οκτώβρη και με τον εξωσωματικό στις 5 Οκτώβρη.. Να με δουν, να συζητήσουμε τι δυνατότητες και επιλογές έχουμε και να έχουμε όλο το χρόνο μπροστά για να αποφασίσουμε με ηρεμία..

Έκλεισε λοιπόν.. Την Παρασκευή 8 το απόγευμα στο σταθμό της Ακροπόλεως... Ανυπομονώ να σας δω!

Καλησπερα κοριτσακι...

Καλα κανεις και το σπρωχνεις το θεμα...

Ο προγραμματισμος δεν εβλαψε ποτε κανεναν:P:p

Ευχομαι τα αποτελεσματα του Δομνινου να ειναι τα καλυτερα:cool::cool:

Εγω ειμαι μεσα για την Παρασκευη....

8 η ωρα λοιπον....Ανυπομονω:-P:razz:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mα είμαι θεόχαζη!!! Δεν το συνδύασα καθόλου. Συγνώμη Βιλλάκι.

Καλε, τι ζητας συγνωμη??????

Σαμπως εισαι υποχρεωμενη να γνωριζεις??:P:p

Ανυπομονω να σε δω την Παρασκευη!!!

Φιλακια:P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις ενημερώθηκα ότι από την Πέμπτη ξεκινάνε επαναλαμβανόμενες απεργίες όλα τα μέσα μεταφοράς.. Οπότε έχουμε την εξής λύση.. Αφού όλες οδηγούμε να βρεθούμε κάπου όπου μπορούμε να πάμε με αυτοκίνητο.. Τι λέτε για την La Pasteria στη Λεωφόρο Πεντέλης όπου είχαμε πάει την προηγούμενη φορά; Εννοείται ότι μπορώ να περάσω να πάρω τη Βίλλυ..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια :D:D τι κάνετε?

Βιλλάκι μου , τα χουμε ξαναπεί αλλά εγώ είμαι μαζί σου όσο αφορά τα δανεικά, αφου το θέλεις και συ και ο σύζυγος και από τη στιγμή που νιώθετε καλά και το θέλετε τόσο πολύ ένα δεύτερο παιδάκι με το καλό να έρθει:D:D Όλα στο μυαλό μας είναι, από τη στιγμή που νιωθετε καλά ...όλα θα πάνε μια χαρά, όταν έχετε πάρει συνειδητά κάποιες αποφάσεις τότε δεν υπάρχει λόγος να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Δομνινάκι μου καλά αποτελέσματα στο σπερμοδιάγραμμα να χετε !!!

Σας ευχαριστώ όλες για ττις ευχές σας , σύντομα σε όλες τα καλύτερα !!!

Εγώ είμαι στην καταστολή ακόμα ...περίπου σε 3 μερούλες περιμένω να αδιαθετήσω.

Θέλω και γω να έρθω την Παρασκευη στην συναντηση , έχω δουλίτσα το απόγευμα αλλά πιστεύω ότι τελειώνοντάς την θα προλάβω, όταν θα κανονίσετε πείτε μου και μένα .

Ντόλη , Γιολάντα , My Wish , Maybe (καλέ εσείς πότε γεννάτε?) τα φιλιά μου σε όλες........και μακάρι να τα πούμε την Παρασκεύη.

Ματς...μουτς....:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια..

Μελετινάκι θα χαρούμε πολύ να σε δούμε και πάλι.. Εννοείται ότι θα σε ενημερώσουμε για το που τελικά..

Εγώ να ενημερώσω ότι η "πιστή" μηνιαία μου φίλη με επισκέφτηκε και πάλι... γκρρρ... δεν τις αφήνω και μεγάλα χρονικά περιθώρια πάντως.. μέχρι τον Φλεβάρη το πολύ!

Φιλάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...