Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κοριτσια ευχαριστω για το καλωσορισμα.

Σημερα φευγω επιτελους για διακοπες οποτε δεν ξερω τη δυνατοτητα επικοινωνιας. Να προσεχετε ολες σας, καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν, καλη ξεκουραση σε οσες πατε διακοπες. Θα τα ξαναπουμε τελος του μηνα. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


A2enp3.png?jZYdKeP4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλές διακοπές, ήρεμες, ευχάριστες και ξέγνοιαστες σε όλα τα κοριτσάκια που σήμερα φεύγετε και με το καλό να επιστρέψετε γεμάτες όρεξη και διάθεση για νέες και επιτυχημένες προσπάθειες!

Ντόλη μου χαίρομαι ιδιαιτέρως που σε διαβάζω καλά και ευχαριστημένη.. Είναι πολύ βασικό και το ξέρεις. Που ξέρεις, μπορεί αυτή τη φορά να ήσασταν τυχεροί.. αν όχι.. σίγουρα δεν θα το βάλεις κάτω, σε ξέρω πια καλά..

Βίλλυ μου που είσαι τόσες μέρες;

Άντζυ κοίτα να περνάς όσο καλύτερα γίνεται στο πανέμορφο μέρος που βρίσκεται και να' σαι σίγουρη ότι τα καλύτερα έρχονται..

Άντε να'ρθει το τέλος του μήνα να τα ξαναπούμε πάλι όλες μαζί από κοντά κοριτσάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας...

Χθες γυρισα απο το χωριο και ειμαι εδω ολομοναχη, ο συζυγος εμεινε εκει και θα γυρισει Σαββατο ή Κυριακη....

Ο μικρος μου ειναι καταμαυρος απο τα μπανια και ψηλωσε το σκασμενο κιαλο...

13 χρονων και ειναι ηδη 1. 69.....

Σηκωνω το κεφαλι μου για να τον δω!!!!!!!!

Αυτο τον μηνα ειχα ενα πολυ θετικο τεστ ωορρηξιας που δεν μπορεσα να εκμεταλευτω καθως με την πεθερα στο διπλα δωματιο του συζυγου δεν του....... με τιποτα ομως.....

Ειχαμε μια επαφη πριν το θετικο που ηταν παρα πολυ νωρις γιατι απ οτι ξερω μια μερα μετα το θετικο ειναι η ωορρηξια....

Παντως το θετικο το ειχα την 9η μερα που επιβεβαιωνει τις υποψιες μου πως οταν κανω, τις λιγοστες εστω φορες που κανω, ωορρηξια, ειναι πολυ νωρις στον κυκλο εξου και οι περιοδοι με κυκλο 23 ημερων εως 25 ημερων...

Τωρα ανυπομονω να μαθω τα νεα της mywish για να παρω και εγω λιγο κουραγιο καθως εχω απελπιστει για τα οσα διαβαζω για την σπερματεγχυση που ειναι μονοδρομος πλεον για μενα...

Φιλακια σε ολες σας προς το παρον!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσα!

Γεια σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε?

Άλλες πήγατε διακοπές και γυρίσατε, άλλες είστε ήδη διακοπές κι άλλες θα πάτε.

Ωραία, πολύ χαίρομαι!

Εγώ γύρισα προχθές κι έχω πέσει με τα μούτρα στη δουλειά.

Απολαμβάνω και την Αθήνα που είναι ήσυχη.

Θα ξαναφύγω πάλι ένα Σ/Κ στα τέλη Αυγούστου και μετά πάπαλα.

Το θέμα μωρό κι εγκυμοσύνη το έχω ξεχάσει. Το έβαλα στο πίσω μέρος του μυαλού.

Πέρασα ωραία στις διακοπές, ηρέμησα και ξεκουράστηκα.

Και νιώθω τόσο χαλαρή που δεν θέλω να μπαίνω στο φόρουμ, γιατί, κάθε φορά που μπαίνω, θυμάμαι ότι άφησα τους δύο τελευταίους κύκλους ανεκμετάλλευτους κι ότι είμαι σε μια φάση πέρα βρέχει, με αποτέλεσμα να τσιτώνομαι λιγάκι, με την έννοια ότι πρέπει πάλι να μπω σε πρόγραμμα.

Ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω. Όσο ήμουν σε πρόγραμμα δεν έγινε τίποτε, οπότε, μήπως να το άφηνα χαλαρά? Αλλά πάλι έχω παραχαλαρώσει ρε κορίτσια, αν το αφήσω έτσι, θα χάνω όλες τις γόνιμες.

Τέλος πάντων, θα το αφήσω και θα δω πως θα μου βγει.

βίλλυ μου, μία από τα ίδια κι εγώ, στο χωριό δεν γινόταν να κάνουμε τίποτε με τους γονείς μου στο διπλανό δωμάτιο κι έτσι χάθηκε αυτός ο κύκλος. Πάντως είναι γεγονός ότι με τους μικρούς κύκλους η ωορρηξία γίνεται νωρίς. Εμένα με κύκλο 26 ημερών το τεστ θετικοποιείται την 11η.

Πάντως σου εύχομαι να έχεις θετικό αποτέλεσμα κι ας ήταν πολύ νωρίς, όπως λες.

Δομνινάκι μου, εσύ ξεκίνησες ή θα ξεκινήσεις μέσα στο μήνα? Σου εύχομαι αυτή τη φορά να τα καταφέρεις μέχρι τέλους!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλώς ήλθατε πάλι στο κλεινόν άστυ (βλ. Αθήνα) η οποία σήμερα και αύριο τσουρουφλάει στην κυριολεξία.. Πάντα είχα την απορία γιατί να πρέπει να δουλεύουμε το καλοκαίρι και ποτέ κανένας δεν μου την έλυσε.. Μήπως ξέρετε εσείς να μου πείτε;

Είμαι στο γραφείο.. χτυπάει που και που κανένα τηλέφωνο και μετράω τις ώρες μέχρι να πάω σπιτάκι μου...

Εμείς αυτό το μήνα είμαστε τελείως χαλαροί μιας και στις 23 θα κάνω την πρώτη ενεσούλα, οπότε ναι, θεωρώ ότι έχω ξεκινήσει και η ψυχολογία μας είναι στα ύψη. Δεν ξέρω γιατί αλλά είμαι σίγουρη ότι αυτή τη φορά όλα θα πάνε τέλεια. Βλέπετε ξέρω ακριβώς τι πρέπει να κάνω και τι πρέπει να περιμένω οπότε δεν πάω σαν το σκυλί στ' αμπέλι αλλά σαν ένα στρατιώτη στη σημαντικότερη μάχη της ζωής του. Και επειδή έχω κάνει πρόσκοπος στο παρελθόν βροντοφωνάζω "Έσο έτοιμη"!

Ιολάκι μου γλυκό εγώ θα έλεγα να το αφήσεις προς το παρόν το ζήτημα και σιγά σιγά και χαλαρά όταν αισθανθείς έτοιμη το ξαναπιάνεις από κει που το άφησες.. χιχιχι..

Βίλλυ μου ο γιος σου σίγουρα θα γίνει μπασκετμπολίστας.. έτσι δεν θα πεινάσει κιόλας ποτέ (χιχιχι)... τώρα που θα' ρθει ο σύζυγος θα μπορέσετε να αναπληρώσετε τον χαμένο χρόνο.

Εμείς το σβκ θα πάμε στο Βόλο και την άλλη Παρασκευή ξαναφεύγουμε για Πήλιο.. Επιτέλους πήρε ο άνδρας μου 4 μέρες άδεια και θα το εκμεταλλευτούμε οπωσδήποτε!

Σε όλες τις άλλες κορτσούδες που διακοπεύουν και δεν δίνουν σημεία ζωής καλά να περνάτε και περιμένουμε νεότερα!

Μάκια στα μαγουλάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσακια μου ακομα διακοπουλες εισται???? Μπραβο καλα κανετε και να περνατε καλα κι'εμεις γυρισαμε πριν 2 μερες μετα απο μια βδομαδιτσα στο χωριο του αντρα μου....τωρα πισω στην καθημερινοτητα περιμενοντας μερα με την μερα και την περιοδο να ξεκινησουμε παλι τον νεο κυκλο προσπαθειων με προκληση.....φιλακια ζουζουνεςςςςςς καλα να περνατεεεεε!!!!!!!


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,

Εμείς αύριο φεύγουμε για μια βδομάδα στα πάτρια εδάφη.. Είμαστε από τους τυχερούς που κρατάνε άδεια και για το τέλος Αυγούστου.. Κι από εκεί όμως θα τα λέμε μιας και η τεχνολογία μας ακολουθεί παρά πόδας..

Κοριτσάκια μου.. τη Δευτέρα 23/8 κάνω την πρώτη ενεσούλα μου και ξεκινά επισήμως η δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής.. Είμαι τόσο χαρούμενη..

Φιλιά σε όλες σας!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου γεια σας...

Αδιαθετησα χθες, αναμενομενο με μονο 2 επαφες ολο το μηνα...

το καλο ειναι πως ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την 9η μερα, πονακια την 10η μερα και περιοδο 14 μερες μετα.. ποιος ξερει?

Ισως να αρχισα να κανω μονη μου ωορρηξια επιτελους 1 χρονο μετα την διακοπη του αντιφλεγμονωδους παυσιπονου....

Μηπως ξερει καμια τι εγινε με την Mywish?:confused::confused:

περιμενε αποτελεσματα μετα την σπερματεγχυση....

Αντε, μαζευτειτε σιγα σιγα....

Φιλακια:P:p:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Bίλλυ γλυκό μου, τίποτα δεν εγινε, αποδείχθηκε ότι είχα ωορρηξία δύο μερες πριν την σπερματέγχυση ... Γμ την γκαντεμιά μου ! Ευχαριστώ που με σκέφτηκες,

άλλον δεν θα ξαναγράψω εδώ... Φιλιά σε όλες και εύχομαι μέσα στο χρόνο όλες να κρατάτε τα μωρά σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bίλλυ γλυκό μου, τίποτα δεν εγινε, αποδείχθηκε ότι είχα ωορρηξία δύο μερες πριν την σπερματέγχυση ... Γμ την γκαντεμιά μου ! Ευχαριστώ που με σκέφτηκες,

άλλον δεν θα ξαναγράψω εδώ... Φιλιά σε όλες και εύχομαι μέσα στο χρόνο όλες να κρατάτε τα μωρά σας!!!!

Λυπαμαι πολυ....

Το ειχες πει οτι μαλλον ειχε ηδη γινει η ωορρηξια....

Δε θελω να σε χασω ρε γμτ.....

Αλλα αν ετσι αισθανεσαι καλυτερα να το κανεις...

Εγω παντα θα σε σκεφτομαι και θα ελπιζω καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα!!!!!!!!!!!

Φιλακια γλυκιά μου


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια....σημερα αδιαθετησα κι'εγω και αντε παλι απο την αρχη... το μεγαλο αυγουλακι δεν μας εκανε την χαρι.

mywish....να μη τα παρατησεις να συνεχισεις και ευχομαι καποια στιγμη οταν το θελησεις να μπεις να μας πεις τα ευχαριστα να εισαι καλα.

βιλλυ....κι΄'εσυ αδιαθετησες βλεπω ευχομαι καλυτερα αποτελεσματα σ'αυτο τον κυκλο.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια....σημερα αδιαθετησα κι'εγω και αντε παλι απο την αρχη... το μεγαλο αυγουλακι δεν μας εκανε την χαρι.

mywish....να μη τα παρατησεις να συνεχισεις και ευχομαι καποια στιγμη οταν το θελησεις να μπεις να μας πεις τα ευχαριστα να εισαι καλα.

βιλλυ....κι΄'εσυ αδιαθετησες βλεπω ευχομαι καλυτερα αποτελεσματα σ'αυτο τον κυκλο.

Γεια σου Αντζι μου...

Λυπαμαι που το αυγουλακι δε σας εκενε τη χαρη...

Και εγω αδιαθετησα, σημερα ειμαι στην πεμπτη μερα και αρχιζω τα τεστ ωορρηξιας...

Τις 2 τελευταιες φορες που δεν εκανα προκληση μου βγηκε θετικο την 9η μερα, οποτε μου ηρθε και περιοδος νωρις 24η και 25η μερα....

Επειδη ο γιατρος ανοιγει το ιατρειο του 1η Σεπτεμβρη ειπαμε να αφησουμε και αυτο το μηνα και με την επομενη περιοδο να κανουμε την σπερματεγχυση...

Κριμα για την Mywish στεναχωρηθηκα γιατι ηταν μα$#@κια του γιατρου:twisted::twisted::twisted:, να μην ελεγξει αν ειχαν σκασει τα ωαρια νωριτερα και τωρα απογοητευτηκε παρα πολυ και την καταλαβαινω....

Ελπιζω να μαζευτουνε και τα αλλα κοριτσια σιγα-σιγα!!!

Φιλακια σε ολες:P:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...