Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλημερα!!!!!

Διαβαζα τα νεα σας τοσες μερες εμπαινα απο το κινιτο του αντρα μου γιατι ειμασταν στο χωριο του λιγες μερες.

Κοριτσια το θεμα γιατρος πλεων ειναι λαχειο...εγω ετσι το βλεπω και οσο βλεπουν την αγωνια μας να αποκτησουμε παιδακι αλλο τοσο κοιτανε να μας εκμεταλευτουν οικονομικα....οσο για την συμπεριφορα που ειπε η Mywish οτι την ειρωνευτικε κακος που τον αφησες ετσι χωρις να του πεις κατι η δουλεια του ειναι αλλη και οχι να ειρωνευετε....ελεος πια.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σε ολες.Ειμαι καινουργια στο φορουμ και θα ηθελα να μοιραστω το προβλημα μου μαζι σας μηπως καποια εχει αναλογη εμπειρια και ηρεμησω επιτελους.(εχω επισκεφτει γιατρο)Σε εναν υπερηχογραφικο ελεγχο που εκανα διαπυστωθηκε ενα κυστικο ωοθηλακιο(οπως ειπε ο γιατρος..ελπιζω να μη κανει λαθος) 3,5 εκατοστα και εχω και αυξημενη προλακτινη=32 (δεν ειμαι εγκυος ουτε ενδιαφερομαι να μεινω εγκυος αυτη τη στιγμη)

αρχισα αντισυλληπτικα χαπια για πρωτη φορα στη ζωη μου τη πρωτη μερα της περιοδου μου αλλα αυτη την φορα ειχα μονο 2 μερες περιοδο(ενω κανονικα εχω 5-6 μερες) ξερετε εαν οφειλεται στα χαπια?ειμαι στο 5 χαπι εχω αδια8ετησει μια φορα για 2 μερες οπως σας ειπα αλλα δεν βλεπω καμια διαφορα...αισθανομαι την κυστουλα μου αριστερα στη κοιλιτσα μου.εχω μεγαλη φοβια με τα χειρουργια..μηπως καποια ειχε ιδιο προβλημα με εμενα και τι εγινε??μηπως ειναι πολυ νωρις για να αγχωνομαι??ευχαριστω που με ακουσατε :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια....

χαιρομαι που σας διαβαζω καθε μερα...

Εγω ειμαι στην 16η μερα σημερα, δε καταλαβα ουτε ωορρηξια ουτε τιποτα....

Τι να πω...

Μονο ευχομαι το ωαριο που ειχε δει ο γιατρος να μη μου γινει και αυτο κυστικο!!!!

Yola μου, υπομονη!!!

ισως μεινεις αυτη τη φορα και δε χρειστει να κανεις ουτε σπερματεγχυση ουτε τιποτα αλλο..

Mywish οτι και να πεις για τους γιατρους εχεις δικιο... Μα να μη τους χαριζεσαι... Αν εχεις κατι να τους πεις να το λες... Μην τους αφηνεις να νομιζουν οτι αυτοι ειναι το αφεντικο...

Εσυ εισαι.....

Ιολη και Δομνινα μου σας στελνω την αγαπη μου και τα φιλια μου...

Ντολακι μου γλυκο χαιρομαι που το παιδι ειναι καλυτερα... Ναι, εδω, παρεουλα μου να μεινετε, χι, χι

Αντζι μου, πως παει το οφθαλμολουτρο?

Σας αφηνω τωρα γιατι με καλει ο συζυγος, ξαναζουμε που λεει και η Δομνινα τους μεγαλους μας ερωτες, αλλά παρολα αυτα μονο καθε 3 μερες εχουμε επαφη, στην καλυτερη περιπτωση......

Θα σας "ξαναδω" συντομα..

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια:P:p:p:p

Υ.Γ Εχουμε κανενα νεο απο Αμμιμαρ? Και η Maybe? Χαθηκε και αυτη...


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βιλλυ μου να σου πω την αληθεια χθες το βραδυ γυρισα σπιτι ελειπα.... σημερα ειχα δουλειες αρκετες και δεν προλαβα να δω τι παιζει απο αυριο με το καλο θα μπω παλι στον ρυθμο μου (χι χι χι).


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κουκλίτσες μου.

Τι κάνετε?

Εγώ ετοιμάζομαι για το ταξίδι.

Σήμερα είμαι απογευματινή στη δουλειά και αύριο το πρωί φεύγω!

Εύχομαι σε όλες σας καλά να περάσετε στις διακοπές.

Θα είμαι πίσω στις 9/8 και θα τα πούμε τότε με όσες βρίσκονται Αθήνα.

Πολλά φιλιά σε όλες σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουκλίτσες μου.

Τι κάνετε?

Εγώ ετοιμάζομαι για το ταξίδι.

Σήμερα είμαι απογευματινή στη δουλειά και αύριο το πρωί φεύγω!

Εύχομαι σε όλες σας καλά να περάσετε στις διακοπές.

Θα είμαι πίσω στις 9/8 και θα τα πούμε τότε με όσες βρίσκονται Αθήνα.

Πολλά φιλιά σε όλες σας.

Iολη μου καλες διακοπες να εχεται να περασετε super και με το καλο να γυρισεις να μας πεις της εντυπωσεις σου.

Κοριτσια επιτελους αδιαθετισα κι'εγω σημερα απο Κυριακη ξεκιναω serpafar και ο θεος βοηθος.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γλυκά μου! Είμαι στην παραλία και είπα να μπω να δω τι κάνετε····εγώ εδώ, χαζευω τα δεκάδες βρέφη, λες και το κάνουν επίτηδες για να μην μπορώ να χαλαρώσω.... Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Aδειασε το καφεδακι μας.....ελπιζω να εισται ολες καλα και να περνατε τελεια να μου ερθετε ανανεωμενες απο της διακοπες σας με πολλες θετικες σκεψεις και θετικα αποτελεσματα....


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Aδειασε το καφεδακι μας.....ελπιζω να εισται ολες καλα και να περνατε τελεια να μου ερθετε ανανεωμενες απο της διακοπες σας με πολλες θετικες σκεψεις και θετικα αποτελεσματα....

Καλημέρα Άντζυ μου,

σου εύχομαι καλή επιτυχία με τον καινούργιο κύκλο που ξεκίνησες.

Μακάρι να είσαι πιο τυχερή από εμάς γιατί σε κάθε γυναίκα αντιδράει διαφορετικά και μπορεί να σε καταστήσει έγκυο πιο εύκολα εσένα. Ποτέ δεν ξέρεις!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Άντζυ μου,

σου εύχομαι καλή επιτυχία με τον καινούργιο κύκλο που ξεκίνησες.

Μακάρι να είσαι πιο τυχερή από εμάς γιατί σε κάθε γυναίκα αντιδράει διαφορετικά και μπορεί να σε καταστήσει έγκυο πιο εύκολα εσένα. Ποτέ δεν ξέρεις!

Σ'ευχαριστω πολυ γλυκια μου yola....αν και να σου πω την αληθεια δεν πεταω και στα συννεφα και δεν νιωθο και καθολου αισιοδοξη επιδει την περασα αυτην την δοκιμασια και περυσι για 3 κυκλους χωρις αποτελεσμα.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ γλυκια μου yola....αν και να σου πω την αληθεια δεν πεταω και στα συννεφα και δεν νιωθο και καθολου αισιοδοξη επιδει την περασα αυτην την δοκιμασια και περυσι για 3 κυκλους χωρις αποτελεσμα.

Mπορεί αυτός να είναι ο τυχερός όμως.

Πότε πας για υπέρηχο να δεις αυγουλάκια?


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί αυτός να είναι ο τυχερός όμως.

Πότε πας για υπέρηχο να δεις αυγουλάκια?

Aυριο θα παρω τηλ να κλεισω ραντεβου για την επομενη Τριτη στης 3/8 τοτε θα ειναι και η 12η μερα.... ο αλλος γιατρος που ειχα παντα με εβλεπε 14η με 15η μερα....ο καθενας εχει τον δικο τροπο.


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

Αντζι μου καλη επιτυχια και απο μενα σε αυτη την προσπαθεια κοριτσακι μου!!!:P

Οντως αδειασε το καφε, λογικο βεβαια....

Εγω ειμαι στην 21η μερα του κυκλου, αν θυμαστε ειχα κανει ενα δικο μου ωαριο αυτη τη φορα:tongue::tongue:, χωρις προκληση ωορρηξιας λογω κυστης....

Γι αυτο δε μπορεσα να κανω και Πρεγκνυλ οποτε ουτε που ξερω αν εσκασε ή οχι το:confused::confused: ωαριακι μου!!!!

Τωρα λογικα θα πρεπει να αδιαθετησω οπου να ναι επειδη το ωαριο ειχε σχηματιστει σχετικα νωρις, 5η μερα του κυκλου ηταν αρκετα μεγαλο που το ειδαμε, αλλά λογω της κυστης παλι μπορει να εχω καθυστερηση, ή να μη μου ερθει καν και να χρειαστω Ντουφαστον :twisted::twisted:παλι...

Οποτε ειμαι στο απολυτο σκοταδι!!!!!!!!!!

Φιλακια σε ολες σας:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

Αντζι μου καλη επιτυχια και απο μενα σε αυτη την προσπαθεια κοριτσακι μου!!!:P

Οντως αδειασε το καφε, λογικο βεβαια....

Εγω ειμαι στην 21η μερα του κυκλου, αν θυμαστε ειχα κανει ενα δικο μου ωαριο αυτη τη φορα:tongue::tongue:, χωρις προκληση ωορρηξιας λογω κυστης....

Γι αυτο δε μπορεσα να κανω και Πρεγκνυλ οποτε ουτε που ξερω αν εσκασε ή οχι το:confused::confused: ωαριακι μου!!!!

Τωρα λογικα θα πρεπει να αδιαθετησω οπου να ναι επειδη το ωαριο ειχε σχηματιστει σχετικα νωρις, 5η μερα του κυκλου ηταν αρκετα μεγαλο που το ειδαμε, αλλά λογω της κυστης παλι μπορει να εχω καθυστερηση, ή να μη μου ερθει καν και να χρειαστω Ντουφαστον :twisted::twisted:παλι...

Οποτε ειμαι στο απολυτο σκοταδι!!!!!!!!!!

Φιλακια σε ολες σας:P:p

Βίλλυ μου,

μην το προεξοφλείς ότι θα σου έρθει η περίοδος. Κάτσε να δούμε τί έχει γίνει, αφού έκανες και τις προσπάθειές σου. Κι εγώ δεν την περιμένω σε μια βδομάδα αλλά πιο πολύ αγωνία έχω για τις διακοπές παρά για το αν έμεινα ή όχι. Ας το ρίξουμε και λίγο στην τύχη δεν πειράζει.

Πέρασα πολύ πίεση όλο αυτόν τον χρόνο με αυτό το θέμα.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...