Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσάκια μουουου!!!! τι κανετεεεεεε!!!! καμιά κόκκινη άφιξη. Μ ε πήρε τηλεφωνο ο γιατρός σήμερα να μου πει τα αποτελέσματα του παπ τέλειο λέει, ΑΛΛΑ πρεπει να κανω τον καυτεριασμό για το οποίο έκλεισα ραντεβού την τετάρτη το απόγευμα επίσης δεν σας κρύβω οτι φοβάμαι λίγο μή με πεί οτι χρειάζεται και δέυτερη θα λιποθυμίσω α δεν σας είπα το κόστος 250 ευρω για 10 λεπτα δουλειά!!! αν βάλω κάτω ποσα λεφτα εχουμε δώσει για την ιστορία το πιάνω το πεντοχίλιαρο 2 παιδια γεννουσα!!!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ήταν ερώτηση καμιά κόκκινη άφιξη????

και αυτες τισ μερες ολο μου τριγυρναέι στο μυαλό ΤΟ ΓΙΑΤΙ τι ζητάμε?? ενα θείο πράγμα να φέρουμε στον κόσμο ενα παιδί γιατι τόση ταλαιπωρία!!

και το σοκ της εβδομάδας η συναδελφος που είναι εγκυος, ενω ήμασταν έξω για δουλειες με πήγε (σκαστές) σε ένα μαγαζί με έπιπλα και μωρουδιακά είδη και γω τον καργκιώζη και απο μέσα μου, πότε θα γίνω μάνα!!!! Γ Ι Α Τ Ι?????


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θεες μου καλησπέραααααα!

Elena, καλώς ήρθες στον Ολυμπο...χαχαχαχα!!!

momentaki μου γλυκό, να σου ευχηθώ καλή αρχή και μη στενοχωριεσαι για νευρα και αλλα τετοια. Ουτως ή άλλως, υποθέτω ότι μετά από τοσους μηνες με τις αρβεκαπ, αυτα δε θα είναι τιποτα!!

babitsiaki μου, μην το σκέφτεσαι καν για τον καυτηριασμο! Θα δεις ότι δεν ειναι τιποτα! Οσο για τα χρηματα..... αστο να πάει. Εγω για το λειζερ ειχα δωσει 700 (γιατρός & νοσοκομείο μαζί) για μια υποθεση 5 λεπτων. Γι' αυτό σου λέω, αστο, μην το σκέφτεσαι. Οσο για το ερωτημα που θετεις....... δε θα υπάρξει ποτε απαντηση. Θα ερθει καλό μου όταν είμαστε έτοιμες.

Κοριτσια, θυμαστε πριν καιρό που σας ειχα πει ότι ειχα πονοδοντο; Τελικά πήγα σημερα στον οδοντιατρο γιατι ολο το σκ με ταραξε το παλιοδοντο και εχω παθει χοντρη ζημια. Το νευρο είχε αρχίσει να παθαίνει γαγγραινα και αναγκαστηκε να μου κοψει το ουλο. Ο Χριστός κ η Παναγια! Ολα τα κουλα σε εμενα..Ευτυχως τουλάχιστον που εγινε τωρα γιατί ετσι κ ημουν εγκυος κλαφτα χαραλαμπε.

Καλέ που εχουν πάει οι υπολοιπες θεες;;;; Η kriskris είναι καλά; Εχει καιρό να γραψει...

μακαπουλα, τι εγινε με τις εξετασεις;

Μικρολου, δομνινακι πολλά φιλάκια!!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θεες μου καλησπέραααααα!

Elena, καλώς ήρθες στον Ολυμπο...χαχαχαχα!!!

momentaki μου γλυκό, να σου ευχηθώ καλή αρχή και μη στενοχωριεσαι για νευρα και αλλα τετοια. Ουτως ή άλλως, υποθέτω ότι μετά από τοσους μηνες με τις αρβεκαπ, αυτα δε θα είναι τιποτα!!

babitsiaki μου, μην το σκέφτεσαι καν για τον καυτηριασμο! Θα δεις ότι δεν ειναι τιποτα! Οσο για τα χρηματα..... αστο να πάει. Εγω για το λειζερ ειχα δωσει 700 (γιατρός & νοσοκομείο μαζί) για μια υποθεση 5 λεπτων. Γι' αυτό σου λέω, αστο, μην το σκέφτεσαι. Οσο για το ερωτημα που θετεις....... δε θα υπάρξει ποτε απαντηση. Θα ερθει καλό μου όταν είμαστε έτοιμες.

Κοριτσια, θυμαστε πριν καιρό που σας ειχα πει ότι ειχα πονοδοντο; Τελικά πήγα σημερα στον οδοντιατρο γιατι ολο το σκ με ταραξε το παλιοδοντο και εχω παθει χοντρη ζημια. Το νευρο είχε αρχίσει να παθαίνει γαγγραινα και αναγκαστηκε να μου κοψει το ουλο. Ο Χριστός κ η Παναγια! Ολα τα κουλα σε εμενα..Ευτυχως τουλάχιστον που εγινε τωρα γιατί ετσι κ ημουν εγκυος κλαφτα χαραλαμπε.

Καλέ που εχουν πάει οι υπολοιπες θεες;;;; Η kriskris είναι καλά; Εχει καιρό να γραψει...

μακαπουλα, τι εγινε με τις εξετασεις;

Μικρολου, δομνινακι πολλά φιλάκια!!!

Γεια σου Lara, περαστικα και με το δοντακι σου!

Ηρθε και η ωρα για το κρεβατακι μου, καλο βραδυ και καλο ξημερωμα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θεες?? που ειστε καλε σήμερα δεν σας βλεπω μάλλον γιατι εχει μαυρίλα στον Ολυμπο (εγω που είμαι δίπλα το βέπω καλύτερα) καλε με το σοκ που έπαθα χθες ξέχασα να χαιρετήσω την πλουσια θεά με το τεράστιο σπίτι!!!! καλως ήρθες elena.

lara μου δεν σκέφτομαι πια τα λεφτά θα το κάνω αλλα θεα μου ας είναι το τελευταιο παγμα που κάνω ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!! ; οπως είπε και μια φίλη μου αμαν! ενα χρόνο ασχολήσε με το... αυτό σου (καταλάβαται..) momentaki μου καλή αρχή σου ευχομαι!!!!

οι υπόλοιπες τσούπρες τι κάνετε????


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βαβιτσιάκι μου καλά είμαι! Ευχαριστώ για τις ευχές σου! Οντως πολύ ησυχία στον Ολυμπο! Ελπίζω να μην ζαλίστηκαν από το υψόμετρο οι υπόλοιπες Θεές!!!! Ε άμα πια! Από μικρές είμαστε Θεές! Καιρός να το συνηθίσουμε πια! :D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Θεες?? που ειστε καλε σήμερα δεν σας βλεπω μάλλον γιατι εχει μαυρίλα στον Ολυμπο (εγω που είμαι δίπλα το βέπω καλύτερα) καλε με το σοκ που έπαθα χθες ξέχασα να χαιρετήσω την πλουσια θεά με το τεράστιο σπίτι!!!! καλως ήρθες elena.

lara μου δεν σκέφτομαι πια τα λεφτά θα το κάνω αλλα θεα μου ας είναι το τελευταιο παγμα που κάνω ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!! ; οπως είπε και μια φίλη μου αμαν! ενα χρόνο ασχολήσε με το... αυτό σου (καταλάβαται..) momentaki μου καλή αρχή σου ευχομαι!!!!

οι υπόλοιπες τσούπρες τι κάνετε????

Γεια σας κι από μένα!! Εδω στον Ολυμπο εχει πεσει πολλη δουλεια.. Αυτοί οι θνητοι ολο χαρες ζητάνε.. :D:D:tongue::tongue:

κοριτσάκι, θα δεις που δε θα ξανασχοληθεις με το ... αυτό...! Όλα γίνονται τώρα γιατι πρεπει να είσαι πανετοιμη να υποδεχτείς το μωράκι σου. Και καλύτερα τωρα γιατι για σκεψου να είχες κάτι τέτοιο στην εγκυμοσύνη! Τα λέω σε 'σενα να τα ακουω κ εγω γιατι μη νομιζεις, κι εμενα με πιανει το παραπονο καμια φορα. Ολα ομως θα τα ξεπερασουμε!

Κοριτσια πειναωωωωωωωωω... Εχω να φαω από προχτές... τουλαχιστον να χασω κανα κιλο, μην παει τσαμπα η πεινα...:P


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βαβιτσιάκι μου καλά είμαι! Ευχαριστώ για τις ευχές σου! Οντως πολύ ησυχία στον Ολυμπο! Ελπίζω να μην ζαλίστηκαν από το υψόμετρο οι υπόλοιπες Θεές!!!! Ε άμα πια! Από μικρές είμαστε Θεές! Καιρός να το συνηθίσουμε πια! :D

Μομεντακι διακοπούλες εεεε;; Αχ ποσο σε ζηλευω... Κοιτα να ξεκουραστείς οσο μπορεις γιατι από Σεπτεμβριο και μετά σε βλέπω να ξεποδαριαζεσαι φτιάχνοντας την προικα του μωρου :wink:


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι κοπελια εχεις να φας απο προχτες?? δεν κανεις καλό στην υγεία σου!!! μμμ σαν μαμα δεν ακουστηκα??? χιχιχιχι. διαβασα στο parents οτι δεν πρεπει να κάνουν κρυοπηξια (αυτο που θα κανω εγω) ατεκτες γυναικες. Και παλι στο ιδιο σημειο: μηπως ο γιατρος θελει μονο τα λεφτα μου?? μεχρι γιατρο αλλαξα για υτο το πραμα και παλι η ιδια απορία!!!!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγαπες μου εχω αδεια,γιαυτο χαθηκα..σας γραφω απο το κινητο..εγραφα μια ωρα κ σβηστηκαν ολα...εχω νευριασειιιιιιιιι..ελεγα ποσο μου λειψατε...παααααρα πολυ..κ οτι γυρναω πεμπτη κ θα τα πουμε οοοοολα..δεν γραφω αλλο γιατι ειδατε τα χαιρια μου..σας φιλω ολες τις φιλεναδες μου....


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δροσούλα σήμερα στον Όλυμπο... επιτέλους παιδιά.. μια ανάσα δροσιάς (ελπίζω και αισιοδοξίας)...

τι κάνουν τα κοριτσάκια μου.. Καλά βλέπω... κανένα νέο από κόκκινες αφίξεις... που θα πάει.. θα τον βρούν το δρόμο τους..

Babitsia μου γλυκιά.. μην ανησυχείς για τον καυτηριασμό... τα έχω κάνει όλα και ξέρω.. τι κρυοπηξίες έχω κάνει, τι καυτηριασμούς... άλλο πράγμα.. τελικά μάλλον ήταν μακάκας ο γιατρός μου (εκείνης της εποχής) γιατί μετά που έφυγα από αυτόν βρήκα την υγειά μου και δεν ταλαιπωρήθηκα ποτέ ξανά με κολπίτιδες και τραχηλίτιδες...

Μια ενοχλησούλα θα τη νιώσεις εκείνη την ώρα αλλά μόνο αυτό.. δεν πονάει απλά μετά θα πρέπει να απέχεις από το άθλημα για καμιά 15αρια μέρες... τι είναι όμως αυτή η αποχή μπροστά στο ποθητό αποτέλεσμα ε;

Πήγαμε χθες στον αιματολόγο με τον άνδρα μου.. Τα καλά νέα είναι ότι δεν έχω θρομβοφιλία... Τα κακά νέα είναι ότι τζάμπα φορτώθηκα ηπαρίνες 3 μήνες... Τα καλά νέα είναι ότι τα ΝΚ δεν ευθύνονται για την παλίνδρομή μου.. Τα κακά νέα είναι ότι μπορεί να πάσχω από αιμορραγικό σύνδρομο το οποίο είναι εντελώς αντίθετο από τη θρομβοφιλία..

Τα καλά νέα είναι ότι ο γιατρός με καθησύχασε, μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη και μου είπε ότι αν βρεθεί κάτι σίγουρα θα το διορθώσουμε.. Τα κακά νέα είναι ότι οι εξετάσεις στοιχίζουν 250 Ευρώ..

Τέλος πάντων.. τα αποτελέσματα σε μια βδομάδα περίπου..

Αύριο πάει και ο σύζυγος για επαναληπτικό σπερμοδιάγραμμα και κατάτμηση και να σας πω την αλήθεια ανησυχώ πολύ περισσότερο από τα αποτελέσματα αυτά παρά για τα δικά μου...

Τέλος πάντων, ότι είναι θα δείξει.. κάτι διαφορετικό δεν μπορούμε να κάνουμε..

Φιλάκια σε όλα τα μαγουλάκια... αύριο θα βγείτε στην αναφορά όλες... άντε γιατί πολύ τεμπελιάσαμε...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινάκι μας ευχαριστούμε που μοιράστηκες τα νέα σου μαζί μας...Μάλιστα μου άρεσε πολυ η ολοκληρωμένη παρουσίασή τους και ο διαχωρισμός σε καλά νέα και κακά νέα...Ελπίζω τα αποτελέσματα που περιμένεις κοπέλα μου να είναι καλά πια...ειδικά γία το σπέρμα που σε ανησυχεί περισσότερο (και με το δίκιο σου) από τα άλλα!!!!

Φιλιά! Εννοείται πως θα περιμένουμε και τα υπόλοιπα αποτελέσματα με ανυπομονησία!!!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ λάρα μο ούτε λίγο νέκταρ δεν πίνεις; Ούτε καν λίγη αμβροσία; Τι στο καλό; Αυτοί οι θνητοί πολύ μας ταλαιπωρούν τελικά!!!! Νομίζω να φύγουν! Να πάνε αλλού! Αμα πια!!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

γιατι κοπελια εχεις να φας απο προχτες?? δεν κανεις καλό στην υγεία σου!!! μμμ σαν μαμα δεν ακουστηκα??? χιχιχιχι. διαβασα στο parents οτι δεν πρεπει να κάνουν κρυοπηξια (αυτο που θα κανω εγω) ατεκτες γυναικες. Και παλι στο ιδιο σημειο: μηπως ο γιατρος θελει μονο τα λεφτα μου?? μεχρι γιατρο αλλαξα για υτο το πραμα και παλι η ιδια απορία!!!!!

καλό μου, δεν τρωω λογω δοντιου κ τη βγαζω με κανα γιαουρτακι και πουρε.... αλλά που να με κρατήσουν αυτα; Γι'αυτο λέω, αφου πεινάω που πεινάω αναγκαστικά, ας χάσω τουλαχιστον κ κανα κιλο. Για το θέμα της κρυοπηξιας δεν ξέρω... δεν εχω ακουσει κάτι. Τι ακριβώς εδειξε το παπ; Αν θες μου λες βεβαια!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...