Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Vassiliki Hoff είπε:

      Κατάλαβα αλλά ο γιατρός κανονικά ενημερώνει σίγουρα η αλλιώς η κλινική ποσά γονιμοποιήθηκαν πολύ πριν την ΕΤ ειδικά με τη δότρια απορώ πως και δεν την ενημέρωσαν και σε αυτή τη περίπτωση ακυρώνουν τη προσπάθεια και δίνουν άλλη !! Άλλη προσπάθεια η άλλη δότρια ! Έτσι μας είπαν όταν πήγαμε για ενημέρωση !

      Μάλλον είναι θέμα κέντρου τελικά. Κι εμένα δλδ που πήγαν καλύτερα τα πράγματα, μια μέρα πριν με είχαν ενημερώσει για τον αριθμό και την ποιότητα των γονιμοποιημένων ωαρίων και το πόσα μου είχαν αντιστοιχίσει συνολικά. Στη φίλη μου δε, που πήγαν όλα λάθος, της το είπαν τη μέρα που ανέβηκε Αθήνα για την ετ.....

ψαχνω λικνο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Αν σε ενδιαφερει εχω για πώληση αντίστοιχο λικνο με αυτό στο link www.letoshop.gr/default.aspx?id=22&cId=22&pId=1136 και το στρώμα του από λατεξ (χωρις κουνουπιερα κ παντα) στα 75 ευρω. Περιοχή παραδοσης Νοτια Προάστεια Αττικης 2708410544.jpg

Είναι αυτό που σου στελνω κ στη φωτογραφια χωρις την πάντα. Αν ενδιαφέρεσαι μπορω να στο δωσω μετά από 1-1,5 μηνα γιατι δεν το εχω στο σπιτι το εχω αφήσει στο εξοχικο κ δεν νομίζω να πάμε πολύ άμεσα. (Η τιμη που βλεπεις στο λινκ ειναι χωρις το στρωμα, εγω τα δινω κ τα 2 75 ευρω)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπερα Angelicapap, θα πας στην αρχικη σελιδα του φορουμ- στις αγοραπωλησιες- ψαχνω να αγορασω παιδικα- και πανω αριστερα θα πατησεις New Thread. Εκει θα γραψεις την αγγελια σου..γιατι αυτη ειναι αγγελια αλλης κοπελας!


Παντα να τελειωνεις τη μερα σου με μια Θετικη Σκεψη...:P

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...