Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ??(Συνέχεια)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 149
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παρουσα προς το παρον......τυχαια το ειδα...δε μας ειδοποιησες βρε.....

ολα καλα??????


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

ποσο θες ακομα????δεν φαινεται το τικερακι σου.πρεπει να το ξαναβαλεις.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

το ειδα,το ειδα...δεν φαινεται στο πρωτο σου μηνυμα...εχεις μια βδομαδα.....κουραγιο...μετα θα μεινω να τα λεω μονη μου.......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω ακομα εδω,την Παρασκευη θα παω στο γιατρο

Λια ευχαριστω για την ενημερωση και οτι σκεφτομουν τα υπολοιπα κοριτσια τι εχουν κανει

Κατερινα για σενα ρωτουσα χθες την Κατερινα και μου ειπε οτι καλα κρατεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ακομα εδω,την Παρασκευη θα παω στο γιατρο

Λια ευχαριστω για την ενημερωση και οτι σκεφτομουν τα υπολοιπα κοριτσια τι εχουν κανει

Κατερινα για σενα ρωτουσα χθες την Κατερινα και μου ειπε οτι καλα κρατεις!!!

Ηρθα πριν καμια ωρα απο το νοσοκομειο γτ ειχα υγρα διαφανα και πιεση προς τα κατω.Μου ειπε οτι είναι θεμα ημερων..θα παω την παρασκευη παλι και ισως γεννησω μεχρι τοτε..Το μωρο εχει σφηνωσει τελειως και ο τραχηλος μου εχει λεπτυνει.Μου ειπε sex και περπατημα... Πλησιαζω νομιζω...Ενα αγχος το εχω τωρα...


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Ηρθα πριν καμια ωρα απο το νοσοκομειο γτ ειχα υγρα διαφανα και πιεση προς τα κατω.Μου ειπε οτι είναι θεμα ημερων..θα παω την παρασκευη παλι και ισως γεννησω μεχρι τοτε..Το μωρο εχει σφηνωσει τελειως και ο τραχηλος μου εχει λεπτυνει.Μου ειπε sex και περπατημα... Πλησιαζω νομιζω...Ενα αγχος το εχω τωρα...

kαλημερα,κι αντε με το καλο....

κι εγω χθες βραδυ ειχα συσπασεις εντονες μετα πονου,ευτυχως ομως μετα το δευτερο μαγνησιο μειωθηκαν σε ενταση

ξαπλα μου λεει κ να μη κανω τιποτα,αλλα πως???

θα δουμε μεσα στη βδομαδα ποτε θα μπορεσω να παω να κανω το ντοππλερ κ να δουμε μηπως κ αρχισω ενεσουλες...

βεβαια τα ιδια λεγαμε κ περισυ κ δεν εγινε τπτ,γι αυτο ειμαι κ χαλαρη....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...Ακόμη εδώ...Χθες βράδυ είχα ενοχλήσεις έντονες..αλλά ευτυχώς κατάφερα να κοιμηθώ...τώρα πάλι είμαι λίγο ανήσυχη αλλά προς το παρόν είμαι στην αναμονή...


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαλαρωσε κι απολαυσε το....

εχε κ το συζυγο stand by,τουλαχιστο εκει που γεννας ειναι κοντα με το σπιτι σου????


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

χαλαρωσε κι απολαυσε το....

εχε κ το συζυγο stand by,τουλαχιστο εκει που γεννας ειναι κοντα με το σπιτι σου????

ναι διπλα ειμαι και ο συζυγος δουλευει και εκει...


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

ναι διπλα ειμαι και ο συζυγος δουλευει και εκει...

τυχερη!!!!εμενα εχει ταξι κι οταν με πιασαν οι πονοι στο 3ο παιδι ηταν στην κηφησια κι εγω ν κοσμο,κ το μαιευτηριο καπου στη μεση....τελικα πηρα ταξι κ βρεθηκαμε στο μαιευτηριο......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

τυχερη!!!!εμενα εχει ταξι κι οταν με πιασαν οι πονοι στο 3ο παιδι ηταν στην κηφησια κι εγω ν κοσμο,κ το μαιευτηριο καπου στη μεση....τελικα πηρα ταξι κ βρεθηκαμε στο μαιευτηριο......

κατάλαβα...εμεις ειμαστε ρεθυμνο, το νοσοκομειο 3 λεπτα απο το σπιτι μου..ναι οσο γι αυτο ειμαι τυχερη....το θεμα με μενα ειναι οτι λογω του οτι ειναι το πρωτο μου και δε ξέρω τι θα αντιμετωπισω ειμαι λιγακι αγχωμενη.ασε που το πιο πιθανον ειναι να μη μπορεσω να κανω επισκληριδιο και να το περασω ετσι...με ανασουλες


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

κατάλαβα...εμεις ειμαστε ρεθυμνο, το νοσοκομειο 3 λεπτα απο το σπιτι μου..ναι οσο γι αυτο ειμαι τυχερη....το θεμα με μενα ειναι οτι λογω του οτι ειναι το πρωτο μου και δε ξέρω τι θα αντιμετωπισω ειμαι λιγακι αγχωμενη.ασε που το πιο πιθανον ειναι να μη μπορεσω να κανω επισκληριδιο και να το περασω ετσι...με ανασουλες

κι εγω ετσι εχω γεννησει κ τα τρια...μονο με την ιδεα οτι θα μπει μια βελονα στη μεση μου φρικαρω....ποσο μαλλον ξεροντας οτι μερος του φαρμακου θα περασει κ στο παιδι μου...

πιστεψε με,ειναι καλυτερα ετσι...πονας λιγο βεβαια (ενταξει...πολυ) αλλα κατα τη γνωμη μου,αυτη ειναι κ η διαδικασια...διαφορετικα θα ειμασταν φτριαγμενες αλλιως...

φυσικα κ εχεις αγχος...εδω εχω εγω που ειναι το τεταρτο.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...