Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!εγω εκλεισα ραντεβου για καρδουλα σε 2βδομαδες.λογικα θα ακουγα κ την αλλη βδομαδα αλλα επειδη θα παω στο νοσοκομειο ηθελα να ειμαι σιγουρη.μονο φολικο παιρνω.ρανια κ μεις μαζι κοιμομαστε κ συνεχιζουμε να θηλαζουμε..δ δουλευω κ ευτυχως αν θελω εχω βοηθεια.ισως τη χρειαστω τωρα.προαισθημα εχω οτι θα ναι αγορακι.φυσικα θα χαρω το ιδιο ο,τι κ αν ειναι.βρε ρανια γτ ειπες οτι δ θα θηλασεις τοσο το δευτερο;κουραστηκες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωχ ο βηχας τι ενοχλητικος!!!! Εγω κοριτσια αν μετραω σωστα ειμαι αυριο 6 βδομαδων..το στηθος τουμπανο υπνος τρελος αλλα εγω παιρνω κ πολλα φαρμακα που ελπιζψ να μειωσει την Πεμπτη...θα κανω βεβαια μεχρι τελους ηπαρινες λογω θρομβοφιλιας αλλα οκ μακαρι να πανε ολα καλα κι αυτο δεν ειναι τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ο βηχας τι ενοχλητικος!!!! Εγω κοριτσια αν μετραω σωστα ειμαι αυριο 6 βδομαδων..το στηθος τουμπανο υπνος τρελος αλλα εγω παιρνω κ πολλα φαρμακα που ελπιζψ να μειωσει την Πεμπτη...θα κανω βεβαια μεχρι τελους ηπαρινες λογω θρομβοφιλιας αλλα οκ μακαρι να πανε ολα καλα κι αυτο δεν ειναι τιποτα

τι φάρμακα παίρνεις κοπελιά μου? και εγω 4 διαφορετικά μαζι με το θυρεοειδή , εχει καμια σας θυρεοειδή? βρε κορίτσια εμενα το στήθος εχει κοκκινίσει σαν αλλεργικό μηπως ειναι ραγάδες που πανε να "σκάσουν" ??

Link to comment
Share on other sites

Mετρα...t4 για το χασιμοτο σαλοσπιρ κ ινοχεπ ενεση για τη θρομβοφιλια...μια αμπουλα βιταμινης D( αυτο μια φοραωτην εβδομαδα) κορτιζονη 2 χαπια ουτροτζεσταν 3 προλουτεξ( ενεσιμη κορτιζονη) μια τη μερα σικλακουρ 1 τηβμερα φιλισιν 1 τη μερα..ολα κοβονται πρωτα ο θεος την Πεμπτη πλην του φιλισιν κ της ινοχεπ ...κ το t4 που το παιρνω ετσι κι αλλιως εφ ορου ζωης λογω χασιμοτου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mετρα...t4 για το χασιμοτο σαλοσπιρ κ ινοχεπ ενεση για τη θρομβοφιλια...μια αμπουλα βιταμινης D( αυτο μια φοραωτην εβδομαδα) κορτιζονη 2 χαπια ουτροτζεσταν 3 προλουτεξ( ενεσιμη κορτιζονη) μια τη μερα σικλακουρ 1 τηβμερα φιλισιν 1 τη μερα..ολα κοβονται πρωτα ο θεος την Πεμπτη πλην του φιλισιν κ της ινοχεπ ...κ το t4 που το παιρνω ετσι κι αλλιως εφ ορου ζωης λογω χασιμοτου

καλε θελεις το μισο πρωινό για τα χαπια!μακαρι να στα κοψει την πεμπτη!

εγω εκανα επεμβαση και τον αφαίρεσα το θυρεοειδή,επειδη ομως ειχα ενα μικρο ογκο η TSA ειναι στα υψη και ισως εχω επιπλοκές , ελπιζω να πανε ολα καλα και να μη χρειαστει κατι παραπάνω,

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση..την Πεμπτη που θα παω θα μαι 6 βδομαδων κ μιας μερας...εσεις τι ειδατε στον υπερηχο? Μονο σακο κ εμβριακα στοιχεια?

εμεις 6,5 εβδομάδων ακούσαμε καρδιά!στον πρωτο υπέρηχο ειδαμε σακο και μια μαυρη κουκιδα! επιβεβαιώσαμε οτι δεν ειναι εξωμήτριο και κλεισαμε ραντεβου σε 2 εβδομάδες ! οπου το ακουσαμε !

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σακο κ εμβριο περιμενω 6 κ μιας μερας..λογικα αν ολα πανε καλα θα μας πει μια βδομαδα αργοτερα..θεε μου ποσο αγχος εχω

Εγω που θα παω την πεμπτη θα ειμαι 6+3.μου ειπε οτι θα ακουσουμε.τωρα τι να πω!κ εγω εχω αγωνια φουλ.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω που θα παω την πεμπτη θα ειμαι 6+3.μου ειπε οτι θα ακουσουμε.τωρα τι να πω!κ εγω εχω αγωνια φουλ.:rolleyes:

εμεις ακουσαμε με το κανονικο υπέρηχο οχι κολπικο! θα ακούσεις καλε! απλα θα σου πει να εισαι ακίνητη και να μη παρεις ουτε ανασα ,,,,

ετσι με δουλευε ο γιατρος μου, μη κουνήσεις -μη πάρεις ανασα μολις εντόπισε το νιάνιαρο, :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ξερει καμια απο αναρρωτικες? σκεφτομα την αλλη βδομαδα να παρω για να μην εχω παλι αιμοραγια κ ισως την κρατησω μεχρι τελους, δεν ξερω ακομα... Ειναι η δουλεια τετοια που φοβαμαι... Ξερετε τι διαδικασιες χρειαζονται κ απο που πληρωνομαστε μετα? Απο το ικα ή απο τον εργοδοτη? Τα λεφτα αντιστοιχουν με τον κατωτατο μισθο?


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ξερει καμια απο αναρρωτικες? σκεφτομα την αλλη βδομαδα να παρω για να μην εχω παλι αιμοραγια κ ισως την κρατησω μεχρι τελους, δεν ξερω ακομα... Ειναι η δουλεια τετοια που φοβαμαι... Ξερετε τι διαδικασιες χρειαζονται κ απο που πληρωνομαστε μετα? Απο το ικα ή απο τον εργοδοτη? Τα λεφτα αντιστοιχουν με τον κατωτατο μισθο?

θα σου τη γραψει ο γυναικολόγος και θα περάσεις μετα απο επιτροπή στο ικα,μετα θα στειλεις τα χαρτια στον εργοδότη θα σου δωσει μια βεβαίωση και θα ξαναπας στο ικα με τη βεβαιωση του εργοδότη και και κατι αλλα χαρτια που θα σου πουν εκει , να ξερεις οτι στις μερες που θα γραψει ο γιατρος συμπεριλαμβανονται και τα σαββατοκυριακα και ΟΧΙ μονο οι εργάσιμες , ειναι λιγα τα λεφτα που δινει το ικα , πολυ λιγα, δεν θυμαμαι ακριβώς ποσα ,

Link to comment
Share on other sites

εμεις ακουσαμε με το κανονικο υπέρηχο οχι κολπικο! θα ακούσεις καλε! απλα θα σου πει να εισαι ακίνητη και να μη παρεις ουτε ανασα ,,,,

ετσι με δουλευε ο γιατρος μου, μη κουνήσεις -μη πάρεις ανασα μολις εντόπισε το νιάνιαρο, :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Την προηγουμενη εβδομαδα παντως κολπικο μ εκανε.τωρα δεν ξερω τι.λογικα εγω πιστευω κολπικο παλι.:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...