Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Πως είσαι σήμερα ;;;; Έχεις κανενα σύμπτωμα ; Πόσες μέρες είσαι μετά την εμβρυομεταφορα … εγώ πέρα από το στήθος που το είχα πριν την εμβρυομεταφορα κ τώρα δεν πονάει πλέον δ έχω τίποτα άλλο … το συζήτηση ανοίγω θα μου πεις μέσα… στο άγχος είμαι 

      Το στήθος τπτ το ιδιαίτερο,ίσως ελάχιστα πιο πρησμένο.Η κοιλιά μου πονούσε το βράδυ,ήθελα να πάρω παναντολ,αλλά έκανα υπομονή.Σημερα έχω πονακια στην κοιλιά,στους συνδέσμους της μήτρας κ λίγο στη μέση.Λογικο να αγχώνεσαι,απλά να ξέρεις ότι είναι φυσιολογικό να μην έχεις κανένα σύμπτωμα και να είσαι έγκυος. Σήμερα είμαι ακριβώς μια εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορά,εσύ σε ποια μερα είσαι?

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια κ καλό μηνα!!! Ιζαμπέλα κοριτσι μου πως κ που χτυπησες? εισαι καλα σημερα?? Mummy στεναχωρέθηκα με την ιστορία σου! Γτ να υπάρχουν τόσο ανεύθυνοι γιατροί?? τωρα προχωράμε μπροστά με μπόλικη ξεκούραση ώστε το Νοέμβρη να κρατάμε τα ζουζουνακια μας αγκαλίτσα!!! Κορίτσια καμία ξεκίνησε να κάνει διάφορες εξετάσεις? σε τη φάση βρίσκεστε απο συμπτώματα?

Doani ευχομαι να μην συμβει ουτε στον χειροτερο εχθρο του καθενος οτι περασα.απλα ειχε ονομακ καλα ο κυριος ειναι γνωστος γενικα στην αθηνα κ δεν μου πολυεδινε σημασια λεγοντας μου οτι ελα μωρε μικρη εισαι ακομη.αφου να φανταστεις γεννησα στο ιασω μετα απο 23 ωρες αφου το μωρο ηταν ψηλα κ με το που με ανεβασαν στο δωματιο το πρωτο που μου ειπε ηταν εγω παιρνω 1500 κανονικα αλλα επειδη δεν υπαρχει μωρο ενταξει δωσε μου 1300.ο,τι να ναι!!!!!εγω ειχα τον πονο μου δηλαδη οκ.οσα κ να ζητουσε θα του τα διναμε ετσι κ αλλιως γιατι ηθελα να ξεμπερδευω.καποια στιγμη θα ξαναπερασω απο το ιατρειο του.εγω δεν το εχω ξεχασει.αν το εχειξεχασει αυτος θα του το ξαναθυμισω το στορυ.με αποδειξεις ομως πλεον!!!!!με κυκλωμενα σε εξετασειςκ υπερηχους αυτα που του ειχαν ξεφυγει τοτε.τελοσπαντων.λοιπον απο εξετασεις εγω αυτη την εβδομαδα θα κανω ολο τον προγεννητικο απο την αρχη,καλλιεργεια,ουρα αυτα μου εγραψε ο γιατρος.κ απο συμπτωματα η μεση που κ που κ τ στηθος με ποναει κ μεγαλωνει.τπτ αλλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κοριτσια ,ειμαι καλα στην αυλή γλίστρησα εχθες και παραπάτησα αλλα ειμαι εντάξει , δεν ειχα αιμα κατι ,πονουσε η μεση μου λιγο εχθες αλλα σημερα το πρωι κανονικά η ναυτια μου, ο εμετος μου, οι ζαλαδες μου ολα καλα , σας ευχαριστω!

θα παμε και στο γιατρο τη δευτέρα να δουμε ξανα το μπεμπε , λογικα θα κανονίσω και για την αυχενική τωρα , βαδίζω προς στη 10 εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια ,ειμαι καλα στην αυλή γλίστρησα εχθες και παραπάτησα αλλα ειμαι εντάξει , δεν ειχα αιμα κατι ,πονουσε η μεση μου λιγο εχθες αλλα σημερα το πρωι κανονικά η ναυτια μου, ο εμετος μου, οι ζαλαδες μου ολα καλα , σας ευχαριστω!

θα παμε και στο γιατρο τη δευτέρα να δουμε ξανα το μπεμπε , λογικα θα κανονίσω και για την αυχενική τωρα , βαδίζω προς στη 10 εβδομάδα!

Ας ειναι βρε κοριτσι.λιγο το κακο.τρομαξα με το που διαβασα το μνμ σου.χαρηκα τωρα.:-D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια ,ειμαι καλα στην αυλή γλίστρησα εχθες και παραπάτησα αλλα ειμαι εντάξει , δεν ειχα αιμα κατι ,πονουσε η μεση μου λιγο εχθες αλλα σημερα το πρωι κανονικά η ναυτια μου, ο εμετος μου, οι ζαλαδες μου ολα καλα , σας ευχαριστω!

θα παμε και στο γιατρο τη δευτέρα να δουμε ξανα το μπεμπε , λογικα θα κανονίσω και για την αυχενική τωρα , βαδίζω προς στη 10 εβδομάδα!

Ασχετο.αθηνα μενεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα ειναι ναι ! απλα εχθες τρομαξα δεν ειχε ερθει ακομα ο αντρας μου ηταν στη δουλεια και φοβήθηκα !αλλα ενταξει ολα καλα,

Λογικο ειναι!!!!ολα καλα.ποσο εισαι;εγω 29.εγω ειμαι ψιλοαρρωστη ακομη.μπουκωμα κτλ.την παλευω με κατι σουπες πορτοκαλια.χαλια.δεν ειχα αρρωατησει ολο τον χειμωνα κ αρρωσρησα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Doani ευχομαι να μην συμβει ουτε στον χειροτερο εχθρο του καθενος οτι περασα.απλα ειχε ονομακ καλα ο κυριος ειναι γνωστος γενικα στην αθηνα κ δεν μου πολυεδινε σημασια λεγοντας μου οτι ελα μωρε μικρη εισαι ακομη.αφου να φανταστεις γεννησα στο ιασω μετα απο 23 ωρες αφου το μωρο ηταν ψηλα κ με το που με ανεβασαν στο δωματιο το πρωτο που μου ειπε ηταν εγω παιρνω 1500 κανονικα αλλα επειδη δεν υπαρχει μωρο ενταξει δωσε μου 1300.ο,τι να ναι!!!!!εγω ειχα τον πονο μου δηλαδη οκ.οσα κ να ζητουσε θα του τα διναμε ετσι κ αλλιως γιατι ηθελα να ξεμπερδευω.καποια στιγμη θα ξαναπερασω απο το ιατρειο του.εγω δεν το εχω ξεχασει.αν το εχειξεχασει αυτος θα του το ξαναθυμισω το στορυ.με αποδειξεις ομως πλεον!!!!!με κυκλωμενα σε εξετασειςκ υπερηχους αυτα που του ειχαν ξεφυγει τοτε.τελοσπαντων.λοιπον απο εξετασεις εγω αυτη την εβδομαδα θα κανω ολο τον προγεννητικο απο την αρχη,καλλιεργεια,ουρα αυτα μου εγραψε ο γιατρος.κ απο συμπτωματα η μεση που κ που κ τ στηθος με ποναει κ μεγαλωνει.τπτ αλλο.

δεν μου στέλνεις και το όνομα του γιατρού σου με π.μ. για να τον αποφεύγουμε σαν :twisted: το λιβάνι. όχι τίποτα αλλά ψάχνω τώρα για γιατρό . και εγώ υποψήφια μανούλα Νοεμβρίου είμαι . Καλημέρα στην παρέα


zayl.png
Link to comment
Share on other sites

δεν μου στέλνεις και το όνομα του γιατρού σου με π.μ. για να τον αποφεύγουμε σαν :twisted: το λιβάνι. όχι τίποτα αλλά ψάχνω τώρα για γιατρό . και εγώ υποψήφια μανούλα Νοεμβρίου είμαι . Καλημέρα στην παρέα

και εγω θελω το ονομα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια! ευτυχως ιζαμπελα ολα καλα! πρεπει να προσεχουμε λιγο περισσοτερο τωρα! Mummy δεν εχω λογια για τον γιατρο! ειναι εγκληματιας! τετοιοι γιατροι δεν ειναι για να κυκλοφορουν! ευτυχως αλλαξες γιατρο κ αυτη τη φορα ολα θα πανε τελεια!!! Εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι θα παμε πρωτα να ακουσουμε καρδουλα κ μετα σιγα σιγα να ξεκινησουμε κ τις εξετασεις... Εχει εδω κ δυο μερες που δεν ειδα ουτε αιμα ουτε καφε φτου φτου, ελπιζω να μη δω ξανα! Απο συμπτωματα η μεση ποναει κ μουδιαζουν τα ποδια, το στηθος συνεχιζεται να πρηζεται κ να ποναει κ σημερα εχω πολυ υπνηλια!!!! Να καλωσορισω την nataalex! ποτε εχεις ΠΗΤ?? ειναι το πρωτο σου παιδακι?

κατι ασχετο κοριτσια? σκεφτεστε να αρχισετε να βαζετε κρεμες για ραγαδες? αν ναι ποτε? εγω προβληματιζομαι για το στηθος τωρα γτ για την κοιλια εχω ακομα! Ξερετε οι δευτερομανουλες καμια καλη να μου προτεινετε?


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.διανυω την 9 εβδομαδα και ο γιατρος θα με ξαναδει σε ενα μηνα ...τι λετε να κανω...

α και κατι που με προβληματιζει...χθες ο αντρας μου εψησε λουκανικο και ηταν λιγο ροζ μεσα και εφαγα 2 κομματακια.

mummy μαλλον γιαυτο πονας με το κολπικο...φοβασαι μηπως σου κανει ζημια.ολα καλα θα πανε.ακριβως ετσι και εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα καφε απο την αρχη μεχρι το τελος του α τριμηνου...τωρα τιποτα...μακαρι να πανε ολα τελεια για ολες μας.

izabellla ακινητοποιησου...παιρνεις φανταζομαι προγεστερονη και μαγνησιο...

διαν

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια.διανυω την 9 εβδομαδα και ο γιατρος θα με ξαναδει σε ενα μηνα ...τι λετε να κανω...

α και κατι που με προβληματιζει...χθες ο αντρας μου εψησε λουκανικο και ηταν λιγο ροζ μεσα και εφαγα 2 κομματακια.

mummy μαλλον γιαυτο πονας με το κολπικο...φοβασαι μηπως σου κανει ζημια.ολα καλα θα πανε.ακριβως ετσι και εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα καφε απο την αρχη μεχρι το τελος του α τριμηνου...τωρα τιποτα...μακαρι να πανε ολα τελεια για ολες μας.

izabellla ακινητοποιησου...παιρνεις φανταζομαι προγεστερονη και μαγνησιο...

διαν

Είμαι ακίνητη με 3 ουτροτζεσταν πλέον και 2 μαγνισια... Άντε να δω πιθανό να Είναι ο πολυποδας που έχω στο τραχιλο. Άλλα τα έχω δει όλα κορίτσια φοβάμαι παρα πολύ

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ακίνητη με 3 ουτροτζεσταν πλέον και 2 μαγνισια... Άντε να δω πιθανό να Είναι ο πολυποδας που έχω στο τραχιλο. Άλλα τα έχω δει όλα κορίτσια φοβάμαι παρα πολύ

Ιζαμπελα μου σε καταλαβαινω!!! προσπαθησε να εισαι ηρεμη κ ξαπλα!!! εμενα ετσι περασε το αιματακι!!! ελπιζω να μη συνεχιστει αλλο!!! μιλησες με το γιατρο σου?? τι σου ειπε??? θα πας αυριο να σε δει?? ευχομαι να μην ειναι τπτ κοριτσακι μου!!!! Για το χτυπημα που ειχες τον ειχες ενημερωσει?? Να μας κρατας ενημερες!!! Εμενα ευτυχως ο γιατρος με χαλαρωνε οταν εβλεπα αιμα κ τον επαιρνα τηλεφωνο κ αυτο που καταλαβα ειναι οτι το παθαινα οταν κουραζομουν οποτε κοιταω να ξαπλωνω συχνα για να ειναι καλα το σπορακι!!!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...