Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Μολις γυρισα!!!!!!!!!!!η καρδουλιτσα χτυπουσε.doani μπραβο κοριτσακι!!!!!!!ξεκουρασου!!!!!!!rania μονο depon απλο μ αφηνει να παρω.εν τω μεταξυ τωρα γυρισα κ μου εκανε κολπικο κ ποναω αρκετα.αλλα τουλαχιστον ειμαι χαρουμενη.μου εγραψε ενα κατεβατο εξετασεις!!!!

Τελειος ηχος η καρδουλα!!! κ εμενα μου ειπε μετα την καρδουλα θα ξεκινησουμε σιγα σιγα τις εξετασεις!!! εγω ευτυχως δεν πονεσα μετον κολπικο υπερηχο αλλα δεν ξερω μηπως κ αυτο επαιξε ρολο που ειχα ξανα καφε...


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μολις γυρισα!!!!!!!!!!!η καρδουλιτσα χτυπουσε.doani μπραβο κοριτσακι!!!!!!!ξεκουρασου!!!!!!!rania μονο depon απλο μ αφηνει να παρω.εν τω μεταξυ τωρα γυρισα κ μου εκανε κολπικο κ ποναω αρκετα.αλλα τουλαχιστον ειμαι χαρουμενη.μου εγραψε ενα κατεβατο εξετασεις!!!!

μπραβο!!!!! :D :D :D :D ξεκουραση και οι εξετασεις δεν ειναι τιποτα!απλα να προσεξεις σε ποιο μικροβιολογικο θα πας γιατι δεν τις δικαιολογούν ολα πλέον, δεν πληρώνουν τα ταμεια! :/

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δυστυχως σημερα 6 βδομαδων ειδαμε δυο κενους σακους..οποτε εγω παλι δεν σταθικα τυχερη...απο την καρδια μου καλη λευτερια σε ολες σας

κοπελιά μου λυπάμαι παρα πολυ, λυπαμαι γιατι καταλαβαίνω μεχρι ενα σημειο τον πόθο και την αγωνία σου,

κουραγιο , ανασυντάξου και προσπάθησε ξανά...

Link to comment
Share on other sites

Τελειος ηχος η καρδουλα!!! κ εμενα μου ειπε μετα την καρδουλα θα ξεκινησουμε σιγα σιγα τις εξετασεις!!! εγω ευτυχως δεν πονεσα μετον κολπικο υπερηχο αλλα δεν ξερω μηπως κ αυτο επαιξε ρολο που ειχα ξανα καφε...

Δεν ξερω.παντως με πονεσε αρκετα κ ποναω κ τωρα ακομη.τεσπα.σε δυο εβδομαδες θα ξαναπαω.ελπιζω να μην μου κανει ξανα κολπικο.δεν νιωθω ανετα.δεν ξερω κιολας.την προηγουμενη φορα οταν απεβαλλα ο τοτε γιατρος δεν μου ειχε κανει ποτε κολπικο.ο καθενας ειναι διαφορετικος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια δυστυχως σημερα 6 βδομαδων ειδαμε δυο κενους σακους..οποτε εγω παλι δεν σταθικα τυχερη...απο την καρδια μου καλη λευτερια σε ολες σας

Η ελπιδα και η πιστη στον εαυτο μας μας κανει πιο δυνατους.ευχομαι πραγματικα ομως μεσα απο την καρδια μου να αποκτησεις οσα επιθυμεις..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δυστυχως σημερα 6 βδομαδων ειδαμε δυο κενους σακους..οποτε εγω παλι δεν σταθικα τυχερη...απο την καρδια μου καλη λευτερια σε ολες σας

Island μου στεναχωρεθηκα πολυ κοριτσι μου! Ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αυτο για σενα! Ευχομαι συντομα να ερθει στη ζωη σου ενα μωρακι που θα σου αλλαξει τη ζωη! κουραγιο κ συντομα να ξεκινησουν νεες προσπαθειες! Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου κοριτσακι μου!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δυστυχως σημερα 6 βδομαδων ειδαμε δυο κενους σακους..οποτε εγω παλι δεν σταθικα τυχερη...απο την καρδια μου καλη λευτερια σε ολες σας

Είναι δεδομένο αυτό που λές? Αποκλείετε την επόμενη εβδομάδα να δείτε κάτι? Ξέρω πολλές περιπτώσεις που δεν βλέπουν εμβρυικά στοιχεία την μια εβδομάδα και την επόμενη βλέπουν ακόμα και με εξωσωματική.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δυστυχως σημερα 6 βδομαδων ειδαμε δυο κενους σακους..οποτε εγω παλι δεν σταθικα τυχερη...απο την καρδια μου καλη λευτερια σε ολες σας

Περίμενε δέκα μέρες ακόμα, από ότι διαβάζω είναι πολλές εγκυμοσύνες που στην 6η εβδομάδα έχουν κενο σάκο και μετά βλέπουν εμβρυο και ακούνε καρδούλα! Δεν θέλω να σου δίνω λανθασμένες ελπίδες αλλά ισχύει σε πολλές περιπτώσεις. Μπες και στο παρακάτω να διαβάσεις περιπτώσεις.

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=136781


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

island προσπαθησε να μην το βαλεις κατω...

mummy πρεπει να σου πω οτι θα πρεπει να γινεται κολπικο υπερηχογραφημα τουλαχιστον μεχρι την αυχενικη για να ελεγχεται ο τραχηλος.δεν εχεις γραψει την αιτια της αποβολης σου...αλλα επειδη ηταν σε μεγαλη εβδομαδα νομιζω οτι κρινεται απαραιτητο.ανηκεις στις εγκυμοσυνες υψηλου κινδυνου.δεν θελω να σε αγχωσω αλλα προσπαθησε να εισαι χαλαρη οταν πας στο γιατρο.

εγω κοριτσια ειμαι σχετικα καλα σωματικα...ψυχολογικα οχι και τοσο...κλαιω ,τσαντιζομαι κτλ

κανω κακο σε αυτο το μικρουλι ομως και δεν πρεπει..ξερω πως θα το μετανιωσω μετα.

εχω ραντεβου ξανα με το γιατρο ...και μαλλον θα παω και σε αλλον...δεν αντεχω...και φοβαμαι κιολας...λογω προωρου τοκετου νομιζω πωσ επρεπε να με βλεπει νωριτερα.

αγορασα τεστακια μετρησης κολπικου ph.θα κανω ενα την εβδομαδα.οταν το ph ειναι φυσιολογικο σημαινει πως δεν υπαρχει μικροβιο.αυτα τα λιγα...:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


island προσπαθησε να μην το βαλεις κατω...

mummy πρεπει να σου πω οτι θα πρεπει να γινεται κολπικο υπερηχογραφημα τουλαχιστον μεχρι την αυχενικη για να ελεγχεται ο τραχηλος.δεν εχεις γραψει την αιτια της αποβολης σου...αλλα επειδη ηταν σε μεγαλη εβδομαδα νομιζω οτι κρινεται απαραιτητο.ανηκεις στις εγκυμοσυνες υψηλου κινδυνου.δεν θελω να σε αγχωσω αλλα προσπαθησε να εισαι χαλαρη οταν πας στο γιατρο.

εγω κοριτσια ειμαι σχετικα καλα σωματικα...ψυχολογικα οχι και τοσο...κλαιω ,τσαντιζομαι κτλ

κανω κακο σε αυτο το μικρουλι ομως και δεν πρεπει..ξερω πως θα το μετανιωσω μετα.

εχω ραντεβου ξανα με το γιατρο ...και μαλλον θα παω και σε αλλον...δεν αντεχω...και φοβαμαι κιολας...λογω προωρου τοκετου νομιζω πωσ επρεπε να με βλεπει νωριτερα.

αγορασα τεστακια μετρησης κολπικου ph.θα κανω ενα την εβδομαδα.οταν το ph ειναι φυσιολογικο σημαινει πως δεν υπαρχει μικροβιο.αυτα τα λιγα...:P

Καλησπερα.Ισαβελλα εγω ειχα τρελες αιμορραγιες τοτε κ ο τοτε γιατρος μου μου ελεγε οτι δεν ειναι τιποτα απλα μεγαλωνει η μητρα .και του ειχα τυφλη εμπιστοσυνη.ωσπου ξαφνικα η αποκολληση που ειχε γινει δεν μαζευοταν πια κ μπηκα κ γεννησα φυσιολογικα στις 17 εβδομαδες.να πω οτι στην αρχη ειχα καφε απο την ωρα που εκανα το τεστ κ ειχε βγει θετικο.να μην τα πολυλογω επειδη ψιλιαστηκα οτι δεν θα παραδεχοταν ποτε το λαθος του αλλαξα γιατρο πηρα ολες τις εξετασεις υπερηχους βιοψιες που ειχα τοτε κ τις πηγα σε αλλον.κ ο ανθρωπος εμεινε!!!!!!!μου λεει κοπελα μου αν ειναι δυνατον οτι εχασες ετσι το μωρο.τεσπα.μεγαλη ιστορια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλό μηνα!!! Ιζαμπέλα κοριτσι μου πως κ που χτυπησες? εισαι καλα σημερα?? Mummy στεναχωρέθηκα με την ιστορία σου! Γτ να υπάρχουν τόσο ανεύθυνοι γιατροί?? τωρα προχωράμε μπροστά με μπόλικη ξεκούραση ώστε το Νοέμβρη να κρατάμε τα ζουζουνακια μας αγκαλίτσα!!! Κορίτσια καμία ξεκίνησε να κάνει διάφορες εξετάσεις? σε τη φάση βρίσκεστε απο συμπτώματα?


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...