Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Σορρυ.τωρα ειδα το τικερακι σου.11κ 3. Οποτε μια χαρα πας για αυχενικουλα.γερο να ειναι.μια γνωστη μου εκανε την προηγουμενη εβδομαδα κ για συνδρομο νταουν της εβγαλε 1/800. Ηταν καλα αραγε;

Δε ξέρω για τις τιμές στο νταουν και δεν θα δω καθόλου στο ιντερνετ θα περιμένω το γιατρό να μου πει.θα αγχωθω και δε θέλω .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ το ίδιο. Το μόνο που θέλω να ακούσω είναι μέγεθος οστών σωστό, ρινικό οστό υπαρκτό! Οι στατιστικές δεν με ενδιαφέρουν! Πιο πολύ άγχος δημιουργούν. πόσο μάλλον αν είσαι και κάποιας ηλικίας. Στον μικρό μου το είχε δει ο γυναικολόγος μου πριν πάμε για την αυχενική και ήμουν σχετικά ήρεμη. Τώρα έχω πολύ άγχος μέχρι να κάνω την αυχενική! Το χειρότερο είναι ότι τις περισσότερες ώρες ξεχνάω ότι είμαι έγκυος, αφού όταν με ρωτάνε πως πάει η εγκυμοσύνη απαντάω ελπίζω να πάω για υπερηχο και να υπάρχει ακόμα μωρο!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω για τις τιμές στο νταουν και δεν θα δω καθόλου στο ιντερνετ θα περιμένω το γιατρό να μου πει.θα αγχωθω και δε θέλω .

Καλημερες σε ολες!!τι κανετε;;εγω καφεδακι πινω.μεσημερι παω γιατρο γιατι χθες ειχε τοκετο.θα μπω να κανω ενα μπανακι αργοτερα κ να ετοιμαστω.δεν ηθελα να σας αγχωσω με αυτο που ρωτησα.σε καμια περιπτωση.τεσπα.ωραια μερα κ σημερα.η κοιλια μου φαινεται κοριτσια.απο τα τζιν δε,δε μου κανει κανενα .με σφιγγουν πολυ.πρεπει να αγορασω κανενα ακομη παντελονι γιατι με φορμες δεν γινεται συνεχεια.πρεπει να παω κ για λαμπαδα για το βαφτηστηρι κ δωρο.

Link to comment
Share on other sites

Mammy87 δεν αναφερομαι σε εσένα προσωπικά κοπελιά μου.γενικά δε διαβάζω πολλά πολλά γιατί με αγχωνουν,μόνο για τα φάρμακα διαβάζω ,συστατικά και πιθανές παρενέργειες,

Επίσης ξέχασα να σας πω ότι μου έδωσε το οκ να βάζω τις κρέμες μου δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα οι συγκεντρώσεις των υλικών είναι πολύ μικρές για νακάνουν ζημιά,μόνο για τα μαλλιά δεν τον ρωτησα θα ρωτήσω τώρα μεγάλη Δευτέρα αν το θυμηθω. Έπαθα Αλτσχάιμερ με την εγκυμοσύνη γράφω λιστα για το σουπερ παω και ξεχνάω να τη παρω μαζί μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααααααα Για ρούχα παντελόνι εγώ πήρα 2 τύπου "βρακας" με βολεύουν πολύ είναι ανετες και κομψές!!!δοκιμασε να δεις

Ναι.θα παω να παρω.τωρα φοραω δυο τρεις που ειχα κ που ειναι χαλαρες.και φορμες.και υφασματινα παντελονια.τα τζιν ουτε καν.

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισαμε.μεγαλωσαμε.χερακια ποδαρακια.ηταν πολυ ωραιο.μετα το πασχα αυχενικη εγω.μου εγραψε κ σιδηρο προληπτικα.εχω 37.παιρνω κ φυλλικο.αυταααααα!!!!!!ηρεμησα λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισαμε.μεγαλωσαμε.χερακια ποδαρακια.ηταν πολυ ωραιο.μετα το πασχα αυχενικη εγω.μου εγραψε κ σιδηρο προληπτικα.εχω 37.παιρνω κ φυλλικο.αυταααααα!!!!!!ηρεμησα λιγο.

Πολυ ομορφα mummy τα νεακια σας! Τα μωρακια μας μεγαλωνουν! Λογικα την αλλη βδομαδα θα εχουμε κ εμεις χερακια κ ποδαρακια! Εγω σιδηρο ειχα 38 κ μου εδωσε κ εμενα να παιρνω οπως κ φυλλικο!

Απο παντελονια εγω αγορασα ενα τζιν εγκυμοσυνης πολυ ανετο γτ τα δικα μου οταν καθομουν με ενοχλουσαν! Τωρα που καλοκαιριαζει ομως θελω να παρω κ κατι πιο δροσερο!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια μου

Πήγαμε εχθές στο γιατρό. Το μωρό είναι τέλειο, χεράκια ποδαράκια, μετρήσαμε δαχτυλάκια, μυτούλα μια χαρά σχηματισμένη, πιπιλούσε το δάχτυλό του! Εκεί συγκινήθηκα πάρα πολύ γιατί και ο γιός μου εκανε ακριβώς την ιδια κίνηση εκείνη τη βδομάδα.

Του ξέφυγε και του γιατρού.....'Ράνια πάντως πουλί δεν βλέπω' Αρα...... μια πρώτη πρόγνωση λέει ότι πάμε για το κορίτσι!

Για να δούμε........

Ρε κορίτσια τι πράγμα είναι αυτό, το σκέφτομαι και μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα. Είναι τόσο όμορφη εικόνα τώρα που φαίνεται σαν μωράκι κανονικό. Αφού γύρισα σπίτι και άρπαξα τον γιο μου και τον τρέλανα στα φιλιά για να βγάλω το άχτι μου!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια μου

Πήγαμε εχθές στο γιατρό. Το μωρό είναι τέλειο, χεράκια ποδαράκια, μετρήσαμε δαχτυλάκια, μυτούλα μια χαρά σχηματισμένη, πιπιλούσε το δάχτυλό του! Εκεί συγκινήθηκα πάρα πολύ γιατί και ο γιός μου εκανε ακριβώς την ιδια κίνηση εκείνη τη βδομάδα.

Του ξέφυγε και του γιατρού.....'Ράνια πάντως πουλί δεν βλέπω' Αρα...... μια πρώτη πρόγνωση λέει ότι πάμε για το κορίτσι!

Για να δούμε........

Ρε κορίτσια τι πράγμα είναι αυτό, το σκέφτομαι και μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα. Είναι τόσο όμορφη εικόνα τώρα που φαίνεται σαν μωράκι κανονικό. Αφού γύρισα σπίτι και άρπαξα τον γιο μου και τον τρέλανα στα φιλιά για να βγάλω το άχτι μου!

Ειναι απιστευτο ποσο γρηγορα εχουν σχηματιστει!!!!!!!ειναι θαυμα πραγματικα.αυτο με το γιατρο πολυ γελιο"Ρανια παντως πουλι δεν βλεπω".:roll:χαχαχα.να ειναι γερα μωρε ολα τα μωρουλια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!ρανια σοβαρά μετρήσατε δαχτυλάκια???πω πω .Εμείς έχουμε Δευτέρα Αυχενική και έχω αγχωθει αρκετα. Μέχρι να βγει η αίματος να τελειωσει όλο αυτό θα σκάσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...