Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπεραααα

καλε τι υπεροχη μερα εχει σημερα...ειναι για τρελες βολτες ...να ας πουμε το αρμακι του εδωσε και καταλαβε!!!! και εγω μαζι με το αρμακι τρελες βολτες ...καναμε βολτα το τετραγωνο mother and sons ...ο μπεμπης κοιυταγε σαν χανος(δεν εβλεπε ταβανι για αυτο προφανως..)και ο χρηστος καταφερε να με κανει κλασσικη μανα υστερω ....χρηστοοοοο γρηγορα πισω...και αφου κυνηγηθηκα με τον χρηστο παρεα με το καροτσι το τετραγωνο τα μαζεψα οπως οπως και μπηκα μεσα..δυσκολη η βολτα με 2....

Μαρινακι μου χρονια πολλα και καλα..οτι επιθυμεις ..με υγεια πανω απο ολα(γιατι σε εχει ξεσκισει ολιγον τι)..να χαιρεσαι την ομορφη ξανθομπουρικη οικογενεια σου!!

Οσο για πλυσιματα ποπων..εμεις μες στην ημερα σκουπιζομαστε με μωρομαντηλα και καθε βραδυ πλενουμε τα συστηματα συστηματικα!!!

Ααα το παιδι μου θα το βγαλω αλεξανδρο απο την μαμα μου αλεξανδρα ...

Για το παιδι οταν ανοιξει τα φτερα του που λετε ..πολυ το φοβαμαστε τον υιο...μαλλον σε καμια μαφιοζικη ομαδα θα καταληξει να δερνει νοματαιους ..ας ελπισουμε μεγαλωνοντας να ηρεμησει ...

Να εχετε μια υπεροχη κυριακη...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Σα να πηρε το ματι μου μια τουρτα....ελα που δεν τη βρισκω ομως τωρα....:tongue::tongue::tongue:(Giant μεγεθος Αρμα!!!)

Μαρινακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ παντα γερη και ευτυχισμενη να καμαρωνεις παντα την οικογενεια και να σε χαιρονται και αυτοι!!Και του χρονου με υγεια!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιοβαννα αληθεια εγιναν καλα τα γλυκα?Ποια εκανες αυτα του κεφαλιου μου?

Μη μου πεις?

Τραβα μου μια φωτο Pls!

Εντωμεταξυ σοκαριστηκα με τα φαγητα σου!!!Καλε τι προκοπη και αυτη???Εγω δεν επαιζε να εκανα τοσα!Επουδενι!

Ιωαννα εγω το εχω ξαναπει αυτο και ας μην εχω δευτερο...η βολτα με ενα μωρο σε καροτσι και τον Γρηγορη σε οποια ηλικια κι αν ειναι θα ειναι για πολλα γελια!Παρε κατι να κρεμας το μωρο!

Εμεις βολταραμε το πρωι αρκετα και μετα πηγαμε σε κατι φιλους για μπαρμπεκιου.Πριν λιγο ηρθαμε και θα στειλω καπου τους ανδρες να κανω καμμια δουλεια γιατι εχω ενα σπιτι....μην το δειτε...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου και από εμένα.

Μαρινάκι χρόνια σου πολλά και από εδώ και χιλιόχρονη.

Και εμείς την κάναμε τη βολτίτσα μας σήμερα και το κοριτσάκι μου καταχάρηκε. Από βήχα δόξα το Θεώ πάμε πολύ καλά.

Ρίτα ναι τα δικά σου γλυκάκια έκανα. Θα τα τραβήξω και θα στα δείξω. Πάντως είναι τέλεια :P:p:p:p:p:p

......πάω να μαζέψω και εγώ το αχουράκι μου και θα τα πούμε αργότερα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έκανα και τα ασημικά......

Όσο για το χτεσινό μαγειρικό παροξυσμό, το μοσχαράκι και την πίτα θα τα έφτιαχνα έτσι και αλλιώς, το κουμ κουάτ το είχα ξεκινήσει από την Παρασκευή (ξεπρίκισμα κλπ) και χτες το έβρασα με το σιρόπι, τα σοκολατάκια θα τα έφτιαχνα έτσι και αλλιώς και το χαλβά....έκανα ένα ξεκαθάρισμα στο ντουλάπι μου και βλέπω ένα σιμιγδάλι που έληγε σε μια εβδομάδα....τι να κάνω, τι να κάνω.....έκανα χαλβά :tongue::tongue:

Joa να τον πηγαίνεις συχνότερα βόλτες το μικρό αντρούλη για να καταλάβει το παιδί ότι υπάρχει και ουρανός εκτός από ταβάνι :tongue::tongue::tongue: Το Αλέξανδρος μου αρέσει πολύ. Και εγώ πάντα έλεγα ότι αν κάνω αγόρι θα το βγάλω Αλέξανδρο, αλλά.........


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

αλλα ...τι?????

Να η ευκαιρια συμπεθερα μου, να βγει και τ'όνειρο αληθινο!!!!!χαχα

Μαρινα να τα εκατοστησεις!!Να εισαι γερη να χαίρεσαι τους αγαπημενους σου και να σε χαίρονται κι εκεινοι!!

Ρε κοριτσια σημερα πριν φυγουμε για τη βολτα μας εβαλα ενα πλυντηριο παπουτσια και παντόφλες ασπρα (εκανα χτες γενικη στην παπουτσοθηκη) και όταν ηρθα και πήγα να τα βγαλω ειδα και ενα ζευγαρι ροζ πανινα...:shock:

Ειχε ξεμεινει μια κοκκινη καλτσα δικη μου στον καδο και βρηκαν να βαψουν τα παπουτσια του αντρα μου!!Και οχι τπτ αλλο, εκτος του οτι ηταν απο τα "αλμυρα" όταν τα πήρε, χτες που τα εβγαλα τα ειδε και μου λέει α ωραια!θα τα πλύνεις?Να τα φοραω απο εδω και περα..

Τα εβαλα μονα τους τωρα με χλωρινη ρουχων και ξεβαφη, ελπίζω κτ να καταφερω...

Εχω ορεξη να φτιαξω κτ σε κουλουρακι ή μπισκοτακι για θυμηστε μου καμια απο τις τελευταιες συνταγες..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλενάδες μου! Σας ευχαριστώ πολύ για τα χρονια πολλά, και σε εσάς εύχομαι τα καλύτερα! Όσο για αυτό που επιθυμώ εγώ, πέραν της υγείας που εντάξει είναι μακράν το σπουδαιότερο, λίγη ξεκουραση! Δεν ξέρω ρε κορίτσια τι έχω πάθει και νιώθω συνεχώς κομμάτια χωρίς να κάνω και τίποτα σπουδαίο. Ουφφφφ ου γαρ έρχεται μόνον δε λένε???:tongue: Μέσα σε όλα πλημμύρισε η τσάντα μου σήμερα με ένα ποτηράκι της Μαριαλένας και μέσα σε όλα κάηκε και το κινητό μου (γι αυτό Κωνκωνάκι δεν κατάφερα να επικοινωνήσω)! Μέσα στην ατυχία μου όμως ο καλός μου μου πήρε ένα καινούριο για τα γενέθλιά μου και ακόμα προσπαθώ να βρω άκρη, βασικά μου λείπουν όλα τα τηλέφωνα, οπότε μην παραξενευτείτε αν κάποια στιγμή μιλήσουμε και δε σας αναγνωρίσω!

Ιωάννα μου τώρα που ο μπέμπης είναι ακόμα σε φάση που απολαμβάνει τις βόλτες του στο καρότσι θα σου πρότεινα να τα βγάζεις συχνότερα και τα δύο και θα μάθει και ο Χρήστος πώς πρέπει να συμπεριφέρεται σε αυτές τις βολτούλες σας!!!

Γιοβαννάκι λίιιιγη από την ενέργειά σου μήπως να μου πασάρεις? Τόσα μαγειρέματα και τόσο καθαρίσματα, χαρά στο κουράγιο σου!

Φιλάκι μου βολτάρεις ασύστολα διαβάζω και καλά κάνεις!

Ριτάκι το έριξες και εσύ στις δουλειές ε?

Άρμα μου πέρασαν τα δύσκολα, τώρα είσαι στη φάση που πραγματικά τη ζηλεύω, με τη γλυκιά αγωνία και προσμονή του γιόκα σου!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΛΕΣ ......... ΜΟΥΤΣΣΣΣΣΣΣ ειμαι ενα πτωμα πολυ κουρασμενη

και καποσ παραξενα ψυχολογικα ..........

θα σασ διαβασω το πρωι που θα αντλω ;)

καλο βραδυ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραιο είναι και να το κρατησετε ολοκληρο αν και το Αλέξης μου αρεσει εξισου!Με την καμια ομως Αλέκος..ε???

Τώρα αυτό γιατί το λες? Για να στενοχωρήσεις την γιατρέσσα μας?

Καλησπέρααααααα!

Και καλό μήνα έστω και καθυστερημένα!

Όχι γειτονάκι μου, δεν με μάγεψαν οι εξωτικές παραλίες του Παγκρατίου, απλά από την Πέμπτη δεν είχα ιντερνετ γιατί μας κάνανε αναβάθμιση δικτύου...

Καλά, εννοείται πως δεν υπάρχει περίπτωση να σχολιάσω όλα αυτά που έχω χάσει! ό,τι θυμάμαι μόνο...

Αρμάκι μου, απ'ότι διάβασα όλα βαίνουν καλώς! Πολύ χαίρομαι!

Sunsun μου, αγοράκι ε? Άντε, να τα ζευγαρώσεις τα παιδάκια σου! Γερό να'ναι κι ότι να'ναι!

Μαρινάκο μου, εμείς τα είπαμε και τηλεφωνικά. Τώρα το τι "φλασιά" έφαγα και θυμήθηκα πως σήμερα είναι τα γενέθλιά σου δεν μπορώ να το εξηγήσω...

Από αρρωστούλικα πώς πάμε?

Γιοβάννα μου, περαστικά στην Αλεξάνδρα σου.

Σουλίτσα εσείς πώς είστε?

Τα νέα μας.... ήσυχα...

Η κόρη μου συνεχίζει να οργιάζει και δεν μαζεύεται με τίποτα... Δεν ξέρω πού θα πάει αυτό. Και μόλις ξεκίνησε η άνοιξη!!!!!! (έχουμε γεμίσει και γύρη :twisted: μια καταιγίδα θα μας σώσει!!!)

Χθες του την έκανα του καλού μου. Δεν άντεξα άλλο! Του ανακοίνωσα ότι θα κάτσει με την κόρη του κι εγώ θα πάω για καφέ. Έφυγα στις 6.30-7 παρά το απόγευμα και γύρισα σπίτι στις 3.40 τα ξημερώματα!!!!! χαχαχαχαχα! Έξαλλος ήταν όταν γύρισα! Κι όχι τίποτ' άλλο, αλλά δεν είχε και τσιγάρα και περίμενε να γυρίσω για να του φέρω!

Βέβαια, σήμερα ψόφησα... Η Σοφία ξύπνησε πρωί πρωί και εκτός αυτού, μου μαζεύτηκαν από το πουθενά και 3 μαντράχαλοι και η αδερφή μου για φαϊ, οπότε ήπια καφέ και μετά στην κουζίνα!!!! Και συν τοις άλλοις, γύρω στις 9 το πρωί, μου χτυπάνε το κουδούνι (χωρίς να περιμένω κανέναν) και ήταν δυο άλλοι φίλοι του καλού μου, που ήρθαν για καφέ (ενώ ο καλός μου είχε φύγει βόλτα στο βουνό!!!) Απορώ, ώρες ώρες, μήπως έχω ανοίξει καφενείο - ταβέρνα και δεν το έχω καταλάβει!!!

Ααααα! Και κάτι άσχετο... έχει πρόβλημα το φ/β?

Πολλά φιλιά σε όλες!!!!!!!!! Πάω για ύπνο...

Καληνύχτα σας!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Μειωμένο ωράριο τελος!Ουφ και ειχα καλομάθει να ερχομαι αργοτερα στη δουλεια.

Μαρινακι μου χρόνια σου πολλά (λιγο καθυστερημενα) να εισαι γερη ευχομαι εσυ και η οικογενεια σου.

Εγώ Σάββατο κλασικα δουλειες στο σπίτι (αμαν πια τον ασυμαζευτο εχει αυτο το σπιτι) και Κυριακη πρωι μια και ειχε καλο καιρο βολταραμε με τη μικρη.

Το μεσημερι βγηκα με το συζυγο για φαγητο και καφεδακι.

Οι εξετασεις μου βγηκανε καλες εκτος απο μια.

Αυτην την εβδομαδα θα παω στον γιατρο μου και βλεπουμε αν και πιστευω οτι 99% παλι για λιθοτριψια θα με χωσει!!

Καλημερα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες μας.

αλλα ...τι?????

Να η ευκαιρια συμπεθερα μου, να βγει και τ'όνειρο αληθινο!!!!!χαχα

Αλλά τι βρε Πετρούλα μου; Έχω βγάλει ήδη Αλεξάνδρα. Φαντάζεσαι να έχουμε και Αλέξανδρο και Αλεξάνδρα στο σπίτι;; :tongue::tongue: Εμμανουέλα ή Μανώλης το 2ο ......όταν έρθει με το καλό. Πώς την πάτησες έτσι με την κόκκινη κάλτσα; Ελπίζω να καταφέρεις να τα ξεβάψεις.

Μαρίνα η αλήθεια είναι ότι είχα πολλή ενέργεια το ΣΚ. Σήμερα να με δω.....

Πανμαρ καλά έκανες και βγήκες. Αξίζει να την κάνουμε μία στις τόσες για να γεμίζουν οι μπαταρίες μας.

Σούλα φιλάκια. Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κι από εδώ...

Σουλίτσα μου, περαστικά σου!

Γιοβάννα πώς είναι το κοριτσάκι σου?

Οι υπόλοιπες τι κάνετε? Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!!!

Εμείς, μία από τα ίδια... Η Σοφία από τις 8 το πρωί με ρωτάει "μαμά, τώρα μπορώ να βγω έξω?" Αχ! Τι θα κάνω? Δεν κρατιέται με τίποτα σπίτι... Για την ώρα την έχω βάλει να τρώει για να κερδίσω λίγο χρόνο!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γιοβάννα πώς είναι το κοριτσάκι σου?

Καλά είναι. Κεφάτη και ακμαιότατη, πήγε στο σχολείο για να βάψει κόκκινα και κίτρινα αυγά που θα τα χρίσει στη νονά της στη θεία της και σε εμένα, και θα έχουν μέσα τσάντες. :confused::confused: :D:D:D:D


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι. Κεφάτη και ακμαιότατη, πήγε στο σχολείο για να βάψει κόκκινα και κίτρινα αυγά που θα τα χρίσει στη νονά της στη θεία της και σε εμένα, και θα έχουν μέσα τσάντες. :confused::confused: :D:D:D:D

Καλημέρα Ιωάννα μου.

Αυτό θέλω να το δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...