Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια!

εγω απο χθες που θα καθομουν να κανω καμμια δουλεια ανεβασα πυρετο και ημουν χαλια.

Ηρθαν τα αγορια και με βρηκαν ξαπλα.Σημερα ποναει και φρικτα ο λαιμος και τον ειδα με φακο κατασπρο....να πιω αντιβιωση ,να παω στον ωρλ?

Ουτε και ξερω...

Ο μικρος σχολειο,ο μεγαλος δουλεια και εγω εδω...

Καλη εβδομαδα...:-(


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρίτα καλημέρα και περαστικά. Εύχομαι να συνέλθεις γρήγορα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=85881

καλημερουδια ομορφεσ μου καλη εβδομαδα........... δεν διαβασα τιπο μουτσ μουτσ αχ δεστε αυτο πωσ σασ φενετε ? http://www.groupon.gr/?nlp=&CID=GR_CRM_149_0_0_0&utm_source=Deal_general_newsletter&utm_medium=All_Cities&utm_content=Initial_Version&utm_campaign=Varies

πωσ το αγοραζω ξερει καμια ? ποσεσ συνενδριεσ ειναι καλα με 12 φευγη η κυταριτιδα ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!!!!

Πανμαρ γιατί να στεναχωρεθώ;;;; Και εμένα δεν μου αρέσει το Αλέκος αλλά το βρήκά "έτοιμο":tongue::tongue::tongue::tongue:

Ρίτα Περαστικά!!!!

Μαρινάκι χρόνια σου πολλά και απο δω!!! Πολύχρονη να καμαρώνεις τα βλαστάρια σου!!!!

Σούλα μην γρουσουζεύεις.....

Πετρούλα τι έγιναν τα παπούτσια;; Ο δικός μου πάντως θα με είχε για κρέμασμα!!!:P:p

Γιοβάνα εγώ θέλω φωτό απο τις δημιουργίες της μικρής!!!!!:D

Ιωάννα τώρα που θα βγαίνετε συχνότερα θα συνηθίσει και ο Χρήστος...;)


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααα !!

ουφ...ξεπατωθηκα απο το πρωι σε εξωτερικες δουλειες ...το μπεμπακι κοιμηθηκε απο τις 10 εως τις 6 το πρωι οποτε σαπισε η μανα ...ο Χρηστακος χαρωπος χαρωπος στο σχολειο ...

Ιωαννα περιμενω και εγω να δω αυτα τα αυγα που περιεχουν τσαντες !!!

Ριτακι περαστικα ....

Αχ γειτονακι με απογοητευσες και περιμενα να σε δω με εξωτικο μαυρισμα!!!!

Το αλλο νεο μας...το μπεμπακι επιτελους ειναι καλυτερα !!!!!

Πολλα φιλιααααα


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο γιατρο και τσιμπησα μια 10ημερη αντιβιωση...αμυγδαλιτιδα...

Ο μικρος πριν λιγο γυρισε απο το σχολειο και πηγε ντουγρου για υπνο(ευτυχωωως!!).Παιζανε ολη μερα εξω απο οτι διαβασα στο τετραδιο και φανταζομαι τι τρεχαλητο εριξε.

Θα κανονισω να τον παρει η γιαγια του το απογευμα γιατι ο πυρετος με εχει καταβαλει.

Θα σας διαβασω αργοτερα

Φιλια σε ολες


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωωωωωχ! Περαστικά ρε Ριτάκο... Κολλάει αυτό? Πρέπει να προσέχεις και με τον μικρό τώρα?

Γειτονάκι μου μια χαρά ο Πολωνός σου! Είδες το παιδί πώς σε σκέφτεται? Κι από υγεία καλύτερα... μπράβο! μπράβο!

Γιοβάννα, όπως βλέπεις, ο λαός απαιτεί φωτογραφία των αυγών!

Άσχετο, αλλά γιατί δεν σας αρέσει το Αλέκος? Εγώ, πάντως, την αδερφή μου (που την λένε Αλεξάνδρα) Αλέκο την φωνάζω!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να είστε σίγουρες πως μόλις δω και εγω αυτά τα αυγά όχι μόνο φωτογραφία, αλλά και κορνίζα θα τα κάνω :P:p:p:p:p:p

Εμένα το Αλέκος μου άρεσε, αλλά μόλις βγήκε αυτή η διαφήμιση με το ''έλα Αλέκο'' μου έκανε κάπως.

Ρίτα περαστικά. Η αμυγδαλίτιδα δεν είναι κολλητική αν δεν κάνω λάθος.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Ριτα περαστικά.

Εγω γιατι τις δευτερες δεν θυμαμαι να σχολιασω τίποτα;;;

Φιλια σε ολες!!!

Λοιπον εχω να πω οτι το σαββατο το βραδυ που πηγαμε στην αρμοοικογενεια χωρις παιδια, τρελαθηκαμε με το τρελοκομειο την Ευα. Το καταευχαριστηθηκα και απο εδω και περα χωρις παιδια θα πηγαινουμε για να παιζω με την Ευα. Το απο εδω και περα βεβαια σημαινει μετα απο κανα 4μηνο που θα μεγαλωσει το μπεμπουλινι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ριτα το κεικ σοκολατας , πρεπει να ειναι λιγο σκληρό;;

Όταν λες φλυντανια , εννοεις κουπες;;

Ασε που δεν ειχες γραψει για το μπεικιν στα υλικα και ενω απορρουσα πως και δεν εχει μολις το διαβασα στο τελος της συνταγης το εριξα ετσι απο πανω και τα ανακατεψα ολα στο ταψι. Εχω την αισθηση οτι δεν πολυπετυχε αν και εξαφανιστηκε!!!

Link to comment
Share on other sites

Πικουλινα το κεικ οχι δεν ηταν καθολου σκληρο ισα ισα με τη μαρεγκα ηταν και πολυ αφρατο,μηπως το παραεψησες;

Το μπεικιν, ναι εχεις δικιο το ξεχασα....ουφ...το συπληρωσα τωρα, θενκς.

Ισως φταιει που δεν μπηκε μεσα και σου σκληρυνε...εγω φταιω.

Οταν λεω φλιτζανια εννοω του τσαγιου οταν λεω κουπες εννοω την κουπα του νες καφε.Αν μετρησες κουπα και οχι φλιτζανια λογικα εσφιξε.

Ευχαριστω κοριτσια για τα περαστικα...οχι τον Γρηγορη δεν εχω να τον φυλαξω αν ειναι να κολλησε ,θα κολλησε...απλα δεν θα πολυχωνομαι (ευτυχως δεν εχω καταροοη ή βηχα κτλ μονο λαιμο) θα αποφυγω φιλακια ,κοινα ,πηρουνια,ποτηρια κτλ εξαλλου με την αντιβιωση σε 1 24ωρο δεν κολλαει μου ειπε.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...