Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γιοβαννα και εγω θελω να δω αυγο με τσαντα!!!χαχα!!!

Εμας σημερα μας εβαλαν το προγραμμα αυτου του μηνα.Συνεχιζουν τα της υγιεινης διατροφης και αυτη τη βδομαδα θα φτιαξουν ψωμακια!Θα τα ψησουν και θα τα απολαυσουν σε πικνικ στην αυλη με ελιτσες κτλ !!Θα τα πανε στη λαικη της γειτονιας...(ε ρε γλεντια....πακετο θα μου τον στειλουν πισω) και θα παρακολουθησουν και αλλες παραστασεις κουκλοθεατρου με θεμα τη διατροφη.

Επισης θα κανουν λεει πασχαλινες κατασκευες (κανα αυγο με τσαντα??χαχα)θα βαψουν αυγα,θα φτιαξουν κουλουρακια και θα τα κοινωνησουν(οσοι γονεις θελουν)επισης θα τα πανε και σε ενα θεατρο εκτος σχολειου.

Μαντεψτε και πιο ειναι λεει το χειροτερο παιχνιδι του Γρηγορη στην αυλη!!!!

(Η δασκαλα μου το εγραψε...χαχα)τα ''αγαλματακια ακουνητα''!!!!χαχαχαχα!

Αλιμονο...σιγα μην κερδισει ποτε!

Εντωμεταξυ εχει κολλησει με τις ''μουσικες καρεκλες'' και οταν μας βρει ευκαιρους μας βαζει να τρεχουμε γυρω γυρω απο καρεκλες στη μεση του σαλονιου...χιχιχι!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Πικουλινα το κεικ οχι δεν ηταν καθολου σκληρο ισα ισα με τη μαρεγκα ηταν και πολυ αφρατο,μηπως το παραεψησες;

Το μπεικιν, ναι εχεις δικιο το ξεχασα....ουφ...το συπληρωσα τωρα, θενκς.

Ισως φταιει που δεν μπηκε μεσα και σου σκληρυνε...εγω φταιω.

Ωραιος ο διαχωρισμος κουπας και φλυνταζιου. Δεν το ειχα συναστησει ξανα. Ευχαριστω.

Κουπες εβαλα , αλλα αλευρι εβαλα λιγοτερο απο οσο ελεγες γιατι κατι δεν μου πηγαινε καλα.

Ωραια την αλλη κυριακη θα το ξανακανω. Μιξερ χρησιμοποιησες μονο για τη μαρεγκα.ε;;;;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οπως καταλαβατε νιωθω καλυτερα....επεσε και ο πυρετος προς το παρον.

Εσεις ολες καλα απο οτι διαβασα!(Το fb μου. δεν παει καλα....τα εχει παιξει)

Γιοβαννα μια χαρα η μικρη ε; Μπραβο!

Εμφανιστηκε και η ασωτη Μαρια(Πανμαρ)!

Ησουν στα εξωτικα μερη και δεν βρεθηκαμε Μαρακι!Next time!Ελατε με τη γειτονισσα!!

Αρμα πως παμε?

Πετρουλα ελπιζω να τα εσωσες τα παπουτσια...εμενα ο ανδρας μου αμα με δει να βαζω παπουτσια στο πλυτηριο γινεται εξαλλος....λεει οτι θα το καταστρεψω και το πλυντηριο και το παπουτσι...εχω καταστρεψει ενα ζευγαρι χαχα!

παρολα αυτα ενα κολπο για το καλο του πλυντηριου και για να αποφυγεις ατυχημα και στραπατσαρισμα των παπουτσιων ειναι να βαζεις τα παπουτσια μεσα σε μια παλια μαξιλαροθηκη και να τη δενεις απο πανω.Και ουτε γατα ουτε ζημια...χαχα!

Ναι Ντινα μονο στη μαρεγκα μιξερ....η μαρεγκα θελει προσοχη οταν την προσθετεις στο μειγμα για να μη σου ξεφουσκωσει.Την ανακατευεις με διπλωτες κινησεις.Και αν τα αυγα ειναι μικρα βαλε 4 για σιγουρια.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα εβαλα μονα τους τωρα με χλωρινη ρουχων και ξεβαφη, ελπίζω κτ να καταφερω...
Τί έγινε Stone; Κατάφερες τίποτα;;;

Κορίτσια, καλησπέρα! Σήμερα περάσαμε πολύ ωραία, δεν πήγα στη δουλειά, το πρωί τηλεφώνησα στο γραφείο και ζήτησα κανονική άδεια. Πήγαμε με τη Ναταλία και με μια φίλη μου βόλτα στην Αθήνα!!!!!!!!!!!!!! Ααααααχ, δεν θέλω να ξαναδουλέψω.................... Αφήσαμε το αυτοκίνητο στον Κεραμεικό, πήραμε το μετρό και κατεβήκαμε Μοναστηράκι και μας πήγε η φίλη μου για σουβλάκια στον Κυρ-Κώστα στην Αιόλου, ένα χυμαδιό σουβλατσίδικο με κάτι τραπεζάκια στον ήλιο, κάτι κρέατα και μπιφτέκια στα κάρβουνα, πατατούλες τιγανιτές, πιτούλες και μια σάλτσα κόκκινη από πάνω............ και μπόόοοοοολικο αλάτι και πιπέρι σε όλα αυτά, πωπω τί πάθαμε, κι ύστερα περπατήσαμε ως το Σύνταγμα, είδαμε την αλλαγή φρουράς, και μπήκαμε στον Εθνικό Κήπο, κατευθείαν στο Καφενείο, τί ηρεμία στο κέντρο της πόλης, η Ναταλία κυνήγαμε περιστέρια κι έριχνε φύλλα στο αυλάκι και τα ακουλουθούσε μέχρι να χαθούν, αχ αυτό είναι ζωήηηηηη. Μου λέει η φίλη μου η Κικίτσα, μην πας αύριο δουλειά, θα πάμε μονοήμερη στο Ναύπλιο!!!!!!! Ξεμυαλίστηκα...................................................

Χρόνια Πολλά Μαρίνα μου!!!!!!!!!!!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έφυγα στις 6.30-7 παρά το απόγευμα και γύρισα σπίτι στις 3.40 τα ξημερώματα!!!!! χαχαχαχαχα!
Ουχουχουχου, τί χουνέρι πραγματικό, πού γύρναγες παιδάκι μου Κυριακάτικα, πάρε και κανένα τηλ. κι από εδώ, χουχουχου!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ριτάκι περαστικά! Πώς είσαι?

Κορίτσια μου είμαι στην ευχάριστη θέση να σας κεράσω...περπατόπιττα! Νομίζω τα καταφέραμε μετά από 3 μήνες χεράκι-χεράκι και τον τελευταίο μήνα κάθε μέρα 1 βήμα παραπάνω κάθε 3 μέρες σήμερα νομίζω τα κατάφερε το Μαριαλενάκι, φυσικά αφού την κοροιδέψαμε με ένα μπουκάλι νερό το οποίο μετέφερε από τον ένα στον άλλο! Αν δεν έχει κάποιο τέτοιο σκοπό, βαριέται η τεμπελούλα! Ελπίζω να ηρεμήσουμε τώρα λίγο!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ριτάκι περαστικά! Πώς είσαι?

Κορίτσια μου είμαι στην ευχάριστη θέση να σας κεράσω...περπατόπιττα! Νομίζω τα καταφέραμε μετά από 3 μήνες χεράκι-χεράκι και τον τελευταίο μήνα κάθε μέρα 1 βήμα παραπάνω κάθε 3 μέρες σήμερα νομίζω τα κατάφερε το Μαριαλενάκι, φυσικά αφού την κοροιδέψαμε με ένα μπουκάλι νερό το οποίο μετέφερε από τον ένα στον άλλο! Αν δεν έχει κάποιο τέτοιο σκοπό, βαριέται η τεμπελούλα! Ελπίζω να ηρεμήσουμε τώρα λίγο!

Μπράβο, συγχαρητήρια!!! Καλά τρεξίματα τώρα και με τη Μαριαλένα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα

Ο μπεμπακος μπορω να πω οτι ειναι σχεδον καλα!!!βηχει ελαχιστα , δεν εχει ρουθουνισμα και κυριως φλεμμα!!!θα παμε σημερα και βολτιτσα!!!ο χρηατακος ειναι μια χαρα και σχολειο .Χθες ηρθε ο φιλος του ο Σωτηρης και παιξαν και πρωτοφανες αλλα δεν επεσε ξυλο !!!!επαιξαν!!!μολις εφυγε ο Σωτηρης ρωτησε τωρα μαμα θα ερθει η Σοφια ??και μαλιστα το πρωι εβαλε το κοκκινο μπουφαν γιατι εχει τετοιο και η Σοφια ..αληθεια ρε γειτονακι εχετε κοκκινο μπουφαν ?

Μαρινακι μου συγχαρητηρια για το κοριτσακι μας!!!!καλα τρεξιματα τωρα!!!!

Φιλακι οπως εγραφες την χθεσινη σου μερα ζηλεψα τρελα ...γλεντα το με το ενα γιατι οταν γινουν 2 γινονται πιο δυσκολες οι διαδικασιες !!!

Ριτακι περαστικα..με την αντιβιωση θα ερθεις στα ισια σου ..

Ντινα μου master chef μας εχεις γινει !!!!η χαρα της κουζινας εισαι!!!

Καλημερααααααααααααα


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα ζουζούνες.

Ριτάκι μου πώς είσαι σήμερα; Καλύτερα θέλω να πιστεύω. Ο Γρηγόρης σου;

Joa Μπράβο για το μικρούλι σου που είναι καλύτερα. Καλά θα κάνεις να τον πας βολτίτσα. Όταν έχει καλό καιρό να το εκμεταλλεύσαι.

Φιλάκι του έδωσες και κατάλαβε. Αλλά και το Ναταλάκι πολύ συνεργάσιμο ακούγεται. Δεν κουράστηκε τόσες ώρες περπατητό;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Μαρίνα ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!! Άντε απο δω και πέρα καλές βόλτες!!!!!:D:D

Φιλάκι μου έτσι όπως τα γράφεις μέχρι και εγώ ξεμυαλίστηκα!!!!!:D:D

Ιωάννα μου μπράβο σας!!!! καλυτερεύει ο καιρός και ελπίζω να φύγουν όοοολες οι αρρώστιες!!!:D

Εμείς είμαστε καλά, βρήκαμε και το φάρμακο του Γιαννάκη και ξεκινήσαμε θεραπεία...και σήμερα συνειδητοποίησα ότι μένουν δύο εβδομάδες για να πάμε Γερμανία στη νονά του Γιαννάκη!!!!!:D:D:D:D:D


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς είμαστε καλά, βρήκαμε και το φάρμακο του Γιαννάκη και ξεκινήσαμε θεραπεία...

:confused::confused::confused::confused: Τι έχω χάσει; Ποιο φάρμακο;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...