Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Τελικά.. με όποιον τρόπο και να γεννάς(φ.τ/κ.τ)...είτε 1η φορά είτε 4η, πάντα θα χεις άγχος! 

Αυτό καταλαβαίνω απ τα λεγόμενα σας! Αν και μέχρι πρότινος πίστευα ότι είναι μεγαλύτερο το άγχος και ο φόβος της πρωτάρας! Τρομάζω μ αυτά που διαβάζω βρε κορίτσια. Τι σημαίνει σε κόβουν στο ίδιο σημείο 2η φορά και πονάς περισσότερο? Δεν είναι ανοιχτή πληγή. Είναι μια ουλή πλέον. Δεν μπορεί να ισχύει αυτό που λες Anguen! Είναι θέμα διαχείρισης του πόνου και αντοχής του κάθε οργανισμού. Όπως άλλη πονάει όταν αδιαθετεί και άλλη όχι.  

Που είσαι babezu να γράψεις την ιστορία τοκετού σου..να μας εμψυχώσεις λίγο??? 

 

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 Εγώ κορίτσια μου τον πόνο δεν τον αντεχω γενικά.. Και όντως κσι εγώ τώρα που ξέρω τι είναι καισαρική θα φοβόμουν περισσότερο..

Στο μεταξύ αφήστε τι επαθα σήμερα έφτιαξαν σπανακοπιτα και την πείραξε την Μπέμπα το σπανάκι που έφαγα και όλο το βράδυ την παει μην σας πω καλυτερα ποτε θα περάσει η επιδραση του σπανακιού στο γάλα λέτε??κοντευω να καταρευσω συν του οτι δεν έκλεισε μάτι παρά Μόνο  για λίγο την ξετιναξα  την ψυχουλα μου δεν ξανά τρώω σπανάκι μπήκε στην λίστα αυτών που την πειραζουν

19 hours ago, anguen είπε:

 

 

13 hours ago, sweet mommy είπε:

 

Αναστασία μου λογικό να την βρίσκουν τέλεια είναι η μικρή τους αδερφουλα θα την λατρευουν

  • Μου αρέσει 2

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, anastasia s είπε:

Καλησπέρα. Τι κανετε? Εμεις καλύτερα σημερα. Σηκωθηκα κιολας. Η μικρη ησυχη φαινεται,θα δειξει βέβαια. .

Αρχισα και το θηλασμο κ πλεον δεν πολυθελει μπιμπερο..

Α παρτε εξτρα ρουχαλακια,πανες κ κουβερτουλες. Εμενα χθες λερωθηκε τρεις φορές κ σημερα μπουγαδιαζαμε.

Εσεις τι νεα? Πως τα πατε? Τι κάνουν οι κοιλιτσες σας? Εμενα αδειασε, αλλα γεμισε η αγκαλια μου..

Α τη γνωρισαν τη μικρη κ τα αδερφια της κ κατενθουσιαστηκαν. Ειπαν οτι ειναι τελεια κ πολυ το χαρηκα.

αχ μωρέ τι καλά,τι ωραία που την δέχτηκαν καλά!!!εσύ πως είσαι??ο θηλασμός?

εγώ κορίτσια έχω πόνους γενικά ,η μήτρα πια με πεθαίνει απλά χαμηλά...με το ζόρι περπατάω λίγο έξω..τώρα που πρέπει..η κοιλιά όλο κατεβαίνει,που θα φτάσει δεν ξέρω...κ δεν ξέρω αν θα βγάλω κ όλη την βδομάδα...σήμερα έχω γιατρό...θα σας πω τα νέα μου...το μεσημέρι στις 4.15 έχω..οπότε μόλις γυρίσω θα σας πω...

όντως πάντως ότι η κάθε γυναίκα τον αντιλαμβάνεται διαφορετικά τον πόνο...άλλες αντέχουν άλλες όχι..οπότε..ο Θεός να βάλει το χέρι του κ όλες να γεννησουμε καλά!!!

11 hours ago, sonia@ είπε:

 Εγώ κορίτσια μου τον πόνο δεν τον αντεχω γενικά.. Και όντως κσι εγώ τώρα που ξέρω τι είναι καισαρική θα φοβόμουν περισσότερο..

Στο μεταξύ αφήστε τι επαθα σήμερα έφτιαξαν σπανακοπιτα και την πείραξε την Μπέμπα το σπανάκι που έφαγα και όλο το βράδυ την παει μην σας πω καλυτερα ποτε θα περάσει η επιδραση του σπανακιού στο γάλα λέτε??κοντευω να καταρευσω συν του οτι δεν έκλεισε μάτι παρά Μόνο  για λίγο την ξετιναξα  την ψυχουλα μου δεν ξανά τρώω σπανάκι μπήκε στην λίστα αυτών που την πειραζουν

 

Αναστασία μου λογικό να την βρίσκουν τέλεια είναι η μικρή τους αδερφουλα θα την λατρευουν

νομίζω για να φύγει τελείως το φαγητό θέλει 15 μέρες από σένα κ 15 από το μωρό..τώρα βέβαια αυτό μου το είχαν πει σε ομάδα θηλασμού σε,τυχόν αλλεργία σε κάτι..πόσο καιρό πρέπει να απέχεις...οπότε ίσως δεν είναι το ίδιο...αλλά φαντάζομαι 4 με 5 μέρες θα θέλει..

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Δε βλέπω να την γλιτώνω την καισαρική κ γω!

Σήμερα είχα γιατρό.. μου πε είναι μεγάλο το μωρό..3.500! Με ρώτησε πόση μυωπία έχω..γιατί με είδε με τα γυαλιά 1η φορά.. κ του είπα ότι έχω να πάω σε οφθαλμίατρο σήμερα!

Όπως κ πήγα..κ μου είπε ο άνθρωπος ότι δεν έχω αλλοιώσεις στο μάτι κ μου  έδωσε εγγράφως την διάγνωση του για να τη δείξω στον γυναικολόγο.Επιτρέπεται ο φ.τ δηλαδή!Επίσης μου πήραν αίμα στο νοσοκομείο..κ μου είπε ο γιατρός να ξαναπάω την Πέμπτη με τα αποτελέσματα των εξετάσεων κ του οφθαλμιάτρου κ βλέπουμε...!Θέση έχει πάρει πάντως! Αχ! Ελπίζω να το πάρει απόφαση ο μπεμπούλης κ να ρθει! Γιατί ο γιατρός βιάζεται!

περιμένω νέα σου ζουζούνα!

Αναστασία..τι καλά..τα αδερφάκια λιώνουν για τη μπέμπα!

 

  • Μου αρέσει 3

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sweet mommy είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Δε βλέπω να την γλιτώνω την καισαρική κ γω!

Σήμερα είχα γιατρό.. μου πε είναι μεγάλο το μωρό..3.500! Με ρώτησε πόση μυωπία έχω..γιατί με είδε με τα γυαλιά 1η φορά.. κ του είπα ότι έχω να πάω σε οφθαλμίατρο σήμερα!

Όπως κ πήγα..κ μου είπε ο άνθρωπος ότι δεν έχω αλλοιώσεις στο μάτι κ μου  έδωσε εγγράφως την διάγνωση του για να τη δείξω στον γυναικολόγο.Επιτρέπεται ο φ.τ δηλαδή!Επίσης μου πήραν αίμα στο νοσοκομείο..κ μου είπε ο γιατρός να ξαναπάω την Πέμπτη με τα αποτελέσματα των εξετάσεων κ του οφθαλμιάτρου κ βλέπουμε...!Θέση έχει πάρει πάντως! Αχ! Ελπίζω να το πάρει απόφαση ο μπεμπούλης κ να ρθει! Γιατί ο γιατρός βιάζεται!

περιμένω νέα σου ζουζούνα!

Αναστασία..τι καλά..τα αδερφάκια λιώνουν για τη μπέμπα!

 

τελεια τα νεα αντε  μια χαρα...εμείς κοριτσάκια μου γυρισαμε..λοιπόν μια χαρά και ο δικός μου στα 3300 είμαστε μια χαρά δλδ μου είπε..τώρα κλείσαμε για την Δευτέρα πάλι κ από εκεί και πέρα ανάλογα πως θα είμαι από κάτω θα μου πει..αν δεν έχω διαστολή θα μπω μάλλον στις 18 αν έχω φαντάζομαι την επόμενη μέρα...αμνιακα μια χαρά πάντως μου είπε ότι θα πάνω κατω θα βγει κοντά με τον 1ο...ο μικρός μου βγήκε 39+3 φυσιολογικά..οποτε περιμένουμε...αυτά...τουλάχιστον με την απόκλιση έχω +/- 300 γρ.οπότε να σας πω δεν περίμενα ότι πήγε τόσο...αφού μου είχαν πει θα είναι πιο μικρός...οπότε μια χαρά..

  • Μου αρέσει 3

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου σας διαβαζω...να ειναι καλα τα μωρακια σας κ ολες οι μανουλες...εγω εχθες ειχα το πρωι συσπασεις πηγα στο μαιευτηριο...μου κανανε ενεση μου γραψανε κι αλλη κορτιζονη..το μωρακι ειναι μια χαρα αλλα 2100 ακομη λεει...μικρουλι...να ξεκουραστω λεει κ να μην κανω καμια δουλεια ...αχαχαχαχαχα εδω γελαμε...αντε να παει 2500... να μην αγχωνομαστε κι εμεισ ..φιλια σε ολους....

  • Μου αρέσει 4

JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια... Εμεις λιγο καλυτερα.. Ολα παιρνουν το δρομο τους σιγα σιγα..

Εσεις , οι εγκυουλες, προσοχη να παρουν τα μωρακια οσο περισσοτερο χρονο στις κοιλιτσες... 

Θα τα ξαναπουμε!!!

  • Μου αρέσει 3

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, *ζουζουνα*!!! είπε:

τελεια τα νεα αντε  μια χαρα...εμείς κοριτσάκια μου γυρισαμε..λοιπόν μια χαρά και ο δικός μου στα 3300 είμαστε μια χαρά δλδ μου είπε..τώρα κλείσαμε για την Δευτέρα πάλι κ από εκεί και πέρα ανάλογα πως θα είμαι από κάτω θα μου πει..αν δεν έχω διαστολή θα μπω μάλλον στις 18 αν έχω φαντάζομαι την επόμενη μέρα...αμνιακα μια χαρά πάντως μου είπε ότι θα πάνω κατω θα βγει κοντά με τον 1ο...ο μικρός μου βγήκε 39+3 φυσιολογικά..οποτε περιμένουμε...αυτά...τουλάχιστον με την απόκλιση έχω +/- 300 γρ.οπότε να σας πω δεν περίμενα ότι πήγε τόσο...αφού μου είχαν πει θα είναι πιο μικρός...οπότε μια χαρά..

Καλημερα κοριτσια μου.Μια χαρα ο παιδαρος σου ζουζουνα μου...μπορει και να σου κανει την εκπληξη ο μικρος σου και πιο νωρις αφου λες εχει κατεβει πολυ κατω.στα κιλακια του ειναι τελειος τωρα μονο υπομονη καρδια μου για τον πονο αυτο λεω και στον εαυτο μου...περασε ο καιρος και θα τα εχουν συντομα αγκαλιτσα τα μπεμπακια μας..λιγο ακομα μας εμεινε!

Sweetmommy μου μεσα σε λιγοτερο απο μια εβδομαδα ο μικρος να εβαλε 500γρ πολυ μου φαινεται αν και παλι εχουν αποκλιση οπως ειπε και η ζουζουνα οι υπερηχοι αλλα μηπως οντως θελει να σε δρομολογησει σε καισαρικη ο γιατρος σου και σου λεει συνεχεια οτι ειναι μεγαλος?Οτι ειναι να γινει στην τελικη ας γινει για καλο αλλα λιγο υποπτος ο γιατρουλης σου μια με τα κιλα και μια που σε ρωτησε για την μυωπια!

Dudu μου βρε κοριτσι μου μπες στην 36η εβδομαδα και μετα χτυπησου στις δουλειες και κανε και κωλοτουμπες!(πλακιτσα)Το ξερω οτι εσυ ζοριζεσαι τριπλα και τετραπλα μην σου πω απο εμας και περνας δυσκολα στην καθημερινοτητα σου απλα οσο μπορεις μετριασε λιγο τις βαριες και κουραστκες δουλειες τωρα ειδικα που φτανεις να μπεις στον μηνα σου...αλλιως ειναι να γεννησεις στην 34η εβδομαδα και αλλιως στην 36η το μωρο σου θα ειναι πιο ωριμο και πιο ετοιμο να βγει στον κοσμο μας.!

(Για το θηλασμο δεν εχω να πω κατι για να σε βοηθησω Σονια μου..απο τα λιγα που ξερω ειναι οτι γενικα τα πρασινα ενοχλουν τα περισσοτερα μωρακια και τα φερνουν κολικους)Στα υπολοιπα κοριτσια μας που εχουν γεννησει και εχουν τα αγγελουδια τους αγκαλιτσα να ευχηθω να εχουν μια υπεροχη εβδομαδα !Πολλα πολλα φιλια στα μωρουλινια σας και σε εσας!

  • Μου αρέσει 2

6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Anguen όχι καλέ σε 1 βδομάδα 500γρ. Τελευταία μέτρηση είχε κάνει 21/2 και τον έβγαλε 2.800. Άρα μετά από 2 βδομάδες πήρε 700γρ ( 6/3 ήταν 3.5κιλά)! Δεν είναι και απίθανο!

Σίγουρα ψάχνει λόγους για καισαρική..γιατί είναι διευθυντής της γυναικολογικής κλινικής..ξεγεννάει στο δημόσιο ολόκληρο το νησί..και προτιμάει να ναι προγραμματισμένες οι γέννες! Αλλά εγώ δεν του κάνω τη χάρη..δε βρίσκει λόγο! Βλέπει μια φαρδιά μεσογειακή λεκάνη, πίεση σουπερ (11-7), καλές εξετάσεις.. στον καρδιοτοκογράφο ο μικρός φαίνεται να κλωτσάει πολύ (άρα έχει χώρο και δεν είναι πιεσμένος), μυωπία καλή.. να δω τι άλλο θα σκεφτεί.. πιστεύω και εύχομαι μέσα στην άλλη βδομάδα να κάνει την εμφάνιση του ο μικρός μόνος του! 

Dudu μου, υπομονή..λίγες βδομαδούλες μείναν! Κάτσε ήσυχη ώσπου να πάρει λίγα γραμμαριάκια η μικρούλα! Σου δίνουμε μια 300αριά εμείς αν θέλεις ..που μας περισσεύουν!!! Βρέθηκε κάτι στη Σαντορίνη? Ρώτησα τη γνωστή μου..αλλά δυστυχώς είναι με άδεια εκτός νησιού αυτές τις μέρες.Θα ρωτήσει μου πε όταν επιστρέψει..και θα μου πει!

Αύριο είναι η μέρα της γυναίκας..λέτε να μας έρθει κανένα ''δωράκι''? Αμήν!

φιλιά!!!

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, sweet mommy είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Anguen όχι καλέ σε 1 βδομάδα 500γρ. Τελευταία μέτρηση είχε κάνει 21/2 και τον έβγαλε 2.800. Άρα μετά από 2 βδομάδες πήρε 700γρ ( 6/3 ήταν 3.5κιλά)! Δεν είναι και απίθανο!

Σίγουρα ψάχνει λόγους για καισαρική..γιατί είναι διευθυντής της γυναικολογικής κλινικής..ξεγεννάει στο δημόσιο ολόκληρο το νησί..και προτιμάει να ναι προγραμματισμένες οι γέννες! Αλλά εγώ δεν του κάνω τη χάρη..δε βρίσκει λόγο! Βλέπει μια φαρδιά μεσογειακή λεκάνη, πίεση σουπερ (11-7), καλές εξετάσεις.. στον καρδιοτοκογράφο ο μικρός φαίνεται να κλωτσάει πολύ (άρα έχει χώρο και δεν είναι πιεσμένος), μυωπία καλή.. να δω τι άλλο θα σκεφτεί.. πιστεύω και εύχομαι μέσα στην άλλη βδομάδα να κάνει την εμφάνιση του ο μικρός μόνος του! 

Dudu μου, υπομονή..λίγες βδομαδούλες μείναν! Κάτσε ήσυχη ώσπου να πάρει λίγα γραμμαριάκια η μικρούλα! Σου δίνουμε μια 300αριά εμείς αν θέλεις ..που μας περισσεύουν!!! Βρέθηκε κάτι στη Σαντορίνη? Ρώτησα τη γνωστή μου..αλλά δυστυχώς είναι με άδεια εκτός νησιού αυτές τις μέρες.Θα ρωτήσει μου πε όταν επιστρέψει..και θα μου πει!

Αύριο είναι η μέρα της γυναίκας..λέτε να μας έρθει κανένα ''δωράκι''? Αμήν!

φιλιά!!!

Ναι όντως αύριο είναι η γιορτή της γυναίκας...λέτε...??μπα μωρέ..πάντως εγώ τώρα δεν έχω συσπάσεις που είχα δλδ τις άλλες μέρες...τώρα θα δείξει...άλλαξε γνώμη ο μικρός κ φαίνεται τώρα να μην θέλει να βγει..χαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, sweet mommy είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Anguen όχι καλέ σε 1 βδομάδα 500γρ. Τελευταία μέτρηση είχε κάνει 21/2 και τον έβγαλε 2.800. Άρα μετά από 2 βδομάδες πήρε 700γρ ( 6/3 ήταν 3.5κιλά)! Δεν είναι και απίθανο!

 

Καλε ειχες γραψει το Σαββατο οτι ο μπεμπης ειναι κοντα στα 3κιλα και θεωρησα οτι ειχες παει και το Σαββατο στον γιατρο...εννοειται δεν ειναι απιθανο σε δυο εβδομαδες να παρει τοσο...αφου ξερουμε οτι ειναι φαγανουλης!!!

  • Μου αρέσει 2

6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, anguen είπε:

Καλε ειχες γραψει το Σαββατο οτι ο μπεμπης ειναι κοντα στα 3κιλα και θεωρησα οτι ειχες παει και το Σαββατο στον γιατρο...εννοειται δεν ειναι απιθανο σε δυο εβδομαδες να παρει τοσο...αφου ξερουμε οτι ειναι φαγανουλης!!!

Καλημέρα!

Σας μπέρδεψα..έχεις δίκιο Anguen. Όντως είχα ξαναπάει μετά από 1 βδομάδα ( από τα 2.800)..αλλά δεν μου έκανε υπέρηχο για να δούμε το βάρος του μπέμπη (βιαζόταν γιατί είχε καισαρική να κάνει)..και έτσι υπολόγιζα πάνω κάτω..ότι θα ναι γυρω στα 3κιλά.. Τελικά είναι φαγανούλης, όπως λες και μετά από 2 βδομάδες +700! Τώρα τι κάνουμε πες μου!!!

Αύριο έχω πάλι ραντεβού.. είμαι σίγουρη ότι θα μου πει να διαλέξω μέρα..Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή..μέρες που κάνει καισαρικές! Φοβάμαιιιι.... 

Θα τον παρακαλέσω να του δώσουμε διορία και την 38η εβδομάδα(11/3-18/3)..αν δεν έχω γεννήσει ως τις 16 Πέμπτη..να μπω 17/3 για πρόκληση! Και ας ελπίσουμε να μην βγει 5κιλά το μωρό!!!

Πολύ άγχος με χει πιάσει! 

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!

  • Μου αρέσει 3

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσι μου!Απο αγχος αλλο τιποτα...εγω να δεις που μπενω Δευτερα πως ειμαι!Εμπειρικα απο την πρωτη κορη μου θα σου πω οτι το 90%που μπαινουν για προκληση τοκετου καταληγουν σε καισαρικη!Εγω ειχα μπει κλειστες 40 εβδομαδες για προκληση και δεν λειτουργουσε το συστημα μου χαχαχα βρε τι υποθετα εφαγα, τι ενεσεις, τι ορους εκειιιιι εγω ανιωθη δεν ανοιγα με τιποτα...θελω να καταληξω στο οτι δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο την φυσιολογικη εκβαση της κυησης και το μωρο να βγει οταν θελει εκεινο και ειναι ετοιμο...αλλα μωρακια ειναι πιο ζωηρα και θελουν να βγουν νωρις και αλλα πιο τεμπελικα και περνουν μερουλες και απο τον δεκατο!Στην δικη σου περιπτωση λογω μεγαλου μεγεθους του μωρου σου σιγουρα θα σου πει να στο παρει νωριτερα ειδικα αν αυριο το μετρησει και το δει πανω απο 3,5 κιλα...σωματικα ομως καθε γυναικα ειναι φτιαγμενη να ανταπεξελθει σε αναλογο βαρος του παιδιου ..αλλες ειναι μικροσωμες οποτε βγαζουν πιο μικρα μωρακια και αλλες πιο νταρντανες και βγαζουν πιο μεγαλα μωρακια!

Και να μην φοβασαι ειμαι σιγουρη οτι τελικα ενστικτωδως θα παρεις την καλυτερη αποφαση για το μωρο σου...ειτε μπεις με προκληση ειτε κατευθειαν για καισαρικη το μωρο σου στις 38 εβδομαδες θα ειναι ετοιμο να υποδεχτει τον κοσμο μας και την αγκαλιτσα της μανουλας του!

Φιλια!

  • Μου αρέσει 3

6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες τις μανουλες... 

Εμεις ειμαστε σπιτι.. Τα αγορια μου ξετρελάθηκαν με τη μικρη. 

Η μικρουλα μια χαρα. Μαμ , σημερα μόνο θηλασμο κ νανι. Καθε δυο ώρες βέβαια ξυπναει. Εγω ειμαι καλα, γτ πριν βγω μου καναν ενεση παυσιπονη.Αυριο δεν ξερω πως θαμαι... 

Καλο κουραγιο σε όλες κ με το καλο τα υπολοιπα Μαρτοπαιδακια.

  • Μου αρέσει 3

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, anastasia s είπε:

Γεια σε ολες τις μανουλες... 

Εμεις ειμαστε σπιτι.. Τα αγορια μου ξετρελάθηκαν με τη μικρη. 

Η μικρουλα μια χαρα. Μαμ , σημερα μόνο θηλασμο κ νανι. Καθε δυο ώρες βέβαια ξυπναει. Εγω ειμαι καλα, γτ πριν βγω μου καναν ενεση παυσιπονη.Αυριο δεν ξερω πως θαμαι... 

Καλο κουραγιο σε όλες κ με το καλο τα υπολοιπα Μαρτοπαιδακια.

Τελεια Αναστασια μου!Δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο την επιστροφη στο σπιτι με το καινουργιο μελος!Αυτην την ζεστασια του σπιτιου δεν σου την καλυπτει τιποτα!Τι ωραια που τα παιδακια σου την δεχτηκαν τοσο θερμα!Σιγα σιγα τωρα να μπειτε και στους ρυθμους σας!Φιλια πολλα ,καλη σου μερα!


6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...