Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Sweet μου εχεις δίκιο σε αυτό ο γιατρός θα έπρεπε να σε ενθαρρύνει και όχι το αντίθετο..λογικό να φοβάσαι με αυτά που σου λέει και εγώ θα φοβόμουν δεν σου λέω ψέματα όσο για το μυστική επειδή εγώ μπήκα εκτάκτως μέσα γενισα 20:40 απο το πρωι για να φύγει αυτό που είχα φαει πρωτα...τα ράμματα σίγουρα θα πονανε εγώ δεν άντεχαν τον πόνο όλο παυσίπονα ζητουσα ...το π;ν είναι να είστε και οι δυο καλά...επόμενος με το που μπορέσει στείλε μας να ξέρουμε οτι γεννήσεις και πως είστε και οι δυο..

Dudu μου στο έχω ξανά πει είσαι ήρωας εσύ χαρά στο κουράγιο και τημ υπομονή σου...κοιτά εγώ όταν την πήρα απο το νοσοκομειο ηδη της δινανε εκεί 80 ml 4ημερων πολύ είναι αλλά έτσι την έμαθαν και περνώντας οι βδομάδες μου Ζητούσε όλο και πιο πολύ αλλά αφήνει κιόλας καποιες φορες αλλες το πίνει κατευθείαν όλο ανάλογα τα κεφθα της δεν την πιεζω όσο θέλει ας φαει..

  • Μου αρέσει 3

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 15/3/2017 at 3:43 ΠΜ, sweet mommy είπε:

Sοnia μου.. ο μικρός βγαίνει 4.036γρ στον υπέρηχο και είμαι 38+4.

Με χει φοβήσει για το φαί.. να μην τρώω..γιατί έτσι και σπάσουν τίποτα νερά ή με πιάσουν πόνοι σήμερα ή αύριο..πώς θα με πάει για καισαρική φαγωμένη? Πρέπει να είσαι νηστική τουλάχιστον 6 ώρες πριν το χειρουργείο. Ο άντρας μου ήθελε να πάω για φ.τ.. και μου λεγε ''μακάρι να ρθει μόνος του ο μπέμπης..πριν την καισαρική''. Εγώ πλέον δεν το θέλω..γιατί ξέρω ότι δε θα προσπαθήσουμε καν σε τέτοια περίπτωση..θα μπω χειρουργείο. Με χει πείσει ο γιατρός ότι δε μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά! Δε μου το είπε ξεκάθαρα  (γιατί είμαι ψηλή με ανοιχτή λεκάνη κ άλλος λόγος για καισαρική,εκτός του βάρους του μπέμπη δεν υπάρχει)..αλλά και μόνο που λέει..για κινδύνους και για κόλλημα φοβάμαι. Θα θελα να με ενθαρρύνει ο γιατρός..και όχι να μου λέει ''αν δεν μπορέσεις..τι θα κάνουμε? Δε θέλουμε να κινδυνεύσεις ούτε συ,ούτε το μωρό''. Η μητέρα μου με γέννησε μέσα σε 2 ώρες. Είχε κάτι πονάκια περιόδου,είδε βλένα με αίμα..πήγε στις 18.00 το απόγευμα κ με γέννησε 20.45( 1η γέννα της) ! Εκείνη βέβαια μου πε ότι περισσότερο πόνεσε μετά..όλη τη νύχτα βογκούσε από τα ράμματα που πήρε από κάτω (άλλος φόβος απο κει). Τι να πεις..μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα!

Έχω αποδεχτεί ότι θα υποφέρω..τουλάχιστον να μην ταλαιπωρήσω το μωράκι μου θέλω!  Ας βγει γερό..χωρίς να ζοριστεί εκείνο! Και μετά θα προσπαθήσω πολύ για θηλασμό..δε με νοιάζουν τα ωράρια και τα κλάματα κάθε 1 ώρα. 

Το σίγουρο είναι ότι θα πονέσω..είτε με τον έναν τρόπο είτε με τον άλλον. 

αχ βρε κοριτσάκι μου τι να πω...πάντως για τα ράμματα από κάτω...εγώ πονούσα λίγο παρόλο που σχιστηκα μόνη μου γιατί δεν πρόλαβε Η γιατρός μου να με κόψει...πάντως είχα γρήγορη ανάρρωση κ με τα βολταρεν υποθετα που μου έβαζαν ήμουν μια χαρά σούπερ.τεσπα ας βγει γερό κ δυνατό το μωρό...

dudu μου άντε στα γενέθλια μου λες να βγει???για να δούμε...

  • Μου αρέσει 3

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας!

Πήγα νοσοκομείο το πρωί.. μου πήραν αίμα, μπήκα και καρδιοτοκογράφο. Όλα έτοιμα για αύριο! Γύρισα σπιτάκι μου.. τελευταίες ετοιμασίες..και κατά τις 20.30 θα πάμε να κάνουμε εισαγωγή. Το πρωί αύριο κατά τις 9.00 μπαίνω χειρουργείο. Δε το χω συνειδητοποιήσει ακόμα.. ελπίζω να είμαι ψύχραιμη και να μην κάνω υστερίες. Τελικά γυναίκα αναισθησιολόγο θα χω..μιλήσαμε σήμερα..μου φάνηκε πολύ καλή. Φαντάζομαι θα μου μιλάει και θα με καθησυχάζει κατά τη διάρκεια! Μου πε πονάει λίγο η επισκληρίδιος..αλλά γενικά μου δωσε δύναμη!

α! μια μαία μου δωσε τη λίστα με τα απαραίτητα.. το μόνο που δεν είχα πάρει είναι πάνες λοχείας με κριτσ κρατσ στο πλαι νο xL! Καλλυντικά για το μωρό δε θέλουν..οπότε τα αφαίρεσα. πετσετούλες μου πε 2 για το μωρό..1 μεγάλη,μια μικρή για τοπικό πλύσιμο. Ούτε μπιμπερό,ούτε πιπίλες και αποστειρωτές..ούτε οινόπνευμα,γάζες..αυτά τα χουν. Κουβερτούλες 2, μια φλις, μια βελουτέ. 4-5 ζιπουνάκια, 4-5  φορμάκια, καλτσάκια..τ άλλα τα ξέρετε!  

Θα τα πούμε τη νέα βδομάδα τώρα! 

Ζουζούνα..όλα να πάνε τέλεια κ για σένα!  Οι μπόμπιρες της παρέας έρχονται...!!!!!

φιλιά!

  • Μου αρέσει 3

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...

Sweet ολα να πανε καλα... 

Οσα για τα ρουχαλακια, εμενα χρειαστηκαν παραπανω πετσετες για το μωρο. Το πλεναν καθε μερα, οπότε χρειαστηκα 4 μπανιου.Α εμενα σερβ μου εδωσαν εκει, οπως παρα πολλα δειγματα frezy.....κ γαλα για το μωρο.. Α μου ειπαν αν θελω κ μπιμπερο αλλα ειχα παρει 2 κ φεραμε κ τον αποστειρωτη κ του εκανε γαλα ο αντρας μου στο δωματιο..

Εγω εκανα ολικη ναρκωση. Μου ειπαν εκει , στην κλινικη, να μην κανω επισκληριδιο., αν κ κανουν. Δεν τοψαξα δεν ρωτησα.. Βέβαια ηταν η τρικη ολικη που εχω κανει.

 

  • Μου αρέσει 2

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..

Sweet μου εγώ με επισκληριδιο την εκανα δεν με πόνεσε η ένεση στη μέση όταν ξεκινάγε να περνάει η επιδραση άρχισα να ποναω και τα παυσίπονα με ηρεμουσαν λίγο...ναι να σου μιλάει κατα την διαρκεια γιατί θα αγχωθεις εγώ αγχωθηκα παρα πολύ και ανέβασμα πίεση και ο αναισθισιολογος προσπαθουσε να με χαλάρωση αλλά αυτό δεν το ξανά περναω θα προτιμούσα ολική την επόμενη φορά αν δεν βρω γιατρό που υποστηριζει το φυσιολογικό μετα απο καισαρική..

Αναστασία μου τη κανει η μπουμπου σου μπηκατε σε ρυθμούς??

Ζουζούνια μου πλησιαζεις θα ναι ωραίο να έχετε μαζί γενέθλια παντως

  • Μου αρέσει 2

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μπεμπα μια χαρα.... Νομιζω αρχισε να αντιδρα στις φωνες κτλ αν κ μονο 12 ημερων... Λογικα θα πηρε κ βαρος.

Απλα κουράστηκα εδω χωρις τον αντραμ. Θελω να παω σπιτι μου..Αν καταφερω δλδ να οδηγησω 2.5 ωρες....Πρεπει να παρουμε κ τα δυο αυτ.τα γτ με 3 παιδια στα καθισματα κ τοοοοοοσααααα πραγματα δε χωραμε σε ενα...Αχ λιγο ακομη κ θα μπουμε στην καλη μας ρουτίνα.. Να πανε κ τα παιδια σχολειο γτ αγριεψαν πολυυυυυυ... 

Α η κοιλια μάζεψε καθολου? Εμενα ελάχιστα νομίζω. Αφού με ρωτάνε τα παιδια αν εχω κιαλλο μωρο. ...χαχαχα. 

  • Μου αρέσει 3

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, sweet mommy είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!

Πήγα νοσοκομείο το πρωί.. μου πήραν αίμα, μπήκα και καρδιοτοκογράφο. Όλα έτοιμα για αύριο! Γύρισα σπιτάκι μου.. τελευταίες ετοιμασίες..και κατά τις 20.30 θα πάμε να κάνουμε εισαγωγή. Το πρωί αύριο κατά τις 9.00 μπαίνω χειρουργείο. Δε το χω συνειδητοποιήσει ακόμα.. ελπίζω να είμαι ψύχραιμη και να μην κάνω υστερίες. Τελικά γυναίκα αναισθησιολόγο θα χω..μιλήσαμε σήμερα..μου φάνηκε πολύ καλή. Φαντάζομαι θα μου μιλάει και θα με καθησυχάζει κατά τη διάρκεια! Μου πε πονάει λίγο η επισκληρίδιος..αλλά γενικά μου δωσε δύναμη!

α! μια μαία μου δωσε τη λίστα με τα απαραίτητα.. το μόνο που δεν είχα πάρει είναι πάνες λοχείας με κριτσ κρατσ στο πλαι νο xL! Καλλυντικά για το μωρό δε θέλουν..οπότε τα αφαίρεσα. πετσετούλες μου πε 2 για το μωρό..1 μεγάλη,μια μικρή για τοπικό πλύσιμο. Ούτε μπιμπερό,ούτε πιπίλες και αποστειρωτές..ούτε οινόπνευμα,γάζες..αυτά τα χουν. Κουβερτούλες 2, μια φλις, μια βελουτέ. 4-5 ζιπουνάκια, 4-5  φορμάκια, καλτσάκια..τ άλλα τα ξέρετε!  

Θα τα πούμε τη νέα βδομάδα τώρα! 

Ζουζούνα..όλα να πάνε τέλεια κ για σένα!  Οι μπόμπιρες της παρέας έρχονται...!!!!!

φιλιά!

άντε κοριτσάκι μου με το καλό!!!μην φοβάσαι,πάντως εγώ δεν πόνεσα στην επισκληριδιο...ένα τσίμπημα νιώθεις στην πλάτη...

12 hours ago, sonia@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου..

Sweet μου εγώ με επισκληριδιο την εκανα δεν με πόνεσε η ένεση στη μέση όταν ξεκινάγε να περνάει η επιδραση άρχισα να ποναω και τα παυσίπονα με ηρεμουσαν λίγο...ναι να σου μιλάει κατα την διαρκεια γιατί θα αγχωθεις εγώ αγχωθηκα παρα πολύ και ανέβασμα πίεση και ο αναισθισιολογος προσπαθουσε να με χαλάρωση αλλά αυτό δεν το ξανά περναω θα προτιμούσα ολική την επόμενη φορά αν δεν βρω γιατρό που υποστηριζει το φυσιολογικό μετα απο καισαρική..

Αναστασία μου τη κανει η μπουμπου σου μπηκατε σε ρυθμούς??

Ζουζούνια μου πλησιαζεις θα ναι ωραίο να έχετε μαζί γενέθλια παντως

Ναι όντως θα έχουμε κοντά γενέθλια με τον γιο μου..

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σήμερα γύρισα στο σπιτάκι μου...Με έβγαλαν μια μέρα νωρίτερα με την σύμφωνη γνώμη και της γυναικολόγου μου και του παιδιάτρου.Ειχα πολύ καλή ανάρρωση και αυτη η καισαρική δεν με πόνεσε τόσο όσο και η πρώτη...μου έκανε εσωτερικά απορροφησημα ράμματα..δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και αυτό...Η Καλή η ώρα στα κορίτσια που γεννάνε αυτές τις μέρες και με έναν πόνο!Όποτε μπορώ θα σας γράψω περισσότερα προς το παρόν ...προσπαθώ να βρω μια σειρά με την μικρή.Καλο βραδυ

  • Μου αρέσει 2

6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Anguen μου σιδερένιες και κακότυχη να ναι η μπουμπου σου...και μένα εσωτερικά μου έκανε τώρα πια η διάφορα δεν ξέρω.. Καλη ανάρρωσή..

Αναστασία μου με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας και εσείς και να μπείτε στους ρυθμούς σας..εγώ απο σήμερα της ξεκίνησα κάτι σταγονιτσες για τους κολληκους υπερεφε η φραουλιτσα μου και μου είπε η παιδίατρος να ξεκίνησε κάθε βράδυ ίδια ωρα την πιανανε..

Ζουζούνα μου αύριο είναι η μέρα σου με το καλό σου εύχομαι και περιμένω νέα σου

  • Μου αρέσει 1

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σονια για τους κολικους δεν εκανες προσεγμενη διατροφη? Λαθος ειχα καταλαβει..Εγω τρωω τα παντα κ μεχρι στιγμης δεν εχει κανει. Οταν παω παιδιατρο βεβαια θα ρωτησω, αν κ αποσο θυμαμαι δε μου ειχε απαγορευσει κατι. Το τι μαρουλια εχω φαει αυτη την εβδομαδα.....αφηστετο... Οσα στερηθηκα στην εγκυμοσύνη.  Αν αντιληφθω οτι την πειραζουν τα κοβω.... 

Δεν μπορω να αλλάξω κ το τικερακι απο το κινητο... Δειχνει οτι ειμαι ακομη έγκυος. . Χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 hours ago, sonia@ είπε:

Anguen μου σιδερένιες και κακότυχη να ναι η μπουμπου σου...και μένα εσωτερικά μου έκανε τώρα πια η διάφορα δεν ξέρω.. Καλη ανάρρωσή..

Αναστασία μου με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας και εσείς και να μπείτε στους ρυθμούς σας..εγώ απο σήμερα της ξεκίνησα κάτι σταγονιτσες για τους κολληκους υπερεφε η φραουλιτσα μου και μου είπε η παιδίατρος να ξεκίνησε κάθε βράδυ ίδια ωρα την πιανανε..

Ζουζούνα μου αύριο είναι η μέρα σου με το καλό σου εύχομαι και περιμένω νέα σου

αχ κορίτσια ευχαριστώ,όταν είμαι λίγο πιο χαλαρή θα σας στείλω..φιλάκια πολλά!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, anastasia s είπε:

Σονια για τους κολικους δεν εκανες προσεγμενη διατροφη? Λαθος ειχα καταλαβει..Εγω τρωω τα παντα κ μεχρι στιγμης δεν εχει κανει. Οταν παω παιδιατρο βεβαια θα ρωτησω, αν κ αποσο θυμαμαι δε μου ειχε απαγορευσει κατι. Το τι μαρουλια εχω φαει αυτη την εβδομαδα.....αφηστετο... Οσα στερηθηκα στην εγκυμοσύνη.  Αν αντιληφθω οτι την πειραζουν τα κοβω.... 

Δεν μπορω να αλλάξω κ το τικερακι απο το κινητο... Δειχνει οτι ειμαι ακομη έγκυος. . Χαχαχα

Και μένα Αναστασία μου η παιδίατρος μου είπε να τρώω τα παντα δεν κάνω διοατροφη αλλά δεν τρώω και οτι να ναι πχ εμένα το σπανάκι την πείραξε που είχα φαει στις αρχές...αλλά τι να πω μου κανει λαι παντα ξεκινάνε τημ ίδια ώρα σαν ρολόι και διαρκούν μέχρι βαριά 2 τώρα να δουμε με τις σταγονιτσες πως θα παει έλπιζω καλυτερα..

Ζουζούνια μου λογικά θα εχεις γεννήσει το αντρακι σου καλοτυχος γέρος και δυνατός να είναι κοπελα μου και να είστε σιδερενοι

  • Μου αρέσει 2

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα κορίτσια μας πρέπει να γεννησαν τα αντράκια τους!Γερα και τυχερά να είναι και καλή ανάρρωση μας τώρα...

Εγω κορίτσια είμαι πολύ πανικοβλητη πιστεύω σε χειρότερη κατάσταση από την πρώτη μου κόρη ...Ψάχνουμε να βρούμε τους ρυθμούς μας και πιστεύω σιγά σιγά να ηρεμήσω και να βρω τον εαυτό μου....πάντως δεν υπάρχει χρόνος για τίποτα και η ισχιαλια εκεί καλά κρατεί και με κάνει πιο δυσκίνητη...ευτυχώς έχω έναν υπέροχο σύζυγο που με βοηθάει απίστευτα...Καλο σαββατοκύριακο σε όλες...

  • Μου αρέσει 2

6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπραβο Ανγκουεν...σιγα σιγα κ ολα θα στρωσουν θα δεις..

Κοριτσια για τους κολικους ζητηστε μαραθονερο απο το φαρμακειο ο γιος μου με αυτο ειχε κανει μονο 1 εβδομαδα κολικους..

Εμεις εχθες παραλιγο να γεννησουμε..ειχα παλι συσπασεις κ ο γιατρος ειναι φοβιτσιαρης...μετα απο 2 καισαρικες λεει δεν το διακυνδυνευει...

Εμενα μου εχει ανοιξει η ορεξη κ εχω βαλει σχεδον 2 κιλα σε εναν μηνα...ξερω πως δεν πρεπει μα δεν εχω καλη διαθεση κ χαζωτρωω γλυκα..η μικρη σε μια εβδομαδα πηρε 600 γραμμαρια μου φαινεται παρα πολυ...ειναι 2.590 και ημαστε 36 κ μια εβδομαδων βγαινει λεει μια εβδομαδα μικροτερη..κ ειπαμε να γεννησουμε την αλλη παρασκευη..θα ειμαι 37 εβδομαδων κ η μικρη ισωσ 36 ποιος ξερει...αγχωνομαι λιγο ...ευχομαι να ειναι καλα το μωρο...εχω παθει μια συγχυση δεν ξερω τι να πρωτοκανω τ

Τι να σκεφτω...ημαστε κ παλι κρυωμενοι...νιωθω καπως αδυναμη...δεν ξερω... φοβαμαι ισως..

Θα μεινω κ μονη μου με τα πεθερικα δεκα μερες χωρις να εχω κανεναν κ νιωθω ασχημα μαλλον..

Ορμονικο ειναι θα περασει αλλα κ παλι ολο χαδια κ φιλια ζηταω κ τα μυαλα μας ειναι σε ολες τις υπόλοιπες αλλαγες..νιωθω απροετημαστη κ μονη για τα παντα.σκατουλεσ.

 

Τελος παντων

Χαιρομαι που τα πατε τοσο ομορφα φτου φτου...γερα κ δυνατα τα μωρακια σας να ειναι!!!

  • Μου αρέσει 2

JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...