Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μανουλες πολλές καουρες ... ������ .... έλεος πολυ δύσκολα τα πράγματα

Αν δεν το ζησει κανεις δεν το πιστευει...εμενα ξεκινησαν οι ναυτιες και οι εμετοι στις 6 εβδομαδες και ακομα να ηρεμησω...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου θελω να βρω εναν καλο γυναικολογο στο αλεξανδρας .

Εχετε ακουσει για καποιον ή εχετε εμπειρια;

Εχω μπει 4ο μηνα κι ακομα δεν εχω καταληξει σε γυναικολογο! :\

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου θελω να βρω εναν καλο γυναικολογο στο αλεξανδρας .

Εχετε ακουσει για καποιον ή εχετε εμπειρια;

Εχω μπει 4ο μηνα κι ακομα δεν εχω καταληξει σε γυναικολογο!

Καλησπέρα ! Εγώ είμαι έγκυος στο 2ο παιδάκι μου, στον 7ο μήνα και ο γυναικολόγος μου είναι ο κ. Σύνδος στο Αλεξάνδρας. Εξαιρετικός άνθρωπος και γιατρός !! Και υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Στο 1ο παιδί είχα άλλο γιατρό και γέννησα στο Μητέρα. Τώρα είμαι πολύ πιο ευχαριστημένη. Κυρίως είναι καλός άνθρωπος, άνετος όσον αφορά την εγκυμοσύνη (χωρίς να επιμένει σε υπερβολές για τη διατροφή, το βάρος, τη βαφή μαλλιών, το σεξ.. ), ευγενικός και χαμογελαστός και σηκώνει πάντα το τηλέφωνο. Φίλη μου γέννησε μαζί του φυσιολογικά και έτσι τον βρήκαμε ! Αν θες να σου δώσω το τηλέφωνο της γραμματέως του στείλε μου π.μ.

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό και γερό το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω μια απ τα ιδια με ναυτιες..:| Ανοιξα το θεμα αυτο για να μιλαμε να ανταλασσουμε αποψεις κλπ και με το ζορι μπορουσα να γραφω!

Ειχα εμετους κ ναυτιες απο 6η μεχρι 14η εβδομαδα αλλα ακομα και τωρα το πρωι ειμαι καπως και χρειαζομαι καποια ωρα για να συνελθω..Τουλαχιστον μπορω και πηγαινω δουλεια επιτελους γιατι ειχα φρικαρει σπιτι!

Ακομα και τωρα ομως κανω 1-2 εμετους την εβδομαδα αλλα οχι το χαλι της αρχης, απαπα μακριαααααα.

Εγω κοριτσια εκανα μια εξεταση αιματος που δεν εχει ερθει νομιζω ακομα ελλαδα (μενω Γερμανια) και απο κει αποκλειστηκαν 4 συνδρομα και μαθαμε οτι εχουμε αγορακι!!

Επισης αρχιζουμε να κοιταμε επιλογες για το που θα γεννησω και μεσα απο συτη τη διαδικασια ανακαλυψα οτι οι γυναικες εδω δε γεννανε απαραιτητα ξαπλωτες.... :roll::confused:


p4nYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου θελω να βρω εναν καλο γυναικολογο στο αλεξανδρας .

Εχετε ακουσει για καποιον ή εχετε εμπειρια;

Εχω μπει 4ο μηνα κι ακομα δεν εχω καταληξει σε γυναικολογο!

Καλησπέρα ! Εγώ είμαι έγκυος στο 2ο παιδάκι μου, στον 7ο μήνα και ο γυναικολόγος μου είναι ο κ. Σύνδος στο Αλεξάνδρας. Εξαιρετικός άνθρωπος και γιατρός !! Και υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Στο 1ο παιδί είχα άλλο γιατρό και γέννησα στο Μητέρα. Τώρα είμαι πολύ πιο ευχαριστημένη. Κυρίως είναι καλός άνθρωπος, άνετος όσον αφορά την εγκυμοσύνη (χωρίς να επιμένει σε υπερβολές για τη διατροφή, το βάρος, τη βαφή μαλλιών, το σεξ.. ), ευγενικός και χαμογελαστός και σηκώνει πάντα το τηλέφωνο. Φίλη μου γέννησε μαζί του φυσιολογικά και έτσι τον βρήκαμε ! Αν θες να σου δώσω το τηλέφωνο της γραμματέως του στείλε μου π.μ.

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό και γερό το μωράκι σου!

Από χρήματα σας έχει πει πόσο θέλει αμοιβή ? Ή πόσο χρεώνει το ραντεβού ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσες!!! ΤΙ Κανετε πως τα πατε καλως μας ηρθαν τα καινουργια κοριτσια!!!

Εγω εκανα υπερηχο πριν 1 βδομαδα ολα καλα μας ειπε αυτη την φορα 100% κοριτσι

ακομα απιστευτο μου φαινεται μετα απο 3 αγορια!!! αμα δεν την δω δεν θα το πιστεψω!!


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας μανουλες .... πως πάνε οι κοιλίτσες????

εγώ εδώ μόνο καουρες έχω πολυ έντονα.... και ευτυχώς δεν έχω πάρει γραμμάριο... οι περισσότερες μανουλες κοριτσάκια εεε??

Link to comment
Share on other sites

Φιλενια, εμεινες εγκυος στην πρωτη περιοδο; Κι ο γιατρος αυτο μας ειπε, πως στις πρωτες δυο περιοδους που ακολουθουν της αποβολης, ειναι αρκετα γονιμη η γυναικα και για αυτο να μη το αφησουμε αν θελουμε παλι αμεσα μπεμπε. (Υπαρχουν και γυναικολογοι που συστηνουν να περιμενεις μια-δυο περιοδους και μετα να ξεκινησεις προσπαθειες)

Προς το παρον φαινεται να μην χρειαζομαι αποξεση τελικα, εκανα σημερα αλλο εναν υπερηχο, ο σακος εχει αποβληθει αν και υπαρχουν μικρα υπολείμματα ακομα. Μακαρι να ολοκληρωθει σωστα..

Α, και κατι ακομα, περιοδος σου ηρθε κανονικα, δηλαδη περιπου μετα απο ενα μηνα ή αργησε;

Geia sou Maria!Lupamai gia auto pou sou sunaivei.Den xerw an thumasai alla kai egw ston uperixo 7is evdomadas diapistwsame adeio sako.Mou edwsan xapia cytotec k apevala.Tsekarame meta gia upoleimata k itan ok.Oi giatroi mou eipan k emena to idio oti an prospathisw sto epomeno 3mino exoume 30% parapanw pithanotites na piasoume.Opote anaskoumpwthika kai piga gia tin 4i exwswmatiki mas.Tin Paraskeui perimenw apotelesmata k elpizw suntoma na xanaviwsoume auto to thauma mesa mas.


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Geia sou Maria!Lupamai gia auto pou sou sunaivei.Den xerw an thumasai alla kai egw ston uperixo 7is evdomadas diapistwsame adeio sako.Mou edwsan xapia cytotec k apevala.Tsekarame meta gia upoleimata k itan ok.Oi giatroi mou eipan k emena to idio oti an prospathisw sto epomeno 3mino exoume 30% parapanw pithanotites na piasoume.Opote anaskoumpwthika kai piga gia tin 4i exwswmatiki mas.Tin Paraskeui perimenw apotelesmata k elpizw suntoma na xanaviwsoume auto to thauma mesa mas.

Episis I periodos meta tin apovoli irthe roloi,diladi 28 meres meta tin 1i mera apovolis.


laB5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μανουλες .... πως πάνε οι κοιλίτσες????

εγώ εδώ μόνο καουρες έχω πολυ έντονα.... και ευτυχώς δεν έχω πάρει γραμμάριο... οι περισσότερες μανουλες κοριτσάκια εεε??

εγώ ακόμα κάνω εμετούς κι δεν έχω όρεξη για φαγητό καθόλου σ'ολη την διαρκεια :(

οσο για την κοιλια δεν φαινομαι καθολου εγκυος , δεν εχω καθολου κοιλια :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...