Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ξερω τι σημαίνει τονπροσθιος κ το οπίσθιος.. Γερά ναναι ναι! Μόλις έμαθα να πλέκω βελονάκι. Θα κάνω απολα για τα μικρά μου! Τα λατρευωωωωω! Τα περίμενα πως κ πως όλη μου τη ζωή! Ευτυχώς ο θεούλης μας αντάμειψε! :D ειναι κ δυο φίλες μου εγκυες στον ίδιο περίπου μήνα μια πάνω μια κάτω, κ έχουν κ οι δυο αγοράκια. Ειμαι πολύ χαρούμενη! !!!!!!!!!!

Οπισθιος ειναι ο παλκουντας που ειναι πισω ακουμπαει στην πλατη προσθιος ειναι ο πλακουντας που ειναι μπροστα ακουμπαει προς το μερος της κοιλιας μας και ετσι οι κλωτσιες του μωρου και οι κινησεις ακουμπαν πανω του και η μαμα δεν τις νιωθει βελονακι εδω τρελαινομαι!!!! αμα θελεις η χρειαστεις βοηθεια σε κατι πες μου!!! εχω και δικο μου καναλι στο youtube!!!


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά;; για πεστο! Απο το γιουτιουμπ έμαθα! Απο καποια little crochet.. Μη μου πεις εσύ εισαι; εισαι δεν εισαι ....εσενα θα ακολουθώ. Έκανα ένα σκουφάκι που ήταν για μένα κ καλα αλλα βγαίνει πολυ μικρό.βγαινει ίσα με ένα κεφαλακι μωρου μικρουλικου....

Λογικά το κανάλι σου θα είναι ίδιο με το ονοματάκι σου! Χεχε


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά;; για πεστο! Απο το γιουτιουμπ έμαθα! Απο καποια little crochet.. Μη μου πεις εσύ εισαι; εισαι δεν εισαι ....εσενα θα ακολουθώ. Έκανα ένα σκουφάκι που ήταν για μένα κ καλα αλλα βγαίνει πολυ μικρό.βγαινει ίσα με ένα κεφαλακι μωρου μικρουλικου.... ��

Λογικά το κανάλι σου θα είναι ίδιο με το ονοματάκι σου! Χεχε

https://www.youtube.com/channel/UCmG9NHQvqjZ7X49tc9I5OCA

να το θα ανεβασω πολλα μωρουδιακα τις επομενες μερες!!!!! παπουτσακια σκουφακια κουκλακια Κουβερτες μηπως χρεισιμοποιησες μικροτερο βελονακι η νημα???? θελει λιγο πειρα για να τα ξερεις αυτα οτι θελεις να σε βοηθησω στειλε μου εδω η στο youtube!! αν εχεις καποια προτιμηση η θελεις κατι να φτιαξεις πες μου να φτιαξω βιντεο


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπααααα εγώ είμαι 23 η σύλληψη έγινε Ιούλιο και μου είπαν ότι έχω κοριτσάκι.....

Link to comment
Share on other sites

Σε κανενα δεν επεσε μεσα τα 3 αγορια μου τα βγαζει κοριτσια και το κοριτσι αγορι :shock::oops::D:D


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έπεσε μέσα πάντως! Crochetmania σου έστειλα μήνυμα χτες. Αλλα παρόλα αυτα....το πιασα το νόημα με το σκουφι. Εντάξει λίγη λογική θέλει κ λίγο μυαλό. Κ αν τα πιάνεις... Το χεις! 😉 θα μπω στο κανάλι σου κ θα σου ζητήσω διαφορα....υπομονη να χεις κ όρεξη! Χιχι


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...