Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Μανουλες Απριλιου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 513
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17W4D και μόλις φάγαμε την πρώτη μας κλωτσιά ... καλά μην φανταστείς ένα μικρό φτερουγισμα ήταν..... αλλά το χάρηκα.....

χαχαχα Αντε μπραβο!!!!!!!!!!! τωρα μην απογοητευεις μπορει το το ξανανιωσεις μερες μετα στην αρχη ετσι ειναι μεχρι 21-22 εβδομαδα που πια τα νιωθουμε συνεχεια!!! Καλη αρχη!!!! :D:D


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες. Εχω μια απορία. Για τα δίδυμα τι δόσεις συμπληρωμάτων παίρνετε; οποια γνωρίζει ας μου πει. Ευχαριστώ πολυ. Καλή συνεχεια

Δεν ξερω κοριτσακι μου να σου πω ακομα περνω μονο φολλικο οξυ ο Γιατρος μου δινει συμπληρωματα μετα τον 6ο αλλα σιγουρα στα διδυμακια οι αναγκες ειναι αυξημενες!


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα Αντε μπραβο!!!!!!!!!!! τωρα μην απογοητευεις μπορει το το ξανανιωσεις μερες μετα στην αρχη ετσι ειναι μεχρι 21-22 εβδομαδα που πια τα νιωθουμε συνεχεια!!! Καλη αρχη!!!! :D:D

ναι ναι είναι το δεύτερο οπότε έχω μια μικρή εμπειρία

Link to comment
Share on other sites

αντέ να μαζεύονται σιγά σιγά και τα αγοράκια .... γτ έχουμε λίγα στην ομάδα ....

μανουλες κλείσαμε β'επιπέδου 30/11..... σε αυτήν την εγκυμοσύνη περνάει πάρααααα πολυ γρήγορα ο καιρός....

Link to comment
Share on other sites

αντέ να μαζεύονται σιγά σιγά και τα αγοράκια .... γτ έχουμε λίγα στην ομάδα ....

μανουλες κλείσαμε β'επιπέδου 30/11..... σε αυτήν την εγκυμοσύνη περνάει πάρααααα πολυ γρήγορα ο καιρός.... ������

Παντα η δευτερη,τριτη,τεταρτη (Στην περιπτωση μου :mrgreen::roll: )

Περναει ποιο γρηγορα η εγκυμοσυνη

εγω εχω Β'επιπεδου την Τεταρτη!!!! και ανυπομωνω εχω να δω την μπεμπα μου απο 15 εβδομαδων!:D:D


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου κ εγώ είμαι τώρα στην 20η εβδομάδα με πιθανή ημερομηνία τοκετού 3/4!!! Απο Θεσσαλονίκη,Χριστίνα χάρηκα :) και είναι αγοράκι!!! :)

Καλως μας ηρθες με το καλο ο μπεμπης σου!


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μας! Ρυθμίστηκαν οι δόσεις των συμπληρωμάτων μου. Επίσης η γιατρός είδε δυο κοριτσάκια τελικά! Αλλα πάλι δε το λέει με σιγουριά γιατί δε πολυ κάθεται το μωράκι το ένα. Μου βρήκε κ πλακούντα χαμηλό κ ειπε θα το παρακολουθούμε. Διάβασα πολλά κ διάφορα κ εύχομαι να ανεβει μεγαλώνοντας η κοιλια.... Ο αντρουλης μου ήθελε ένα μπεμπακο αλλα θα γιενι αργότερα.... εύχομαι να πανε όλα καλά σε όλες μας!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχίσαμε να νιώθουμε κλωτσιτσες κ γυρίσματα εδω κ μια εβδομάδα περίπου. Απτης 16,3. Σήμερα είμαστε 18. Φιλιά ��

Αντε μπραβο βρε ο Απριλης!!!!! Τελικα ολο κοριτσια!! δεν πειραζει γερα να ναι!! και Αγορακι στο επομενο :mrgreen::rolleyes:

εγω την αισθανομαι πολυ λιγο την μπεμπα! εχω παραπανω κιλακια εχω και πλακουντα προσθιο


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε μπραβο βρε ο Απριλης!!!!! Τελικα ολο κοριτσια!! δεν πειραζει γερα να ναι!! και Αγορακι στο επομενο :mrgreen::rolleyes:

εγω την αισθανομαι πολυ λιγο την μπεμπα! εχω παραπανω κιλακια εχω και πλακουντα προσθιο

Δεν ξερω τι σημαίνει τονπροσθιος κ το οπίσθιος.. Γερά ναναι ναι! Μόλις έμαθα να πλέκω βελονάκι. Θα κάνω απολα για τα μικρά μου! Τα λατρευωωωωω! Τα περίμενα πως κ πως όλη μου τη ζωή! Ευτυχώς ο θεούλης μας αντάμειψε! :D ειναι κ δυο φίλες μου εγκυες στον ίδιο περίπου μήνα μια πάνω μια κάτω, κ έχουν κ οι δυο αγοράκια. Ειμαι πολύ χαρούμενη! !!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...