Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Η Γιωργίτσα μας (georgia.g) είναι έγκυος!!!!


NADIMOR

Recommended Posts

Επιτέλους, είναι γεγονός!!!!!!.....

Η Γιωργίτσα μας είναι έγκυος!!!...

Είμαι πολύ χαρούμενη για το κοριτσάκι μας και θέλω να της ευχηθώ, να έχει μια εγκυμοσύνη γεμάτη αναγούλες, εμετούς και γενικά συμπτώματα, γιατί είναι ο μόνος τρόπος να την κρατήσουμε ήρεμη!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:...σοβαρά,τώρα...Γιωργίτσα μου γλυκιά, εύχομαι να μην ξαναστεναχωρηθείς για τίποτα, να πάνε όλα καλά με το σποράκι σου, το γιγαντάκι σου και σε λίγους μήνες να το κρατάς αγκαλίτσα!!...Σ'αγαπώ πολύ πολύ, και να ξέρεις πως ότι χρειαστείς (εκτός από συμβουλές για θηλασμό....αυτές να στις δώσει η Ελίνα με τα μεμέ της!), είμαι εδώ...μα ένα καφέ να σου φτιάξω...μια κουρτίνα να σου πλύνω...2-3 πλυντήρια να σιδερώσω....μη διστάσεις!!Φιλάκια, γειτονάκι μου!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ευχηθω και επισημα λοιπον...

κοριτσαρα μου ομορφη και γλυκια συγχαρητηριααααααα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα τελεια ,και να εισαι παντα τοσο ευτυχισμενη οσο τωρα!!!σε λιγους μηνες βεβαια θα κρατας αγκαλιτσα σου το κοτοπουλομωρακι σου και θα εισαι τρισευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!μας εκανες και χαρηκαμε ολες τοοοοσο πολυ!!!!!!!!!!

να προσεχεις κοτοπουλακι μου σ'αγαπω πολυ , φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!:D


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

Γιωργίτσα μου γλυκιά, όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά!

Σε λίγους μήνες θα κρατάς στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου και θα το φιλάς, θα το ζουλάς και θα το χαίρεσαι!

Άντε, κοριτσάκι μου, με το καλό!

Υ.Σ. Ψιτ, κορίτσια, πάει αυτή. Άντε να παίρνουμε σειρά μία μία!!!

Link to comment
Share on other sites

georgiaki μου θα σου ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου .....

να εισαι ηρεμη για να μην ταλαιπωρήσεις το μπεμπάκι σου με το άγχος σου...

να εχεις μια ομορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατησεις ενα πανεμορφο μωράκι στην αγκαλίτσα σου που θα σε κανει να ξεχάσεις ολα αυτά που πέρασες μεχρι τώρα....

αα και να αφήσεις την ναντιμορ να σε βοηθάει στα πλυντήρια και στα υπόλοιπα και εαν τα κάνει καλά να την στείλεις και από εδώ καμιά βολτίτσα χιχιχιχι

υ.γ είναι η εποχή των αγοριών εξού και το μπλε χρωματάκι χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααααααααααααααα...............!!!!!!!!!!

Αααααααααααααααα...............!!!!!!!!!!

..................................................

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.............!!!!!!!

Κοριτσάκι, πολύ ευχάριστα νέα, πάω ν' ανοίξω κρασάκι.......!!!!!!

Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να μας ανεβάσεις φώτο στο fbk από το ζουζούνιιιιιι........!!!!!

Χαδάκιαααααα στην κοιλίτσα......!!!!

Τί χαρά είναι αυτή απόψε.......!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

:D Λοιπόν, είμαι πάρα πολύ χαρούμενη!

Μπαίνω για να συγχαρώ τη Γεωργία και βλέπω ότι δεν είναι η μόνη έγκυος! Έχουμε και τo Ζήκο mum to be! :D:D:D:D:D

Κορίτσια, εύχομαι τα καλύτερα! Να έχετε και οι δυο σας όσο το δυνατό καλύτερες εγκυμοσύνες! Να είστε ήρεμες και ψύχραιμες γιατί η εγκυμοσύνη είναι ένα μακρύ ταξίδι (τουλάχιστον για μένα που κάθε βράδυ έσβυνα μέρες). Φροντίστε να απολαύσετε όσο περισσότερο μπορείτε όλη αυτή την περίοδο και κάτι ακόμα : να βγάζετε πολλές φωτογραφίες κορίτσια. Εγώ έχω ελάχιστες κι αυτό για ευνόητους λόγους.

Αλήθεια χαίρομαι και συγκινούμαι μαζί σας, να το ξέρετε. Μπορεί να χαθήκαμε, αλλά εγώ δεν σας ξεχνάω γιατί μου σταθήκατε και με βοηθήσατε πάρα πολύ.

Στο εξής θα σας "ψάχνω" για να μαθαίνω νέα σας. Και πάλι εύχομαι καλή εγκυμοσύνη! Σας φιλώ και τις δύο! :D


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Nadimor μην εύχεσαι καλό μου πολλούς εμέτους... να χαρείς... Ρώτα κι εμάς που κάναμε 10-12 το 24ωρο και μέχρι και μέσα στο χειρουργείο για να σου πούμε πώς είναι. Εγώ εύχομαι κανέναν έμετο, καμμία καούρα, καμμία από τις χαριτωμένες "παρενέργειες"! :tongue:

Nenos νομίζω ότι πλέον είναι η περίοδος των κοριτσιών. Όλες μου οι φίλες κορίτσια γεννάνε από τον Ιούνιο και μετά... οπότε εγκυούλες και μη (προς το παρόν) : φροντίστε να μας κάνετε όμορφες νύφες! Οι γιοι μας τις έχουν ανάγκη!


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites

Τζορτζακοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

πολλα πολλα πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!!!!!

Η ζωουλα σου επιτελους μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου,κ οταν με το καλο θα ερθει θα σε κανει να ξεχνας τι χρωμα εχει ουρανος...ετσι με κανει να νιωθω κ μενα ο γιος μου!!!!!

Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη χωρις τα παραπανω που ειπε κ το Ποπινσακι.....κ ιδιαιτερα χωρις καουυυυυυυυυυυυρεςςςςς...

καθε μερα ...κ καθε νυχτα επι 4μηνες!!!!!!!!!!!!

Κροκοδειλος ειχα γινει!!!!

Πολλα πολλα φιλακια....

Αντε κοριτσακια κ με το καλο οι υπολοιπες παλιες μας φιλεναδιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1082743n9sylta7q3.gif

Αγάπες μου γλυκές και όμορφες σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας με συγκινήσατε πάρα πολύ...Ευχαριστώ που έχετε σταθεί δίπλα μου και στα καλά και στα άσχημα.. Εύχομαι να έχετε όλες πάντα καλά και η ζωή σας να είναι στρωμένη με ροδοπέταλα...

Ναντιμορακι μου (μπιφτεκακι μου εσυ)...ευχαριστώ για την προθυμία σου να μου κάνεις όλες τις δουλείες ..θα σε έχω στα υποψιν ..αλλά δεν ξέρω αν θα μπορείς γιατί βλέπω σύντομα να πλησιάζουν και τα δικά σου ευχάριστα....α. ρε γειτονάκι τουλάχιστον θα πίνουμε κάνα καφεδάκι…Ευχαριστώ που είσαι πάντα δίπλα μου και με ακούς ..σε έχω μουρλάνει δηλαδή αλλά τι να κάνουμε…Σε αγαπώ πολύ…

Ερμινακι μου κοριτσαρα μου μελαγχολική και όμορφη ..είμαι σίγουρη ότι μετά την επίσκεψη σου στα μέρη μας όλα θα πάνε καλά και να δεις που θα φουσκώσει η κοιλιτσα σου !!!! Αρκεί να μην μου αγχώνεσαι ..εντατσει??

Βανιλακι μου ..γλυκιά μου εγκυούλα σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη...Οι στενοχώριες πέρασαν και απο εδω και μπρος θα εισαι παντα χαρουμενη....Με το καλο να κρατησεις την μπεμπα σου όπως θες και εσυ στην αγκαλίτσα σου....

Ιολιτσα μου..καλα τα λες αντε να παιρνετε και εσεις σειρα...αντε τωρα που ηρέμησες με τα τρεχαματα βαρα αλύπητα...χιχιχι...Σ΄ευχαριστω πολυ γιατι ήσουν παντα διπλα μου σε καθε μου δυσκολία και με βοηθούσες πάντα σε καθε μου απορία..να εισαι παντα καλα.....

Νενουκα μου..σου ευχομαι τωρα που εισαι σπιτι να ηρεμησεις να μην αγχωνεσαι με το θέμα της δουλειας και να κοιταξεις να χαλαρωσεις για να ερθει ο διαδοχος...Ειναι ευκαιρια βρε κουτουτσικο μου τωρα που θα εισαι σπιτι θα εχεις ορεξη να ασχοληθείς με τον συζηγο...αντε βαλε μπρος εντατσει???

Nadine...ευχαριστω κουκλιτσα μου για τις ευχες σου ...να χαιρεσαι το αντρακι σου και να ειστε παντα χαρουμενοι...φιλάκια

Ποπινακι μου...να εισαι καλα αγαπη μου ξερω ότι περασες δύσκολα αλλα με το πείσμα σου τα καταφερες και κρατας τον ερωτα σου αγκαλίτσα σου....Ευχομαι να ειναι παντα γερος και δυνατος...Οσο για τις αναγουλες..ασε εχουν ξεκινησει ήδη...και οι εμετοι προς το παρον ανερχονται στου 4 με 5 την ημερα...

Ραμονιτσα μου σε ευχαριστω για τις ευχες σου...σου ευχομαι τα καλύτερα σε σενα και το ζυμαρουλη σου...τουλαχιστον τωρα που τον κρατα αγκαλιτσα σου εχεις ξεχασει τις δυσκολιες των τεσσατων μηνων με τις καουρες...

Χαπακι μου σε ευχαριστω μικρο μου...να χαιρεσαι και εσυ το αντρακι σου..να το δεις όπως επιθυμεις...σε φιλω γλυκα

Να ξέρετε Σας Αγαπώ όλες πολυ πολυ και σας ευχομαι να εισατε πάντα ευτυχισμένες


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα εγω τι να πω που δεν εχει ειπωθει απο τις προλαλησασες (λυσσαρες!).......

μωρο μου ξερεις οτι ημουν και θα ειμαι διπλα σου και σ αυτο το ταξιδι...αυτο το χαρουμενο, νευρικο, αγχωτικο, τρελο ταξιδι που ο προορισμος ειναι η Ιθακη (εγραψα παλι!).

να χαρεις τη διαδρομη γιατι το αξιζεις και αφηνε πισω σου μικρα μικρα κομματακια ψωμιου να βρω το δρομο για να ακολουθησω κι εγω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: σ αγαπω μωρο μου, με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου το baby κοτοπουλακι σου και μη ξεχνας........ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ...φιλια:P:p:p:p:p:p


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

τωρα εγω τι να πω που δεν εχει ειπωθει απο τις προλαλησασες (λυσσαρες!).......

μωρο μου ξερεις οτι ημουν και θα ειμαι διπλα σου και σ αυτο το ταξιδι...αυτο το χαρουμενο, νευρικο, αγχωτικο, τρελο ταξιδι που ο προορισμος ειναι η Ιθακη (εγραψα παλι!).

να χαρεις τη διαδρομη γιατι το αξιζεις και αφηνε πισω σου μικρα μικρα κομματακια ψωμιου να βρω το δρομο για να ακολουθησω κι εγω:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: σ αγαπω μωρο μου, με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου το baby κοτοπουλακι σου και μη ξεχνας........ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ...φιλια:P:p:p:p:p:p

Καρπουζακι μου γλυκο και κουκουτσιαρικο...το ξερω οτι δεν σε εχω αφησει ρουπι και σε ζαλιζω συνεχως αλλα τι να κανεις πρεπει να με αναχεσαι..γι αυτο ειναι οι φιλες...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σε ευχαριστω για την στηριξη σου και την ατελειωτη υπομονη που εχεις δειξει μαζι μου:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: γι αυτο και εγω δεν θα αφηνω πισω μου ψιχουλακια αλλα ολοκληρα καρβέλια. Ειμαι σιγουρη και το εχω πει πολλακις ότι αυτος θα ειναι ο μηνας σου...σου εχω πει θετικη σκεψη και ενέργεια...Και εγω σε αγαπω πολυ και θα ειμαι παντα διπλα σου...πολλα φιλακια


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Κοτοπουλακι μου ναζιαρικο και παιχνιδιαρικο.

Ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου να εχεις πολυ καλη εγκυμοσυνη (λιγοι εμετουληδες δεν ειναι τιποτα) και σε 7,5 μηνες να κρατησετε στην αγκαλια ενα υγιεστατο μωρακι.

Κοτοπουλακι, ειμαστε εδω για σενα...μην το ξεχνας!

p.s. επισης ευχομαι να χαλαρωσεις και να μην αγχωνεσαι τοσο πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...