Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Ουυυυυυουυυυυυυ!!!

Καλημέρα!!!

Γκαλατιδη............

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αϊ αμ αστόνισντ!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο!!

Οντως για να ανοιξεις βιβλιά...αστο.....κ για τα υγιειονομικα θεματα είναι τρέξιμο κ η φορολογια δεν ευννοει τετοιες επιχειρηματικες κινησεις πια...

Πάντως από στομα σε στομα κ καμμια σελιδούλα στο φέις πιστευω να δικτυωθείς;)..

Εγώ στις φίλες μου θα σε συστησω πάντως:tongue::tongue:

Μπράβο Τζεν...είδες???Ενταξει οι δικες μας εγκαταστασεις δεν είναι σε καμμια περίπτωση σούπερ αλλά ειναι ενταξει κ καθαρές...

Είχα πάει με πολλες επιφυλαξεις γιατι θεωρείται σχετικα υποβαθμισμενη η θεση που ειναι ο σταθμος αλλά φαινεται πως διαψευδομαι..

Αφρο δεν νομιζω να εχει σχεση με της κουμπάρας σου που ειναι στο Φάληρο αν δεν κάνω λάθος??Της Λ είναι πίσω από τις προσφυγικες κατοικιες πίσω από τον Αγ Σώστη στη Συγγρού.

Α για την παρασταση Λεγόπουλο όχι δεν παιζόταν πέρσυ, φέτος ανεβαινει πρωτη χρονια..

Μπράβο για την αναβαθμισμενη διαθεση Τατ!!;)

Φιλω σαςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α....μιλώντας για σχολεία. Εμένα γιατί δεν μου λέει ΤΙΠΟΤΑ από αυτά που κάνουν; Όλα από τις άλλες μαμάδες τα μαθαίνω, καλά και κακά. Αφήστε που τις κοιτάω με γουρλωμένα μάτια και τις ρωτάω ''μα που τα ξέρετε αυτά;'' και μου λένε με φυσικότητα ''μου τα είπε η Αννούλα, Μαιρούλα, Καιτούλα''....Γιατί τέτοια μυστικοπάθεια το δικό μου το παιδί;;;;


 

 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δικα τους κ δεν θελουν να τα λένε..ειναι κλασικο αυτό..αν δεν τη ρωτας θα αρχισει να σου λεει από μονη της...

Κ εγω δεν τη ρωταω ευθέως την ψαρευω εντελώς αδιαφορα. Αν τη ρωτησω στο στυλ τι κανατε σημερα στο σχολειο κτλ μου λεει δεν θα σου πω τι καναμε στο σχολειο..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Λεγκόπουλό μου χρόνια σου πολλά!!! και καλά!! Γρήγορα να φύγουνε τα ζόρια και να βρεις μια δουλειά που να γουστάρεις!!! και όπως σου τα λέει η κουμπάρα σου είναι! είσαι σπουδαία γυναίκα και φοβερή μαμά!!:D

Αθηνούλα!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:μπράβο σου βρε θηρίο!!! μεγαλούργησες με την τούρτα!

Να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σου Μάρλε,

θα πάρεις κατιτί;

Καφεδάκι;

Λουκουμάκι;

Δεν είναι κανείς εδω...

φύγαν όλοι και μ'αφήσαν μόνη

σαν το λεμόνι.....

να, θα βάλω και μελαγχολική μουσικούλα, για να πιάσεις το φίλινγκ:

jWuTNnDxEZ8


 

 

Link to comment
Share on other sites

ακούω και στις ειδήσεις τη Μέρκελ :evil:

Αθηνούλα θα έθελα τη συνταγή του μαντ. αλλά πιο απλοποιημένη, όχι με τόσα μαθηματικά μέσα. την είχα δει έτσι όπως την βάλατε στο άλλο καφέ και δεν κατάλαβα τίποτα....

Το Γενάρη έχει γενέθλια ο Μ και σκέφτομαι να του φτιάξω κάτι... αλλά με τι θέμα.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλε σταθειτε, μυγδαλα....

ηρθα και γω να δω τα γιουτιουμπια που βαζετε! Μυρτω, μελαγχολικο αλλα ωραιο!

η Δαναη γυρισε απο το σχολειο με 38.5 :-(

καλε το ιν δε λαιτ το εβαλα εγω 3-4 σελιδες πιο μπροστα... Χμμμ δευτερη φορα που σε πιανω να μη με διαβαζεις.... ουτε εγω θα ξανακουσω τι βαζεις λοιπον. φτου σου και προλαβα και ακουσα το μελαγχολικό...


Link to comment
Share on other sites

να μπω...να μην μπω....

φοβάμαι μηπως θεωρηθει συναθροιση κ με συλλάβουν για τρομοκρατια:?

Δεν πρεπει να γινεται κ τιποτα σπουδαιο στο κεντρο ε??Τουλαχιστον δεν εχω καλες πληροφοριες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...