Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      τι να σου πω, αν το καλοσκεφτεις έχει κάποια λογικη στο δικό μ μυαλό! ναι μεν ο προεμφυτευτικος σου αυξάνει τις πιθανότητες για εμφύτευση  γιατί είναι εξ αρχής ένα υγιές έμβρυο αλλά είναι μέχρι την ημέρα που πήραν κύτταρα για εξέταση, μετά τι γινεται; ίσως βέβαια κάνω και λάθος , δεν επιμένω!  ίσως τα κορίτσια που έχουν ασχοληθεί περισσότερο με τον προεμφυτευτικο ξέρουν καλύτερα ! θυμαμαι όμως ότι μ είχαν πει αυτό και συγκεκριμένα την ημέρα της αποξεσης που ήμουν έτσι ψυχολογικά πιεσμένη ειπα πως την επόμενη φορά θα κάνουμε προεμφυτευτικο και μ απάντησε η μαια , μη νομίζεις ότι ο προεμφυτευτικος είναι πανάκεια ! 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας και απο εμενα μοσχαρι κοκκινιστο με μακαρονια...!! πολυ ζεστη σημερα παρα πολυ περιμενω πως και πως το σαββατοκυριακο για να παμε στο καμπινγκ..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!!

ψαρακια σημερα για τους αλλους και σκετα μακαρονάκια για μενα γιατι νηστευ

 

Φριχτη ζεστη και εδώ!ο μικρος ξυπναει συνεχεια μεσα στον ιδρωτα!! σε λιγο καιρο θα του κανω γενεθλια!ευτυχως που είναι καλοκαιρι και θα τα κανουμε στην αυλη!!

Βικυ ο δικος σου σηκώνεται? ο δικος μου περπαταει μονο αν πιανεται αλλα απο σκαρφαλωμα  τα παμε μια χαρα!ανεβαινει παντου ο  κυριος!! καναπέδες , καρεκλες σκαλες!!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια γεμιστα σημερα ..!!!! και εδω πολυ ζεστη με υγρασια ταυτοχρονα!!! εμενα ο δικος μου ιουλιανα ξεκινησε να περπαταει υποβασταζομενο μετα που χρονισε και σε καναπεδες και καρεκλες ανεβενε μετα τους 15 μηνες


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, iouliana είπε:

γεια σας κορίτσια!!

ψαρακια σημερα για τους αλλους και σκετα μακαρονάκια για μενα γιατι νηστευ

 

Φριχτη ζεστη και εδώ!ο μικρος ξυπναει συνεχεια μεσα στον ιδρωτα!! σε λιγο καιρο θα του κανω γενεθλια!ευτυχως που είναι καλοκαιρι και θα τα κανουμε στην αυλη!!

Βικυ ο δικος σου σηκώνεται? ο δικος μου περπαταει μονο αν πιανεται αλλα απο σκαρφαλωμα  τα παμε μια χαρα!ανεβαινει παντου ο  κυριος!! καναπέδες , καρεκλες σκαλες!!

Κ ναι ειμαστε εξοχικο για αλλες δυο μερες

Δ γινοταν.ο μικρος ολο το βραδυ για νερο

Η κορη ηθελε μακαρονια.αυριο πιτσα

Τι ωραια ιουλιανα!κ γω ανυπομονω για της μεγαλης.του μικρου θα τα κανω με τα δικα μου κ λογω χειμωνα δ μπορεις κ πολλα.ειναι κ μικρα..εχει κ ο ξαδερφος τους

Σκαρφαλωνει πανω μου οταν τον εχω στον καναπε.καθιστος πιανεται κ σηκωνεται ορθιος,αλλα βηματα οχι.βαριεται.κ το αλλο που κανει ειναι οτι σηκωνεται απο ξαπλα καθιστος,χωρις να πιαστει κ χωρις να γυρισει πλαι.πολυ κοιλιακους!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Τηγανια με κοτοπουλο πιπεριες κ μανιταρια σημερα.αγαπημενο

Τι ωραια θωμαη,κ ποσο βαρετο να αδειαζεις οταν επιστρεφεις

Συνεχιζουν οι ζεστες κ θελω κ γω να ξαναπαω διακοπες..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Κ μεις πηγαμε ενα διημερο ξανθη κ η κορη χωριο

Φαγαμε μπεργκερ δευτερα,χθες ψησαμε κ σημερα οτι περισσεψε

Πωπω ιουλιανα φανταζομαι χαλαρωση..εγω ακομη το σκεφτομαι.οχι μονο λογω θηλασμου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κορίτσια!

Επιστρεφουμε στην καθημερινότητα εμεις σιγα σιγα

Εμεις πηγαμε οι δυο μας μονοημερη. το βραδυ τον μεγαλο τον αφησαμε να κοιμηθει στη γιαγια αλλα τον μικρό τον πηραμε.. Μας εκανε πολυ καλο παντως, έστω και για καποιες ωρες!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Σημερα φακες κ τραχανα

Αναθ ωραια φανταζομαι περασατε.κ στην μονοημερη.αποθηλαζει ο μικρος;

Δ μπορω να πω,η κορη μας σκεφτεται.λεει στον μικρο:εσυ μεγαλος,οχι γαλα μεμε μαμας ερθεις χωριο μαζι(οταν δ θα θηλαζει.χαχα)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, vikib είπε:

Καλημερα

Σημερα φακες κ τραχανα

Αναθ ωραια φανταζομαι περασατε.κ στην μονοημερη.αποθηλαζει ο μικρος;

Δ μπορω να πω,η κορη μας σκεφτεται.λεει στον μικρο:εσυ μεγαλος,οχι γαλα μεμε μαμας ερθεις χωριο μαζι(οταν δ θα θηλαζει.χαχα)

Τι γλυκια μωρε η μικρουλα σου!!!!

Μετα τις διακοπες αρχισα παλι προσπαθειες αποθηλασμου...δινουμε κατι μαχες χαχα. Του δινω δυο με τρεις φορες. Μια οταν ξυπναει(δν ζηταει παντα) μια οταν επιστρεφω το μεσημ κ μια για ν κοιμηθει.τις υπολοιπες αρνουμαι οπως κ τη νυχτα. Εκλαιγε πολυ αλλα σιγα σιγα το δεχεται. Του εχω πει ν μ ζηταει αγκαλιτσα οποτε θελει κ αν διψαει νερακι. Καταλαβαινει μπορω να πω!!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια παστίτσιο χθες κ σήμερα μπράβο που πήγατε τις εκδρομουλες σας κ ξεκουραστηκατε. Εμείς έχουμε πάει το τροχόσπιτο σε ενα κάμπινγκ και πήγαμε σαββατοκύριακο κ τον δεκαπενταύγουστο με τον μικρό μαζί καλά περάσαμε αν και κυνηγουσαμε λίγο τον μικρό που ήθελε να τα εξερευνεί όλα και του άρεσε πολύ θα ξαναπάμε κ αυτό το σαββατοκύριακο..!!Ροζουλινι καλοσψρισες στην παρέα μας εγώ είμαι από τα Χανιά..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...