Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

ευχαριστώ συμπεθέρα θα ρίξω μια ματιά....


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

batraxaki πηρα 3 φορες τηλ για να δω τι κανει ο μικρουλης μου ηταν και πρωτη μερα να μιλησω με ολους να μπω στο κλιμα της δουλειας περασε η ωρα ,απο αυριο να δουμε.

Δουλευω σε μια εταιρια ως υπαλληλος γραφειου.


line_m121_beg_17_time_1246593600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

2266759xu4h0eenz2.gif

Μπράβο TARA...15 βρε θηρίο? τα τελευταία θα σου φαίνονται περίπατος...

Πολυ χαλαρα Μαντινοπακι. Μεσα σε 7 μηνες. Δε βιαστηκα.

Μπράβο, Μαριάννα...!! Σε θαυμάζω...!!! Στη συνάντηση μου φάνηκες μια χαρά από κιλά.....!!!

Εσυ εισαι θεα! Ειναι ιεροσυλια να μιλας για κιλα!:tongue:

Nadine ναι οκ καλά τα πάω αλλά δεν κάνω καμμιά ιδιαίτερη διατροφη απλα έχω κόψει τα γλυκά που είναι η αδυναμία μου....μια φορα τη βδομάδα...κ έτσι χάνω αργά κ κάποια στιγμή θα πρέπει να ανέβω κ σε αυτόν τον διάδρομο που τον έχω στο παιδικό να κάνει παρέα στη μικρή! :tongue::tongue::tongue:

Μπραβο Αννα! Ξερεις, οσοι τρωνε πολλα γλυκα και αποφασιζουν να τα κοψουν, χανουν ευκολα, το εχω παρατηρησει. Το ιδιο και ο αδερφος μου. Χωρις να αλλαξει κατι αλλο στη διατροφη του, εκοψε τη ζαχαρη και τα γλυκα, και αρχισε να χανει.

Α δεν σας είπα 'εγκρίθηκε' η άδεια που ήθελα για το Μαιο κ πιθανότατα φευγουμε για Γερμανία 12-23 :-D:-D:-D

Αντε με το καλο!

Marilu, ωραίο το μαγαζί σας, πολύ όμορφες οι δουλειές σας για το Πάσχα...!!

Υπαρχει διευθυνση στο διαδικτυο Μαριαλενα?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες σας!!!

Σας θαυμαζω που βρισκετε χρονο να τα λετε εγω οπως θα διαπιστωσατε μονο λιγο τετοια ωρα μπαινω και ισως αργα το βραδυ μετα τις 10:30..

δεν θελω να ακουω για κιλα ειναι μια πονεμενη ιστορια χρονων..για να εξηγησω..ημουν μια κανονικη ζουμερη γυναικα με 1,70 υψος και καπου στα 70 κιλα. Οταν ομως ξεκινησα την εξωσωματικη πρηστηκα και παχυνα τρελλα. Απο τα νευρα θες ετρωγα απο την σκασιλα μου εφτασα 109 κιλα και ετσι εμεινα εγκυος. Τωρα ειχα χασει 17 κιλα μετα την γεννα αλλα με τηνκλεισουρα εφτασα παλι τα 100. Οποτε πρεπει να το παρω καποια στιγμη αποφαση να κανω διαιτα και να επιστρεψω εστω στα 80 κιλα.

ελπιζω να μην σας κουρασα πρωι πρωι μετην προσωπικη μου πικρα...:rolleyes::rolleyes:


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Ναι μόνη της τα φτιάχνει και τις υπόλοιπες εποχές φτιάχνει κεριά και το καλοκαίρι σανδάλια με χάντρες κλπ. πολύ ωραία. Επειδή λοιπόν εγώ δε σκαμπάζω να φτιάξω τίποτα να τη βοηθήσω, της υποσχέθηκα ότι θα αναλάβω το ηλεκτρονικό marketing της επιχείρησης μπας και ανέβουν λίγο οι πωλήσεις και η γοργονίτσα είναι η executive assistant μου :):):):):):):):):)


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

σημερα εχει συννεφια εδω αλλα δεν κανει κρυο

σε λιγο θα βγουμε με τον μπεμπουλακη μου να παμε στη λαικη για ψωνια

Ταρα εισαι καταπληκτικη μπραβο σου να συνεχισεις να χασεις τα κιλα που εχεις βαλει στοχο κι εμεις να σε εχουμε για παραδειγμα!!!

δεν ειναι λιγα τα 15 κιλα!!!!!

εγω στην εγκυμοσυνη ειχαβαλει 27 τωρα που το σκεφτομαι ντρεπομαι γιατι ο γιατρος με εβλεπε που πρηζομουν και μου ελεγε μην τρως

αλλα εγω που να σταματησω

αν εβλεπα φαγητο ή γλυκο επρεπε να μπουκωθω!!!!

βεβαια τα πρωτα 22 κιλα εφυγαν μεσα σε μια βδομαδα αφου ειχα φοβερη κατακρατηση υγρων

τωρα ειμαι +3 κιλα απο οσα ημουν πριν μεινω εγκυος

αλλα πρεπει να χασω 10 για να πω οτι θα ειμαι ανετη με τα καλοκαιρινα μου ρουχα


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

sorry που σας ζαλισα με τα κιλα μου!!!!

λοιπον μαριλου η μαμα σου ειναι θεα!!!!!!!!!

καταπληκτικα αυτα που φτιαχνει!!!!

να βαλεις την γοργονιτσα κοντα της να μαθαινει κι αυτη ειναι πολυ ωραιο να μπορεις να φτιαχνεις διαφορα με τα χερακια σου

αν ημουν Αθηνα θα την πληρωνα να μου κανει μαθηματα να μαθω κι εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

εχθες ο μικρος εφαγε μια βουτα.....

ειμασταν στη κρεββατοκαμαρα και ηταν ορθιος στο κομοδινο και ξαφνικα γλιστραει (ουτε καταλαβα πως...)

και χτυπησε στο χερουλακι που ανοιγουμε το σιρταρι

και ακουστηκε ντουπ...ο καημενος

χτυπησε το φριδακι του παραλιγο θα χτυπουσε το ματακι του...

μολις το ειδα να μαυριζει και να πρηζεται του βαλα βιταμ και αμεσως εφυγε τωρα εχει ενα κοκκινακι στο φρυδακι


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες σας!!!

Σας θαυμαζω που βρισκετε χρονο να τα λετε εγω οπως θα διαπιστωσατε μονο λιγο τετοια ωρα μπαινω και ισως αργα το βραδυ μετα τις 10:30..

δεν θελω να ακουω για κιλα ειναι μια πονεμενη ιστορια χρονων..για να εξηγησω..ημουν μια κανονικη ζουμερη γυναικα με 1,70 υψος και καπου στα 70 κιλα. Οταν ομως ξεκινησα την εξωσωματικη πρηστηκα και παχυνα τρελλα. Απο τα νευρα θες ετρωγα απο την σκασιλα μου εφτασα 109 κιλα και ετσι εμεινα εγκυος. Τωρα ειχα χασει 17 κιλα μετα την γεννα αλλα με τηνκλεισουρα εφτασα παλι τα 100. Οποτε πρεπει να το παρω καποια στιγμη αποφαση να κανω διαιτα και να επιστρεψω εστω στα 80 κιλα.

ελπιζω να μην σας κουρασα πρωι πρωι μετην προσωπικη μου πικρα...:rolleyes::rolleyes:

τι να μας κουρασεις κι εμεις τα ιδια εχουμε

προσπαθεια.....


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια...αχ..τι βάσανο με τα κιλά!!!όσο σκέφτομαι πως ήμουν τρελαίνομαι..εγώ μια χαρά τα έχασα όλα και είμαι πολύ χαρούμενη..

πήρα ξανά τον γιατρό και με είπε να ξανακάνω σήμερα..πρέπει να είναι 80-100 τώρα για να ξέρουμε ότι κυλάει ομαλά..μόνο έτσι θα το παρακολουθούμε..για υπέρηχο είπε πρέπει 3000 να είναι αλλιώς δεν θα δούμε τπτ..οκ...θα με ξανατρυπήσουν και τι έγινε;;;

σήμερα κι εδώ συννεφιά,η μικρή ξύπνησε στις 7 και 30 και τώρα ξεράθηκε...θα πάμε μετά βόλτα..

Άννα σε είδα στον ύπνο μου...με πήρες τηλ λέει και με έκανες παράπονα..μετά ξύπνησα..πολύ γέλασα,ήταν τόσο ζωντανό και είχες και μια βραχνή φωνή!!!

m4rilou και η βιτρίνα του μαγαζιού πολύ καλή τραβάει το μάτι και παίζει σημαντικό ρόλο!!!το γοργονίδιο διευθύντρια το κόβω


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites

Παω για πλυσιμο μπιμπερο μαγειρεμα μικρων (μοσχαρι με ρυζι) μαγειρεμα μεγαλων( μαλλον αρακα) και γενικα θα δειξει γιατι εχει και συννεφια.. καφες τελος τα κεφαλια μεσα.. καλη μερα να εχετε και τα λεμε..:P:p


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια:)

Σας γράφω με τον πιτσιποπάκο αγκαλιά...ο άτιμος δεν μένει στιγμή μόνος...χτες το βράδυ έκλαιγε, ήθελε να κοιμηθεί μαζί μας...σήκωνε τις πάντες και με κοίταζε όλο παράπονο...τι θα κάνω με αυτόν τον...χαϊδοκώλη...?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...