Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Kαλησπέρα girls!!!

Τί κάνετε? Τα μωράκια σας???

Όσον αφορά στη δίαιτα, ξεκίνησα χθες την Ατκινς - ξέρω, ξέρω θα φωνάζετε - όμως δεν γίνεται διαφορετικά!!! Πρέπει να πάρει μπροστά η μηχανή!!! Επίσης, νομίζω ότι η περίοδος με εγκαταλείπει σιγά-σιγά, οπότε πρέπει να χάσω σύντομα ό,τι έχω να χάσω!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια...

μας ετυχε ΚΑΙ αυτο!!!!!!!!!

ο μπεμπης παρουσιασε σημερα αλλεργικη αντιδραση στο αυγο!!

ηταν η δευτερη φορα που εφαγε (αλλωστε η αλλεργια με τη δευτερη εκδηλωνετε) και 3 λεπτα αφου το τελειωσε...εβγαλε εξανθηματα και εκλεισε η φωνη του!!!!!

τα ΄παιξα!!!!!!!!!!!!!!!

για ενα μηνα σταματαμε το αυγο και σημερα και αυριο θα παρει σιροπι αταραξ!!!!


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...

μας ετυχε ΚΑΙ αυτο!!!!!!!!!

ο μπεμπης παρουσιασε σημερα αλλεργικη αντιδραση στο αυγο!!

ηταν η δευτερη φορα που εφαγε (αλλωστε η αλλεργια με τη δευτερη εκδηλωνετε) και 3 λεπτα αφου το τελειωσε...εβγαλε εξανθηματα και εκλεισε η φωνη του!!!!!

τα ΄παιξα!!!!!!!!!!!!!!!

για ενα μηνα σταματαμε το αυγο και σημερα και αυριο θα παρει σιροπι αταραξ!!!!

Αχ βρε Λιζάκι, είναι που έγραφες πόσο του άρεσε το αυγό!!! Πολλά πολλά περαστικούλια στο μωρακούδι σου!!!


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια...

μας ετυχε ΚΑΙ αυτο!!!!!!!!!

ο μπεμπης παρουσιασε σημερα αλλεργικη αντιδραση στο αυγο!!

ηταν η δευτερη φορα που εφαγε (αλλωστε η αλλεργια με τη δευτερη εκδηλωνετε) και 3 λεπτα αφου το τελειωσε...εβγαλε εξανθηματα και εκλεισε η φωνη του!!!!!

τα ΄παιξα!!!!!!!!!!!!!!!

για ενα μηνα σταματαμε το αυγο και σημερα και αυριο θα παρει σιροπι αταραξ!!!!

Ωωωωωχ, κι εμεις ξεκιναμε αυριο αυγουλακι. Ο θεος βοηθος


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

αφηστε τα κοριτσια...

ειμαι ακομα πολυ τρομαγμενη και στεναχωρημενη... :(

του αρεσε πραγματι πολυ το αυγο, αλλα ...

αυτο που με κοψοχολιασε περισσοτερο ηταν το οτι "κλειστηκε" ο λαιμος και η φωνη και εγω δεν ειχα τα φαρμακα στο σπιτι για να του τα δωσω αμεσως!!!

α ναι!

επειδη επαθε την αλλεργια στο αυγο, μου ειπε ο γιατρος πριν που μιλησαμε στο τηλεφωνο να μην του ξεκινησω και το ψαρι

smouts... μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε...

παντως να ξερεις, η αλλεργια δεν εκδηλωνεται με την πρωτη φορα...


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Smouts γεννεθλιάζεις; Πολύχρονη!

Λίζα, με άγχωσες, κι εμείς αρχίζουμε αυγό... Τι φάρμακο πρέπει να πάρει; Να το έχω καλού κακού σπίτι :|

Μην αγχωνεσε Χριστινακι...

παντως, και εγω αυτο σκεφτηκα οτι εκανα ΒΛΑΚΕΙΑ, που καποια φαρμακα δεν τα ειχα σπιτι...

μου ειπε να παρει το Atarax... και να εχω παντα στο σπιτι σταγονες soldesanil...


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιζάκι έχει ηρεμήσει τώρα από το πρήξιμο ο μικρός?

Για τις αλλεργίες επειδή έχει η μαμά μου....δεν εκδηλώνονται πάντα με τον ίδιο τρόπο...άλλες φορές είναι εξανθήματα-κνησμός(κοιλιά,στέρνο βγαίνουν πρώτα),άλλες πρήξιμο λαιμού-βραχνάδα και δυσκολία στην αναπνοή,άλλες φορές πρήξιμο γλώσσας...αυτά μου έρχονται στο νου....σίγουρα τo atarax είναι κάποια μορφή κορτιζόνης αφού αυτό έχει άμεσο αποτέλεσμα στις αλλεργίες....

Μαριλού μου γλυκιά γιατί είμαι σίγουρη ότι εσύ θα έχεις πετυχημένη συνταγή για τσουρέκι να φτιάξω????:mrgreen:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Μαριλού μου γλυκιά γιατί είμαι σίγουρη ότι εσύ θα έχεις πετυχημένη συνταγή για τσουρέκι να φτιάξω????:mrgreen:

Είναι πετυχημένη άμα βάλεις και τη Ζωίτσα να πατήσει με το πατουσάκι τη ζύμη:tongue::tongue::tongue::tongue: Θα στη στείλω άυριο κάποια στιγμή να βρω τα κιτάπια μου;)


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι πετυχημένη άμα βάλεις και τη Ζωίτσα να πατήσει με το πατουσάκι τη ζύμη:tongue::tongue::tongue::tongue: Θα στη στείλω άυριο κάποια στιγμή να βρω τα κιτάπια μου;)

Μα εννοείται ότι θα την βάλω...μόνη της θα τα φτιάξει για τη νονά της! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ να σας πω να γελάσετε....χθες πήγαμε να βγάλουμε διαβατήριο της μικρής κ βγάλαμε κ εμείς με την ευκαιρία....ήταν λοιπόν μία θεόχοντρη μπάτσα με τρίχες στο πηγούνι γύρω στα 45...ξέρετε η φαντασίωση κάθε άντρα:tongue::tongue::tongue::tongue: Λοιπόν αφού τελείωσε με μένα κ τη μικρή βγήκαμε έξω κ κάναμε βόλτες κ αφήσαμε το μπαμπά μας μέσα....όταν λοιπόν ήταν να του πάρει αποτυπώματα κ του έπιασε τα χέρια του λέει αχ τι ωραία ζεστά τα χέρια σου,του έκανε κ ένα λάθος στα στοιχεία;)....έρχεται μου τα λέει του λεω άντε τυχερούλη κ κατακτήσεις:P...κ πριν λίγο χτυπάει το τηλ κ ήταν αυτή....τα ξανακοιτάμε μου λέει τα χαρτια κ πρέπει να έρθει ο άντρας σου γιατί έχουμε κάνει λάθος στους αριθμούς από τα παράβολα κ πρέπει να μου φέρει κ μια φωτογραφία του(δεν την ρώτησα μήπως θέλει ολόσωμη κ γυμνή:tongue:) για να ξανακάνουμε από την αρχή την αίτηση!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ε τον πήρα κ του τα πα,ξυρίστηκε κιόλας το πρωί κ του λέω είχε το λόγο σου εσύ;) κ είχαμε λιώσει μιλάμε στο γέλιο κ δεν μπορούσαμε να αρθρώσουμε λέξη! :twisted::twisted::twisted::twisted:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια:D

Η κοτόσουπα βγήκε...χάλια...:confused: ήπιε το ρύζι όλο το ζουμί και έγινε ένα πράγμα περίεργο στο μπλέντερ...σαν πέτρα...του έδωσα γάλα τελικά...:confused:λάθος υπολογισμός...

Να δοκιμάσω κάποιο ζυμαρικό την επόμενη φορά?και τώρα δεν τρώει ούτε την φαρίν λακτέ...:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...