Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια ποσό πρέπει να είναι η οιστραδιολη πριν την ετ για να είναι εντάξει ;

      Εμένα ήταν 1300 περίπου αλλα αυτό την ημέρα πριν την έναρξη προγεστερονησ. Δηλαδή 5-6 ημέρες πριν την ετ. Καλή επιτυχία να έχεις!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σε ευχαριστω πολυ!!!

ξερει καμια μανουλα κανεναν καλο παιδιατρο, που να εχει συμβαση κ με ΟΑΕΕ;;

Αργυρούπολη σε βολεύει;

Στη Γερουλάνου, Καραφέζη Μαίρη λεγεται. Αν θες σου στέλνω τηλ.

κι εγώ αυτή έχω!!!


Ή στραβός ειν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Που ειστε ολες????Κοιμιζετε τα παιδια σας?????

Μαρια DEMS η Ιφιγενεια ολα τα λεφτα,οσο παει και στρουμπουλευει!!!!

Ναταλιτσα μου τα διδυμακια σου ξεσαλωσανε,παλι καλα που θυμηθηκες να τα παρεις φευγοντας!!!!

Χριστινα σε ευχαριστω για τις οδηγιες να ερθω,αφου καταφερα κ χαθηκα!!!!Η Κωνσταντινα σου ειναι μια γλυκα!!!!

Αλεξια εισαι ηρωας!!!!Αφου εφερες και τα τεσσερα δεν εχω λογια,αλλα αυτος που καιει καρδιες ειναι ο Ευθυμης!!!!Να τα χαιρεσαι ολα σου τα παιδακια.

Φαιη η απουσια σου ηταν αισθητη,θα περναγε πολυ ωραια η τσουγδω!!!!Εδωσα και το βιβλιο στην Μαρια να το διαβασει!Εγω θα αρκεστω στη σειρα.....

Μαρια νδ,Ελενη και Ειρηνη την επομενη φορα ελπιζω να συναντηθουμε!!!!

Περασαμε πολυ ομορφα,μεχρι και τσιγαρο καναμε!!!!!Ο Τασος τωρα κοιμηθηκε,ητανε πτωμα,κουραστηκε,εφαγε και ενα σωρο πατατακια κ παγωτο,ηπιε κ το γαλα του και τωρα βλεπει ονειρο!!!!

Σας φιλω,παω να αραξω βεραντουλα να καπνισω με την ησυχια μου!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι κι εγώ :)

Καλά η Κωνσταντίνα μόνο που δεν λιποθύμησε στο αμάξι :lol: Καταφέραμε όμως και την φέραμε ξύπνια κι ένα περίεργο πράμα... με το που μπήκε στο σπίτι... duracell! Είδαμε και πάθαμε να την πείσουμε να πάμε για μπάνιο... Ήπιε όμως το γάλα της στην αγκαλιά μου μετά από.... 14 μήνες :lol: και φυσικά μία που ξαπλώσαμε και δύο που κοιμήθηκε :D Έδιωξα και τον καλό μου που έχει reunion σε άλλο παιδότοπο και είμαι μια home alone τώρα οπότε έβαλα να φάω μπροστά στο pc :lol:

Δεν θα σχολίασω μία προς μία! Θα πω μόνο πως χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα όλες :D και ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε ακόμα περισσότερες :D Καλά τα παιδιά ξεσαλώσανε όλα πλην Ευθύμη και Ιφιγένειας κι αυτό γιατί απλώς ακόμα δεν μπορούν :lol:

Φαίη μου σημειώσεις έχω δώσει στο Μαράκι να σου τις δώσει αν συναντηθείτε αν και... σκέφτομαι σοβαρά την άλλη Κυριακή αν έχει καλό καιρό να ψήσω τoν Λευτέρη για επίσκεψη στα ξαδέρφια οπότε μήπως το εκμεταλλευτούμε και βρεθούμε και παρέα :D

Πάντως είναι ωραία βρε παιδί μου να έχεις και εικόνα από αυτόν που μιλάς...

Γιώτα κλέβεις... εσύ έκανες 2 τσιγάρα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Και εγώ χάρηκα που σας είδα. :D

Χριστίνα δεν πρόλαβα να σου πω ότι η Κωνσταντίνα με τη σαλοπέτα μου θύμιζε το Ντένη τον τρομερό στο θηλυκό του και μελαχροινό του :lol::lol: Μια σούπερ σβούρα!

Αλεξία θα συμφωνήσω με τη Γιώτα. Είσαι είδωλο. Μόνη σου 4 παιδιά, σε θαυμάζω!

Γιώτα ο Τασούλης όπως πάντα φοβερός!

Ναταλία τα παιδιά σου κάθε φορά είναι και πιο χαριτωμένα :)

Κρίμα που δεν ήρθατε και οι υπόλοιπες. Ελπίζω την επόμενη φορά :D

Του Ευριπίδη του άρεσε πολύ ο παιδότοπος. Θέλει να πάμε πάλι αύριο.

Σας αφήνω. Πάω να ξεκινήσω το Νησί.

Καληνύχτα :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μέχρι τώρα ξύπνησε 2 φορές... στην δεύτερη πήγαμε πάλι στο κρεβάτι μου για να ξανακοιμηθεί... άντε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ ας ξυπνήσει και 5 μέχρι να πάω για ύπνο... μπορεί μετά να το πάρει σερί; Να ξεκουραστώ κι εγώ και αυτή!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!συγνωμη που δεν ηρθα αλλα δεν γινοταν γιατι πεθανε ο νονος μου και ημουν στην κηδεια του...βλεπω πως περασατε μαι χαρα και ζηλευωωωωω!!!!

να κανονισουμε να παμε στο mall για καφε που ειναι πολυ ωραια εκει...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και απο εμας!!

Κι εμεις πριν λιγο τη βαλαμε για υπνο τη Μαριγω! Ξυπνησαμε αργα απο τη μεσημεριανη σιεστα και γι' αυτο ειπαμε να κανουμε μια παρασπονδια σημερα!

Χαιρομαι πολυ που περασατε καλα!

Χριστινα μακαρι να τα καταφερεις να ερθετε το αλλο Σαββατοκυριακο, θελω πολυ να σε γνωρισω!! Ακομα και Αναβυσσο να πατε στα ξαδερφια σου, εμεις μπορουμε να ερθουμε ως εκει! Εχει και ωραιες κουνιες! ;)

Εμεις αυριο το πρωι λεμε να παμε μια βολτουλα να ξεδωσει λιγακι και η Μαριω που εχει να βγει μερες. Ο Βασιλης φευγει στη 1 για δουλεια, οποτε το πρωινο μας ειναι ελευθερο!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συληπητηρια Ελένη μου...

Έλεγα με την Μαρία λοιπόν ότι εγώ θα είμαι σε άδεια την εβδομάδα ανάμεσα σε Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά αλλά και μέχρι τις 7/1 οπότε το βλέπω πολύ καλή ευκαιρία να βρεθούμε και κανά πρωινό εκείνες τις μέρες με όσες δεν δουλεύετε ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...