Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

ευχαριστω!!

το ξερει οτι γιορταζει αυριο?περιμενει το δωρο του?

Ναι, φυσικά το ξέρει!! Μου είπε πως θέλει να βρει το δώρο του το μεσημέρι που θα γυρίσει!! Θέλει να του πάρω μια αληθινή φεράρι, να την οδηγώ εγώ προς το παρών και όταν μεγαλώσει να του την δώσω!!! Πρέπει να αρχίσω να μαζεύω χρήματα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχει ακριβά γούστα το παιδί μου!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα και καλη εβδομαδα!!!!!!

Χρονια Πολλα στους εορτάζοντες!!!!!Να τους χαίρεστε!!!!!

Εγω ειμαι κομματια,αφου ο Θανος ξυπνησε στις 3 30,ηπιε γαλα κ επαιζε μονος του μεχρι τις 4 30 που πηγα για υπνο κ εκατσε ο Βασιλης μαζι του!!!!Ελεος αυτο το παιδι που ξυπναει μες στη νυχτα....με εχει κουρασει πολυ!

Ο Τασος εφυγε για σχολειο και ο Χρηστος ξυπνησε και παιζει με κατι κουδουνιστρες στην κουνια του....θα του φτιαξω γαλα να τον ταιισω και να τον αλλαξω.

Αλλωστε σημερα εχουμε βολτα!Θα παμε μεχρι το μετρο του Ν.Κοσμου!!!!!

Το μενου σημερα εχει μοσχαρακι κοκκινιστο με πατατες τηγανιτες

η αν εχω ορεξη θα το βαλω στο φουρνο με κριθαρακι να μην τηγανιζω μεσημεριατικα.

Θα δειξει.....

Σας φιλω προς το παρον!Πολλα φιλια!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!τι κανετε?

μαρια νδ να χαιρεσαι τον νικολα σου!αλεξια να χαιρεσαι κ εσυ το συζυγο.χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες.

χριστινα καλη επιτυχια με τον υπνο της κωνσταντινας ευχομαι να συνεχισετε ετσι!

γιωτα και ειρηνη με υγεια κ του χρονου να στολισετε.γιωτα ευχομαι να κλαις μονο απο χαρα.

φαιη λες να χουμε κανενα ευχαριστο απ το νεο ετος?:-D

μαρια νδ κ εγω ειχα παρει αντισυλληπτικα την πρωτη φορα τα επερνα 4 μηνες περα απο κατακρατηση υγρων δεν ειχα αλλη παρενεργεια οταν ομως πηρα μετα τη γεννα γαι να στρωσει η περιοδος ειχα σταγονες αιμα μεταξυ των περιοδων και τα σταματησα.

εμεις περασαμε ενα ησυχο σκ αφησα την ελισαβετ στη μαμα μου χθες κ πηραμε ταινια να δουμε με τον αντωνη(το everybody s fine που ειχε αναφερει η μαρια νδ καποια στιγμη).μ αρεσε παρα πολυ καλα μιλαμε για πολυ κλαμα!τη συτνιστω ανεπιφυλακτα.

ωχ...αργησα κ σε λιγο ξεκινανε τα σεμιναρια....θα τα πουμε μετα.φιλια πολλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ευχαριστώ πολύ για τα χρόνια πολλά

Αλεξία να χαίρεσαι τον άντρα σου.

εμεις περασαμε ενα ησυχο σκ αφησα την ελισαβετ στη μαμα μου χθες κ πηραμε ταινια να δουμε με τον αντωνη(το everybody s fine που ειχε αναφερει η μαρια νδ καποια στιγμη).μ αρεσε παρα πολυ καλα μιλαμε για πολυ κλαμα!τη συτνιστω ανεπιφυλακτα.

Τρομερή ταινία ακόμα και εγώ που είμαι αναίσθητη πλάνταξα στο κλάμα!!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα και από μένα

Χρόνια πολλά στον Νικολάκι μαρία, να χαίρεσαι και εσύ τον άντρα σου αλεξία!

Λυπάμαι πολύ που δεν καταφεραμε να έρθουμε την παρασκευή, κάτι έτυχε στον δημήτρη την τελευταία στιγμή :( Ελπίζω να τα καταφέρουμε την επόμενη φορά, αρκεί να είναι απόγευμα ή ΣΚ. Πρωί δυστυχώς δεν μπορώ. Τις μέρες που θα πάρω άδεια (24-29) θα πάμε στο χωριό.

Εμείς περάσαμε όμορφα χθες. Πήγαμε σε έναν παιδότοπο στα Μελίσσια με τους κουμπάρους μας (έχουν μια κόρη 4 ετών) και τα κορίτσια μας ξετρελάθηκαν, αφού δεν ήθελαν να φύγουμε (είναι διαφορετικός από τους κλασικούς παιδότοπους, είχε διάφορες δραστηριότητες, ροζ και μπλε δωμάτιο, "funmily" λεγεται).


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!!!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι. Έχει πάρει καμιά σας αντισυλληπτικά ποτέ? Τι παρενέργειες είχε? Την Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο μου και θα το συζητήσω και μαζί του, πληροφοριακά ρωτάω έτσι και αλλιώς κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός.

Μαρία εγώ είχα πάρει αντισυλληπτικά, λόγω πολυκυστικών ωοθηκών. Ο γιατρός μου μου τα έγραψε μετά από ένα σωρό πανάκριβες ορμονικές εξετάσεις. Τα είχα πάρει για ένα χρόνο όταν ήμουν 26-27 χρονών. Δεν συμφωνώ με τη Φαίη και τη Σοφία ως προς την αθωότητα. Αν διαβάσεις το χαρτί, έχουν ένα κατεβατό αντενδείξεις και παρενέργειες. Εμένα μου έκαναν φλεβίτιδα και κυταρίτιδα και επιπλέον επηρέαζαν τη διάθεσή μου. Τους πρώτους μήνες ήμουν μες τη τρελή χαρά, ενώ τους τελευταίους μέσα στη θλίψη. Δεν θέλω να σε τρομάξω, αλλά μέχρι τάσεις αυτοκτονίας είχα. Όταν τα σταμάτησα βρήκα τον εαυτό μου.

Για να σου πω και τα θετικά τους....κάθε 4η Παρασκευή γύρω στις 3:00 το μεσημέρι είχα ραντεβού με την περίοδο. Χωρίς πλάκα, με τέτοια ακρίβεια μου ερχόταν. Δεν είχα πόνους περιόδου, έστρωσε ο κύκλος μου, που ήταν άλλα αντ' άλλα και οι ωοθήκες μου δεν ξαναεμφάνισαν κύστες.

Ελπίζω να τα πούμε και αργότερα. Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα και καλή εβδομάδα σε όλες :D

Κοιμηθήκαμε σερί geschafft.gif Με ξύπνησε ο Λευτέρης στις 7.40 και δεν το πίστευα :lol:

Και την ξυπνήσαμε κιόλας! Και μετά τρέχαμε για να φύγουμε στην ώρα μας...

Τι ψόφος ήταν αυτός που έκανε το πρωί; Αυτός ο καιρός θα μας τρελάνει τελείως λέμε!

Στη δουλειά κάνει τρελό πήξιμο.... θα σας παρακολουθώ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!! Σας μιλαω ενω τριγυρω μου γινεται ο κακος χαμος απο απορρυπαντικα, χαρτικα και ειδη καθαριοτητας.. Ειπα ομως να κανω ενα τσιγαρο και να σας πω μια καλημερα!!

(ΤΙΡ: Διαβασα στο διπλανο παρεντς ενα "κολπακι" για ξεσκονισμα! Σε ενα μπολακι νερο, διαλυεεις μισο καπακι μαλακτικο ρουχων και περνας με αυτο ολες τις σκονισμενες επιφανειες. Μιλαμε μοσχομυριζει ολο το σπιτι!!! ;))

Μαριανδ να χαιρεσαι τον Νικολακη σου και Αλεξια να χαιρεσαι τον αντρα σου! Και οποια αλλη απο εδω εχει καποιον, να τον χαιρεται!:-D

Μαρια εγω δεν επιμενω για το αν ειναι αθωα ή οχι, ετσι κι αλλιως αυτο -λογικα- θα της το πει και ο γυναικολογος. Ιδια εμπειρια δεν εχω, εγω ειμαι ακαταλληλη οπως προειπα να παρω, οποτε ειπα οσα ειδα απο φιλες. Σε επιασε πολυ γερα ομως εσενα το παλιοχαπι.. :( Γιατι δεν ζητουσες να αλλαξεις μαρκα? Ισως με καποια αλλη εταιρεια, να εβρισκες την υγεια σου! Θα συμφωνησω για την περιοδο! Ρυθμιζει τον κυκλο απιστευτα!

Γιωτα υπομονη με το Θανουλη, καποια στιγμη θελοντας και μη, θα στρωσει κι αυτος με τη σειρα του!

Σοφια τι σεμιναρια εχετε σημερα?

Χριστινα πως κυλησε τελικα το βραδυ σας?

Ελενη πως πανε οι ετοιμασιες για το παρτυ?

Ειρηνη "νωρις" πηγες για υπνο κι εχθες ε? :lol:

Σονια κι εσυ αδειουχα? Καλα να περασετε στο χωριο, καλο ειναι να ξεφευγουμε που και που!

Εχω την εντυπωση πως η Ναταλια εχει να γραψει αρκετο καιρο!

Το ιδιο ισχυει και για τη Mariadi (λετε να γεννησε?) αλλα και για το χουρχουρινι.

Αυτα προς το παρον! Παω να συνεχισω τη φασινα και θα επανελθω!

Φιλακια!!! :-D:grin:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραίο το κολπάκι με το μαλακτικό... θα το δοκιμάσω :D

Ξέρουμε και κανένα κόλπο να φεύγουν οι μουτζούρες από ξυλομπογιές από τους τοίχους; Η Κωνσταντίνα την βρίσκει να εκφράζει τις καλλιτεχνικές της ανησυχίες στον τοίχο του σαλονιού :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Χριστινα δοκιμασε τη "μαγικη γομα".. Ειναι σαν σφουγγαρακι, ασπρο, το βρεχεις με σκετο νερακι και μετα τριβεις το σημειο που θελεις! Μιλαμε αφαιρει τελεια ακομα και δυσκολες βρωμιες! Εγω παντως με τον "Πικασο" που εχω στο σπιτι, εχω σωθει!! Θα τη βρεις στα σουπερ μαρκετ!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι! Τουλαχιστον σε εμας δεν εχω δει κατι! Απλα φροντισε οταν τριψεις, να μην τριψεις σαν να μην υπαρχει αυριο!! :lol:

Επισης να σου πω πως εμεις εχουμε ασπρους τοιχους, οποτε δεν εχω δοκιμασει την αξιοπιστια της γομας σε αλλο χρωμα τοιχο! ;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...