Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 46 λεπτά , Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ μόνο κολπικά τα έπαιρνα,αλλά καλό θα ήταν να ρωτήσεις το γιατρό σου.Καλη επιτυχία ❤️

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια

Εμείς σήμερα γυρνάγαμε όλη μέρα, πήγαμε Αθήνα, δεν έχουνε στολίσει τίποτα, λόγω κρίσης να υποθέσω? Μετά κάναμε βόλτα με ένα τρενάκι που το παίρνεις από το Σύνταγμα και σε κάνει βόλτα στην Αθήνα, πολύ ωραίο ήτανε!! Και μετά φάγαμε σε ένα καταπληκτικό childrens frienldy μαγαζί, όπου δεν καπνίζανε κιόλας (πολύ σημαντικό γιατί είμαστε και αντικαπνιστές εμείς!! ). Είχε και έναν τύπο που απασχολούσε τα παιδιά με μαγικά, μπαλονια και διάφορα τέτοια.

Στολίσαμε και το μπαλκόνι μας σήμερα. Και εγώ έκλαψα όταν στολίσαμε το δέντρο, επειδή γέμισε το σαλόνι με χρυσόσκονες και έπρεπε να σκουπίσω μετά!!!! :tongue: Πειράζω τις ευαισθητομανούλες!!!

μάλλον όμως ταιριάζει και σε μένα και στη maria nd γιατί προς χάρη των παιδιών μας έχουμε γίνει party animals τώρα τελευταία :lol::lol::lol: Thanks!

Πολύ γέλασα με το party animals!!!! :lol::lol::lol: Όντως έτσι είναι!!! Και όλα τα πάρτυ εκτός από ένα ήτανε του Νικόλα. Φαντάσου να αρχίσουνε να καλούνε και τον Δημήτρη τι έχει να γίνει!!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ουφ! Να 'μαι κι εγω..

Πηγαμε, αφησαμε τη Μαρια στη μαμα μου και γυρισαμε.. Πριν λιγο με πηρε τηλ. να μου πει πως την εβαλε για υπνο αλλα μετα απο λιγο που φυγαμε, ετρεχε στο διαδρομο γιατι επαιζε και την εφαγε στο κουτελο στην κασα της πορτας.. :roll: Εκλαψε λεει, αλλα μετα απο κανενα 2λεπτο της περασε. Εφαγε κανονικα, πλυθηκε και την εβαλε για υπνο.

Κι εμεις επιστρεψαμε, φαγαμε και τωρα ειμαστε μεταξυ φθορας και αφθαρσιας και το πιο πιθανο ειναι να κοιμηθουμε μεσα στο επομενο μισαωρο (λεμε τωρα)!

Χριστινα ευχομαι να συνεχισετε ετσι! Πολλες φορες καποια πραγματα ειναι πιο ευκολα απο οσο νομιζουμε και η Κωνσταντινα στο απεδειξε αποψε!! Οσο για τις πιπιλες, πηγαινε jumbo και παρε μια κουτα ολοκληρη αν ειναι να κοιμαται!!! :lol:

Γιωτα ευχαριστω για την ευχη, αλλα προσεχω (κοινως φυλαγομαι γιατι δεν ειμαι ακομα για πολλα - πολλα!! :lol:). Οπως και να 'χει η ευχη δεν παει χαμενη, οποτε ευχαριστω και παλι!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι. Έχει πάρει καμιά σας αντισυλληπτικά ποτέ? Τι παρενέργειες είχε? Την Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο μου και θα το συζητήσω και μαζί του, πληροφοριακά ρωτάω έτσι και αλλιώς κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός.


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρια δεν στολιζουνε λογω των Δεκεμβριανων.. Φοβουνται μηπως ξανακαψουν το δεντρο.. Εχει εκτακτα μετρα αυριο, ο Βασιλης δουλευει πρωι και δεν ξερει τι ωρα θα σχολασει.. :roll:

Μπραβο που περασατε καλα!! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρια δεν στολιζουνε λογω των Δεκεμβριανων.. Φοβουνται μηπως ξανακαψουν το δεντρο.. Εχει εκτακτα μετρα αυριο, ο Βασιλης δουλευει πρωι και δεν ξερει τι ωρα θα σχολασει.. :roll:

Μπραβο που περασατε καλα!! :D

Το φαντάστηκα πως θα είναι για αυτόν τον λόγο.


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω δεν εχω παρει ποτε γιατι και το βαρος μου αλλα και το γεγονος πως ειμαι καπνιστρια, με κατατασσει στους ακαταλληλους για χρηση αντισυλληπτικων! Παντως εχω φιλες που παιρνουν εδω και πολλα χρονια, δεν ειχαν καποια παρενεργεια, εκτος απο μια που της δημιουργησε φουσκωμα και ζαλαδες και απλα της αλλαξε ο γυναικολογος τη μαρκα. Λενε παντως πως ειναι καλα και πως προστατευουν απο τον καρκινο των ωοθηκων!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω παρει ποτε γιατι και το βαρος μου αλλα και το γεγονος πως ειμαι καπνιστρια, με κατατασσει στους ακαταλληλους για χρηση αντισυλληπτικων! Παντως εχω φιλες που παιρνουν εδω και πολλα χρονια, δεν ειχαν καποια παρενεργεια, εκτος απο μια που της δημιουργησε φουσκωμα και ζαλαδες και απλα της αλλαξε ο γυναικολογος τη μαρκα. Λενε παντως πως ειναι καλα και πως προστατευουν απο τον καρκινο των ωοθηκων!

Φούσκωμα ε? Ωχ!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φούσκωμα ε? Ωχ!!!

Ναι, αλλα αυτο ετυχε σε μια, οι υπολοιπες δεν αντιμετωπισαν κανενα προβλημα!

Να θυμασαι επισης πως πρεπει να τα παιρνεις καθημερινα και να μην ξεχνας τη ληψη του χαπιου!;)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι καθημερινά το ξέρω. Θα μου τα πει και ο γυναικολόγος, εγώ γενικά είμαι κατά των χαπιών και αναγκαστικά θα τα πάρω για άλλο λόγο και όχι για αντισύλληψη (όχι πως θα με χαλάσει δηλαδή).


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαρακι να χαιρεστε το νικολακι σας!!!!!να ειναι παντα ευτυχισμενος!!!!!!

και εννοειται να χαιρεστε και το στερνοπουλακι σας!!!

φιλια πολλα

Ευχαριστώ πολύ Ειρήνη ξενυχτομανούλα. Και εσύ να χαίρεσαι τον γάνζο σου!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...