Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια!

δεν ειχα δει οτι απαντησατε.

καταρχιν να ευχυθω για την γλυκια ιφιγενεια να ειναι παντα ευτυχισμενη και καλοτυχη .εννοειται να χαιρεστε και τον ευριπιδακο!να μου τα φιλησεις τα μαναρακια σου.

θελω και εγω κολυμβητητριο για τον βασιλη.

μπραβο για το μαρακι πωπω θα ειναι πολυ τελεια,ειναι κλειστο το κολυμβητηριο?

πολλα φιλια στην ομορφια σας

η φοβια του περασε ευτυχως.4 5 μερες κρατησε,παλι καλα χαχα.αυτο που φοβαται καιρο ειναι ο χασαπης οταν κοβει κρεας.αλλα τον περνω και παμε παραπερα και σιγα σιγα πλησιαζουμε.προσπαθω και του εξηγω οτι ο κυριουλης προσπαθει να μας κοψεις το κρεας μικρο για να μπορει να χωρεσει στην κατσαρολα.............αχ τι σας λεω η γυναικα.αυτα

τα ωραια.ναταλακι φιλια στα ομορφα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...

καταρχιν να ευχυθω για την γλυκια ιφιγενεια να ειναι παντα ευτυχισμενη και καλοτυχη .εννοειται να χαιρεστε και τον ευριπιδακο!να μου τα φιλησεις τα μαναρακια σου.

...

Γεια σου Ειρήνη και να χαίρεσαι το αγόρι σου το όμορφο! :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλη χρονια με υγεια αγαπη και ευτυχια!!ευτυχισμενο το 2012 μακαρι να φερει οτι επιθυμειτε!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια!

Χμ :oops::oops::oops::oops: δεν ξέρω αν πρέπει να σας θυμήσω ότι για 2011 είχα κάνει ποδαρικό http://parentscafe.gr/showpost.php?p=765316&postcount=6343

....

είστε σίγουρες ότι θέλετε να σας ευχηθώ και για το 2012; :roll::roll::roll::roll:

Καλή χρονιά λοιπόν γενναίες μου!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σας!!!δεν βρισκω καμια σας πια.καπου σας εβλεπα που και που αλλα τωρα εξαφανιστηκατε εντελως .τι κανετε?ολα καλα?πολλα φιλια σε ολες σας και στα παιδακια σας!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!δεν βρισκω καμια σας πια.καπου σας εβλεπα που και που αλλα τωρα εξαφανιστηκατε εντελως .τι κανετε?ολα καλα?πολλα φιλια σε ολες σας και στα παιδακια σας!

Γεια σου Ειρηνάκι!

Εμείς ήσυχα, τίποτα σπουδαίο :)

Φιλάκια :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

γεια σου μαρακι μου!!τι κανουν τα αστερια?αυτο το μικιο σε τι φαση ειναι κανει τα παντα πια?ρε κοριτσια εμενα με εχει κανει αλογο ο βασιλης με τρεχει ολη μερα.και εννοειται οτι δεν με ακουει εκτος αν γκαριξω οπου εκει παγωνει χαχαχα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το carrefour εχει εκπτωση στις libero 50%.δεν τις πολυ περνουμε αλλα για να μην ξεμεινουμε πηρα ενα πακετο jumbo απο 24 ευρω 12.(86 πανες)και στον σκλαβενιτη πρα up and go 3.3ευρω.ειχε εκπτωση απο 8,8 στα 5,8 και ειχα και κουπονι 2.5 ευρω


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ειρηνη,και εμεις μια χαρα ειμαστε τα παιδακια μου καθε μερα πανε χαρουμενα στο σχολειο και εγω προσπαθω να βρω μια δουλεια.Φιλια σε σενα και στο Βασιλη!


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου μαρακι μου!!τι κανουν τα αστερια?αυτο το μικιο σε τι φαση ειναι κανει τα παντα πια?ρε κοριτσια εμενα με εχει κανει αλογο ο βασιλης με τρεχει ολη μερα.και εννοειται οτι δεν με ακουει εκτος αν γκαριξω οπου εκει παγωνει χαχαχα

Καλά είναι Ειρήνη μου. Η Ιφιγένεια είναι λίγο τσαούσα βέβαια, αλλά το παλεύουμε.

το carrefour εχει εκπτωση στις libero 50%.δεν τις πολυ περνουμε αλλα για να μην ξεμεινουμε πηρα ενα πακετο jumbo απο 24 ευρω 12.(86 πανες)και στον σκλαβενιτη πρα up and go 3.3ευρω.ειχε εκπτωση απο 8,8 στα 5,8 και ειχα και κουπονι 2.5 ευρω

Babylino από Σκλαβενίτη πήρα και εγώ. Libero μια φορά έχω πάρει και νομίζω ότι είναι οι χειρότερες από όλες. Όταν δεν βρίσκω προσφορά σε Babylino ή Pampers προτιμώ να πάρω Lidl.

Γεια σου Ειρηνη,και εμεις μια χαρα ειμαστε τα παιδακια μου καθε μερα πανε χαρουμενα στο σχολειο και εγω προσπαθω να βρω μια δουλεια.Φιλια σε σενα και στο Βασιλη!

Εύχομαι καλή επιτυχία Ναταλία μου :)

Φιλάκια :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

ηλιουπολιτισες μανουλες πολλα φιλακια.............!!!!!πως σας φανηκε η πλατεια της αγιας μαρινας!εγω δεν τρελαθηκα!!!!!!μακαριθ να αναβαθμιζαν λιγο το γηπεδο της διανας!εχουμε ενα τοσο ωραιο αθλητικο κεντρο και ειναι πολυ χαλια!

Link to comment
Share on other sites

μαρακι dems και εγω μονο βαβυλινο αγοραζω εδω και παρα πολυ καιρο (απο οταν σταματησαν να στελνουν κουπονια) αλλα το πακετο το libero jumbo μου ερχοταν φθηνοτερ απο την εκπτωση και το κουπονι μαζι που εδινα στον σκλαβενιτη οποτε πηρα και ενα πακετο.ειχα και τρια κουπονια για up and go babylino και πηρα και αυτες απο 8.8 μονο 3,3.απο οπου μπορω να εχω κερδος .....

maraki1983 δεν εχω δει καθολου την πλατεια αλλα απο οτι καταλαβα εχουν ξεκινησει και αναβαθμιζουν ολες τις πλατειες.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...