Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σ ευχαριστω πολυ ειρηνακι!!οτι καλυτερο ευχομαι και για σενα...με το καλο να χαρισετε ενα αδερφακι στο βασιλακη(που παρεπιπτοντως φαινεται πλεον ξεκαθαρα ποσο σου μοιαζει ενας κουκλος ειναι!) οταν το αποφασισετε!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

γεια σας !!!!!!τι κανετε?

σημερα ειναι η μερα της μαριας !!!

φαιη να σας ζησει η πανεμορφη και πανεξυπνη να ειναι παντα χαρουμενο και τυχερο το κοριτσακι σας!!πολλα φιλια στο μαρακι και στην μαμα της φυσικα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Ρηνιω μου! Κι εσυ να χαιρεσαι το Μπιλεα σου, τον μεγαλο τον αντρα τον απιθανο!!! :D:D:D

Σε φιλω!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια!

ειμαι και γω μια μανουλα απο ηλιουπολη καινουργια στην παρεα σας και φρεσκια στο cafe. δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα προηγουμενα μηνυματα γι αυτο και δεν ξερω αν εχετε "αναλυσει" το θεμα, οποτε θα σας κανω την ερωτηση. Κανενα καλο κομμωτηριο στην Ηλιουπολη ξερετε?


aIEhp3.png

LmBNp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!!!εγω μενω αγια μαρινα!λοιπον εγω παω σε ενα κοντα στην εκκλησια!αν θες να σου στειλω σε πμ το ονομα του!κανει αρκετα καλες τιμες γιατι πηγαινα σε ενα αλλο παλι συνοικιακο αλλα ηταν ακριβο και δεν μας επαιρνε αλλο να δινω τοσα χρηματα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

να μαι και εγω....εξαφανιστηκα αλλα εκανα αποχη απο τον υπολογιστη ετυχαν και διαφορα και εφυγα γενικως....

τι κανετε?ολα καλα?

σοφακι εισαι εγκυος?μπραβοοοοοο με το καλοοοο....

οσο για κομμωτηριο αν θελεις εχω φιλη που πηγαινει στα σπιτια και ειναι πολυ καλη!!!αν θελεις σου λεω τα στοιχεια....

εμεις τωρα επιτελους ημαστε καλα και προσπαθουμε να τον ηρεμησουμε λιγακι αλλα δυσκολοοοοο ανταρτευει καθε μερα και περισσοτερο...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ ελενακι!τι κανει ο ευθυμης?ελπιζω να ειστε καλα!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια γειά σας, διάβασα για κομμωτήριο στην Ηλιούπολη και είπα να σας δώσω τα φωτα μου. Έκλεισα μέσω νετ από το soby προσφορά για 4 χτενίσματα+4 θεραπείες μαλλιών +1 βαφή ή ένα κούρεμα με 20ε !!!!(εννοείται λούσιμο δωρεάν)

Είναι πολύ καλή κομμώτρια, πάνω από τα πολυκλαδικά, αφού βλέπω κάτι γιαγιάδες πελάτισσες να μπαίνουν και να τα σκάνε κανονικά και τις λυπάμαι αλλά τι να πω, ντρέπομαι μπροστά στην κομμώτρια.

Να κοιτάτε στο www.soby.gr έχει τις προσφορές από όλα τα σάιτ προσφορών και βάζει διάφορα.

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ ελενακι!τι κανει ο ευθυμης?ελπιζω να ειστε καλα!!

τωρα ευτυχως ημαστε καλα!!!περασα μια δυσκολη περιοδο αλλα την ξεπερασα και τωρα κοιταω μπροστα!!!!

εσυ πως εισαι?φουσκωνεις ε?αγορι νομιζω οτι ειδα οτι ειπες οτι ειναι?


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

τωρα ευτυχως ημαστε καλα!!!περασα μια δυσκολη περιοδο αλλα την ξεπερασα και τωρα κοιταω μπροστα!!!!

εσυ πως εισαι?φουσκωνεις ε?αγορι νομιζω οτι ειδα οτι ειπες οτι ειναι?

πολυ χαιρομαι για σενα!τα δυσκολα περασαν ελπιζω ολα να πανε καλα απο δω και περα!

καλα ειμαι φουσκωνω σιγα-σιγα...ναι κατα 90% αγορι ειναι αυτη τη φορα.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
πολυ χαιρομαι για σενα!τα δυσκολα περασαν ελπιζω ολα να πανε καλα απο δω και περα!

καλα ειμαι φουσκωνω σιγα-σιγα...ναι κατα 90% αγορι ειναι αυτη τη φορα.

θα δειξει...εχω ακομα πολλα μπροστα μου....

με το καλοοοοοο...

οι υπολοιπες εξαφανιζολ κ εδω?


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

eee κοριτσακι τι κανετε?

χρονια πολλα!

τι εγινε αποφασισατε να ξεσκονησετε το αραχνασμενο καφε?

λενακι πως απο εδω?

σοφακι αγορακι?αχχ θα παθεις τρελο λαλα.......χαχα .η εγκυμοσυνη σου ειναι καλη?

ftoula καλως ηρθες στην παρεα που εχει ψιλοεξαφανιστει.να χαιρεσαι το μικρακι σου,που στην ηλιουπολη μενεις?πατε στην παιδικη χαρα της κεντρικης?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...