Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

γεια σας!!!

φτουλα και εγω τα ιδια σκεφτομουν.ημουν και εγω εκει εχτες.συνηθως φωναζω ενα μικροβιο....... ολο βασιλη λεω και το μικιο μου ολο παει στο υψοματακι και πηγαινοερχεται.ειχαμε και μια μπαλα κιτρινη με τον μπομπ τον σφουγγαριστρα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Kαλησπέρα κορίτσια και καλώς σας βρήκα. Και εγώ μανούλα από Ηλιούπολη με μια κορούλα 8 μηνών.

Θα ήθελα να μου προτείνετε παιδιάτρους από την περιοχή μας γιατί δυστυχώς η δική μου έκλεισε το ιατρείο της και τώρα δεν ξέρω που να πάω..

Θέλω να ακούσω τις γνώμες σας.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου!εγω μενω αγια μαρινα!και πηγαινουμε στον βουδουρη! το ιατρειο του ειναι στο νησακι!

θεωρειται απο τους καλους γιατρους!εργαζομαι σε παιδικο σταθμο του δημου αθηναιων οπου εχει 5 τμηματα απο 25 παιδια περιμου σκεψου οτι τα 2/4 του σταθμου πηγαινουν σε αυτον!ειναι και παιδιατρος στο μητερα1επισης εχει 24 ωρες το 24ωρο το κινητο του ανοιχτο!και το σηκωνει παντα

να φαντατεις οτι οταν ο μικρος μου ηταν ημερων τον επαιρνα 3 το βραδυ!ειναι πολυ καλος!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλως τη ναταλια!

εμεις πηγαινουμε στον φιτσιαλο και ειμαστε ευχαρηστημενοι.τον βρισκεις παντα στο τηλ και κανει επισκεψεις και στο σπιτι...τη κορη μου μεχρι 7-8 μηνων ερχοταν και την εβλεπε σπιτι δε πηγαιναμε στο ιατρειο.

οτι θες ρωτα!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kαλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Για το θέμα του παιδιάτρου ευχαριστώ για τις συστάσεις σας, αλλά έτυχε να δοκιμάσω την Βάλια Μαθιουδάκη που είναι στην κεντρική πλατεία. Η μικρή μου ήταν άρρωστη, κάλεσα τον Φιτσιάλο να έρθει στο σπίτι αλλά αρνήθηκε και με παρέπεμψε στο ιατρείο του το απογευμα. Ετσι απευθύνθηκα στην Μαθιουδάκη. Μου έκανε καλή εντύπωση όταν ήρθε σπίτι, αλλά πριν λίγες μέρες που πήγα για το εμβόλιο κάτι δεν μου κάθισε καλά, όχι κάτι συγκεκριμένο, πέστο ένστικτο, δεν ξέρω.. Εχετε καμία εμπειρία από την συγκεκριμένη γιατρό? Πάντως μου άρεσε που ήταν ήρεμη και μη αγχωτική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 6 months later...

γεια σας!!ελπιζω και ευχομαι να ειστε οοολες και ολαα τα παιδακια σας μια χαρα!μου εχετε λειψει αλλα δεν μου μενει και πολυς χρονος φιλια πολλα και ευχομαι σε ολα τα παιδακια σας καλη σχολικη χρονια


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...

γεια σας!!!!τι κανετε?σοφια τι βλεπω??θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!!πας για το τριτο?μπραβο ρε θηριο!!!!ευχομαι τα καλυτερα.μπηκα και εγω να δω τι γινετε.......πολυ χαρηκα!!

οι αλλες μανουλες που ειστε τι κανετε?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω ειρηνακι ναι τα παιδακια μου θ αποκτησουν αδερφουλα...την περιμενουμε οπου να ναι...ο βασιλακης τι κανει?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...