Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

ειρηνακι μου σε γενικες γραμμες καλη ειναι η εγκυμοσυνη μου δοξα το θεο!μονο πολλες ανακατοσουρες εχω και δυσπεψια ακομα και τωρα.αγορακι μου ειπαν ναι...εγω βεβαια κραταω και μια πισινη περιμενω το β επιπεδου να σιγουρευτω:P

εσεις τι κανετε?ο βασιλακης?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ftoula καλως ηρθες στην παρεα που εχει ψιλοεξαφανιστει.να χαιρεσαι το μικρακι σου,που στην ηλιουπολη μενεις?πατε στην παιδικη χαρα της κεντρικης?

καλως σας βρηκα! ναι στην παιδικη χαρα της κεντρικης πλατειας πηγαινουμε και μενουμε προς το κολυμβητηριο αλλα οχι τοσο ψηλα. εσεις?


aIEhp3.png

LmBNp3.png

Link to comment
Share on other sites

σοφακι μια χαρα ειναι ο βασιλης .ολο βολτες και χαρες.

ftoula εγω μεγαλωσα στην φειδιου ,κολλημενη ηλιουπολητισσα αλλα δεν βρηκαμε σπιτι της προκοπης στην ηλιουπολη να νοικιασουμε οταν ηρθε ο μικρος μου.ολο εκει τριγυρναμε στην κεντρικη .στις κουνιες.να κανονισουμε να δωσουμε γνωρα.......

πως ειναι το ονομα σου?

εγω ειμαι η ειρηνη


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα!!!παραλια ..... εχτες ο αλιμος ηταν φουλ.ειπαμε να παμε στον φλοισβο αλλα ηταν φουλλλλλλ και τελικα πηγαμε στην μαρινα του φαληρου που εχει ενας γνωστος μας ιστιοπλοικο και μετα πισω......

ποτε θα ερθετε αθηνα?πως και την εχετε εγκαταλειψει?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!

ελενιτσα θαλασσα ε?αχ τι μου κανεις!ειχαμε παει κ εμεις τη προηγουμενη βδομαδα ηταν τελεια χαρηκε και η ελλη...και τωρα αμα συνελθει θα ξαναπαμε(ειναι δυστυχως με ιωση:-()

θα θελα να παμε και φλοισβο αλλα γινεται χαμος ρε γμτ...ειναι ωραια ομως κ εκει!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σας!!

εχω ακουσει και εγω εδω μεσα οτι ειναι ωραια στον φλοισβο.εμεις πηγαιναμε συχνα εκει που ειναι οι καφετεριες αλλα απο οτι καταλαβα υπαρχουν και κουνιες ε?δεν εχω παει εκει...


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειρηνακο ερχομαστε αθηνα για δουλειες και φευγουμε....την εγκαταλειψαμε γιατι αρεσει εδω πολυ καλυτερα στον ευθυμη απλα εξοχη καλοπερναει....

εμεις θαλασσα πηγαμε στην αγ.μαρινα οπου και εκει γινοταν χαμος.....


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Καλά δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει τέτοιο καφέ!Είμαι γέννημα θρέμα Ηλιουπολήτισσα, μένω κοντά στο ΙΚΑ και πριν 11 μήνες απέκτησα μια γλυκιά μπουμπού!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλως ηρθες βιβη!να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!

καλημερα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

ERIANTON ναι να κανονισουμε να γνωριστουμε. και εμεις καθε μερα σχεδον στις κουνιες ειμαστε αν και πιο συχνα την πηγαινει ο μπαμπας της γιατι εγω γυριζω σπιτι πιο αργα. ισως παμε και σημερα! ενα μωβ καροτσακι εχουμε!


aIEhp3.png

LmBNp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!

φτουλα δεν το ειδα το μηνυμα σου οταν επρεπε.αλλα ετσι κι αλλιως δεν ειχαμε παει την ημερα που ειπες.

σημερα που πηγαμε μας βγηκε λιγουλακι ξινο αλλα σαν καταληξη ηταν καλη.ειπα και εγω να παρω το ποδηλατακι του μαζι στις κουνιες αφου το τραβαγε οταν φευγαμε απο το σπιτι.....οταν βγηκα απο την εισοδο τις πολυκατοικιας μου επεσαν τα κλειδια και δεν το καταλαβα καναμε τις βολτες μας στις κουνιες πηγαμε και σουπερ μαρκετ,οταν γυρισαμε σπιτι δεν εβρισκα τα κλειδακια μου οποτε πηρα το μικιο μου και πηγαμε και φαγαμε στον γιωργο σουβλακια και περιμεναμε να σχολασει ο μπαμπας για να μπουμε σπιτι.τελικα τα βρηκαν τα κλειδια και μας τα εδωσαν.το καλο ειναι οτι εφαγα εξω σημερα με το μικρο μου ο καλυτερος συνοδος!!χαχα

οι υπολοιπες τι κανετε?ειστε καλα?φιλακια σε ολες τις μανουλες !!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

την κυριακη εχει και ανταλλακτικο χαριστικο παζαρι στο δημοτικο αλσος .αντε μπας και συναντηθουμε ρε κοριτσακια.

http://rizailioupolis.wordpress.com/2012/03/23/%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D/


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

ERIANTON δεν μπορουμε να συγχρονιστουμε! και γω μολις τωρα ειδα τα μηνυματα σου. χθες πηγαμε στην παιδικη χαρα και γινοταν χαμος!κοιτουσα τις μαμαδες και σκεφτομουν αυτην μπορει να την ξερω απο το parents. καποια στιγμη θα το πετυχουμε!


aIEhp3.png

LmBNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...