Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , ERIANTON είπε:

Πιστευω οτι εχεις αντιμετωπίσει σοβαροτερα θεματα οποτε και αυτο θα ειναι αντιμετωπισημο.σιγουρα δεν ειναι ευχαριστω να συμβαινει πιτε το ενα ποτε το αλλο.περναει πμως ο καιρος και θα τα καταφερεις

Σίγουρα για μενα αυτα ειναι πταίσματα. Τα λευκα ειναι 14. Εσας ποσο ειναι; 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Σίγουρα για μενα αυτα ειναι πταίσματα. Τα λευκα ειναι 14. Εσας ποσο ειναι; 

Τα λευκα αιμοσφαιρια αν εννοεις εμενα ηταν 8,5.Στον πρωτο ειχα φτασει 11500 και ειχα τρομαξει αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι ανεβαινει στην εγκυμοσύνη.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ERIANTON είπε:

Τα λευκα αιμοσφαιρια αν εννοεις εμενα ηταν 8,5.Στον πρωτο ειχα φτασει 11500 και ειχα τρομαξει αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι ανεβαινει στην εγκυμοσύνη.

Εγω ειχα 15 στην αρχη της εγκυμοσυνης πηγε 10 με τις αντιβιωσεις αλλα τωρα που μειώσαμε ξαναπήγε 14 με αντιβίωση αλλα μειωμένη. Τεσπα θα μας πει. 

Ουρα μια χαρά, καλλιέργεια νομιζω αυριο θα βγει. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

ειχες παρει αντιβιωση με αντιβιογραμμα?ξερω οτι γενικα δεν θελουν μυκητες σε τοκετο.για καισαρικη δεν ξερω 

Ναι Ειρήνη μου, πριν 15 μέρες για ένα μήνα. Και τώρα κάναμε επανάληψη για να δούμε ότι έφυγαν γιατί οπως του είπα δεν μου μυρίζει πλέον ψάρι. Και ήμουν σίγουρη οτι θα είναι καθαρή. 

Εχω διαβάσει οτι το 35% των εγκυων έχουν candida, και συστήνεται λέει οτι αν η έγκυος δεν έχει κνισμο ή άλλα συμπτώματα όπως κ πολλά υγρά να μην δίνετε θεραπεία. 

Έλα που εγώ έχω βρύση κάτω απο παχυρευστο άσπρο υγρό. 

Δεν με πήρε ο γιατρός μου!!! Λογικά τώρα θα περιμένω μέχρι τις 7.30 απόψε για να με πάρει. 

Ααααααα δεν σας είπα.... 

Σήμερα το πρωί στο κατάστημα που δουλεύω, που θα ήμουν δουλειά αν δεν είχα άδεια γιατρού, σημειώθηκε ληστεία και πηραν 30.000!!!!!

Μόνο με την ιδέα οτι θα ήμουν εκεί...πανικός!!!! Ούτε να το σκέφτομαι θέλω!!! 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Marigula είπε:

Ναι Ειρήνη μου, πριν 15 μέρες για ένα μήνα. Και τώρα κάναμε επανάληψη για να δούμε ότι έφυγαν γιατί οπως του είπα δεν μου μυρίζει πλέον ψάρι. Και ήμουν σίγουρη οτι θα είναι καθαρή. 

Εχω διαβάσει οτι το 35% των εγκυων έχουν candida, και συστήνεται λέει οτι αν η έγκυος δεν έχει κνισμο ή άλλα συμπτώματα όπως κ πολλά υγρά να μην δίνετε θεραπεία. 

Έλα που εγώ έχω βρύση κάτω απο παχυρευστο άσπρο υγρό. 

Δεν με πήρε ο γιατρός μου!!! Λογικά τώρα θα περιμένω μέχρι τις 7.30 απόψε για να με πάρει. 

Ααααααα δεν σας είπα.... 

Σήμερα το πρωί στο κατάστημα που δουλεύω, που θα ήμουν δουλειά αν δεν είχα άδεια γιατρού, σημειώθηκε ληστεία και πηραν 30.000!!!!!

Μόνο με την ιδέα οτι θα ήμουν εκεί...πανικός!!!! Ούτε να το σκέφτομαι θέλω!!! 

πακετο!!!θα πανε διακοπες οι ανθρωποι.ευτυχως που δεν ησουν.Να ξερετε στην τραπεζα να μην πηγαινετε με παιδακια μαι βρεφακια.Η κουμπαρα μου δουλευει σε τραπεζα και αυτο που ξερουν απο ενημερωσεις που γινονται για θεματα ληστειας ειναι οτι τον πρωτο που παιρνουν για ομηρια σε τετοιες περιπτωσεις ειναι τα παιδακια..απο οταν μου το ειπε δεν ξαναπηρα ποτε το λο γιο μου μαζι.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marigula είπε:

Ναι Ειρήνη μου, πριν 15 μέρες για ένα μήνα. Και τώρα κάναμε επανάληψη για να δούμε ότι έφυγαν γιατί οπως του είπα δεν μου μυρίζει πλέον ψάρι. Και ήμουν σίγουρη οτι θα είναι καθαρή. 

Εχω διαβάσει οτι το 35% των εγκυων έχουν candida, και συστήνεται λέει οτι αν η έγκυος δεν έχει κνισμο ή άλλα συμπτώματα όπως κ πολλά υγρά να μην δίνετε θεραπεία. 

Έλα που εγώ έχω βρύση κάτω απο παχυρευστο άσπρο υγρό. 

Δεν με πήρε ο γιατρός μου!!! Λογικά τώρα θα περιμένω μέχρι τις 7.30 απόψε για να με πάρει. 

Ααααααα δεν σας είπα.... 

Σήμερα το πρωί στο κατάστημα που δουλεύω, που θα ήμουν δουλειά αν δεν είχα άδεια γιατρού, σημειώθηκε ληστεία και πηραν 30.000!!!!!

Μόνο με την ιδέα οτι θα ήμουν εκεί...πανικός!!!! Ούτε να το σκέφτομαι θέλω!!! 

Απαπαπα παλι καλα που δεν ησουν εκει!! 

Για να μην σε παρει μεχρι τωρα δεν θα ειναι ανησυχητικό μαρακι μου. Κ γω παλι ειχα το πρωι υγρα στο εσωρουχο. Αλλα στο τελευταιο ραντεβου ειπε οτι δεν ανησυχούμε γι αυτα. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε κοπέλες μου, μου είπε πως δεν χρειάζεται νΑ πάρω κάτι. Δεν θα τον πειράξουμε, είναι συνηθισμένο στην εγκυμοσύνη και δεν πειράζει. 

Τώρα αν αρχίσει πάλι να μου μυρίζει ψάρι να τον πάρω αμέσως. 

Πάλι καλά!!!! 

  • Μου αρέσει 3

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , ERIANTON είπε:

υπνος-ζεστη 0-1.

σκατουλες ολο το βραδυ εκανα ντουζ,στο τελος εβαλα τον ξηρο παωο κατω απο το μαξιλαρι μου και καπως "την βρηκα"

Εγω συνεχεια αυτες τις μερες αναρωτιεμαι αν οντως κανει τοσο ζεστη η εγω ζεσταινομαι τοοοοοσο πολυ...


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Εγω συνεχεια αυτες τις μερες αναρωτιεμαι αν οντως κανει τοσο ζεστη η εγω ζεσταινομαι τοοοοοσο πολυ...

εδω καιγομαστε ρε οχι αστεια

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εδω ευτυχώς έχει 2 μέρες ειναι πολύ καλά. Μόνο σήμερα πάλι πλάκωσε από το χάραμα ζέστη. 

Εγώ πάλι ψες δεν μπορουσα να κοιμηθώ λογω τουαλέτας. Παίζει απο της 12 μέχρι τις 5 να σηκωθηκα 5-6 φορές. Και να πω ηπια υγρα... Τίποτα. 

Κοριτσια δεν αντεξα!!! Αγόρασα ρουχαλάκια. Πήγαινε χτες μια βόλτα τα είδα κ μετά τα αγόρασα online που είναι κ πιο φθηνά. Μέχρι αύριο θα τα εχω. 

Είχα πει δεν θα αγόραζα θα τα έβαζα αυτά που εχω απο την μικρή αλλά δεν αντεξα. 

  • Μου αρέσει 3

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσακι μου!με το καλο να τα φορεσουν τα γλυκακια σου!!! με τοσες αλλαξιες που θα χρειαζονται δεν θα φτανουν της αδερφούλας τα ρουχα.αγορασες ιδια ?σκεφτεσαι να τα ντυνεις το ιδιο,? Απο οσο θυμαμαι οτι ειχα αγορασει σε 0μηνων ρουχα πηγαν χαμενα παρολο που το γλυκουλι μου ειχε γεννηθει 2700

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...