Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

1 hour ago, ERIANTON είπε:

Καλημέρα φιλενάδες!!!Περαστικα στις πονεμενες κουρασμενες φιλες!!

Πως εξαφανιζεστε ετσι ξαφνικά?

Rena που εισαι βρε κοριτσι? Μπες να μας πεις τα νεα σου!Ελπιζω και ευχομαι  να εισαι μια χαρα κοριτσακι μου!

Δωρουλα μου εσενα σου στελνω τα πιο γλυκα μου φιλια ,δυναμη και θετικη ενεργεια σου στελνω με χαρα!!

......σκεψου να ζητησει και κουταβακι το παιδακι ,θα του φαει το λαρυγγι.

πως εισαι κοριτσακι? ξεκουραστηκες καθολου?καθεσαι νομιζω ε?εκανες και την καμπύλη?

Αναστασία που εισαι εσυ;για ελα να γίνουμε πολλες αλλιως θα φυγω να παω να φαωωωωωωωω

Καλημερα κοριτσια!!! Εχω ξυπνησει απ' τις 6μισι και προσπαθω να ξανακοιμηθω :-P

Πως ειστε ολες καλα;;; Τα μωρακια μας;;;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Καλημέρα ναι κάθομαι απ την προηγούμενη Τρίτη ...Δεν καταφερα να κανω καμπύλη γτ ειναι εκανε λάθος στα παραπεμπτικα η γιατρός κ κανενας δεν τα δέχεται ειναι γυρω στα 100 ευρώ ολες κ ετσι θα της πω βα της ξανα γραψει την αλλη βδομάδα που θα με ξαναδεί να δούμε κ πως παω

Οσο για την ξεκούραση συγκρατουμε οσο μπορω γτ δεν εχω συνηθίσει να κάθομαι ξαπλα( δεν μου ζήτησε κ κατι τέτοιο) αλλα παρατηρώ πως λιγο να κανω καμιά δουλειά εχω συσπάσεις μετα

και μενα με πιάνει με α αλλεργία με τις δουλειές.τις κανω βεβαια.... αλλα σε σημείο που λεω καμία ωρα θα σηκωθουν τα πιατα να πλυθουν μονα τους!!αα εκανα τζαμια.δροσισε και τα εκλεισα και δεν έβλεπα εξω B)

πρίν από 2 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Εχω ξυπνησει απ' τις 6μισι και προσπαθω να ξανακοιμηθω :-P

Πως ειστε ολες καλα;;; Τα μωρακια μας;;;

εγω στις 5 σε ειδα καπου να εισαι.....ησουν πρασινη(online).


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ERIANTON είπε:

και μενα με πιάνει με α αλλεργία με τις δουλειές.τις κανω βεβαια.... αλλα σε σημείο που λεω καμία ωρα θα σηκωθουν τα πιατα να πλυθουν μονα τους!!αα εκανα τζαμια.δροσισε και τα εκλεισα και δεν έβλεπα εξω B)

εγω στις 5 σε ειδα καπου να εισαι.....ησουν πρασινη(online).

Λες να σηκωθηκα για τουαλετα και να μην το θυμαμαι η να ναι οι βλακειες του messenger; ποιος ξερει κουρκουτι το μυαλο :shock:


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Just now, ERIANTON είπε:

και μενα με πιάνει με α αλλεργία με τις δουλειές.τις κανω βεβαια.... αλλα σε σημείο που λεω καμία ωρα θα σηκωθουν τα πιατα να πλυθουν μονα τους!!αα εκανα τζαμια.δροσισε και τα εκλεισα και δεν έβλεπα εξω B)

Και τα δικα μ χαλια ειναι έχουν να γίνουν απο τοτε που μετακομισα που τα κανε άλλος κ παλι...ο άντρας μου δεν σκαμπαζει κ πολυ κ θα αναγκαστώ να βρω μια κοπέλα γτ ειναι πολλά αυτα που πρέπει να γίνουν κ εγω φοβάμαι να τα κανω


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eutuxia25 είπε:

Και τα δικα μ χαλια ειναι έχουν να γίνουν απο τοτε που μετακομισα που τα κανε άλλος κ παλι...ο άντρας μου δεν σκαμπαζει κ πολυ κ θα αναγκαστώ να βρω μια κοπέλα γτ ειναι πολλά αυτα που πρέπει να γίνουν κ εγω φοβάμαι να τα κανω

μωρε εγω τα κανω αλλα εξοργιστηκά βαρετα!!δηλαδη με βαριέμαι και εγω.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ERIANTON είπε:

μωρε εγω τα κανω αλλα εξοργιστηκά βαρετα!!δηλαδη με βαριέμαι και εγω.

Θελω κ γω να γίνουνε φιλες στο φβ ...η Αναστασία σε ολες εχει απλώσει τα δίχτυα της βλέπω

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ERIANTON είπε:

μωρε εγω τα κανω αλλα εξοργιστηκά βαρετα!!δηλαδη με βαριέμαι και εγω.

Κι εγω σιχαινομαι τις δουλειες του σπιτιου. Μονο το μαγειρεμα μ αρεσει κι αυτο τα ΣΚ που δεν δουλευουμε να βιαζομαστε να φαμε κλπ να κανω καμια πιτα και τετοια. Οχι τα καθημερινα υποχρεωτικα.

πρίν από 2 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Θελω κ γω να γίνουνε φιλες στο φβ ...η Αναστασία σε ολες εχει απλώσει τα δίχτυα της βλέπω

Εχει φοβηθει το ματι μου πως μολις ερθουν τα μπεμπακια θα σας χασω


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια 

εγω με τις δουλειές έχω βοήθεια ευτυχώς. Από πριν την εγκυμοσύνη μια φορά την εβδομάδα έχω κοπέλα που κάνει σίδερο και όλα τα βασικά στο σπίτι. Καθημερινα κάνω μπάνιο και κουζίνα και ο,τι άλλο προκύψει αλλά μένει το σπίτι σε σειρά. Ποτέ δεν μου άρεσαν οι δουλειές στο σπίτι αλλά τώρα ακόμη περισσότερο. Αναγκαίο κακό!

Τα μωρά σας τα καταλαβαίνετε συνέχεια? Έχω να τον καταλάβω από χθες το βράδυ και ανησυχώ. Νομιζω ότι από τώρα με κοροϊδεύει. Επειδή το έχω ξαναπαθει τότε ο γιατρός μου είπε ότι είναι απολύτως φυσιολογικό απλά αγχώνομαι και αρχίζω και σκέφτομαι διάφορα.


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Κι εγω σιχαινομαι τις δουλειες του σπιτιου. Μονο το μαγειρεμα μ αρεσει κι αυτο τα ΣΚ που δεν δουλευουμε να βιαζομαστε να φαμε κλπ να κανω καμια πιτα και τετοια. Οχι τα καθημερινα υποχρεωτικα.

Εχει φοβηθει το ματι μου πως μολις ερθουν τα μπεμπακια θα σας χασω

ελα μωρε κάποια στιγμη τα χαραματα μεταξυ υπνου και τουαλέτας θα στελνουμε κανα μηνυμα.Μην αγχωνεσαι τουλαχιστον οι πρωτομανουλες εκτος απο το λιγι περισσοτερο αγχος που δικαιολογημένα υπαρχει κατα τα αλλα οι πρωτοι μηνες ειναι ζαχαρη.τα βρεφακια ολο κοιμουνται. η πεθερα μου (οπως και οι περισσοτεροι "καλοπτοαιρετοι") μου ελεγε κοιμησου μεχρι να γεννησεις γιατι μετα....

ε σε πληροφορω οτι ειχα κανει υπνους μακαριους.....

το βραδυ λιγο ηταν δυσκολο για το βρεφακι με τους κολικους αλλα δεν ενιωθα κουραση γιατι ολη μερα ημουν τεντωμενη στο κρεβατι.χαχα

καλημερα palmoiraki!!

Εμενα δοξα τω θεο και φτου μην με ματιασω δεν βαζει κωλο κατω.ευτυχως για να με ηρεμει.ξαπλωσε λιγο και βαλε λιγη μουσικη μ ενα ακουστικο απο το κινητο να ακουμοαει την κοιλίτσα.εμενα μια μερα που δεν το πολύ ακουσα ξυπνησε κατευθειαν.ασε που επαιζε παολα ,σαμπανη και τετοια...χαχα.μπορει και να πιασει καο σε σενα

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια 

εγω με τις δουλειές έχω βοήθεια ευτυχώς. Από πριν την εγκυμοσύνη μια φορά την εβδομάδα έχω κοπέλα που κάνει σίδερο και όλα τα βασικά στο σπίτι. Καθημερινα κάνω μπάνιο και κουζίνα και ο,τι άλλο προκύψει αλλά μένει το σπίτι σε σειρά. Ποτέ δεν μου άρεσαν οι δουλειές στο σπίτι αλλά τώρα ακόμη περισσότερο. Αναγκαίο κακό!

Τα μωρά σας τα καταλαβαίνετε συνέχεια? Έχω να τον καταλάβω από χθες το βράδυ και ανησυχώ. Νομιζω ότι από τώρα με κοροϊδεύει. Επειδή το έχω ξαναπαθει τότε ο γιατρός μου είπε ότι είναι απολύτως φυσιολογικό απλά αγχώνομαι και αρχίζω και σκέφτομαι διάφορα.

Και η δικιά μου έχει τύχει να αργήσει να ξυπνησει...κ ειχα τρομάξει κ τελικά έκανα υπομονή και ξυπνησε...ειχα δικιμασει σοκολάτες μέχρι κ να ζουληξω την κοιλιά μ(μην το κάνεις)


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημερα κοριτσια μου!

Εγω εχω παρει μια κυρια και ερχεται 2 φορες το μηνα και απο εκει και περα τα πιο βαρια τα κανει ο αντρας μου εγω συντηρω οτι μπορω.

palmoira ουτε εγω το μωρο το καταλαβαινω συνεχεια πιο πολυ το βραδυ. Επισης αλλες μερες πιο πολυ και αλλες λιγο.Ακομα και οταν πηγα για υπερηχο που κουνιοταν συνεχεια εγω δεν το ενιωθα.  Μπορει να φανει χαζο αλλα εχω παρατηρησει οτι οταν αλλαζω εβδομαδα ειναι πιο ησυχο...

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Και η δικιά μου έχει τύχει να αργήσει να ξυπνησει...κ ειχα τρομάξει κ τελικά έκανα υπομονή και ξυπνησε...ειχα δικιμασει σοκολάτες μέχρι κ να ζουληξω την κοιλιά μ(μην το κάνεις)

 

πρίν από 5 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Kαλημερα κοριτσια μου!

Εγω εχω παρει μια κυρια και ερχεται 2 φορες το μηνα και απο εκει και περα τα πιο βαρια τα κανει ο αντρας μου εγω συντηρω οτι μπορω.

palmoira ουτε εγω το μωρο το καταλαβαινω συνεχεια πιο πολυ το βραδυ. Επισης αλλες μερες πιο πολυ και αλλες λιγο.Ακομα και οταν πηγα για υπερηχο που κουνιοταν συνεχεια εγω δεν το ενιωθα.  Μπορει να φανει χαζο αλλα εχω παρατηρησει οτι οταν αλλαζω εβδομαδα ειναι πιο ησυχο...

Ευχαριστώ κορίτσια !! 

 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

δεν λεω να ημουν μωρο....

αλλα ενα τετοιο μασαζακι θα το ήθελα.πωπω.......

πρίν από 42 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Kαλημερα κοριτσια μου!

Εγω εχω παρει μια κυρια και ερχεται 2 φορες το μηνα και απο εκει και περα τα πιο βαρια τα κανει ο αντρας μου εγω συντηρω οτι μπορω.

palmoira ουτε εγω το μωρο το καταλαβαινω συνεχεια πιο πολυ το βραδυ. Επισης αλλες μερες πιο πολυ και αλλες λιγο.Ακομα και οταν πηγα για υπερηχο που κουνιοταν συνεχεια εγω δεν το ενιωθα.  Μπορει να φανει χαζο αλλα εχω παρατηρησει οτι οταν αλλαζω εβδομαδα ειναι πιο ησυχο...

καθολου χαζο.η καθεμια μας εχει κάποιους ρυθμους κσι τα εμβρυακια το ίδιο.εγω δεν εχω την πολυτελεια να βαλω γυναίκα .αυτο το διαστημα ειμαστε σε πολυ στριμωγμένη κατασταση.θα περασει λεω...

πρεπει τον φλεβαρη τουλάχιστον να βρω δουλεια

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

θα με τρελλανει αυτο το μωρο ειρηνη μου μεχρι να γεννησω!!! Αντε να δουμε!!

Οσο για το οικονομικο το καταλαβαινω. εδω εγω με αναρρωτικη πληρωνομαι κανονικα και ο αντρας μου επισης και παλι δυσκολευομαστε.Χρωσταμε και απο τις εξωσωματικες αλλα αξιζει!!!

Αυτο βεβαια που με προβληματιζει ειναι το μετα που θα αφηνω το μωρο μολις γυρισω στη δουλεια....θα δουμε ας γεννηθει με το καλο και ολα θα γινουν..

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια νομίζω ολες λιγο πολυ στριμωχτηκαμε οικονομικά με την εγκυμοσύνη .... αλλα ας ρωτήσω κ γω τι καλλυντικά θα πάρετε για τα μωρα? (Σαμπουαν αφρόλουτρο κρεμα αλλαγής πανας)Εχω ακούσει για τα μουστελα πολυ καλα λογια αλλα ειναι και τα ποιο ακριβά μετα τα φρεζιντερμ και τέλος πιο οικονομικά κικο και Τζόνσον ... εσείς ποια θα πάρετε?


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...