Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Έχω διαβάσει για το coq10 ότι βοηθάει πάρα πολύ. Έπαιρνα ημερησιως 200mg,  τώρα θα το αυξήσω στα 600mg  είναι ακριβό δυστυχώς όμως. Αλλά κ για ωμέγα 3 λιπαρά πως χρειάζεται.

      Εγώ παίρνω το coq10, φολικο και μια πολυβιταμινη για πριν τη συλληψη, που βοηθάει δηλαδή.

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Όχι γιουπι μου το είχε βάλει μια κοπέλα στο παρεντς και το βρήκα όμορφη ιδέα...

Ναι να μαζευτούμε και από εδώ και επίσης ελπίζω μια χούφτα που είμαστε να μπορούμε να μιλάμε άνετα και να μην ψάχνουμε πως θα παρεξηγηθούμε δεν τα αντέχω καθόλου αυτά.....Γιατί από το πρωί έχω στεναχωρηθεί....Λες την γνώμη σου χωρίς να υποκρίνεσαι και βρίσκεις και τον μπελά σου στο τέλος....

Τι έγινε ρε Ξανθή σε ποιό γκρουπ έγινε χαμός πάλι και το έχασα!?!?! Δίκιο έχεις δεν παλεύεται αυτή η κατάσταση με τις παρεξηγήσεις για ψύλλου πήδημα!!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχα πιο μαμ καλέ;;;;στο σπίτι της αφαγίας;;;η μικρή δεν τρώει από προχθές σχεδόν τίποτα και ο μεγάλος κάτι τσίμπησε ήρθε με πυρετό και πριν λίγο ξέρασε πάνω στο χαλί.....όσο για το άλλο........αφήστε το


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα πιο μαμ καλέ;;;;στο σπίτι της αφαγίας;;;η μικρή δεν τρώει από προχθές σχεδόν τίποτα και ο μεγάλος κάτι τσίμπησε ήρθε με πυρετό και πριν λίγο ξέρασε πάνω στο χαλί.....όσο για το άλλο........αφήστε το

καλέ αρρώστησε ο σωτήρης? περαστικά σας!!!! και η φραουλίτσα τι έπαθε και δεν τρώει?!!?!?! α, δε θέλω τέτοια!!!!! εμένα ρε γαμώτο ο Προκοπίκος έχει βγάλει ένα εξάνθημα ψηλά στον πωπό που δεν ξέρω αν είναι έκζεμα, σύγκαμα ή κάτι άλλο, έστειλα τώρα φωτό στη γιατρό να δω τι θα μου πει!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

θα δείξει Μαριλού μου δεν ξέρω κυκλοφορεί μια ίωση με 40 πυρετό ακατέβατο για 5-6 μέρες και φοβάμαι μη τσίμπησε τίποτα τέτοιο και τι θα κάνω την μικρή...Η μικρή μάλλον στούμπωσε από τα κακά της γιατί από τις 7.30 το βράδυ δεν σηκώθηκε καθόλου για γάλα παρά 8 το πρωί που της έδωσα αντλημένο και είπε μόνο 80 μετά τόσες ώρες.Και δεν έφαγε μεσημεριανό παρά 3 κουταλιές και ούτε να θηλάσει θέλει....

Δόντια ίσως;;;;από τα κακά της;;;θα δείξει..

Περαστικά σειλορ στον μικρούλη σου

Αλλάξατε πάνες μαριλού η σαμπουάν;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το έχει από την Κυριακή αυτό και το τελευταίο δεκαήμερο το μόνο που δοκίμασε καινούριο ήταν ραδίκια από τη γιαγιά μου και προχθές (αφού το είχε βγάλει δηλαδή) παντζάρια.


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

μαριλού εσας από την πάνα κάτι είναι εκεί που βγήκε ίσως άλλαξαν σύσταση τα ούρα;;;

στη μαροζ που έβγαλε στην πλάτη είναι φαγητό

ναι κι εγώ από την πάνα νομίζω είναι, θα δείξει!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...