Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Tigerbel τι κανεις?ποσο χαιρομαι !!! το ψαρακι μεγαλωσε ε? Ασε και μεις τα ίδια!! η Νεφέλη εχει γινει η προέκταση του χεριού μου. Τι να σου πω οτι την κραταμε με βαρδιες? Επ ουδενι να κατσει μονη της. εχει γεμισει το σαλονι τσουμλεκια και δεν καθεται πουθενα. Ουτε παρκο θελει, ουτε ριλαξ, ουτε καρεκλακι. Τι θα απογινω δεν ξερω.


B57sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δυστυχως απο αυτό το εκζεμα στα μαγουλάκια , καταλαβαμε οτι εχουμε αλλεργία στο γαλα αγελάδας. Βεβαια εμας δεν υποχωρησε με τις κρεμουλες, αλλα με την αλλαγη διατροφής. Για να επανελθουμε ομως χρησιμοποιουσαμε σπαθόλαδο ή αλλιως βαλσαμελαιο.κοριτσια ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟ. Εγω ουτε στον πωπω ξαναεβαλα κρεμα.Μονο σπαθόλαδο.


B57sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει Ξανθη το ξέρω πως θα με βρίσεις στο τέλος...

Εστω ότι το παίρνω..... τι είδος αποστολής θα πρέπει να επιλέξω???

Μαριλού αν θες να σου στείλω πμ για την κρεμα που μας βοήθησε πολύ στα εκζέματα λόγω αλλεργίας της μεγάλης, είναι ακριβή αλλά εξαιρετική.. τωρα βέβαια αν δουλευει το σπαθολαδο ακόμα καλύτερα.. εγώ δεν το είχα δοκιμασει γιατι είχα διαβασει οτι τα λαδια επιδεινωνουν το έκζεμα.

Α!Βγηκε το πρώτο δοντακι της μπουμπουδένιας:P!!

Εντιτ:Σμαρα... βρασμενα τα καρότα εεεε????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Yioupi σιδερένιο να είναι το δόντι σας!! Εμείς τπτ ακόμα...:rolleyes:

Όσο για τον μικρό,είναι αρκετά ήσυχος,ευτυχώς δεν είχαμε καμια παρενέργεια από τα εμβόλια..

ΑΑΑ! Ήθελα να σας ρωτήσω τις πιο έμπειρες για το εμβόλιο της ηπατίτιδας..Πότε θα το κάνετε στα μικρά;; Η παιδίατρός μας μάς είπε για τον επόμενο μήνα.Μήπως είναι αρκετά νωρίς;


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!

Χα, χα Σμαρα... δεν σε παρεξήγησα, αλήθεια. Αντίθετα επειδή είμαι ομοιοπαθής (με 2 παιδια-πελαγωμένη) σκεφτηκα να σου το κάνω εντελώς ξεκάθαρο για να μην ψάχνεσαι αφού είναι τελείως καινουριο για σένα;)

Μα χαλβα? σοκολατόπιτα επιτρπόμενη καλύτερα:P

Μαρρόζ της ηπατιτιδας δεν το έχω κάνει ούτε στη μεγάλη ακόμα αλλά μην επηρρεάζεσαι αφού εμεις δεν ακολουθούμε πιστα το πρόγραμμα.

Από τα εμβόλια δεν θα κάνουν καθόλου της ανεμοβλογιάς, κοκκυτη,ηπατιτιδας. Για την ηπατιτιδα που ρωτας κολλαει μέσω αιματος κ σεξ οπότε θα το κάνουν πολύ αργοτερα.

Σημερα θα κανω για τη μικρη κεφτεδακια με κιμα κ τριμμενο καροτο, πατατα, βραστα εννοειται. Πιστευω να τα φαει...

σας αφήνω!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!

νομιζω πως το παιδι μου ειναι μεταλλαγμενο, χιχιχιχι

εχει βγαλει εδω και 15 μερε τα 2 κατω δοντακια!! πολυ νωρις δεν ειναι;;;

αχχχχχχχχ δεν εχω παιδι το spiderman εχω!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!

νομιζω πως το παιδι μου ειναι μεταλλαγμενο, χιχιχιχι

εχει βγαλει εδω και 15 μερε τα 2 κατω δοντακια!! πολυ νωρις δεν ειναι;;;

αχχχχχχχχ δεν εχω παιδι το spiderman εχω!!!!

Σιγά που είναι νωρίς. 6 μηνών τα έβγαλε, μια χαρα στο μέσο όρο.

Δεν της τα παταω, τα πιάνει με το χεράκι κ τα τρώει. Δεν την ταϊζω καθόλου, τα βάζω στο δίσκο κ τα πιάνει κ τα τρώει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κ εγώ κάπως παραξενεύτηκα που μου είπε από τώρα..εντάξει..είπαμε έχω κούκλο γιο και πολλές νύφες στη σειρά,αλλά όχι και το εμβόλιο της ηπατίτιδας...:tongue::tongue::tongue:

καλά είναι τέλειο που τρώει μόνη της η μικρή σου,yioupi...ανεξάρτητο κορίτσι απο τώρα!!!χαχα


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις πια?στον πωπω δεν καθεται...δεν τρωει, δεν κοιμαται,αλλα 3 δοντια εχει 15 ημερες τωρα. Απο τι ακριβως μεταλλαχτήκαμε απο τον pokemon?

Hταν και ο γιος μου περιπτωση παιδιου,αλλα και η μπουμπου μεγαλη επιτυχια!!!!!


B57sp2.png
Link to comment
Share on other sites

sailor η κάθε μανούλα αποφασίζει ό,τι θέλει για το παιδί της. Εγώ παραξενεύτηκα με το που μου το είπε η γιατρός και θα της πω να μην το κάνουμε ακόμα. Δεν έρχεται σε επαφή με άτομα που τυχόν έχουν αυτή την ασθένεια και δεν το βρίσκω λογικό να το κάνουμε σε 8 μηνών παιδί. Επίσης δεν "κολλάει" τόσο εύκολα όπως η πνευμονία κλπ..


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

δώρο στον Κ μαροζ μην ξεχάσεις ε;;;;;

Και εμείς έχουμε 2 δόντια από 6,5 μηνών πολύ νωρίς η μικρή σε σχέση με τον γιο που έβγαλε 9 μηνών....

Μπιφτέκια έκανα και εγώ Γιουπι αλλά έβαλα μέσα και καρότο και λίγο πράσο στο ζύμωμα και τα σέρβιρα με πατάτα φούρνο την οποία ισοπέδωσε η μικρά μου και τα μπιφτέκια μια χαρά τα τίμησε...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...