Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Α, ρε μανούλες!!! Σκίζετε!!! Μπράβο σας!!! Εμένα ο μικρός είναι πιο δεκτικός, αλλά η μικρή τα φτύνει όλα!! Και πράγματι, ώρες-ώρες, απορώ! Εγώ έχω πάρει όλη τη σειρά της Χόλλε αλλά ως τώρα δοκιμάσαμε το κεχρί που το έφτυσαν και τα δύο, και το ρυζάλευρο που έφαγε λίγο ο μικρός. Βασικά δεν με νοιάζει κιόλας για τις κρέμες γιατί θέλω να μάθουν τα λαχανικά και μετά τα φρούτα (που τα μάθαμε πλέον ή μάλλον τα 3 που τρώμε-μήλο, αχλάδι, μπανάνα). Το αβοκάντο δεν τους αρέσει πάντως.. Τώρα, σχετικά με τα βαφτίσια, όντως δεν έχουν συναίσθηση της φωτιάς που έχουν αρπάξει οι κώλοι μας (pardon my french), γιατί και στην έκθεση που πήγα οι τιμές για τα βαφτιστικά ξεκινούσαν από 450 ευρώ και έφταναν στα 800!!! για κέιτερινγκ δε, μιλάμε από 25 ευρώ +ΦΠΑ με μονάχα ένα κυρίως... έλεος δηλαδή...


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

για οικονομικό πακέτο δείτε και εδώ.Δεν έχω πάει να τα δω από κοντά βέβαια αλλά έχετέ το στο νου σας. http://www.vaptisi.gr/packet.html

Καλά Οτίλια οι σταυροί τόσο πάνε περίπου από 450 και πάνω πιο κάτω δεν ξέρω αν θα βρεις.Όσο για το πισωγύρισμα μη σκας εδώ και εμείς τις περισσότερες μέρες μόνο με γάλα την βγάζει και κανά 2 κουταλιές φρούτα και μεσημεριανό.Υπομονή και θα τα καταφέρουμε που θα πάει...

Λαέρτα το κεχρί σκέτο το έδωσες;Βάλε μέσα μήλο και αν θες και λίγη κανέλα το κάνει πολύ νόστιμο.Η γενικά βάλε λίγο στα φρούτα για δυναμωτικό.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνα μου τα είχα δει στο ίντερνετ και έκλεισα ραντεβού και πήγα και τα είδα από κοντά. Το συγκεκριμένο κουστουμάκι μαζί με παπούτσια απλά σκέτα λαδόπανα, εσώρουχα και πετσέτες βγαίνει στα 395?. Για το σταυρό δεν ξέρω τον έχω αφήσει στην επιλογή του νονού. Τα υπόλοιπα (μαρτυρικά, λαδομπούκαλο και λαμπάδα και βαλιτσάκι θα τα πάρουμε χωριστά και κάποια θα τα φτιάξουμε εξ' ολοκλήρου εμείς) οπότε δε θα ανέβει πολύ από αυτό το ποσό:P:p:p:p:p

Καλημέρα κορίτσια!!! Χθες όπως θα καταλάβατε και από τη φωτό στο φατσοβιβλίο περάσαμε τέλεια, τα μικρά ήταν πολύ όμορφα με τις στολές τους αλλά ο άντρας μου έκλεψε την παράσταση. Ήμαστε τυχεροί γιατί η γωνιά που τον βάλαμε να κάτσει με την πολυθρόνα ήταν εκεί που κάθεται η μαμά μου και πλέκει και όλο το σκηνικό ήταν πολύ παραμυθένιο. Αφού οι καλεσμένοι με το που μπαίνανε και τον βλέπανε να τους περιμένει στην πολυθρόνα ψοφάγανε στο γέλιο:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Κορίτσια κ αυτό που σας είχα βάλει στο fb έχει 250 ευρώ και περιλαμβάνει βαλίτσα ή κουτί στολισμένο.

Χθες πήγα κ έκανα τα ψώνια μου για τον Κωνσταντίνο.

Άσχετο αλλά τώρα τελευταία στάζει γάλα το στήθος μου όπως τον 1ο καιρό...:rolleyes:


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια να χαίρεστε τα παιδάκια σας και ότι επιθυμείτε!!!!

Καινούργια και εγώ και μαμά του Αυγούστου και συγκεκριμένα στις 20!

Λιονταρίνα που λέτε η μπέμπα και εγώ ψαράκι και με έχει πατήσει από τώρα κάτω!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια να χαίρεστε τα παιδάκια σας και ότι επιθυμείτε!!!!

Καινούργια και εγώ και μαμά του Αυγούστου και συγκεκριμένα στις 20!

Λιονταρίνα που λέτε η μπέμπα και εγώ ψαράκι και με έχει πατήσει από τώρα κάτω!!!!:lol:

καλως ήρθες!!!βρε μαζι γεννησαμε :P:p

σε πιο νοσοκομειο;;

Link to comment
Share on other sites

vivouli καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας.

Σειλορ μπράβο σας που την φάγατε όλη εμείς ακόμα το ταλαιπωρούμε το φαγητό αν και χθες και σήμερα πήγε πολύ καλά άντε να δούμε.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια φίλη της μαμάς μου κλείνει το μαγαζί της και έχει βάλει τρελές εκπτώσεις! Ψωνίσαμε για το καλοκαίρι διάφορα σετάκια και πεδιλάκια για τη θάλασσα.

Καλωσήρθες vivouli ! Eγώ είμαι Κριός με ωροσκόπο λέων..οπότε καταλαβαίνεις...χαχα μια χαρά θα τα πάτε!

sailor_moon μπράβο σας για τη φρουτόκρεμα! Τι φρούτα βάζεις;


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nαι...όπως εγώ που από τη βάφτιση τον έχω εξασφαλίσει από ρούχα μέχρι 4 ετών(χειμερινά)! Το καλό είναι ότι τα γενέθλιά μας είναι προς το τέλος καλοκαιριού κ ό,τι μας φέρουν θα το αλλάξουμε για το επόμενο!;)


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γέννησα στα Γιάννενα από όπου και ζω!

Κορίτσια βλέπω πρόβλημα με την φρουτόκρεμα!!!

Μια από τα ίδια το πρωί αγανάκτησα και της έκανα την κρέμα στο μπιμπερό! Δεν της αρέσει και δεν μπορώ να την ξεγελάσω με τίποτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Καλωσήρθες vivouli! Μαριλού είστε πραγματικά απίθανοι!! Όλη η οικογένεια πνιγμένη στο χιούμορ!!! Μαρρόζ με γεια τον καλοκαιρινό εξοπλισμό του Κωνσταντίνου! Τι καλές τιμές μου λέτε για βαφτιστικά;; Η μάνα μου θέλει να δώσω 550 ευρώ με έκπτωση διότι λέει μόνο το κουτί-βαλιτσάκι κάνει 65 ευρώ, ε ρε από πού πάνε να βγάλουνε;;!!! Για τους σταυρούς έχεις δίκιο Ξανθή, έκανε η μαμά μου και η πεθερά μου έρευνα αγοράς και ο φθηνότερος (για να είναι και καλός) έκανε 450 ευρώ με την αλυσίδα και τελικά τον πήραν. Ξανθή εμένα δε με χαλάει το πισωγύρισμα, ούτε και τον μικρό απ' ότι βλέπω, όσο ακολουθούμε τον ΠΟΥ είμαστε ασφαλείς, άλλωστε αποδεδειγμένα δεν είναι έτοιμος, οπότε δεν ανησυχώ, έχω και το κεφάλι μου ήσυχο ότι δοκίμασα και διαπίστωσα στην πράξη ότι θέλουμε χρόνο. Μαρροζ, κι εγώ έχω διαρροές, σε κάποια φάση είχαν σταματήσει, τώρα ξανάρχισαν, κανα αλματάκι θα είναι, θα ξαναεπανέλθεις. Εμένα με ξεζούμισε αυτή τη βδομάδα, αφου λέω στον άντρα μου "στέγνωσα". Εντωμεταξύ επειδή θέλει να θηλάζει γρήγορα διότι είναι ΤΟ ξεμυαλισμένο και θέλει να παιζει, βλέπει, ακούει, παρατηρεί, ανακαλύπτει ΣΥΝΕΧΩΣ, βάζει πολλή δύναμη για να τελειώνει και με πονάει... Είναι και σκληρά τα ούλα του ως προεργασία για τα δοντάκια και νιώθω λίγο όπως στην αρχή... Αχ, καληνύχτα σας!


VbTYp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...