Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Η Vasdeli γέννησε τον γελαστό μπέμπη της!!


Clelia

Recommended Posts

Μνμ στο Parents

05-05-10, 13:27

Vasdeli

Η χοριακή έδειξε 85 δύο μέρες πριν την αναμενόμενη!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Sms από Vasdeli

03-01-11, 16:06

Σήμερα 3-1-11 ώρα 13.00 ακριβώς ήρθε στην αγκαλιά μου ο γελαστός μπέμπης μου! 3700 γρ! Είμαι ευτυχισμένη! Όλα οκ με καισαρική! :D

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Η φίλη μου η vasdeli γέννησε το τρίτο της θαυματάκι!!!!!!

Η φίλη μου που παρά τον πόνο της, όταν με γνώρισε είχε να μου πει λόγια παρηγοριάς, καλύτερα από αδελφή μου, από κολλητή μου, από οποιονδήποτε… Γι’ αυτό και εγώ την αγαπάω και την έχω σε μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά και την ζωή μου!!

Σήμερα αντίκρισε τον 2ο γιο της, το 3ο της παιδάκι, το μωρό που το περίμενε εναγωνίως από τον Οκτώβριο του 2009. Αυτόν τον γελαστό, τον βασανιάρη μπέμπη της που την παίδεψε και την γλύκανε πολύ-πολύ!!

Είδες κορίτσι μου, είχες δίκιο: τελικά το 2010 μας αποζημίωσε (καλά, εσένα σου πήρε και 3 μερούλες από το 2011)…

Να σας ζήσει το αγοράκι σας!!

Μόνο τα καλύτερα και ομορφότερα να έχει στην ζωή του!!

Και εσείς να είστε καλά, φύλακες-άγγελοί του δίπλα του!!

Σου εύχομαι Βικάκυ μου όλα στην ζωή σου να είναι τόσο ρόδινα όσο το όμορφο μωράκι που γέννησες πριν από λίγο… Ποτέ να μην αντιμετωπίσεις δυσκολίες και πίκρες, αρκετά με αυτές! Τώρα η ζωούλα σου θα περιστοιχίζεται και θα κατακλύζεται από τις λατρείες σου, τις αγάπες σου, τα παιδάκια σου!

Έχεις συνειδητοποιήσει ότι είσαι τρίτεκνη πια? Προς το παρόν βεβαίως-βεβαίως, καθώς με την λατρεία που έχεις με τα παιδιά, περιμένω άλλα νέα σου σε λίγο καιρό…

Τώρα ο γιος σου, θα σου τα μάθει της ζωής τα μυστικά!!

eBuqcdnOV3k


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Bασδελακι να σου ζησειιιιιιιιιιιι ο πριγκηπας σου,μονο χαρες και χαμογελα να εχετε στη ζωη σας,και να τα χαιρεσε τα παιδακια σου,τριτεκνη μανουλα!!!!

Καλο σαραντισμο να εχετε κοπελα μου.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βασδεκακι μου να σας ζήσει ο άντρακλας!!!

γερός και δυνατός κοριτσάρα μου!!!

καλό σαραντισμό και να χαίρεστε και τα άλλα 2!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

vasdelaki μουυυυυυυυυυυυυυ, συγχαρητήρια κοριτσάρα μου!!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ...Να χέρεσε το ζουζουνάκι σου.....Σε ακολουθούμε και μεις σιγά σιγά!!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους εκλεισε ο κυκλος του πονου που ξεκινησε στο καφε "μανουλες Μαρτιου 2010"! Αυτο το καφε που ενωσε τις ιστοριες μας απο τοτε! Clelia και vasdeli απο εδω και εμπρος μονο χαμογελα! Τα αγγελουδια μας βρισκονται ψηλα στον ουρανο κ προσεχουν τα αδελφακια τους! Θα ειναι παντοτε μεσα στην καρδια μας και στο μυαλο μας σαν μια πικρη αναμνηση αλλα πλεον εχουμε η καθεμια απο εναν πολυ σημαντικο λογο να προσωρησουμε μπροστα με ενα τεραστιο χαμογελο!!!

Βασδελακι μου γλυκο να σου ζησει ο γελαστος σου!!!

Να ειναι γερος και να τον καμαρωνεις οπως επιθυμεις!!!


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητήρια Βίκυ μου! Να τον χαίρεστε, να είναι πάντα υγιής κ ευτυχισμένος κ να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!:P:p:p

Είδατε το 2011? Μπήκε με τους καλύτερους οιωνούς!!!


Δήμητρα:oops:

jmX2p3.png

YUDNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθες γελαστε μπεμπη στην ζωη!

η μαμα σου ο μπαμπας σου κ τα αδελφια σου ανυπομονουσαν τοσο πολυ να σε αντικρυσουν!

Περασες 9 μηνες στην ασφαλεια της κοιλιτσας της μαμας σου και τωρα θα περασεις την ζωη σου διπλα σε ανθρωπους που σε αγαπουν !!!!

ο Κρητικαρος φιλος σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...