Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια.Πως ειστε;Οντως στο καφε μας εχει πεσει ερημια.Πιστευω οταν θα κρυωσει ο καιρος θα μαζευτουμε ολες πια.

Εγω μολις τελειωσα τις αποσκευες για Θεσσαλονικη.Αυριο το μεσημερακι φευγω εγω με το μπεμπακι μου με αεροπλανο και στις 13 του μηνα θα ερθει και ο αντρας μου και θα κατεβουμε στις 19 οι 3μας.Ανυπομονω να δω αν ο μπεμπακος θα θυμαται τους γονεις μου που εχει να τους δει σχεδον εναμισι μηνα.Εχω κι ενα αγχος για το αν θα κατσει καλα μεσα στο αεροπλανο η θα γκρινιαζει και θα κλαιει και θα ξεσηκωσουμε τους παντες.Θελω τοσο πολυ να τον παω στο πατρικο μου και στη γειτονια που μεγαλωσα!Κατα τ'αλλα το αντρακι μου ειναι σκετο θηριο.Κοριτσια,καθε μερα ολο και πιο ζωηρος ειναι.Οταν γυρναει μπρουμυτα τεντωνει τα χερια σαν να κανει καμψεις και τιναζεται σαν τα βατραχακια!Στο μπανακι του μεσα που πλατσουριζει και καταμουσκευει τον τοπο,ειναι τοσο ζωηρουλης που προχθες σηκωσε σουζα το μπανακι του.Φανταζομαι τι με περιμενει μολις θα αρχισει να περπαταει.

Dimista,καλα ηταν στην Ερετρια ηταν και κοντα αλλα το κυριοτερο ηταν που αρεσε πολυ στον μπεμπακο μου.Ο συνονοματος μας τι κανει;συνηθισε το σπιτι του παλι;

Arma,περαστικουλια στο μικρουλακι σου,ευτυχως που κανατε εξετασεις και το βρηκατε και εχετε αρχισει ηδη θεραπεια.

Elzu,ισως αυτη τη στιγμη που θα διαβαζεις εχεις τελειωσει ηδη με τη βαφτιση οποτε θα σου ευχηθω να σου ζησει η νεοφωτιστη και να ειναι γερη και καλοτυχη!

Φιλεναδες,παω να ξαπλωσω.Αν μπορεσω και βρω υπολογιστη οταν θα ειμαι στην πατριδα θα μπω να σας γραψω τα νεα μου και να μαθω τα δικα σας αλλιως οταν γυρισω με το καλο θα τα πουμε τοτε.Φιλια σε ολα τα κοριτσακια και στα μωρακια,καληνυχτα!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια καλημερα και απο εμας!!!Η Δημητρουλα!!!ηταν μια χαρα κοριτσι στην βαπτιση!!!Εκλαψε μονο οταν την επνιξε ο παπας...( γιατι εδω αν δεν πνιχτει το μωρο δεν γινεται) αφου μετα βρε κοριτσια ρευοταν συνεχεια...:mad::mad::mad:

Με την νονα δεν ειχαμε μιλησει μεχρι 3 μερες πριν την βαπτιση...μου ειπε οτι τα εχει παρει ολα και μονο λαδοπανα δεν εχουν εκει...(εξωτερικο)...οποτε μολις κλεισαμε το τηλ ειπα να παω να παρω...και την επομενη μερα με πηρε τηλ και μου ειπε οτι ειναι θεσσαλονικη για να ψωνισει και οτι πηρε και λαδοπανα...δεν της ειπα οτι πηρα και εγω....κοριτσια πηραμε τα ιδια λαδοπανα...οταν τα ειδα ανατριχιασα...δεν ειχε δει ουτε την προσκληση ουτε τις μπομπονιερες...της ειχα πει μονο οτι τα χρωματα ειναι ροζ και πρασινα...και ολο το θεμα της βαπτισης τελικα χωρις να το κουβεντιασουμε καθολου ηταν η μικρη πριγκιπισσα...το κουτι ηταν ενα καστρο οπως επισης και η λαμπαδα...ηταν ολα τελεια...το φορεμα ηταν υπεροχο lapin τα παπουτσακια φανταστικα αλλα δυστυχως δεν μας εκαναν....ηταν μεγαλα...οταν βγουν οι φωτο θα σας δειξω...η δικη μου ψηφιακη....δυστυχως με το που πηγαμε στην εκκλησια διαπιστώσαμε οτι δεν ειχε μπαταρια:(:(:(

Αντε τωρα ενα ενα τα μωρακια να παιρνουν το ονοματακι τους1!!!


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

mammy ευχαριστουμε!!!Ναι μολις παρω και εγω απο τον φωτογραφο θα σας δειξω σιγουρα!!!Που ειναι ολα τα κοριτσια???ΠΟλυ ησυχια εχει...τωρα που θα φυγει ο ανδρουλης μου θα θελω παρεουλα γιατι οσο το σκεφτομαι θελω μονο να κλαιω...:(:(:(


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον κοριτσια...καταρχην καλημερα σε ολες και στα μωρακια!!!Επειδη απο μερα σε μερα αρχιζουμε να μεταφερουμε κουτες και επιπλα μαλλον δεν θα εχω πολυ χρονο να γραφω και ειπα σημερα να κατσω και να σας δειξω τα πραγματακια που μας πηρε η νονα....

Η λαμπαδα μας!

sam0894e.th.jpg

το κουτι μας!

sam0896.th.jpg

Το σετ λαδιου, ειχε και κολόνια μεσα!

sam0897y.th.jpg

sam0898k.th.jpg

Ο σταυρος μας ( πραγματικα υπεροχος)

sam0904b.th.jpg

sam0905.th.jpg

Το φορεματακι μας

sam0908q.th.jpg

η λεπτομερεια

sam0911a.th.jpg

τα παπουτσακια ( ηταν δυστυχως λιγο μεγαλα )

sam0912.th.jpg

και το φορεματακι για μετα...

sam0913f.th.jpg

πως σας φαινονται κοριτσια?Φωτογραφιες με την μικρη μολις μας τις δωσει ο φωτογραφος...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Elzu να σας ζήσει η Δήμητρα! Να είναι γερή και καλοφωτισμένη! Όλα είναι υπέροχα! Φαντάζομαι την μικρή, μια ζωγραφιά θα ήταν!

mammy καλώς ήρθες!

Dimista η Τραγάνα είναι στη μέση περίπου μεταξύ Αθήνας-Λαμίας. Κοντά στον Θεολόγο αν ξέρεις.

Della καλά να περνάς στους δικούς σου!

Αλήθεια πολύ ησυχία έπεσε στο καφέ..

Εγώ δεν πολυπρολαβαίνω να μπαίνω, ειδικά τώρα που έχουμε και τις ετοιμασίες για την βάφτιση..Είναι ωραία τρεχάματα αυτά όμως :-)


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και από εμένα!

Ελζού να σας ζήσει η Δημητρούλα σας!Όλα ήταν υπέροχα !Όχι μόνο ο σταυρός.

Μάμμυ καλωςήρθατε!Πως περάσατε?

Della εύχομαι να περάσετε πολύ ωραία στην Θεσσαλονίκη.

Άρμα τον ξέρω τον Θεολόγο αλλά δεν έχω πάει.Πως πάνε οι ετοιμασίες της βάφτισης?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Εχτές πήγαμε τον μπεμπάκο μας παιδίατρο.Ο μπέμπης μας είναι 5.800 και 64 πόντοι.Έκανε το εμβόλιο του πνευμονιόκκοκου την 2η δόση και είναι κακοδιάθετος από χτες.Επίσης μας είπε να σταματήσουμε να βράζουμε νερό και να σταματήσουμε την αποστείρωση.Μας έδωσε γάλα β'βρεφικής ηλικίας και μας είπε ότι θα ξεκινήσουμε κρέμες από τον επόμενο μήνα.Αυτά από μένα.Καλό μεσημέρι μανούλες και μωράκια!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Elzu καλοφωτιστη να ειναι η κορουλα σου.Φανταστικα ολα, πολυ γουστοζα η νονα . ΑΧ!!! για τα κοριτσακια εχει πολυ ωραια πραγματα.

Χαθηκα γιατι τωρα επιστρεψαμε απο διακοπες. Πολυ ωραια ηταν αλλα παντα λιγο!!!

Ο μπεμπικος μου σημερα κλεινει 6 μηνες και ακομα ξυπναει το βραδυ παρολο που τρωει και κρεμες. λογικα θα επρεπε να χορταινει. Εχω γονατισει!!!! Θα παμε για εμβολιο και θα μαθουμε τα κιλακια του, αν και πρεπει να εβαλε παρα πολυ γιατι εχει γινει ασηκωτος. Κοριτσια αρχισε να τσατιζεται και να φτυνει ο γουρουνιτσος μου.

ΑΑΑΑΑ!!! ξεχασα να σας πω αδιαθετησα με 20 μερες καθυστερηση. ΟΥΦ !!!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...αντε τωρα ολα τα μωρακια να περνουν το ονοματακι τους!Αντε Μαρια-Ελενα μια χαρα...αφου λεγαμε μηπως σε βρουμε στο καφε Απριλιου 2012...κοριτσια ειχα μπει και διαβαζα τα κοριτσια...πωπω σαν εχτες μου φαινεται που ειμασταν και εμεις στην αρχη της εγκυμοσυνης μας!Και τωρα???Τρωνε και κρεμες!Εχουν νευρα, κανουν γκριματσες!Αχ αυτη η δικια μου κανει κατι γκριματσες που θελω να την φαω!Αντε σιγα σιγα να επιστρεφουμε ολες!!!


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...