Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια

όλα τα μπεμπάκια μια χαρά , διαβάζω. Πηγαμε κι εμεις σημερα παιδιατρο , 7050 ο μικρούλης , και 68 εκ. την αποστειρωση την κοψαμε μολις εγινε 4 μηνών και κρεμούλα τον άλλο μηνα.

πω πω.............απιστευτο πως περναει ο καιρός.................

Αννα , η μπέμπα μπουσουλάει ?????????? εεε....ρε...θηριάκι , που εχει να γινει ...........θυμασαι που το λεγαμε ? δεν μασαει αυτη ................

κατα τα άλλα κι ο μπεμπης θελει να ειναι συνεχεια ορθιος ή καθιστός , γελάει ,μιλάει , φωνάζει , τρωει τα δαχτυλα του και όχι μονο....γενικά ζωηρεύει

Φιλιά σε όλες !!!!!!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια καλημεραααα!Με την κρεμουλα και το φρουτο τα παμε παρα πολυ καλαααα!Μαλλον δεν ηθελε να πινει γαλα....της αρεσει το καρεκλακι της και το κουταλι...τι να πω!Σημερα κοριτσια εχω επετειο γαμου!Ενας χρονος!Απιστευτο πως περναει ο καιρος!Λεγαμε να παμε για πιτσα αλλα τελικα ειπαμε να κατσουμε στο σπιτι με την μπεμπα.Νομιζω θα ειναι πολυ καλυτερα!Ολες οι κοπελες εισαστε διακοπες?Πολυ ησυχια εχει....αντε να επιστρεφετε να μιλαμε παλι...φιλακια πολλα!


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχω τικερακι!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ Tzitzina μου...

Τι λεει μανουλες?Πως πατε με τα κριαρακια και τα ταυρακια σας?

εμεις εδω απολαμβανουμε την δροσουλα....

Ρε κοριτσια εμας μας ειπε η γιατρος οτι μπορει να καθεται και ολη μερα αν θελει....

Επισης κρεμουλες και σταματημα αποστειρωσης τον αλλο μηνα.....

Περημενω πως και πως να δω το μπουλουκακι μου με ορθανοιχτο στωμα να περημενει την κρεμουλα......

Αυτα απο μας,

Καλα να περνατε οτι κι αν κανετε......

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κοριτσια εχω επετειο γαμου!Ενας χρονος!Απιστευτο πως περναει ο καιρος!Λεγαμε να παμε για πιτσα αλλα τελικα ειπαμε να κατσουμε στο σπιτι με την μπεμπα.Νομιζω θα ειναι πολυ καλυτερα!Ολες οι κοπελες εισαστε διακοπες?Πολυ ησυχια εχει....αντε να επιστρεφετε να μιλαμε παλι...φιλακια πολλα!

Elzu μου να ζήσετε, να είστε πάντα ευτυχισμένοι και πάντα μαζί. Καλή αρχή στη Γερμανία και όσο έχετε ο ένας τον άλλον να μη φοβάστε τίποτα.

Η μπέμπα σου είναι μια γλύκα, να τη χαίρεστε!!!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια εμας μας ειπε η γιατρος οτι μπορει να καθεται και ολη μερα αν θελει....

Παρακαλώ Μαρινάκι. Να σου πω, νομίζω ότι κάθε παιδίατρος λέει τα δικά του, όπως και με την αποστείρωση, άλλες κοπέλες σταμάτησαν στους 3 μήνες, άλλες στους 4 και άλλες στους 5. Και στο φαγητό απ'ότι βλέπω πολλά μπεμπάκια ήδη τρώνε κρεμούλες.

Εγώ ακούω τη δικιά μου, αλλά γενικότερα κάνω και αυτό που μου λέει το ένστικτό μου.

Οι υπόλοιπες μωρομάνες τι κάνετε? Καλή αρχή στα μικρούλια που ξεκίνησαν φαγητό και ελπίζω να μην ταλαιπωρήσουν τις μανούλες με "ρουκέτες", χι, χι!!

Πολλά φιλιά και να περνάτε καλά..


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

tzitzina μου σε ευχαριστω!Η μικρη τρωει παρα πολυ ωραια αλλα την πιανει να μιλαει και να τραγουδαει τοτε οποτε πεταει και λιγη κρεμα δεξια και αριστερα!Την αποστειρωση εγω την κανω ακομα...ξεχασα να ρωτησω την παιδιατρο και για νερακι ηθελα να ρωτησω...αλλα απο οτι εχω διαβασει γενικοτερα μετα τον 5 και αφου τρωμε κρεμα περνει απο εκει καποια υγρα...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Εδώ είμαι κι εγώ! Επιστρέψαμε σήμερα από διακοπές, τα κεφάλια μέσα...Η μπέμπα μας είναι μια χαρά! Θρεφταράκι έχει γίνει και δε βάζει γλώσσα μέσα, όλο ααα, ιιι, εεε, τραγουδάει! Απόλαυσε παραλίες και βόλτες, γνώρισε πολλά καινούρια πρόσωπα και τώρα άντε να κλειστεί στην Αθήνα και το διαμέρισμα! Συνεχίζουμε επίσης τον αποκλειστικό θηλασμό αλλά ανυπομονώ να ερθει η ώρα που θα αρχίσει τις στερεές τροφές, να δούμε πώς θα αντιδράσει στο κουτάλι! :D

Link to comment
Share on other sites

tzitzina μου σε ευχαριστω!Η μικρη τρωει παρα πολυ ωραια αλλα την πιανει να μιλαει και να τραγουδαει τοτε οποτε πεταει και λιγη κρεμα δεξια και αριστερα!Την αποστειρωση εγω την κανω ακομα...ξεχασα να ρωτησω την παιδιατρο και για νερακι ηθελα να ρωτησω...αλλα απο οτι εχω διαβασει γενικοτερα μετα τον 5 και αφου τρωμε κρεμα περνει απο εκει καποια υγρα...

Elzu, για νερό εμένα μου είπε να της δίνω ήδη επειδή είναι καλοκαίρι να δροσίζεται. Αυτό που έχω βράσει (για να είναι αποστειρωμένο) το δροσίζω όμως λίγο και της αρέσει πολύ. Μήπως πρέπει να το ξεκινήσεις γιατί η κρέμα ίσως τη διψάει?

Klimt, καλωσορίσατε. Η μπουμπού θα ξετρελάθηκε έτσι? Άντε και του χρόνου..


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

tzitzina αυτο λεω και εγω...θα της δωσω λιγακι σημερα προς το μεσημερακι.Αν και εμεις εδω δεν εχουμε την τρελη ζεστη που εχετε εκει κατω...με μακρυ μανικι κοιμαται εεε και σε κανεναν μηνα θα την βαζω και σε υπνοσακο...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε πως τα περασατε?

elzu να ζησετεπαντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι

εμεις νερακι ξεκινησαμε να πινουμε απο νωρις μια που εχει πολυ ζεστη αν και ο μικρος δεν πολυτρελλαινεται προτιμα το γαλα του οποτε εχει πιεει ελαχιστες φορες τωρα με τις κρεμες που θα ξεκινησει θα το αυξησει λογικα

αυτην την εβδομαδα θα παμε στο γιατρο να μας δει και να κανουμε εμβολιο οποτε θα σας πω και εγω αν ξεκιναμε κατι.Καλα να περνατε και φιλια στα μωρακια σας


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια μου.Τι κανετε;εμεις ειμαστε Ερετρια απο το σαββατο σε ομορφο ξενοδοχειο μεσα στα δεντρα.Ο μπεμπακος μου βλεπει τα δεντρα και τους γελαει.Το παιδακι μου στην Αθηνα δεν βλεπει πρασινο και εδω ξετρελαθηκε.Ολη μερα ειμαστε βολτες μεσα στα δεντρα και το μωρακι μου ειναι πολυ χαρουμενο.Τον αλλο μηνα θα ξεκινησουμε κι εμεις την κρεμα.Χθες στο εστιατοριο του ξενοδοχειου ηταν ενα μωρακι 6μηνων και γινοταν μαχη για να φαει την κρεμα του.Αυτο φοβαμαι κι εγω,μηπως κανουμε ολοι τους καραγκιοζηδες για να φαει.Προς το παρον κανουμε τον καραγκιοζη για να αλλαξει πανα,δεν καθεται το θηριο,γινεται μαχη καθε φορα.

Klimt,καλως ηρθατε και καλη επανοδο στις δραστηριοτητες.Του δωσατε και καταλαβε στις διακοπες φετος ε;Μπραβο,καλα κανατε!

Elzu,να ζησετε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι.Η κορη σου ειναι κουκλιτσα ζωγραφιστη!Κριμα ομως που δεν πηρε τα ματια σου,εχεις ματαρες!Στον μπαμπα της μοιαζει μου φαινεται,εσυ μαλλον φιλικη συμμετοχη ειχες!!!:P:p:p:p

Καλο απογευμα στα υπολοιπα κοριτσια,φιλακια πολλα!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Elzu,να ζησετε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι.Η κορη σου ειναι κουκλιτσα ζωγραφιστη!Κριμα ομως που δεν πηρε τα ματια σου,εχεις ματαρες!Στον μπαμπα της μοιαζει μου φαινεται,εσυ μαλλον φιλικη συμμετοχη ειχες!!!:P:p:p:p

Καλο απογευμα στα υπολοιπα κοριτσια,φιλακια πολλα!

Della μου σε ευχαριστω για τις ευχες και τα αλλα κοριτσια!Οσο για την μικρη μου ναι...δεν ζητουσα πολλα η αληθεια ειναι...μονο να παρει τα ματια μου...αλλα μαλλον και σε αυτο κοιμομουν:P:p:p:p:p:p

Ειναι ιδια ο μπαμπας της...εεε μωρε δεν πειραζει...να μην εχει αμφιβολιες!!χιχι

Εγω λεω το δευτερο θα μου μοιαζει...μπορει ο αερας στην Γερμανια να βοηθησει...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια και μωράκια!

Τι κάνετε?Επιστρέψαμε εχτές!Μεγάλες διακοπές έκανε ο μπέμπης μου και τις ευχαριστήθηκε.Η προσαρμογή ήτανε δύσκολη γιατί έκλαιγε όλη μέρα.Μας ήθελε συνέχεια δίπλα του.Σήμερα είναι καλύτερα αλλά θέλει να είμαστε συνέχεια δίπλα του.Ευτυχώς που έχω και τον άντρα μου και με βοηθάει στις σπιτικές δουλειές .Μόλις τον αφήνω κλαίει και μόλις με βλέπει γελάει.Άλλα μωράκια προσαρμόστηκαν εύκολα στο σπίτι σας?Κάλαμο και Σπάρτη ήτανε 1α χαρά.Του άρεσε και ο καθαρός αέρας και η θάλασσα.Ελπίζω να το συνηθίσει το σπίτι μας.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

9/8 πήγαμε παιδίατρο και του έκανε 2 εμβόλια.Χαμογέλαγε στον παιδίατρο .Δεν το περίμενα.Δεν πόνεσε με τα εμβόλια.Ούτε πυρετό έκανε.Είναι 5300 και 62 πόντοι.Ο παιδίατρος τον βρήκε 1α χαρά.Αυτά τα νέα μου!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Α!Ξέχασα να γράψω ότι ο μπέμπης μου φωνάζει δυνατά σαν να στριγκλίζει γυρνάει μπρούμυτα και έχει στηρίξει το κεφαλάκι του.

Ελζού πολύ γλυκειά η μπέμπα σας.Στον άντρα σου μοιάζει.Γενικά τα κοριτσάκια μοιάζουν στους πατέρες.Ελζού να ζήσετε,πάντα ευτυχισμένοι!Ωραίες μπομπονιέρες έχεις!

Della ωραία στην Ερέτρια?Είναι απέναντι από τον Κάλαμο.

Αννούλα το μωράκι σου γυρνάει μπρούμυτα?Μπράβο!Φοβερό!Πρέπει να γραφτεί στο βιβλίο Γκίνες!

Μαρία-Έλενα και γω τον Ιούλιο είχα καθυστέρηση και δεν ήθελα να είμουνα έγκυος.Και ευτυχώς δεν είμαι.Φαντάζομαι ούτε εσύ θέλεις να είσαι έτσι όπως τα έχεις γράψει.Εύχομαι τα αποτελέσματα να είναι αυτά που θέλεις.

Μαρίνα 3 χρόνια παντρεμένη είσαι?Μικρούλα παντρεύτηκες!

Έχετε ξεκινήσει νεράκι και κρεμούλες κάποιες κοπέλες.Γιατί έτσι νωρίς?Εμένα μου είπε από τον 6ο μήνα.Να είστε καλά και οι υπόλοιπες μανούλες και τα μωράκια σας!Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...