Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι την θηλαζω αποκλειστικα και με αυτον τον υπνο κανει 5 γευματα μεσα στην μερα

Μια χαρά!! Μπράβο που έχετε μπει στη σειρά. Εμένα τρώει σχεδόν κάθε 3,5 με τέσσερις ώρες. Έχει τύχει και περισσότερο. Τώρα με τη ζέστη μου κάνει κάτι νούμερα και είπα να της δίνω λιγότερο (μου πίνει 210 ml) σε κάθε γεύμα, μήπως και τρώει συντομότερα και δε χρειάζεται να την ταλαιπωρώ


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Οντως φτου φτου το παιδι εφτασε κιολας 8 κιλα!!!!!!!

Εμενα ειναι μινιατουρα μου φαινεται αλλα με βαση το ποσο γεννηθηκε καλα παμε

Αυτό είναι και το βασικό, να αναπτύσσεται σωστά!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά!! Μπράβο που έχετε μπει στη σειρά. Εμένα τρώει σχεδόν κάθε 3,5 με τέσσερις ώρες. Έχει τύχει και περισσότερο. Τώρα με τη ζέστη μου κάνει κάτι νούμερα και είπα να της δίνω λιγότερο (μου πίνει 210 ml) σε κάθε γεύμα, μήπως και τρώει συντομότερα και δε χρειάζεται να την ταλαιπωρώ

Κοιτα με τις ζεστες μου εκανε και εμενα νερα αλλα οκ βεβαια σταθερο προγραμμα δεν εχει οσο ειναι ξυπνια με τον θηλασμο τρωει οποτε θελει μπορει στις 2 ωρες μπορει και στις 4.....Αλλα πολυ χαιρομαι που κοιμαται το βραδυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εννοείται... Τουλάχιστον αν ξεκουράζεσαι το βράδυ, έχεις αντοχές για την ημέρα. Είναι ήσυχη??

Άσχετο..Σας έχει έρθει περίοδος?? Εμένα όχι ακόμη και σταμάτησα να τη θηλάζω σχεδόν δύο εβδομάδες τώρα


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται... Τουλάχιστον αν ξεκουράζεσαι το βράδυ, έχεις αντοχές για την ημέρα. Είναι ήσυχη??

Άσχετο..Σας έχει έρθει περίοδος?? Εμένα όχι ακόμη και σταμάτησα να τη θηλάζω σχεδόν δύο εβδομάδες τώρα

Οχι ακομα δεν μου εχει ερθει.....λογικα εσενα οπου να ναι θα σου ερθει...

Λοιπον σε καληνυχτιζω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Αrma καλες διακοπες καλα να περασετε!!!:D:D:D

Tzitzina εμενα μου ηρθε περιοδος σχεδον στους τρεις μηνες και ενω ακομα θηλαζα, τοτε ηταν που αρχισε να μειωνετε το γαλα, δεν ξερω αν εχει σχεση. Ενας γνωστος μου γιατρος ειπε οτι εχει σχεση λογω των ορμονων.

Aννα μια χαρα η μικρουλα σου και της Αnia ολοκληρο αντρακι!!!

Και εμεις εχουμε φτασει 7250 και 66 ποντους!


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια τι κανετε?

πολυ καλα ολα τα μωρακια σας στις μετρησεις τους !

την αποστειρωση και εμεις στον 4 μηνα θα την σταματησουμε και στην μεγαλη τοτε σταματησαμε απο την στιγμη που βαζουν τα παντα στο στομα δεν υπαρχει λογος αποστειρωσης τις κρεμες να σας πω την αληθεια δεν θυμαμαι ποτε ξεκινανε νομιζω στον 4 ξεκιναει η βανιλια καποιοι γιατροι δινουν και απο τον 4 φρουτα αλλα εμεις δεν θυμαμαι

Τωρα για την περιοδο εμενα ειναι η δευτερη και κρατησε και αρκετα


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

tzitzina κι εμενα μου ηρθε η περιοδος στον τριτο μηνα αν και θηλαζα λιγουλακι...

Ρε κοριτσια ο νινακις μου ειναι μονο 60 ποντους και 7,300 3 μηνων και μιας εβδομαδας , ειναι λιγακι κοντουλης η μου φαινεται?

Ξερετε τιποτα για τις κρεμουλες?Ποτε αρχιζουν τεληκα?Η γιατρος μας ειναι λιγακι εξαφανισμενη και δεν την βρησκω να την ρωτησω...

Επεισης με το γαλα τι κανετε?Ποσα γραμμαρια τρωνε τωρα τα μωρακια σας?

Ο δικος μου τρωει 210 γυρω στα 6 γευματα αλλα δεν ξερω αν ειναι καλα...

Καλα να περασετε οτι κι αν κανετε...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια και καλο μηνα.Πως ειστε;Εμεις ειμαστε καλα.Ο μπεμπακος μου ειναι καλα αν και το ποδαρακι του ειναι κοκκινο ακομα.Αυριο κλεινουμε μια βδομαδα αντιβιωσης αλλα το πυον δεν εχει υποχωρησει τελειως.Αυριο θα ξαναπαμε να τον ξαναδουνε να μου πουν τι θα κανουμε,αν θα συνεχισουμε αντιβιωση η αν θελει διανοιξη.Εμενα τα χερουλακια μου οπως λεω τα χερακια μου ειναι σε τραγικη κατασταση.Αν σηκωσω κατα λαθος τον αντιχειρα δεν κατεβαινει μονος του,πρεπει να τον κατεβασω με το αλλο χερι.

Κοριτσια,πειτε καμια ιδεα για κανενα 3ημερακι εδω κοντα,σε κανενα οργανωμενο καταλυμα να εχει κουζινακι για να βραζω το νερο του και ψυγειο για τα μπιμπερο του;


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια και μωράκια!Τι κάνετε?Εμείς 1α χαρά είμαστε!Είμαστε ακόμη στο εξοχικό .Για Σπάρτη θα φύγουμε μετά τις 11/8.Είναι Ελλάδα και η αδελφή μου με το ανηψάκι μου και είμαι πολύ χαρούμενη που είμαστε όλοι μαζί στον Κάλαμο.Θα τους χαρούμε για ένα μήνα.Το ανηψάκι μου τον αγαπάει πολύ τον μπέμπη μου.Του δίνει παιχνίδια,τον αλλάζει πάνες,του αρέσει να βοηθάει να τον κάνουμε μπάνιο,τον χαιδεύει,τον γαργαλάει και έχουν βγει και πολλές φωτογραφίες μαζί.Ο μπέμπης του μιλάει και του χαμογελάει συνέχεια.Μου αρέσει που υπάρχει αυτή η καλή σχέση γιατί στην αρχή φοβόμουνα πως το ανηψάκι μου θα τον ζήλευε γιατί είναι 4 χρονών.

Αυτά τα νέα μου!Α!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια διάβασα τα νέα σας στα γρήγορα!Όλα τα μωράκια στρουμπουλά και πανήψυλα σε σύγκριση με το δικό μου.Για το δικό μου θα ξέρω 9/8.Το έχω βγάλει φωτ.με το συνομήλικό του που είναι 4 μέρες μικρότερο και το δικό μου φαίνεται μικρότερο.Ελπίζω να ακούσω πάνω από 5 κιλά στις 9/8.Γιατί 8/7 ήτανε 4.700.

Πάντως Τζιτζίνα η μπεμπούλα σου γυναικάρα!Κορίτσια ειλικρινά θα ήθελα να τα έβλεπα τα μωράκια σας!

Μάμμυ είστε τυχεροί που θα πάτε Μύκονο!

Αποστείρωση θα κάνω μέχρι τέλος Αυγούστου.

Δεν θυμάμαι τι άλλο γράψατε γιατί σας διάβασα πολύ γρήγορα αλλά ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας!

Della τι έπαθε το ποδαράκι του μπεμπούλη σου?

Συγγνώμη αλλά δεν έχω χρόνο να σας ξαναδιαβάσω.ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...