Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

αααα.....ξεχασα...σημερα τον πηγα στις κουνιες. επιανε με τα χεράκια του μια χαρα και γελουσε. οποτε θα το καθιερώσουμε

;)

Και η δικιά μου ψοφάει για κούνιες! Την πάω εδώ και 2 μήνες και τρελαίνεται!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας μανούλες και μωρουλίνια!Καλό μήνα!Τι κάνετε?Εμείς 1α χαρά,το μόνο που δεν μου αρέσει από τον μπέμπη είναι που τώρα τελευταία τα βράδυα στριγγλίζει και δεν μπορώ να σκεφτώ γιατί το κάνει.

Εχτές ο μπέμπης έκανε με το χεράκι του έλα-έλα στον χιονάνθρωπο που έχουμε και χορεύει.Είχε πολύ πλάκα.Το πρωί κράταγα από τα χεράκια τον μπέμπη και τον περπάταγα.Δεν ξέρω αν ήταν σωστό.Έχω αρχίσει και δίνω στον μπέμπη από αυτά που τρώει γιατί όποτε με βλέπει και τρώω κάνει μαμ-μαμ-μαμ.Αυτά!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Νίνα-Νάνα Τζιτζίνα και Ντέλλα σας ευχαριστώ που μου δώσατε ιδέες για στολή.Τελικά πήγα Τζάμπο.

Ελζού μπράβο που στηρίζεις τον άντρα σου.Χαίρομαι που το πρόβλημα υγείας σου ρυθμίζεται.Το hashimoto τι είναι?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ντέλλα τι διαφορά έχει ο δικός σου θυροειδής από τον θυροειδή hashimoto?Πάντως κορίτσια μην αγχώνεστε ο θυροειδής είναι πολύ συνηθισμένος.Ξέρω πολλές κοπέλες με θυροειδή.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια,ελπιζω να ειστε καλα ολες.Εμεις σημερα πολλα σαλια και γκρινια και ουτε που με αφηνει να βαλω το δαχτυλο μου να δω αν εχει σκασει κανενα καινουριο δοντακι.Το πρωι πηγαμε jumbo αλλα στολη δεν βρηκα στο νουμερο μας.

Kitty,κι εμεις αργα παμε.Το πιο εξεζητημενο που εχει φαει ειναι τα biscoti που δεν εχουν γλουτενη.Ουτε καν γιαουρτακι δεν μας εχει δωσει.Αλλα δεν πειραζει,εχει μια ολοκληρη ζωη να τα τρωει.

Nina-Nana,εμας ζυμαρικα μας ειπε στον ογδοο.Σε λιγες μερες λοιπον θα του δωσω.

Dimista,ο θυρεοειδης ειναι οργανο που ρυθμιζει με τις ορμονες του τον μεταβολισμο.Σ'εμενα οι ορμονες δεν παραγονταν σωστα και ο μεταβολισμος μου ειχε πεσει πολυ.Στην προσπαθεια του ο οργανισμος μου να τις παραγει κουραζοταν και ο θυρεοειδης μου ειχε διπλασιαστει σε μεγεθος.Ετσι,παιρνω τα χαπια που μου δινουν ετοιμες ορμονες και λυθηκε το προβλημα.Το hashimoto ειναι μια θυρεοειδιτιδα αυτοανοση δηλ.τη δημιουργει ο οργανισμος απο μονος του και φτιαχνει αντισωματα που επιτιθονται στον ιδιο τον θυρεοειδη.Παλι χαπια ειναι η λυση.

Tzamin,καλα αποτελεσματα στη μπουμπουκα!

Καλο απογευμα σε ολες,φιλια.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τζαμίν καλά αποτελέσματα για την μπέμπα σου.

Κίττυ και Βιβή μην αγχώνεστε για το φαγητό.Εγώ τι να πω που δεν του έχει βάλει ακόμη.

Καλησπέραααα............

ααα..δεν αγχώνομαι καθόλου,μια χαρα τρωει και εχει κανει και κάτι στρογγυλά μαγουλάκια για δάγκωμα:tongue:


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλεναδες μου.Τι κανετε;Τα μωρακια του καφε μας πως ειναι;Εμεις ειμαστε μεσα στη γκρινια και στα σαλια.Ποταμι ολοκληρο τα σαλακια του.Το πρωι πηγαμε για καφεδακι και τωρα ειμαστε σπιτι και παιζουμε με κατι αυτοκινητακια που κανουν θορυβο και τρεχουν μονα τους.Εγω κανονικα μισω τα παιχνιδια που κανουν φασαρια αλλα τωρα τι να κανω!Ο μπεμπακος ξετρελαινεται μ'αυτα.

Βρε κοριτσια,οταν τρωω εγω η καποιος αλλος,ο μικρουλης μου καρφωνει πανω σ'αυτον που τρωει το βλεμα του,του τρεχουν τα σαλια και κανει κινησεις με το στομα του σαν να τρωει.Αυτο γινεται ακομα και 15' αφου τον εχω ταισει.Αυτο το κανει γιατι μπορει να πειναει;Το κανει κανενα αλλο μωρακι αυτο;Μιλαμε οτι σε κοιταει μεσα στο στομα και μετραει τις μπουκιες σου.Αφου νιωθω ασχημα και αλλαζω δωματιο για να φαω.

Καλο Σαββατοβραδο κοριτσια,φιλακια.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα φιλεναδες μου.Τι κανετε;Τα μωρακια του καφε μας πως ειναι;Εμεις ειμαστε μεσα στη γκρινια και στα σαλια.Ποταμι ολοκληρο τα σαλακια του.Το πρωι πηγαμε για καφεδακι και τωρα ειμαστε σπιτι και παιζουμε με κατι αυτοκινητακια που κανουν θορυβο και τρεχουν μονα τους.Εγω κανονικα μισω τα παιχνιδια που κανουν φασαρια αλλα τωρα τι να κανω!Ο μπεμπακος ξετρελαινεται μ'αυτα.

Βρε κοριτσια,οταν τρωω εγω η καποιος αλλος,ο μικρουλης μου καρφωνει πανω σ'αυτον που τρωει το βλεμα του,του τρεχουν τα σαλια και κανει κινησεις με το στομα του σαν να τρωει.Αυτο γινεται ακομα και 15' αφου τον εχω ταισει.Αυτο το κανει γιατι μπορει να πειναει;Το κανει κανενα αλλο μωρακι αυτο;Μιλαμε οτι σε κοιταει μεσα στο στομα και μετραει τις μπουκιες σου.Αφου νιωθω ασχημα και αλλαζω δωματιο για να φαω.

Καλο Σαββατοβραδο κοριτσια,φιλακια.

Καλησπέρα!!!!! :D

Χαχα!!!!! Η δικιά μου το κάνει συνέχεια!!!! Αφού πλέον δεν τρώμε μπροστά της!! Με κάνει να αισθάνομαι περίεργα :lol:

Ή τρώμε την ώρα που τρώει κι αυτή που είναι και το καλύτερο!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Τι κάνετε;

εμείς σήμερα κάναμε ωραία βόλτα.

Πήγαμε στα σταρμπακς για καφέ, μετα για κούνια και τέλος στα τζαμπο! Ωραία ήταν!!!!

Πάντως το Σάββατο περνάει πολυ γρήγορα! :(


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια,οταν τρωω εγω η καποιος αλλος,ο μικρουλης μου καρφωνει πανω σ'αυτον που τρωει το βλεμα του,του τρεχουν τα σαλια και κανει κινησεις με το στομα του σαν να τρωει.Αυτο γινεται ακομα και 15' αφου τον εχω ταισει.Αυτο το κανει γιατι μπορει να πειναει;Το κανει κανενα αλλο μωρακι αυτο;Μιλαμε οτι σε κοιταει μεσα στο στομα και μετραει τις μπουκιες σου.Αφου νιωθω ασχημα και αλλαζω δωματιο για να φαω.

Καλο Σαββατοβραδο κοριτσια,φιλακια.

Καλημέρα...

Εννοείται ότι το κάνει και η δικιά μου. Όχι 15 λεπτά μετά που θα έχει φάει, αλλά στο δευτερόλεπτο. Τώρα για παράδειγμα έχω κρυφτεί στον πάγκο της κουζίνας για να φάω ένα γιαούρτι, χα, χα, χα! Δε νομίζω ότι πεινάει. Μάλλον είναι περίεργα και λαιμαργάκια τα μικρούλια μας:P


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Η καλιέργεια ούρων βγήκε στείρα μικροβίων (δηλαδή καλή). Στην γενική ούρων όμως φαίνονται άφθονα φωσφορικά άλατα. Δεν ξέρω τί είναι, θα πάμε γιατρό να μας πει. Ελπίζω να μην είναι τίποτα.

Εμείς δεν τρώμε ποτέ μπροστά στην μικρή γιατί δεν μας αφήνει. Ορμάει για να φάει κι αυτή. Άσχετα αν είναι χορτάτη.

Τις τελευταίες μέρες γκρινιάζει πολύ. Πιστεύω ότι είναι δόντια γιατί καιρός δεν είναι να βγάλουμε κι εμείς κανένα δοντάκι? Από σάλια άλλο τίποτα. Βέβαια σάλια έχει από δύο μηνών πάρα πολλά. Κι έλεγα θα βγάλει δόντια νωρίς. Για να δούμε.

Χτες πήγαμε οικογενειακώς και ψωνίσαμε δέντρο (2 μέτρα) λαμπάκια μπάλες και γενικά τα πάντα και το στολίσαμε το βράδυ όταν κοιμήθηκε η μπουμπού. Σαν παιδιά κάναμε. Αφού κοιμηθήκαμε στον καναπέ στο σαλόνι μέχρι τις 2 για να το κοιτάμε.

Πριν μετακομίσουμε εδώ που είμαστε τώρα είμασταν σε μικρό διαμέρισμα και δεν χώραγε δέντρο. Είναι το πρωτο μας και είμαστε πολύ ενθουσιασμένοι.

Η μπέμπα το πρωί που μπήκε στο σαλόνι ούτε που γύρισε να το κοιτάξει.

Φιλιά κορίτσια... καλή Κυριακή!!!


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...