Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Εμείς εχθές πήγαμε βόλτα με τη μπουμπούκα μας στο Golden Hall και τη βγάλαμε φωτογραφία με τον αι-βασίλη!!!Είχε γυρίσει και τον κοίταζε καλά καλά, αλλά δεν έκλαψε ούτε φοβήθηκε...ίσα ίσα που γελούσε!!!!

tzamin εμάς κοιτάζει το δέντρο καλά καλά...δοκίμασε να την πας κοντά το βράδυ που θα έχετε σβήσει τα υπόλοιπα φώτα και θα βλέπει μόνο τα λαμπάκια του δέντρου. Η δικιά μου τότε είναι που δεν ξεκολλάει!!!

Αύριο έχουμε παιδίατρο...ελπίζω να μας βρει καλά!

Πολλά φιλιά σε όλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια.Σημερα ειδαμε χαρα Θεου εξω και ξεπορτισαμε κι εμεις.Πηγαμε με ενα φιλικο ζευγαρι για καφε και ο μικρος τους ξετρελανε.Το ζευγαρι ετοιμαζονται και για γαμο και απο τα λεγομενα τους ειναι ετοιμοι και για πιτσιρικι.Πολυ χαιρομαι που και οι φιλοι μας θα εχουν μωρακι να παιζει με το δικο μας.

Τελικα,πολυ λαιμαργα τα μωρα.Εγω νομιζα μονο ο δικος μου το κανει και κοντευα να σκασω.Ελεγα:μα αφου τωρα τον ταισα,πως πειναει!Βρε κοριτσια,σορυ γι'αυτη την ερωτηση αλλα τα μωρα σας ποσες φορες κανουν κακα;εμενα εκανε 1 το πολυ 2 αλλα απο τη μερα που πινει epadoren κανει 4 και 5.Ο γιατρος ειπε να του δινω μηλο με μπανανα μονο και στο φαγητο ρυζακι.Το απογευμα ρυζαλευρο και μειωσαμε τη δοση μονο σε πρωι και βραδυ.Τα κακακια ομως κατω απο 4φορες δεν πεφτουν.Εσας ποσες φορες ενεργουνται

Tzamin,πολυ καλα τα αποτελεσματα.Τα φωσφορικα αλατα ειναι αυτα που προκαλουν λιθιασεις ετσι δεν ειναι;το δεντρο ποσο κοστισε;

Καλο απογευμα κοριτσια.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Η καλιέργεια ούρων βγήκε στείρα μικροβίων (δηλαδή καλή). Στην γενική ούρων όμως φαίνονται άφθονα φωσφορικά άλατα. Δεν ξέρω τί είναι, θα πάμε γιατρό να μας πει. Ελπίζω να μην είναι τίποτα.

Εμείς δεν τρώμε ποτέ μπροστά στην μικρή γιατί δεν μας αφήνει. Ορμάει για να φάει κι αυτή. Άσχετα αν είναι χορτάτη.

Τις τελευταίες μέρες γκρινιάζει πολύ. Πιστεύω ότι είναι δόντια γιατί καιρός δεν είναι να βγάλουμε κι εμείς κανένα δοντάκι? Από σάλια άλλο τίποτα. Βέβαια σάλια έχει από δύο μηνών πάρα πολλά. Κι έλεγα θα βγάλει δόντια νωρίς. Για να δούμε.

Χτες πήγαμε οικογενειακώς και ψωνίσαμε δέντρο (2 μέτρα) λαμπάκια μπάλες και γενικά τα πάντα και το στολίσαμε το βράδυ όταν κοιμήθηκε η μπουμπού. Σαν παιδιά κάναμε. Αφού κοιμηθήκαμε στον καναπέ στο σαλόνι μέχρι τις 2 για να το κοιτάμε.

Πριν μετακομίσουμε εδώ που είμαστε τώρα είμασταν σε μικρό διαμέρισμα και δεν χώραγε δέντρο. Είναι το πρωτο μας και είμαστε πολύ ενθουσιασμένοι.

Η μπέμπα το πρωί που μπήκε στο σαλόνι ούτε που γύρισε να το κοιτάξει.

Φιλιά κορίτσια... καλή Κυριακή!!!

Καλησπέρα !!!!

Μια χαρα αφου ειναι στείρα η καλλιέργεια, ελπιζω να μην ειναι τιποτα και τα άλατα. ο μπεμπης αυτο που δεν μπορουσαμε να φαμε μπροστα του, το εκανε πριν αρχισει να τρωει κι αυτος. τωρα αν ειναι χορτατος , δεν μας ενοχλει. αλλιως μαμ-μαμ-μαμ:P

κι εμεις δεν εχουμε χωρο για δεντρο , οποτε θα χαρει τα δεντρα γιαγιας , νονας και θειας


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Η μπέμπα έχει λίγο πυρετό απο χθες. Δεν κοιμήθηκε καλά, ούτε και εγώ με τα δρομολόγια...Νυστάζω...

Περαστικά της:(


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Σημερα ειδαμε χαρα Θεου εξω και ξεπορτισαμε κι εμεις.Πηγαμε με ενα φιλικο ζευγαρι για καφε και ο μικρος τους ξετρελανε.Το ζευγαρι ετοιμαζονται και για γαμο και απο τα λεγομενα τους ειναι ετοιμοι και για πιτσιρικι.Πολυ χαιρομαι που και οι φιλοι μας θα εχουν μωρακι να παιζει με το δικο μας.

Τελικα,πολυ λαιμαργα τα μωρα.Εγω νομιζα μονο ο δικος μου το κανει και κοντευα να σκασω.Ελεγα:μα αφου τωρα τον ταισα,πως πειναει!Βρε κοριτσια,σορυ γι'αυτη την ερωτηση αλλα τα μωρα σας ποσες φορες κανουν κακα;εμενα εκανε 1 το πολυ 2 αλλα απο τη μερα που πινει epadoren κανει 4 και 5.Ο γιατρος ειπε να του δινω μηλο με μπανανα μονο και στο φαγητο ρυζακι.Το απογευμα ρυζαλευρο και μειωσαμε τη δοση μονο σε πρωι και βραδυ.Τα κακακια ομως κατω απο 4φορες δεν πεφτουν.Εσας ποσες φορες ενεργουνται

Tzamin,πολυ καλα τα αποτελεσματα.Τα φωσφορικα αλατα ειναι αυτα που προκαλουν λιθιασεις ετσι δεν ειναι;το δεντρο ποσο κοστισε;

Καλο απογευμα κοριτσια.

Καλησπέρααα....

απο κακάκια αρκετες φορες την μερα . 3-4 οπωσδήποτε ..και το πιο ωραίο ειναι οτι η τελευταια φορα ειναι μετα το μπανιο, την ωρα που πινει το γαλα του:rolleyes: και αντε ξανα ...τις μερες οπμως που βγηκανε τα δοντάκια 7-8 φορες:roll:

τι ειναι το epadoren ?


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ έχω απογοητευτεί με τον μπέμπη.Δεν τρώει τίποτα.Ούτε κρέμα ,ούτε μπισκοτόκρεμα,ούτε φρουτόκρεμα με την οποία τρελαινόταν.Τα φτύνει όλα.Αυτόν τον μήνα δεν θα έχει πάρει γραμμάριο.Υπάρχει περίπτωση να είναι επειδή νομίζω ότι σε λίγες μέρες θα σκάσει το πρώτο δοντάκι?Το ένιωσα με το κουταλάκι.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Στις 9/12 θα πάμε παιδίατρο και θα τον ρωτήσω τι μπορώ να του δίνω για να μην μένει νηστικός.

Εχτές έκανα τραπέζι σε 2 συγγενείς του αντρούλη μου και στην πεθερά μου.

Η πεθερά μου θα μείνει λίγες μέρες σπίτι μας.Έχει τρελαθεί με τον μπέμπη.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Στις 9/12 θα πάμε παιδίατρο και θα τον ρωτήσω τι μπορώ να δίνω στον μπέμπη για να μην μένει νηστικός.

Εχτές ήρθαν 2 συγγενείς του αντρούλη μου και η πεθερά μου.Τους είχα τραπέζι.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί πήγαμε τον μπέμπη σε ένα πάρκο το οποίο του αρέσει πολύ.Έχει και παιδική χαρά.Το απόγευμα ήρθε η κουμπάρα μου με την μπέμπα της σπίτι μας.Βγάλαμε φωτ.τα μωράκια μας.Αυτά!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντέλλα σε ευχαριστώ για την απάντηση.Ποτέ δεν ήξερα τι διαφορά έχει το ένα είδος θυροειδή από το άλλο.Ντέλλα και ο δικός μου μπέμπης κάνει έτσι το στόμα του.Νομίζει κανείς ότι είναι φαγανό παιδί αλλά δεν είναι.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κίττυ αν θέλεις πάρε ένα μικρό δεντράκι που είναι ήδη στολισμένο και βάλτο στο τραπέζι του σαλονιού σας.Να είναι λίγο στολισμένο το σπίτι σας.Ή στο τραπέζι της τηλεόρασης.Καλό βράδυ σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια,σορυ γι'αυτη την ερωτηση αλλα τα μωρα σας ποσες φορες κανουν κακα;εμενα εκανε 1 το πολυ 2 αλλα απο τη μερα που πινει epadoren κανει 4 και 5.Ο γιατρος ειπε να του δινω μηλο με μπανανα μονο και στο φαγητο ρυζακι.Το απογευμα ρυζαλευρο και μειωσαμε τη δοση μονο σε πρωι και βραδυ.Τα κακακια ομως κατω απο 4φορες δεν πεφτουν.Εσας ποσες φορες ενεργουνται

Della δεν ξέρω αν φταίει το σιρόπι γιατί και η μπέμπα το πίνει τόσο καιρό τώρα. Βέβαια το κάθε παιδί είναι διαφορετικό. Μήπως όμως είναι το φαγητό? Γιατί και η δικιά μου, ενώ έκανε όπως το λες μία φορά, άντε δύο το πολύ, από τότε που αρχίσαμε κανονικό φαγητό κάνει σχεδόν τρεις φορές τη μέρα


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...