Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Γαμος Χριστουγεννα?


angelina83

Recommended Posts

Σκεφτομαστε με τον αρραβωνιαστουμε να παντρευτουμε.Θελουμε πολυ στις 26 Δεκεμβριου μεσημερι, αλλα πεφτει Δευτερα.

Θα το τολμούσατε εσεις δεδομενου οτι εχω καλεσμενους απο αλλες πολεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και με το καλο!

πολυ ωραια ιδεα για Χριστουγεννιατικο γαμο,

να το κανεις.

τωρα αργια ειναι η επομενη των Χριστουγεννων οποτε δεν φανταζομαι να εχεις προβλημα.

οι πολεις που θα ερθουν οι καλεσμενοι σου ειναι μακρια?

Link to comment
Share on other sites

απλα ρωτησα γιατι αν ηταν απο κοντινες πολεις θα μπορουσαν να επιστρεψουν την ιδια μερα.

γιατι δεν το κανεις ανημερα τα Χριστουγεννα που ειναι και Κυριακη (πολυ ωραια μερα για γαμο, για μενα..) και ετσι μπορουν να μεινουν Αθηνα την Κυριακη και να γυρισουν την Δευτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απλα ρωτησα γιατι αν ηταν απο κοντινες πολεις θα μπορουσαν να επιστρεψουν την ιδια μερα.

γιατι δεν το κανεις ανημερα τα Χριστουγεννα που ειναι και Κυριακη (πολυ ωραια μερα για γαμο, για μενα..) και ετσι μπορουν να μεινουν Αθηνα την Κυριακη και να γυρισουν την Δευτερα.

Ανήμερα δεν γίνονται γάμοι και σέβομαι το ότι είναι οικογενειακή γιορτή...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Σκεφτομαστε με τον αρραβωνιαστουμε να παντρευτουμε.Θελουμε πολυ στις 26 Δεκεμβριου μεσημερι, αλλα πεφτει Δευτερα.

Θα το τολμούσατε εσεις δεδομενου οτι εχω καλεσμενους απο αλλες πολεις?

γιατι οχι.θα ειναι πρωτοτυπο κ μπορεις να κανεις ωραια γιορτινη διακοσμηση

Link to comment
Share on other sites

Αγκελινα παντρευτηκα 29 Δεκεμβριου....Ήταν Τεταρτη.....Αν εσυ με τον άνδρα σου νιωθετε καλά τότε οι άλλοι περισσεύουν και αν σας αγαπουν θα ειναι κοντά σας στην μεγαλυτερη μέρα της κοινης σας ζωής και ας είναι όχι απο Αθηνα η Γιαννενα αλλά ακόμα και απο νησια που λεει ο λόγος....


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...