Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

Καλό μήνα και καλή βδομάδα!και εγώ εδώ κάπως καλύτερα, με τις γνωστές ανακατωσουρες βέβαια αλλά τουλάχιστον έχω ένα 24ωρο να κάνω εμετό!!υπνηλία όλη μέρα φουλ!!!και τι με πιάνει το βράδυ και αργώ να κοιμηθώ...που να ξυπνήσω μετά το πρωί :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας και από εμένα και σε μένα οι ανακατοσουρες ακόμα καλά κρατούν τη μία μέρα λίγο περισσότερο την Αλή λιγότερο σχεδόν όλα μυρίζουν χάλια έχω μία ατέλειωτη νυστά τα δύο τελευταία βραδιά κοιμηθικαν από της 9 το βράδυ κούραση συχνοουρια αλλά η όρεξη όρεξη όσο είμαι σπίτι θέλω να τρώω συνέχεια ....Αλλά τουλάχιστον τα συμπτώματα δεν είναι τόσο έντονα όσο ήταν στον γιο μου .

 


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

Κορίτσια τι κάνετε χαθήκαμε μου φαίνεται έχει πάει καμία σας για υπερυχο εγώ έχω ραντεβού αύριο κ ανυπομονώ λίγο μπορώ να πω...!!!!

Καλημέεερααα!  Εγω εχω ραντεβου την τριτη και ανυπομονω πολυ!! Εντομεταξυ συνεχεια εχω ανακατοσουρες! Στο γιο μου δεν ειχα! Ειναι πολυ σπαστικο!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vana87 είπε:

Καλημέεερααα!  Εγω εχω ραντεβου την τριτη και ανυπομονω πολυ!! Εντομεταξυ συνεχεια εχω ανακατοσουρες! Στο γιο μου δεν ειχα! Ειναι πολυ σπαστικο!

Θα είναι ο πρώτο σου υπερυχος; Με το καλό .Ναι οι ανακατοσουρες κ οι καούρες είναι λίγο εκνευριστκες και ειδικά όταν νιώθεις τα υγρά να ανεβενουν αλλά τι να κάνουμε πιστεύω σιγά σιγά να ελαττωθούν ... Εγώ στο γιο μου είχα πολύ ποιο έντονες αναγουλες και καούρες ..!!! Αλλά αυτή η κούραση κ η νυστά δε παλεύετε σαν άρρωστη νιώθω.. τα σεντόνια στην κρεβατοκάμαρα αλλαξα κ ένιωθα σαν να έκανα αγώνα δρόμου ...!!! 


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , xaroumenh mama είπε:

Θα είναι ο πρώτο σου υπερυχος; Με το καλό .Ναι οι ανακατοσουρες κ οι καούρες είναι λίγο εκνευριστκες και ειδικά όταν νιώθεις τα υγρά να ανεβενουν αλλά τι να κάνουμε πιστεύω σιγά σιγά να ελαττωθούν ... Εγώ στο γιο μου είχα πολύ ποιο έντονες αναγουλες και καούρες ..!!! Αλλά αυτή η κούραση κ η νυστά δε παλεύετε σαν άρρωστη νιώθω.. τα σεντόνια στην κρεβατοκάμαρα αλλαξα κ ένιωθα σαν να έκανα αγώνα δρόμου ...!!! 

Ειχα παει πριν 2 εβδομαδες ειδαμε μονο σακκο. Σημερα ειμαι ακριβως 7. Εγω πιεζομαι και κανω πολλες δουλειες. Αλλα οντως δεν θυμαμαι στπ πρωτο να ημουν τοσο κουρασμενη. Προς το τελος της εγκυμοσυνης κουραζομουν! Στο γιο σου ε;; και λεω τωρα που εχω διαφορετικα συμπτωματα μηπως ειναι κορη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα κοριτσια!

εχω εχω ραντεβου για 2ο υπερηχο την αλλη Δευτερα.

Ξεκινησα χαπακι για το θυροειδη (η τιμη ηταν εντος οριων,αλλα ηθελε λιγο πιο ανεβασμενη την Τ4 free)...

Λιγες ανακατωσουρες,λιγη κουραση(δεν κουραζομαι σχεδον καθολου). Σαν να μου μειωθηκε λιγο το αγχος..

κι εγω σε συγκρισση με την προηγουμενη εγκυμοσυνη εχω διαφορετικα συμπτωματα... και με βλεπω λιγο πιο αγρια στο προσωπο,ενω στην προηγουμενη ειχα ομορφυνει ..-στα ματια μου..χαχαχα

Αυτα... Σημερα ειμαι 8+1.

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.εγω αύριο έχω υπέρηχο να δούμε μέγεθος για να μου πουν ποτέ με το καλό και η αυχενική!όλη μέρα ανακατοσουρες....

Μου έρχεται να κλαίω για το τίποτα..,

Αυτααα.

Πριν εσείς;;;


kcVQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Εγω πηγα χθες εοδαμε εμβρυπ και ακουσαμε καρδουλα! Νευρα και ευερεθιστοτητα αποκλειεται να εχει καμια περισσοτερο απο μενα. Συνεχεια κλαιω και εχω τσακωθει με ολο το κοσμο!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τη δευτέρα είχα υπερυχο όλα ήταν μία χαρά το σπορακι μου έχει μεγαλώσει κ μοιάζει σαν ποντικάκι στης 26 Οκτώβρη έχω ραντεβου για αυχενική ..!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Καλημερα!! Εγω πηγα χθες εοδαμε εμβρυπ και ακουσαμε καρδουλα! Νευρα και ευερεθιστοτητα αποκλειεται να εχει καμια περισσοτερο απο μενα. Συνεχεια κλαιω και εχω τσακωθει με ολο το κοσμο!

Α δική μου είσαι εσύ;ποσών βδομάδων είσαι;μήπως πάμε μαζί;

 

πρίν από 18 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

Γεια σας κορίτσια τη δευτέρα είχα υπερυχο όλα ήταν μία χαρά το σπορακι μου έχει μεγαλώσει κ μοιάζει σαν ποντικάκι στης 26 Οκτώβρη έχω ραντεβου για αυχενική ..!!!

Άντε τέλεια! με το καλό!


kcVQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!αντε να πλησιαζουν οι αυχενικες να μας φυγει σιγα σιγα το πρωτο αγχος!να φυγει και το πρωτο τριμηνο να ηρεμισουμε λιγο και απο τα συμπτωματα του :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Καλησπερα σας!αντε να πλησιαζουν οι αυχενικες να μας φυγει σιγα σιγα το πρωτο αγχος!να φυγει και το πρωτο τριμηνο να ηρεμισουμε λιγο και απο τα συμπτωματα του :)

Θα φτιαξει μετα η κατασταση;; το ελπιζω γιατι δεν αντεχω αλλο! Καλημερα κιολας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...