Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Θα γίνω και εγώ για 2η φορά μανούλα τον Μαιο έχω ΠΗΤ 15/5!Είμαι στην 10η εβδομάδα!Έυχομαι σε όλες μία καλή εγκυμοσύνη και να πάρουμε στα χέρια μας υγιές μωράκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Θα γίνω και εγώ για 2η φορά μανούλα τον Μαιο έχω ΠΗΤ 15/5!Είμαι στην 10η εβδομάδα!Έυχομαι σε όλες μία καλή εγκυμοσύνη και να πάρουμε στα χέρια μας υγιές μωράκια!

Καλωσορισες!! Δεν εκανες αυχενικη ακομα ετσι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Afroditi85 είπε:

ωραια!:)σιγουρα την τρίτη θα σου πει πότε θα γίνει η αυχενική!είναι το δεύτερο παιδάκι σου?εγώ έχω ένα κοριτσάκι 5,5 χρονών!

Ναι το δευτερο! Εχω ενα γιο 3 χρονων. Θελω παρα πολυ να περασει ο καιρος και να ερθει ο Μαης!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vana87 είπε:

Ναι το δευτερο! Εχω ενα γιο 3 χρονων. Θελω παρα πολυ να περασει ο καιρος και να ερθει ο Μαης!

Να τον χαιρεσαι!ναι και εγώ αν και μου αρέσει πολύ η περιοδος της εγκυμοσύνης!πότε έχεις ΠΗΤ?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Θα γίνω και εγώ για 2η φορά μανούλα τον Μαιο έχω ΠΗΤ 15/5!Είμαι στην 10η εβδομάδα!Έυχομαι σε όλες μία καλή εγκυμοσύνη και να πάρουμε στα χέρια μας υγιές μωράκια!

καλοσορυσες με το καλο το μωρακι σου....!!!!!!!! εγω κοριτσια ραντεβου για αυχενικη εχω την αλη πεμπτη 26 του μηνος..!!! πωπω δε περνανε οι μερες....!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

καλοσορυσες με το καλο το μωρακι σου....!!!!!!!! εγω κοριτσια ραντεβου για αυχενικη εχω την αλη πεμπτη 26 του μηνος..!!! πωπω δε περνανε οι μερες....!!!!

Ευχαριστώ!!!καλώς σας βρήκα!!!και έγω εχω αγωνία!!!θα περασουν οι μέρες που θα παει!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Να τον χαιρεσαι!ναι και εγώ αν και μου αρέσει πολύ η περιοδος της εγκυμοσύνης!πότε έχεις ΠΗΤ?

Τι σου αρεσει ακριβως;; θα με τρελλανεις; 27 εχω πητ αλλα θα παω για καισαρικη οποτε καμια εβδομαδα νωριτερα. Μπορει και 2 δεν ξερω. 

 

Κοριτσια ας κανει μια μια λιστα με ολες μας και τις ΠΗΤ μας. Πραγματικα δεν εχω χρονο αν ειχα θα υο εκανα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Vana87 είπε:

 

Κοριτσια ας κανει μια μια λιστα με ολες μας και τις ΠΗΤ μας. Πραγματικα δεν εχω χρονο αν ειχα θα υο εκανα

Πολύ ωραία ιδέα!!! εγώ έχω 20/5/18...

θα κοιταξω κ τα παλια μηνυματα να βρω κ απ΄τις υπολοιπες...

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Θα γίνω και εγώ για 2η φορά μανούλα τον Μαιο έχω ΠΗΤ 15/5!Είμαι στην 10η εβδομάδα!Έυχομαι σε όλες μία καλή εγκυμοσύνη και να πάρουμε στα χέρια μας υγιές μωράκια!

Καλώς ήρθες @Afroditi85...με το καλο το μωράκι σου!!!

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama:  ΠΗΤ 9/5/2018
  2. Afrofiti85:             ΠΗΤ 15/5/2018
  3. agapi27 :             ΠΗΤ 20/5/2018
  4. Vana87:              ΠΗΤ  27/5/2018

 

 

Κορίτσια μου,γράψτε κι εσείς τις ΠΗΤ σας για να μπούμε όλες στο πινακάκι...:wub:

  • Μου αρέσει 3

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, agapi27 είπε:

Καλώς ήρθες @Afroditi85...με το καλο το μωράκι σου!!!

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama:  ΠΗΤ 9/5/2018
  2. Afrofiti85:             ΠΗΤ 15/5/2018
  3. agapi27 :             ΠΗΤ 20/5/2018
  4. Vana87:              ΠΗΤ  27/5/2018

 

 

Κορίτσια μου,γράψτε κι εσείς τις ΠΗΤ σας για να μπούμε όλες στο πινακάκι...:wub:

Μπραβο ρε @agapi27!! Τελειο! Οταν θα μαθουμε και το φυλο να το συμπληρωσουμε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, agapi27 είπε:

Καλώς ήρθες @Afroditi85...με το καλο το μωράκι σου!!!

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama:  ΠΗΤ 9/5/2018
  2. Afrofiti85:             ΠΗΤ 15/5/2018
  3. agapi27 :             ΠΗΤ 20/5/2018
  4. Vana87:              ΠΗΤ  27/5/2018

 

 

Κορίτσια μου,γράψτε κι εσείς τις ΠΗΤ σας για να μπούμε όλες στο πινακάκι...:wub:

Ευχαριστώ πολυ!πολυ ωραία ιδέα το πινακάκι!:-D

14 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Τι σου αρεσει ακριβως;; θα με τρελλανεις; 27 εχω πητ αλλα θα παω για καισαρικη οποτε καμια εβδομαδα νωριτερα. Μπορει και 2 δεν ξερω. 

 

Κοριτσια ας κανει μια μια λιστα με ολες μας και τις ΠΗΤ μας. Πραγματικα δεν εχω χρονο αν ειχα θα υο εκανα

Μου αρεσει όλη η εγκυμοσύνη, εχω παει δυο φορες στο γιατρό μεχρι τωρα την πρωτη ηταν σα φακή και την δευτερη ξεχωριζαν τα ποδαρακια και τα χερακια!!!οσες φορες και να το ζησω ειναι ενα θαυμα και καθε φορα νοιωθω το ιδιο!!!στην αυχενικη θα ειναι πληρως ανεπτυγμενο!!!ανυπομονω!!!στην κορη μου ειχα ΠΗΤ 22/4 και γενηθηκε 09/04 οποτε και εγω αρχες Μαιου περιμενω!!!αλλα ποτε δεν ξερεις!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!να καλωσορίσω και εγώ τις καινούργιες κοπέλες,μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι για όλες μας!!αααχ τι ωραίο τι πινακακι!εγώ πητ θα μάθω την τρίτη που έχω την αυχενική με το καλό...ανυπομονώωωωω!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...